Menu
Pilnā versija
Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Ainārs Kadišs · 10.02.2021. · Komentāri (111)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protobalts

15.03.2021. 21:37

»

WWW

Ļoti precīzi. Agri vai vēlu nāksies izvērtēt visu, ko te ir sastrādājuši padomju fašistiskā režīma pakalpiņi


ko sastrādājis Džugašvilli - Osetijas žīds,Osetija ir viena no 12 Izraēļa ciltīm,no viņa vairs atbildību neizprasīsim par veikto genocīdu ,Ulmaņa Kārļa nozūmēšanu .
Bet no tā levitveidīgo režīma ,kurš ar augļošanu iznīcina manu tautu ,ne tikai mēs prasīsim atbildi .bet mūsu senči ,un visu noslepkavoto dvēseles ,kuras jau gaida Levitu ,Dombrovski ,Bordānu -veļu valstībā !
Visi ,kuri viņu dēļ pakārušies,noslikuši ,nosaluši bez pajumtes ,vai kreditoru nosisti - gaida viņu dveseles uz tikšanos.
Tikai nerakstiet man komentaros mulķības ,par miesu ,kura satrūd un no cilvēka nekā pāri nepaliek.

Atbildēt

Protobalts

15.03.2021. 21:07

»

vecais nīgrais onkulis

Jopcik popcik...


Laviešu srēlnieki arī pieskaitāmi pie "nacionalā fona",vai tomēr tie ''labie" Ulmaņlaiki , bija labi tikai valdības kliķei un turīgajiem saimniekiem ,bet citi vergoja kūtīs lai saražotu Eiropai sviestu .
Mazi bērniņi ,ganiņi ,no agra rīta ,pa rasainu zāli ,ganija saimniekiem govis , vecākiem bija tik maz iztikas līdzekļu ,lai pat apgērbtu savus bērnus.
Tomēr tādi mediju magnāti ēbreji Benjamiņi ,Latvijā dzīvoja asti kuldami ,un pateicoties "nacionālajam fonam" ,tika izsūtīti pareizaja virzienā .

Atbildēt

Mārtiņš

01.03.2021. 19:06

A.Kadiš, izlasi vadošā PSRS ekonomista viedokli par šās valsts "ekonomiku".
https://www.mk.ru/economics/2021/01/06/eksministr-ekonomiki-vskryl-taynye-prichiny-raspada-sssr-lyubovnicy-direktorov.html

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

28.02.2021. 11:21

Jopcik popcik.
Agrāk es domāju, ka Kadišs ir vienkārši muļķis, bet izrādās, ka viņš ir vēl arī boļševistisks muļķis.
Tas gan nozīmē to, ka vīnš jāsāk pastiprināti uzmanīt. Tieši šada tipa muļķus 1940. gada okupanti pielietoja "nacionālā fona" izveidošanai. Un, varat nešaubīties, pie pirmās izdevības izmantos atkal. Tā k

Atbildēt

LapSA

14.02.2021. 12:52

»

fakts

Nu jau gan tu lej


Tirgū cenas 1979.g
- svaiga mence bez galvas, nesaldetas, 1 kg- 0.36 rub.!!??pie manas algas 150.00 rub.menesī!!!.Par dzīvoklī jāmaksā ap 5.00 rub.menesī.Maize - 0.21 rub.; 1 brauciens tramvajā/trolleibusā - 0.03- 0.04 rub.Medicina - bezmaksas;visūr .Izglītība visūr - bezmaksas...

Atbildēt

fakts

11.02.2021. 21:17

»

atbilde

Kurzemņieks jums atbildētu - nu gan nolaida kā kaimiņu govs.Acīmredzot, jūs tajā laikā neesat pabiji, tikai saklausījies no ,, krievi nāk"Par trīs rubļiem varēja piwpirkt pilnu somu tā, ka panest nevarēja. Un arī tā ir tukšmuldēšana, ka nekā nevarēja nopirkt. Cik Rīgā bija tirgu? Un visi bija pilni ...


Nu jau gan tu lej!
Par 3 rubļiem nevarēja nopirkt pat kilogramu doktordesas. Turklāt tie 3 rubļi bija gandrīz dienas alga! Jā, tirgos varēja nopirkt visu, kas nebija nopērkams veikalos, tikai cenas bija jau kosmiskas.

Atbildēt

No Māras Lauka

11.02.2021. 20:25

»

Skolnieciņš

Pietiek.com uzdarbojas neadekvāti niku zagļi. Šie niku zagļi spēj marginalizēt, nomelnot uz izsmiet jebkuru normālu viedokli. Varbūt pietiek.com administrācija nobloķēs šo troļļu IP adreses? Daži komentētāji izsaka draudus un tiešus naida vēlējumus. Varbūt šīs neadekvātās naida runas var izdzēst...


Kas ir priesterīt , krunka netur ? :))) Saved iekšpusi kārtībā un zini , ka elle un debesis ir cilvēkā ... Veiksmi! ... un neesi tk naivs ! Es ceru , ka neesi kliķes projekts ...:) ,bet cerība nav Zināsana vēl ... :)

Atbildēt

Skolnieciņš

11.02.2021. 20:13

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka


Pietiek.com uzdarbojas neadekvāti niku zagļi. Šie niku zagļi spēj marginalizēt, nomelnot uz izsmiet jebkuru normālu viedokli. Varbūt pietiek.com administrācija nobloķēs šo troļļu IP adreses? Daži komentētāji izsaka draudus un tiešus naida vēlējumus. Varbūt šīs neadekvātās naida runas var izdzēst?

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā),

11.02.2021. 16:28

»

fēlis mērkaķojas

ari ar citiem - tas ir debilais untuns mikropisans ja kāds vēl nezin izbubinātais Durka


mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

nelej udeni

11.02.2021. 16:01

»

fakts

Komunistu režīmā viss bija nenormāli dārgs un pat par to, ko senās Romas vergi saņēma par brīvu bija jāmaksā


cik tad maksaja kooperativais labakais 119 serijas dzivoklis,7500 rublus ! tagad kaut kadas miskastes del pec asv parauga hipotekara kredita nemsanas javergo 30 gadi,lai nomaksatu dzivokli,protams ,ja neesi ieredna statusa ,kuri var nesoditi zagt saja absurdaja ,,brivas latvijas,, rezima sistema !

Atbildēt

Nē ,

11.02.2021. 12:36

»

quo vadis

Tas uz celma izskatās pēc tipiskā loha - sazvērnieka teoriju apreibinātā anti covidista - vectēva mežu izcirtis, par saņemto naudu nopircis jaunu mašīnu un pēc tam pa pjanku ielicis kokā - beigās ne meža, ne mašīnas, tikai sazvērestības teorijas paliek


tur redzams indivīds , kuram ieštepselētas abas vakcīnas ! :))) Tagad viņam ir problēmas ar orientāciju gan laikā un telpā , gan problēmas ar dzimuma definīciju .... :D

Atbildēt

quo vadis

11.02.2021. 12:17

Tas uz celma izskatās pēc tipiskā loha - sazvērnieka teoriju apreibinātā anti covidista - vectēva mežu izcirtis, par saņemto naudu nopircis jaunu mašīnu un pēc tam pa pjanku ielicis kokā - beigās ne meža, ne mašīnas, tikai sazvērestības teorijas paliek.

Atbildēt

Uzraksti savu ,

11.02.2021. 10:53

»

Fēlis

Nu tad raksti savu vārdu, lai mēs kaut pēc tā zinātu ka džekam atkal saasinājums un nav jāņem galvā


lai mums nav atkal jālasa tava 6. palātas kolektīva iesauka. :))) Un tava "daiļrade" ir Mēbiusa lentes bezgalīgs atkārtojumu stāsts ,kā praktiķis tu esi tikpat aktīvs cik organikas čupa. :)))

Atbildēt

atbilde

11.02.2021. 09:46

»

fakts

Komunistu režīmā viss bija nenormāli dārgs un pat par to, ko senās Romas vergi saņēma par brīvu bija jāmaksā


Kurzemņieks jums atbildētu - nu gan nolaida kā kaimiņu govs.Acīmredzot, jūs tajā laikā neesat pabiji, tikai saklausījies no ,, krievi nāk"Par trīs rubļiem varēja piwpirkt pilnu somu tā, ka panest nevarēja. Un arī tā ir tukšmuldēšana, ka nekā nevarēja nopirkt. Cik Rīgā bija tirgu? Un visi bija pilni gan ar gaļu, gan dārzeņiem, gan piena produktiem. Zivis varēja nopirkt par smieklīgu cenu. Kādi produkti ir nopērkami tagad? Pilni piešpricēti ar e vielām, ne desas garšo pēc gaļas, ne pati gaļa, Par pārējo nemaz nerunāsim un tas pats sūds ir tik dārgs, ka ne visi to var nopirkt. Pat sviestā ir daļa palmu tauku un krējumā tāpat. Par lauciniekiem nerunāsim, tiem visiem bija sava saimniecība no kā varēja pārtikt bez veikalu apmeklējumiem. Pat cukuru varēji nopelnīt maisiem, ja noravēji zināmu platību cukurbietes. Gatavo apģērbu izvēle nebija liela, bet bija atrljē, kur audumu dažādība bija pietiekami liela un varēji pasūtīt ko vēlies. Es piemēram, pati iemācījos šūt, un apģērbu visu savu ģimeni ar visām virsdrēbēm. Par komunāliem nerunāšu - elektrība ūdens, gāze - tas sastādīja dažus rubļus mēnesī. Tagad zoba raušana vai labošana maksā 70 un vairāk eir. Sievietēm ginekoloģiskā apskate - tuvu simtam. Tikai apskate, kas ilgst nedaudz minūtes... Algas cēlās un pēdējos gadu desmitus mehanizatori pelnīja ministru algas, tāpat lopkopēji. Arī speciālisti par savām algām nevarēja sūdzēties.

Atbildēt

IM

11.02.2021. 09:37

»

Labākie no veciem čekistiem ir labākajos amatos

Maizītis, Bičkovičs, bij VP A. Bērziņš, Borovkovs, Mažmiets utt tiesnešos arī. Bet jūdi - Cionisti ar Kluba 21 sākumu CIP, Mossad - visi kapitālisma asinssuņi. Reirs komjaunietis, Šiplinska -.. esam tiktāl, ka te jau ir algotņu- marionešu valdība ārzemju liberāldemokrātijas finanšu korporokrātijas Ppolitikā...


Ir kas ir apmetuši kažoku, un ir kas ir labākajos amatos, bet tā nav šlaka. Tie ir tikai izpildītāji. Šlaka ir neredzama, šlaka ir un būs publiski neredzama, un tieši tāpēc tā ir daudz briesmīgāka par komunistiem. Jo valdīs ta viņi, vienalga vai bijušo komunistu vai kāda cita izpildījumā. Vainos visus, ir bijušos komunistus, ir pret sievietēm vardarbīgos, ir cilvēknīdējus vispār, ir valdošos ir nevaldošos. Nevainos tikai tos kas nekur nav ne redzami ne dzirdami. Bet viņi ir un būs, savām perversām fiziskajām iedabām pakļautie diktatori.

Atbildēt

Fēlis

11.02.2021. 08:16

»

felis,

man nav nika ,es te spontāni izpaužos. Un uz tādiem dīvānā pirdējiem kā tu , pa retam, kā Džonatans (kaija) uzkakāju baltu ,jo baltu infu


Nu tad raksti savu vārdu, lai mēs kaut pēc tā zinātu ka džekam atkal saasinājums un nav jāņem galvā.

Atbildēt

Labākie no veciem čekistiem ir labākajos amatos

11.02.2021. 08:00

»

IM

Kāds te domā ka pie šodienas likstām kažoku apmetušo komunistu šlaka atkal vainīga vien būs. Kļūda! Šodienas šlaka ir daudz ļaunāka. Komunisti visā visumā bij tikai greizai idejai ticīgie, šodienas šlaka ir perversijām fiziski pakļautie. Atšķirība starp ticību un fizisku pakļautību nebūt nav maza. Ja...


Maizītis, Bičkovičs, bij VP A. Bērziņš, Borovkovs, Mažmiets utt tiesnešos arī. Bet jūdi - Cionisti ar Kluba 21 sākumu CIP, Mossad - visi kapitālisma asinssuņi. Reirs komjaunietis, Šiplinska -.. esam tiktāl, ka te jau ir algotņu- marionešu valdība ārzemju liberāldemokrātijas finanšu korporokrātijas Ppolitikā, Satversme ir tikai ķemertiņa vērta. Pat noziedzīgā kliķe L&K atteikušies slepeni no cilvēktiesību ievērošanas, slēgtas MK sēdes. Visu laiku haotiski lēmumi. Tautu pierunā un piespiež vakcinēties kā nacistu koncentrācijas nometnē pretēji Nirnbergas tiesas izdotam ētikas kodeksam vakcinē pat bruņotos spēkus.

Taisa šovus - lai apmautu tautu ar bij VP vakcināciju, tiem spricē vitamīniņus, kaut tue izdzimteņi 30 gadus ved tautu pa skuju taku.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

11.02.2021. 01:13

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvā samazga. :D

Atbildēt

IM

10.02.2021. 22:54

Kāds te domā ka pie šodienas likstām kažoku apmetušo komunistu šlaka atkal vainīga vien būs. Kļūda! Šodienas šlaka ir daudz ļaunāka. Komunisti visā visumā bij tikai greizai idejai ticīgie, šodienas šlaka ir perversijām fiziski pakļautie. Atšķirība starp ticību un fizisku pakļautību nebūt nav maza. Ja šodien jau pat proletariāta diktatūra sāk visai jauka likties tad var gadīties ka drīz vien tos laikus atcerēsies kā tādu zudušo laimes zemi.

Atbildēt

IM

10.02.2021. 22:28

Jā, nu tiešām, kāpēc gan ne, homoseksuāļu diktatūras priekšvakarā atcerēties proletariāta diktatūras labumus.

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

10.02.2021. 22:21

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ej tirst, mikrocefolānā Idulle Turka!

Atbildēt

ES

10.02.2021. 21:47

Autors vēl visu ņēmis ar maigu roku.Man iet jau 9. gadu desmits. Es tos laikus esmu piedzīvojusi no pirmās līdz pēdējai minūtei un teikšu jā, pirmie gadi bija smagi,kā tas bija visās kara izpostītajās vietās. bet ar katru gadu viss nostājās savās vietās.VALSTS PAR CILVĒKIEM RŪPĒJĀS! un CILVĒKI BIJA PRIECĪGI, KĀDUS TAGAD NAV GADĪJIES REDZĒT. Algas auga , viss nepieciešamais bija par simbolisku cenu vai par brīvu! Tagadējās mācību maksas viEtā pat tehnikumos jau maksāja stipendijas, nemaz nerunājot par augstskolām.Benzīns bija lētāks, kā tagad maksā ūdens. Cilvēki dzīvoja draudzīgi, kopā svinēja svētkus. AUGA CIEMATS PIE CIEMATA AR DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM UN INDIVIDUĀLO APBŪVI. UN KATRĀ VIETĀ NEIZTRŪKSTOŠI BIJA TAS, KAS CILVĒKIEM BIJA VAJADZĪGS. Vēl piebildīšu par naudas maiņu. Tā jau bija klusībā izplānota, lai vienus izģērbtu, bet citi varētu staigāt kažokos. NE VISI ZAUDĒJA. SAVĒJIE ZINĀJA un NEZAUDĒJA NEKO! Savus iekrājumus pārvērta valūtā vai zeltā. Un kad Saeimas sēdē Repšem uzstādīja jautājumu, kur palika naudas vagoni, kas aizgāja uz Krieviju? Par to bija skaists raksts tā laika Lauku Avīzē, kad tur vēl toni noteica Krustiņš. Repše ar kaunu tika atmaskots... bet nepagāja ilgs laiks, kad viņš ieveda savu šaiku baznīcā un zvērēja pie Dieva un svētā gara, bučodams karogu... un savu godu novērtēja ar miljonu, ko prasīja saziedot tiem pašiem cilvēkiem, ko ar naudas reformu pataisīja plikus, un niķi turpināja DODOT BANKAI BALTIJA PADOMU, KĀ LAUPĪJUMU IEGŪT OTRREIZ NO TIEM, KAS JAU SĀKA ATKOPTIES. uN LAI JAUNIE DOMĀ, KĀ VIŅIEM TĪK, BET KAS TAJĀ LAIKĀ DZĪVOJUŠI, TIE TEIKS TO PAšu lATVIJA IR IZPUTINĀTA , IZLAUPĪTA, UN ZAUDĒJUSI SIMTIEM TŪKSTOŠUS CILVĒKU, KAS NEKAD ŠEIT NEATGRIZĪSIES Tai nav nekādas līdzības ne ar pirmskara Latviju, ne tā saucamajiem krievu laikiem.

Atbildēt

nemuldi

10.02.2021. 20:54

»

Un

kā vēl dzēra.Tās pensijas bija tādas vēl 70-80 gados, par kolhozu celšanu un Sibīrijas priežu gāšanu.Sievietēm.Kad šnabis bij šķidrā valūta laukos.Kombikormu un degvielu spert bija goda lieta, pienu atjaukt ar pulverūdeni.Priekšniekam vienu cementa/betona kravu aizvest uz savu "dāču"nebija pilnīgi nekāda...


Pār sētām arī tagad met, slimnīcās, pansionātos nedod dzert, kaut pampēri ir. Vienīgais, kas tev taisnība, plombez labākas, bet kanālus bez tā paša novakaīna, ko arī tagad izmanto, gan nebiju dzirdējis ka tīrītu. Degvielu sper vēl vairāk, jo tā ir daudz dārgāka. Pienam pulveri arī tagad ber klāt, precīzāk, ražo pienu no Polijas, Vācijas pulvera, piejaucot Āfrikas palmu eļļu. 70-80-mitajos bija minimālā pensija 70. rubļi. Tikai toreiz, visus tos nesējus, jeb zagļus, ķēra un daudziem tas beidzās ļoti slikti. Bija konfiscētas mašīnas, pašam cietums. Kad agrāk negribēja pirk neko savējo, tad tagad, vienkārši nav, savējā apģērba,apavu, ir tikai ievestais brāķis, jeb zīmola, par neadekvāti milzīgām cenām.

Atbildēt

nevaru saprast

10.02.2021. 20:38

»

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

Žani, neizplati viltus ziņas! Pirmkārt, PSRS okupēja Latvijas Republiku divas reizes! Otrkārt, PSRS sabruka. PSRS vietu ieņēma Krievijas Federācija. Tagad Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kopš PSRS laikiem ideoloģija gandrīz nav mainījusies. Šovinisms, militārisms ir saglabājies. Bez barikādēm...


tu tēlo , jeb patiesi neredzi visu ainu. Šeit valda kriminālais kapitālisms. Un barikādēs es biju no sākuma līdz beigām , un tie bija vienīgie laiki , kad Tauta bija vienota . Bet perestroika bija valsts kapitālisma pārvēršana privātajā. Un tagad mēs stāvam līdzīgas situācijas priekšā un gala iznākums vēl nav redzams.

Atbildēt

Liene

10.02.2021. 20:17

Nevar noliegt, ka pēdējos 30 gados pie varas esošie ir izdarījuši visu iespējamo un pat neiespējamo, lai padomju laiki šķistu kā utopija.

Atbildēt

Un

10.02.2021. 20:15

»

nemuldi

Padomijā tā nezaga un tā nedzēra! Lielos zagļus lika cietumā"obhs", bet dzērājus ārstēja psihuškās. 18, 27 rubļi pensijas bija tikai, pirmajos padomijas gados un tiem, kas nevarēja pierādīt, ka Ulmaņa laikos ir strādājuši. Pēc pensijas bija 100. rubļu, bet lielākajai daļai strādnieku 120. rubļu --- ...


kā vēl dzēra.Tās pensijas bija tādas vēl 70-80 gados, par kolhozu celšanu un Sibīrijas priežu gāšanu.Sievietēm.Kad šnabis bij šķidrā valūta laukos.Kombikormu un degvielu spert bija goda lieta, pienu atjaukt ar pulverūdeni.Priekšniekam vienu cementa/betona kravu aizvest uz savu "dāču"nebija pilnīgi nekāda problēma.Ka nākot no rūpnīcas, pār sētu bija pārmests vienalga, kas tur ražots tika, - skrūves, diodes vai jebkas cits.Kad neviens negribēja pirkt neko vietējo, bet tikai importu, importu.Kad skolās laboja zobus"par brīvu"tīrot kanālus bez anestēzijas,un piepičkājot zobus ar amalgama plombēm, par brīvu. kad pansionātos gulošajiem nedeva dzert, jo nebija pamperu, jo čurāja gultās, nebija zemo algu dēļ, kas apkopj.Beidz, ka autor, vienreiz īdēt.

Atbildēt

Kolektīvisma idiotisma šovs

10.02.2021. 20:06

Ceturtdien sāks valsts augstāko amatpersonu un eksprezidentu vakcināciju pret Covid-19
SABIEDRĪBA 10/02/21 18:14 | Papildināts, šodien 18:19
  Jauns.lv / LETA

Ceturtdien, 11.februārī, pret Covid-19 sāks vakcinēt eksprezidentus un valsts augstākās amatpersonas, kuru pienākumi saistīti ar nacionālās drošības un valsts pamatfunkciju nepārtrauktības nodrošināšanu, apstiprināja Vakcinācijas projekta birojā.

Nelielais amatpersonu loks, kurām šobrīd tiek dota iespēja brīvprātīgi vakcinēties, esot stingri izvērtēts, ņemot vērā to pienākumus un lomu valsts procesu vadībā.
Atsaucoties uz socioloģiskajām aptaujām, Vakcinācijas projekta birojā skaidroja, ka lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka valsts augstākajām amatpersonām jāparedz iespēja poti pret Covid-19 saņemt jau vakcinācijas procesa agrīnajā fāzē, lai rādītu piemēru pārējai sabiedrībai. Iecerēts, ka amatpersonu vienbalsīga gatavība vakcinēties būs kā uzticēšanās apliecinājums vakcīnu drošumam un efektivitātei, kā arī kalpos kā nozīmīgs pamudinājums iedzīvotājiem vakcinēties kopējas kolektīvās imunitātes iegūšanai.

Savu uzticēšanos vakcīnu drošumam un efektivitātei ar vakcinēšanos apliecinās arī bijušās valsts augstākās amatpersonas - visi Valsts prezidenti laikā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.
Vakcinēšanās augstākajām valsts amatpersonām tiks sākta vienlaicīgi ar vakcinācijas procesu sociālās aprūpes centros, izmantojot vienu un to pašu "Astra Zeneca" vakcīnu, un tas notiks saskaņā ar Ministru kabineta 9.februāra lēmumu.
Vakcinācija norisināsies Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā 11.februārī un 12.februārī pēc noteikta grafika.


11.februārī no plkst.11 līdz 12.45 vakcīnu pret Covid-19 saņems Valsts prezidents Egils Levits, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), kā arī bijušie Valsts prezidenti Guntis Ulmanis, Vaira Vīķe-Freiberga, Andris Bērziņš un Valdis Zatlers, Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP), Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (JV), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols (NA).
Bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis vakcināciju veiks 12.februārī, savukārt Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) veselības stāvokļa dēļ vakcināciju veiks nākamnedēļ.

Vakcinācijas laikā būs jāievēro divu metru distance, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegs. Iepriekš piesakoties, procesu varēs vērot arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, informēja Vakcinācijas projekta birojā.

Atbildēt

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš

10.02.2021. 19:48

»

žanis

Kādiem 10-20% Latvijas iedzīvotāju, tiem,kas bija nekaunīgāki , alkatīgāki un veiklāki dzīve pašlaik liekas labāka materiālā ziņā, bet lielākā tautas daļa droši vien nožēlo ,ka gāja uz barikādēm un bija tik naivi, komunistu laikā latviešu tauta, tās kultūra , zinātne , māksla izglītība bija augstā līmenī...


Žani, neizplati viltus ziņas! Pirmkārt, PSRS okupēja Latvijas Republiku divas reizes! Otrkārt, PSRS sabruka. PSRS vietu ieņēma Krievijas Federācija. Tagad Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kopš PSRS laikiem ideoloģija gandrīz nav mainījusies. Šovinisms, militārisms ir saglabājies. Bez barikādēm Latvijas Republika nekad neatgūtu savu neatkarību. Bez barikādēm latvieši paliktu vergi Krievijas Federācijas sastāvā, mūs izmantotu kā tadžikus Maskavā. Krievijas veiktā rusifikācijas politika šo 30 gadu laikā būtu iznīcinājusi mūs kā tautu. Pateiksimies Latvju Dieviem par to, ka Latvju Dievi deva spēku maniem tautiešiem piedalīties barikādēs!!! Lai godāti Latvju Dievi mūžīgi mūžos, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

mazintelektuāli

10.02.2021. 19:46

kā šķēle saka - mazintelektuāli
čurā biksēs

Atbildēt

felis,

10.02.2021. 18:22

»

Fēlis

Un tu ( apzināti ar mazo ) pat savu niku noraustījies uzrakstīt


man nav nika ,es te spontāni izpaužos. Un uz tādiem dīvānā pirdējiem kā tu , pa retam, kā Džonatans (kaija) uzkakāju baltu ,jo baltu infu. :)))

Atbildēt

Fēlis

10.02.2021. 18:11

»

ja tev tā ir dzīvē sanācis

tad nevajag domāt ka citi ir mēsli vai vispār nekas tukš gais


Tev pēc būtības ir ko pateikt, vai vienkārši parieties gribas? Ar kļūdām rakstot, divnieku karali. Tam ir soctīkli. Nevajag nopietnu portālu pieķēzīt ar savu nepatīkamo klātbūtni.

Atbildēt

Fēlis

10.02.2021. 18:07

»

Fēli ,tu

tomēr esi sīks mēsliņš ar garu mēli


Un tu ( apzināti ar mazo ) pat savu niku noraustījies uzrakstīt.

Atbildēt

motorhead 1916

10.02.2021. 17:59

Buutiibu jau sapratu. Bet ko tad man dariit? Es ne tikai nepeerku, bet arii nedzeru uudeni. Tikai alu un beerzu sulu. Nopietni. Briesmas. ;-0

Atbildēt

arī es

10.02.2021. 17:46

Paldies autoram.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā),

10.02.2021. 17:33

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palagu


Atkal pieķēzījusi visas vietas ar savu PMS žultsmurgu palagu.

Atbildēt

Un tu

10.02.2021. 17:01

»

>penim

Tu domā, ka esi spogulis, kad tanī skaties


vēl pats sev raksti ko domā ? :)))

Atbildēt

labāk pats nemuldi

10.02.2021. 16:45

»

nemuldi

Padomijā tā nezaga un tā nedzēra! Lielos zagļus lika cietumā"obhs", bet dzērājus ārstēja psihuškās. 18, 27 rubļi pensijas bija tikai, pirmajos padomijas gados un tiem, kas nevarēja pierādīt, ka Ulmaņa laikos ir strādājuši. Pēc pensijas bija 100. rubļu, bet lielākajai daļai strādnieku 120. rubļu --- ...


Padomijā zaga tā, ka vēl tagad dažiem ir pilna māja ar tajā laikā sazagto un dzēra tā, ka reti kurš mājās pārnāca skaidrā, tai skaitā šoferi. Ulmaņa laikā strādāto ņēma vērā tikai tiem, kas bija cīnījušies pret Ulmaņa "fašistisko režīmu". Pārdesmit rubļu pensijas bija izplatīta parādība un tikai pēdējos padomijas pastāvēšanas gados tika palielinātas līdz 70 vai 80 rubļiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: