Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šajās dienās Pietiek ir ticis informēts, ka bēdīgi slavenais Gints Feders no kādas personas centies izkrāpt vai varbūt pat izkrāpis ievērojamu naudas summu, pretī apsolot “nokārtot” publikācijas portālā pietiek.com, lai ietekmētu "sabiedriskā" Latvijas radio valdes locekļu konkursa iznākumu.

Šai sakarā Pietiek atgādina visiem saviem lasītājiem – ja Gints Feders vai jebkura cita persona mēģina no jums izkrāpt naudu, pretī solot „nokārtot” publikāciju ievietošanu portālā pietiek.com, varat būt droši, ka jūs tiekat primitīvi, nekaunīgi krāpti.

Portāls pietiek.com ir tas interneta resurss, kur bez jebkādas samaksas tiek publicēti faktiski visi lasītāju iesūtītie raksti – pārdomas, viedokļi, analīze, „sapņi” un tā tālāk.

To, ka tas tā notiek, lieliski zina visi tie lasītāji, kuru raksti aizvadītajos vairāk nekā desmit gados ir publicēti pietiek.com. Portāls pietiek.com pamatoti lepojas ar šādu redakcijas nostāju tāpat kā ar to, ka nekad nav ierobežojis lasītāju tiesības brīvi un anonīmi izteikties par jebkuru jautājumu.

Nepublicēto rakstu ir niecīgs daudzums, un nepublicēšanas iemesli to iesūtītājiem lielākoties ir absolūti skaidri – raksti ir murgaini, uzrakstīti bez mazākās cieņas pret pareizrakstību, atklāti rupji vai, kas pēdējā laikā gadījies vairākkārt, tajos nozākāta Ukrainas cīņa pret Krievijas agresiju.

Tātad vēlreiz atkārtojam - ja Gints Feders vai jebkura cita persona mēģina no jums izkrāpt naudu, pretī solot „nokārtot” publikāciju ievietošanu portālā pietiek.com, varat būt droši, ka jūs tiekat krāpti. Portālā pietiek.com lasītāju iesūtītie raksti tiek publicēti bez jebkādas samaksas. To lieliski zina visi tie lasītāji, kuru raksti aizvadītajos vairāk nekā desmit gados ir publicēti pietiek.com.

Novērtē šo rakstu:

107
5