Menu
Pilnā versija
Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Ainārs Kadišs · 10.02.2021. · Komentāri (114)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LapSA

14.02.2021. 12:52

»

fakts

Nu jau gan tu lej


Tirgū cenas 1979.g
- svaiga mence bez galvas, nesaldetas, 1 kg- 0.36 rub.!!??pie manas algas 150.00 rub.menesī!!!.Par dzīvoklī jāmaksā ap 5.00 rub.menesī.Maize - 0.21 rub.; 1 brauciens tramvajā/trolleibusā - 0.03- 0.04 rub.Medicina - bezmaksas;visūr .Izglītība visūr - bezmaksas...

Atbildēt

fakts

11.02.2021. 21:17

»

atbilde

Kurzemņieks jums atbildētu - nu gan nolaida kā kaimiņu govs.Acīmredzot, jūs tajā laikā neesat pabiji, tikai saklausījies no ,, krievi nāk"Par trīs rubļiem varēja piwpirkt pilnu somu tā, ka panest nevarēja. Un arī tā ir tukšmuldēšana, ka nekā nevarēja nopirkt. Cik Rīgā bija tirgu? Un visi bija pilni ...


Nu jau gan tu lej!
Par 3 rubļiem nevarēja nopirkt pat kilogramu doktordesas. Turklāt tie 3 rubļi bija gandrīz dienas alga! Jā, tirgos varēja nopirkt visu, kas nebija nopērkams veikalos, tikai cenas bija jau kosmiskas.

Atbildēt

No Māras Lauka

11.02.2021. 20:25

»

Skolnieciņš

Pietiek.com uzdarbojas neadekvāti niku zagļi. Šie niku zagļi spēj marginalizēt, nomelnot uz izsmiet jebkuru normālu viedokli. Varbūt pietiek.com administrācija nobloķēs šo troļļu IP adreses? Daži komentētāji izsaka draudus un tiešus naida vēlējumus. Varbūt šīs neadekvātās naida runas var izdzēst...


Kas ir priesterīt , krunka netur ? :))) Saved iekšpusi kārtībā un zini , ka elle un debesis ir cilvēkā ... Veiksmi! ... un neesi tk naivs ! Es ceru , ka neesi kliķes projekts ...:) ,bet cerība nav Zināsana vēl ... :)

Atbildēt

Skolnieciņš

11.02.2021. 20:13

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka


Pietiek.com uzdarbojas neadekvāti niku zagļi. Šie niku zagļi spēj marginalizēt, nomelnot uz izsmiet jebkuru normālu viedokli. Varbūt pietiek.com administrācija nobloķēs šo troļļu IP adreses? Daži komentētāji izsaka draudus un tiešus naida vēlējumus. Varbūt šīs neadekvātās naida runas var izdzēst?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

11.02.2021. 16:33

»

IM

Ir kas ir apmetuši kažoku, un ir kas ir labākajos amatos, bet tā nav šlaka. Tie ir tikai izpildītāji. Šlaka ir neredzama, šlaka ir un būs publiski neredzama, un tieši tāpēc tā ir daudz briesmīgāka par komunistiem. Jo valdīs ta viņi, vienalga vai bijušo komunistu vai kāda cita izpildījumā. Vainos visus...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta." ;)

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

-----------

“Latviet’s es’u!!!…”
( “tekošajā momentā” – M.U.Ļ.Ķ.U Zemes SILES “valsts”
“euro.latvānijas” zombij.fans un “lojāls urrrāpat.REJots” )

( aktuālais blamierējums iz “O.M.© arChīva” )

””Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Šito ‘mantru’ “tautās nesu”,
Un līdz (gr)ēmām zelēšu…

Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kompartijas locekļos,
Vodku strēbu, voblu ŗiju,
Kamēr – tiku partorgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
“Klauvētāju” aģentos ~
“Čekas” biedriem nostučiju,
VISU(s) savos “(d)anosos”.
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot “presei” šedevrus,
Kuros šķidri ap(taisīju),
“Nepareizos” tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
“Goda bļembu” izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot…

Komuņagu “valsti” cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
Partbiļeti bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs “karjeru” ~
Nācās fiksi “mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku”…
Tagad – atkal latviet’s es’u,
Kurš par “valsti” stāv un krīt!
(Kaut kā sojas erzac"desu",
Jāmango, jo – gribas rīt…)
Latviet’s es’u "firmās" (svešās),
Latviet’s “ŠANAS” biedrībās ~
Ka tik’ dir(nēt) glaunās vešās &
(IT KĀ) “būt pie teikšanas”!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz – formāli):
Kaut vai - “atbildīgs” par niekiem,
Kaut – ņirdz ļaudis (normāli)!…

Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds “darbiņš” nav par grūšu,
(Jo – bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Prodžektos" liek "prom(a)ucēt",
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Po(fig), vai no austrumkraja,
“Ukazs” latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt “virsvērtības” sāk ~
Latviet’s “elastīgi” klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot …(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski – par “grašiem sūriem”,
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem “stūriem” ~
Rubļos / centos “konvertēt”…)

“Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Na(fig) spešal gruzīt stresu,
KĀDS es “galvu nolikšu”…”

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā),

11.02.2021. 16:28

»

fēlis mērkaķojas

ari ar citiem - tas ir debilais untuns mikropisans ja kāds vēl nezin izbubinātais Durka


mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

nelej udeni

11.02.2021. 16:01

»

fakts

Komunistu režīmā viss bija nenormāli dārgs un pat par to, ko senās Romas vergi saņēma par brīvu bija jāmaksā


cik tad maksaja kooperativais labakais 119 serijas dzivoklis,7500 rublus ! tagad kaut kadas miskastes del pec asv parauga hipotekara kredita nemsanas javergo 30 gadi,lai nomaksatu dzivokli,protams ,ja neesi ieredna statusa ,kuri var nesoditi zagt saja absurdaja ,,brivas latvijas,, rezima sistema !

Atbildēt

Nē ,

11.02.2021. 12:36

»

quo vadis

Tas uz celma izskatās pēc tipiskā loha - sazvērnieka teoriju apreibinātā anti covidista - vectēva mežu izcirtis, par saņemto naudu nopircis jaunu mašīnu un pēc tam pa pjanku ielicis kokā - beigās ne meža, ne mašīnas, tikai sazvērestības teorijas paliek


tur redzams indivīds , kuram ieštepselētas abas vakcīnas ! :))) Tagad viņam ir problēmas ar orientāciju gan laikā un telpā , gan problēmas ar dzimuma definīciju .... :D

Atbildēt

quo vadis

11.02.2021. 12:17

Tas uz celma izskatās pēc tipiskā loha - sazvērnieka teoriju apreibinātā anti covidista - vectēva mežu izcirtis, par saņemto naudu nopircis jaunu mašīnu un pēc tam pa pjanku ielicis kokā - beigās ne meža, ne mašīnas, tikai sazvērestības teorijas paliek.

Atbildēt

Uzraksti savu ,

11.02.2021. 10:53

»

Fēlis

Nu tad raksti savu vārdu, lai mēs kaut pēc tā zinātu ka džekam atkal saasinājums un nav jāņem galvā


lai mums nav atkal jālasa tava 6. palātas kolektīva iesauka. :))) Un tava "daiļrade" ir Mēbiusa lentes bezgalīgs atkārtojumu stāsts ,kā praktiķis tu esi tikpat aktīvs cik organikas čupa. :)))

Atbildēt

atbilde

11.02.2021. 09:46

»

fakts

Komunistu režīmā viss bija nenormāli dārgs un pat par to, ko senās Romas vergi saņēma par brīvu bija jāmaksā


Kurzemņieks jums atbildētu - nu gan nolaida kā kaimiņu govs.Acīmredzot, jūs tajā laikā neesat pabiji, tikai saklausījies no ,, krievi nāk"Par trīs rubļiem varēja piwpirkt pilnu somu tā, ka panest nevarēja. Un arī tā ir tukšmuldēšana, ka nekā nevarēja nopirkt. Cik Rīgā bija tirgu? Un visi bija pilni gan ar gaļu, gan dārzeņiem, gan piena produktiem. Zivis varēja nopirkt par smieklīgu cenu. Kādi produkti ir nopērkami tagad? Pilni piešpricēti ar e vielām, ne desas garšo pēc gaļas, ne pati gaļa, Par pārējo nemaz nerunāsim un tas pats sūds ir tik dārgs, ka ne visi to var nopirkt. Pat sviestā ir daļa palmu tauku un krējumā tāpat. Par lauciniekiem nerunāsim, tiem visiem bija sava saimniecība no kā varēja pārtikt bez veikalu apmeklējumiem. Pat cukuru varēji nopelnīt maisiem, ja noravēji zināmu platību cukurbietes. Gatavo apģērbu izvēle nebija liela, bet bija atrljē, kur audumu dažādība bija pietiekami liela un varēji pasūtīt ko vēlies. Es piemēram, pati iemācījos šūt, un apģērbu visu savu ģimeni ar visām virsdrēbēm. Par komunāliem nerunāšu - elektrība ūdens, gāze - tas sastādīja dažus rubļus mēnesī. Tagad zoba raušana vai labošana maksā 70 un vairāk eir. Sievietēm ginekoloģiskā apskate - tuvu simtam. Tikai apskate, kas ilgst nedaudz minūtes... Algas cēlās un pēdējos gadu desmitus mehanizatori pelnīja ministru algas, tāpat lopkopēji. Arī speciālisti par savām algām nevarēja sūdzēties.

Atbildēt

IM

11.02.2021. 09:37

»

Labākie no veciem čekistiem ir labākajos amatos

Maizītis, Bičkovičs, bij VP A. Bērziņš, Borovkovs, Mažmiets utt tiesnešos arī. Bet jūdi - Cionisti ar Kluba 21 sākumu CIP, Mossad - visi kapitālisma asinssuņi. Reirs komjaunietis, Šiplinska -.. esam tiktāl, ka te jau ir algotņu- marionešu valdība ārzemju liberāldemokrātijas finanšu korporokrātijas Ppolitikā...


Ir kas ir apmetuši kažoku, un ir kas ir labākajos amatos, bet tā nav šlaka. Tie ir tikai izpildītāji. Šlaka ir neredzama, šlaka ir un būs publiski neredzama, un tieši tāpēc tā ir daudz briesmīgāka par komunistiem. Jo valdīs ta viņi, vienalga vai bijušo komunistu vai kāda cita izpildījumā. Vainos visus, ir bijušos komunistus, ir pret sievietēm vardarbīgos, ir cilvēknīdējus vispār, ir valdošos ir nevaldošos. Nevainos tikai tos kas nekur nav ne redzami ne dzirdami. Bet viņi ir un būs, savām perversām fiziskajām iedabām pakļautie diktatori.

Atbildēt

Fēlis

11.02.2021. 08:16

»

felis,

man nav nika ,es te spontāni izpaužos. Un uz tādiem dīvānā pirdējiem kā tu , pa retam, kā Džonatans (kaija) uzkakāju baltu ,jo baltu infu


Nu tad raksti savu vārdu, lai mēs kaut pēc tā zinātu ka džekam atkal saasinājums un nav jāņem galvā.

Atbildēt

Labākie no veciem čekistiem ir labākajos amatos

11.02.2021. 08:00

»

IM

Kāds te domā ka pie šodienas likstām kažoku apmetušo komunistu šlaka atkal vainīga vien būs. Kļūda! Šodienas šlaka ir daudz ļaunāka. Komunisti visā visumā bij tikai greizai idejai ticīgie, šodienas šlaka ir perversijām fiziski pakļautie. Atšķirība starp ticību un fizisku pakļautību nebūt nav maza. Ja...


Maizītis, Bičkovičs, bij VP A. Bērziņš, Borovkovs, Mažmiets utt tiesnešos arī. Bet jūdi - Cionisti ar Kluba 21 sākumu CIP, Mossad - visi kapitālisma asinssuņi. Reirs komjaunietis, Šiplinska -.. esam tiktāl, ka te jau ir algotņu- marionešu valdība ārzemju liberāldemokrātijas finanšu korporokrātijas Ppolitikā, Satversme ir tikai ķemertiņa vērta. Pat noziedzīgā kliķe L&K atteikušies slepeni no cilvēktiesību ievērošanas, slēgtas MK sēdes. Visu laiku haotiski lēmumi. Tautu pierunā un piespiež vakcinēties kā nacistu koncentrācijas nometnē pretēji Nirnbergas tiesas izdotam ētikas kodeksam vakcinē pat bruņotos spēkus.

Taisa šovus - lai apmautu tautu ar bij VP vakcināciju, tiem spricē vitamīniņus, kaut tue izdzimteņi 30 gadus ved tautu pa skuju taku.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

11.02.2021. 01:13

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvā samazga. :D

Atbildēt

IM

10.02.2021. 22:54

Kāds te domā ka pie šodienas likstām kažoku apmetušo komunistu šlaka atkal vainīga vien būs. Kļūda! Šodienas šlaka ir daudz ļaunāka. Komunisti visā visumā bij tikai greizai idejai ticīgie, šodienas šlaka ir perversijām fiziski pakļautie. Atšķirība starp ticību un fizisku pakļautību nebūt nav maza. Ja šodien jau pat proletariāta diktatūra sāk visai jauka likties tad var gadīties ka drīz vien tos laikus atcerēsies kā tādu zudušo laimes zemi.

Atbildēt

IM

10.02.2021. 22:28

Jā, nu tiešām, kāpēc gan ne, homoseksuāļu diktatūras priekšvakarā atcerēties proletariāta diktatūras labumus.

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

10.02.2021. 22:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka!

Atbildēt

ES

10.02.2021. 21:47

Autors vēl visu ņēmis ar maigu roku.Man iet jau 9. gadu desmits. Es tos laikus esmu piedzīvojusi no pirmās līdz pēdējai minūtei un teikšu jā, pirmie gadi bija smagi,kā tas bija visās kara izpostītajās vietās. bet ar katru gadu viss nostājās savās vietās.VALSTS PAR CILVĒKIEM RŪPĒJĀS! un CILVĒKI BIJA PRIECĪGI, KĀDUS TAGAD NAV GADĪJIES REDZĒT. Algas auga , viss nepieciešamais bija par simbolisku cenu vai par brīvu! Tagadējās mācību maksas viEtā pat tehnikumos jau maksāja stipendijas, nemaz nerunājot par augstskolām.Benzīns bija lētāks, kā tagad maksā ūdens. Cilvēki dzīvoja draudzīgi, kopā svinēja svētkus. AUGA CIEMATS PIE CIEMATA AR DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM UN INDIVIDUĀLO APBŪVI. UN KATRĀ VIETĀ NEIZTRŪKSTOŠI BIJA TAS, KAS CILVĒKIEM BIJA VAJADZĪGS. Vēl piebildīšu par naudas maiņu. Tā jau bija klusībā izplānota, lai vienus izģērbtu, bet citi varētu staigāt kažokos. NE VISI ZAUDĒJA. SAVĒJIE ZINĀJA un NEZAUDĒJA NEKO! Savus iekrājumus pārvērta valūtā vai zeltā. Un kad Saeimas sēdē Repšem uzstādīja jautājumu, kur palika naudas vagoni, kas aizgāja uz Krieviju? Par to bija skaists raksts tā laika Lauku Avīzē, kad tur vēl toni noteica Krustiņš. Repše ar kaunu tika atmaskots... bet nepagāja ilgs laiks, kad viņš ieveda savu šaiku baznīcā un zvērēja pie Dieva un svētā gara, bučodams karogu... un savu godu novērtēja ar miljonu, ko prasīja saziedot tiem pašiem cilvēkiem, ko ar naudas reformu pataisīja plikus, un niķi turpināja DODOT BANKAI BALTIJA PADOMU, KĀ LAUPĪJUMU IEGŪT OTRREIZ NO TIEM, KAS JAU SĀKA ATKOPTIES. uN LAI JAUNIE DOMĀ, KĀ VIŅIEM TĪK, BET KAS TAJĀ LAIKĀ DZĪVOJUŠI, TIE TEIKS TO PAšu lATVIJA IR IZPUTINĀTA , IZLAUPĪTA, UN ZAUDĒJUSI SIMTIEM TŪKSTOŠUS CILVĒKU, KAS NEKAD ŠEIT NEATGRIZĪSIES Tai nav nekādas līdzības ne ar pirmskara Latviju, ne tā saucamajiem krievu laikiem.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

10.02.2021. 21:08

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Žani, neizplati viltus ziņas! Pirmkārt, PSRS okupēja Latvijas Republiku divas reizes! Otrkārt, PSRS sabruka. PSRS vietu ieņēma Krievijas Federācija. Tagad Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kopš PSRS laikiem ideoloģija gandrīz nav mainījusies. Šovinisms, militārisms ir saglabājies. Bez barikādēm...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas" publiskotā šedevra "atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai" i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUM.PEŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

Slāj LUM.PENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
A, možka (pat) - dot bietē taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka pjankā smagā,
Man smadzeņ.podu ļerga dragā,
Un "plastmasnieka" ģiftes tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUM.PEŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letoņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "nograuts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SIB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar trulu ģīmi,
Līdz - LUM.PENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUM.PEŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet - SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUM.PEŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUM.PEŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

nemuldi

10.02.2021. 20:54

»

Un

kā vēl dzēra.Tās pensijas bija tādas vēl 70-80 gados, par kolhozu celšanu un Sibīrijas priežu gāšanu.Sievietēm.Kad šnabis bij šķidrā valūta laukos.Kombikormu un degvielu spert bija goda lieta, pienu atjaukt ar pulverūdeni.Priekšniekam vienu cementa/betona kravu aizvest uz savu "dāču"nebija pilnīgi nekāda...


Pār sētām arī tagad met, slimnīcās, pansionātos nedod dzert, kaut pampēri ir. Vienīgais, kas tev taisnība, plombez labākas, bet kanālus bez tā paša novakaīna, ko arī tagad izmanto, gan nebiju dzirdējis ka tīrītu. Degvielu sper vēl vairāk, jo tā ir daudz dārgāka. Pienam pulveri arī tagad ber klāt, precīzāk, ražo pienu no Polijas, Vācijas pulvera, piejaucot Āfrikas palmu eļļu. 70-80-mitajos bija minimālā pensija 70. rubļi. Tikai toreiz, visus tos nesējus, jeb zagļus, ķēra un daudziem tas beidzās ļoti slikti. Bija konfiscētas mašīnas, pašam cietums. Kad agrāk negribēja pirk neko savējo, tad tagad, vienkārši nav, savējā apģērba,apavu, ir tikai ievestais brāķis, jeb zīmola, par neadekvāti milzīgām cenām.

Atbildēt

nevaru saprast

10.02.2021. 20:38

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Žani, neizplati viltus ziņas! Pirmkārt, PSRS okupēja Latvijas Republiku divas reizes! Otrkārt, PSRS sabruka. PSRS vietu ieņēma Krievijas Federācija. Tagad Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kopš PSRS laikiem ideoloģija gandrīz nav mainījusies. Šovinisms, militārisms ir saglabājies. Bez barikādēm...


tu tēlo , jeb patiesi neredzi visu ainu. Šeit valda kriminālais kapitālisms. Un barikādēs es biju no sākuma līdz beigām , un tie bija vienīgie laiki , kad Tauta bija vienota . Bet perestroika bija valsts kapitālisma pārvēršana privātajā. Un tagad mēs stāvam līdzīgas situācijas priekšā un gala iznākums vēl nav redzams.

Atbildēt

Liene

10.02.2021. 20:17

Nevar noliegt, ka pēdējos 30 gados pie varas esošie ir izdarījuši visu iespējamo un pat neiespējamo, lai padomju laiki šķistu kā utopija.

Atbildēt

Un

10.02.2021. 20:15

»

nemuldi

Padomijā tā nezaga un tā nedzēra! Lielos zagļus lika cietumā"obhs", bet dzērājus ārstēja psihuškās. 18, 27 rubļi pensijas bija tikai, pirmajos padomijas gados un tiem, kas nevarēja pierādīt, ka Ulmaņa laikos ir strādājuši. Pēc pensijas bija 100. rubļu, bet lielākajai daļai strādnieku 120. rubļu --- ...


kā vēl dzēra.Tās pensijas bija tādas vēl 70-80 gados, par kolhozu celšanu un Sibīrijas priežu gāšanu.Sievietēm.Kad šnabis bij šķidrā valūta laukos.Kombikormu un degvielu spert bija goda lieta, pienu atjaukt ar pulverūdeni.Priekšniekam vienu cementa/betona kravu aizvest uz savu "dāču"nebija pilnīgi nekāda problēma.Ka nākot no rūpnīcas, pār sētu bija pārmests vienalga, kas tur ražots tika, - skrūves, diodes vai jebkas cits.Kad neviens negribēja pirkt neko vietējo, bet tikai importu, importu.Kad skolās laboja zobus"par brīvu"tīrot kanālus bez anestēzijas,un piepičkājot zobus ar amalgama plombēm, par brīvu. kad pansionātos gulošajiem nedeva dzert, jo nebija pamperu, jo čurāja gultās, nebija zemo algu dēļ, kas apkopj.Beidz, ka autor, vienreiz īdēt.

Atbildēt

Kolektīvisma idiotisma šovs

10.02.2021. 20:06

Ceturtdien sāks valsts augstāko amatpersonu un eksprezidentu vakcināciju pret Covid-19
SABIEDRĪBA 10/02/21 18:14 | Papildināts, šodien 18:19
  Jauns.lv / LETA

Ceturtdien, 11.februārī, pret Covid-19 sāks vakcinēt eksprezidentus un valsts augstākās amatpersonas, kuru pienākumi saistīti ar nacionālās drošības un valsts pamatfunkciju nepārtrauktības nodrošināšanu, apstiprināja Vakcinācijas projekta birojā.

Nelielais amatpersonu loks, kurām šobrīd tiek dota iespēja brīvprātīgi vakcinēties, esot stingri izvērtēts, ņemot vērā to pienākumus un lomu valsts procesu vadībā.
Atsaucoties uz socioloģiskajām aptaujām, Vakcinācijas projekta birojā skaidroja, ka lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka valsts augstākajām amatpersonām jāparedz iespēja poti pret Covid-19 saņemt jau vakcinācijas procesa agrīnajā fāzē, lai rādītu piemēru pārējai sabiedrībai. Iecerēts, ka amatpersonu vienbalsīga gatavība vakcinēties būs kā uzticēšanās apliecinājums vakcīnu drošumam un efektivitātei, kā arī kalpos kā nozīmīgs pamudinājums iedzīvotājiem vakcinēties kopējas kolektīvās imunitātes iegūšanai.

Savu uzticēšanos vakcīnu drošumam un efektivitātei ar vakcinēšanos apliecinās arī bijušās valsts augstākās amatpersonas - visi Valsts prezidenti laikā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.
Vakcinēšanās augstākajām valsts amatpersonām tiks sākta vienlaicīgi ar vakcinācijas procesu sociālās aprūpes centros, izmantojot vienu un to pašu "Astra Zeneca" vakcīnu, un tas notiks saskaņā ar Ministru kabineta 9.februāra lēmumu.
Vakcinācija norisināsies Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā 11.februārī un 12.februārī pēc noteikta grafika.


11.februārī no plkst.11 līdz 12.45 vakcīnu pret Covid-19 saņems Valsts prezidents Egils Levits, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), kā arī bijušie Valsts prezidenti Guntis Ulmanis, Vaira Vīķe-Freiberga, Andris Bērziņš un Valdis Zatlers, Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP), Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (JV), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols (NA).
Bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis vakcināciju veiks 12.februārī, savukārt Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) veselības stāvokļa dēļ vakcināciju veiks nākamnedēļ.

Vakcinācijas laikā būs jāievēro divu metru distance, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegs. Iepriekš piesakoties, procesu varēs vērot arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, informēja Vakcinācijas projekta birojā.

Atbildēt

Hope

10.02.2021. 19:57

I earned $ 5000 ultimate month by using operating online only for 5 to 8 hours on my computer and this was so smooth that I personally could not accept as true with before working on this website. if you too need to earn this sort of huge cash then come and be part of us. to this internet website online… https: //bit.ly/39JrDqt

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

10.02.2021. 19:48

»

žanis

Kādiem 10-20% Latvijas iedzīvotāju, tiem,kas bija nekaunīgāki , alkatīgāki un veiklāki dzīve pašlaik liekas labāka materiālā ziņā, bet lielākā tautas daļa droši vien nožēlo ,ka gāja uz barikādēm un bija tik naivi, komunistu laikā latviešu tauta, tās kultūra , zinātne , māksla izglītība bija augstā līmenī...


Žani, neizplati viltus ziņas! Pirmkārt, PSRS okupēja Latvijas Republiku divas reizes! Otrkārt, PSRS sabruka. PSRS vietu ieņēma Krievijas Federācija. Tagad Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kopš PSRS laikiem ideoloģija gandrīz nav mainījusies. Šovinisms, militārisms ir saglabājies. Bez barikādēm Latvijas Republika nekad neatgūtu savu neatkarību. Bez barikādēm latvieši paliktu vergi Krievijas Federācijas sastāvā, mūs izmantotu kā tadžikus Maskavā. Krievijas veiktā rusifikācijas politika šo 30 gadu laikā būtu iznīcinājusi mūs kā tautu. Pateiksimies Latvju Dieviem par to, ka Latvju Dievi deva spēku maniem tautiešiem piedalīties barikādēs!!! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

mazintelektuāli

10.02.2021. 19:46

kā šķēle saka - mazintelektuāli
čurā biksēs

Atbildēt

felis,

10.02.2021. 18:22

»

Fēlis

Un tu ( apzināti ar mazo ) pat savu niku noraustījies uzrakstīt


man nav nika ,es te spontāni izpaužos. Un uz tādiem dīvānā pirdējiem kā tu , pa retam, kā Džonatans (kaija) uzkakāju baltu ,jo baltu infu. :)))

Atbildēt

Fēlis

10.02.2021. 18:11

»

ja tev tā ir dzīvē sanācis

tad nevajag domāt ka citi ir mēsli vai vispār nekas tukš gais


Tev pēc būtības ir ko pateikt, vai vienkārši parieties gribas? Ar kļūdām rakstot, divnieku karali. Tam ir soctīkli. Nevajag nopietnu portālu pieķēzīt ar savu nepatīkamo klātbūtni.

Atbildēt

Fēlis

10.02.2021. 18:07

»

Fēli ,tu

tomēr esi sīks mēsliņš ar garu mēli


Un tu ( apzināti ar mazo ) pat savu niku noraustījies uzrakstīt.

Atbildēt

motorhead 1916

10.02.2021. 17:59

Buutiibu jau sapratu. Bet ko tad man dariit? Es ne tikai nepeerku, bet arii nedzeru uudeni. Tikai alu un beerzu sulu. Nopietni. Briesmas. ;-0

Atbildēt

arī es

10.02.2021. 17:46

Paldies autoram.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā),

10.02.2021. 17:33

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palagu


Atkal pieķēzījusi visas vietas ar savu PMS žultsmurgu palagu.

Atbildēt

Un tu

10.02.2021. 17:01

»

>penim

Tu domā, ka esi spogulis, kad tanī skaties


vēl pats sev raksti ko domā ? :)))

Atbildēt

labāk pats nemuldi

10.02.2021. 16:45

»

nemuldi

Padomijā tā nezaga un tā nedzēra! Lielos zagļus lika cietumā"obhs", bet dzērājus ārstēja psihuškās. 18, 27 rubļi pensijas bija tikai, pirmajos padomijas gados un tiem, kas nevarēja pierādīt, ka Ulmaņa laikos ir strādājuši. Pēc pensijas bija 100. rubļu, bet lielākajai daļai strādnieku 120. rubļu --- ...


Padomijā zaga tā, ka vēl tagad dažiem ir pilna māja ar tajā laikā sazagto un dzēra tā, ka reti kurš mājās pārnāca skaidrā, tai skaitā šoferi. Ulmaņa laikā strādāto ņēma vērā tikai tiem, kas bija cīnījušies pret Ulmaņa "fašistisko režīmu". Pārdesmit rubļu pensijas bija izplatīta parādība un tikai pēdējos padomijas pastāvēšanas gados tika palielinātas līdz 70 vai 80 rubļiem.

Atbildēt

>penim

10.02.2021. 16:43

»

Vai tu

ilgi jau veries spogulī


Tu domā, ka esi spogulis, kad tanī skaties?

Atbildēt

10.02.2021. 16:36

»

žanis

Kādiem 10-20% Latvijas iedzīvotāju, tiem,kas bija nekaunīgāki , alkatīgāki un veiklāki dzīve pašlaik liekas labāka materiālā ziņā, bet lielākā tautas daļa droši vien nožēlo ,ka gāja uz barikādēm un bija tik naivi, komunistu laikā latviešu tauta, tās kultūra , zinātne , māksla izglītība bija augstā līmenī...


Tiem 10%, kas okupācijas laikā bija alkatīgāki, veiklāki un nekaunīgāki, tagad sliktāka dzīve, jo vairs nevar tirgot deficītu zem letes, stiept ārā no darbavietām produkciju un saņemt kukuļus par bezmaksas dzīvokļu izkārtošanu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: