Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:36

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

jurisx

31.01.2020. 13:38

Kopš tā laika ir noritējis intensīvs darbs pie VDD ēkas projekta īstenošanas – veikta zemesgabala inženierģeoloģiskā izpēte, izstrādāts būvprojekts, uzsākta sadarbība ar būvuzraugiem un veikti citi priekšdarbi, ieguldot vairākus miljonus eiro.


Vistīrākā tautas muļkošana-it sevišķi par sadarbības uzsākšanu ar būvuzraugiem. Riebjas pat lasīt.

Atbildēt

nu

31.01.2020. 11:28

»

Sprīdītis

Valsts kontrole: Austrumu robežas izbūvē vairāk nekā 7 miljoni eiro izšķērdēti


vispirms dabūjiet atpakaļ tos izšķērdētos miljonus uz valsts robežas, sodiet attiecīgos likumpārkāpējus, un tad plānojiet celt jaunu miljoniem vērtu ēku.Citādi kaut kāda ņirgāšanās par nodokļu maksātājiem vien sanāk.

Atbildēt

Sprīdītis

30.01.2020. 19:33

»

es

Izlietot miljonus nodokļu maksātāju naudas – tas ir valsts noslēpums


Valsts kontrole: Austrumu robežas izbūvē vairāk nekā 7 miljoni eiro izšķērdēti

Vai Valsts naudas izšķērdēšana (korupcija un zagšana) priekš Normunda Mežvieta arī skaitās valsts noslēpums? Neredzēja, nedzirdēja, neko nezina?

Atbildēt

es

30.01.2020. 15:50

Izlietot miljonus nodokļu maksātāju naudas – tas ir valsts noslēpums????

Atbildēt

ieguglē

29.01.2020. 16:39

»

Normundam Mežvietam

Vai Normunds Mežviets neredzēja, kā bijušā valsts prezidenta Andra Bērziņa ģimene izkrāpa un nozaga nodokļu maksātāju un Eiropas naudu savām “Kājiņām”? Vārna vārnai acīs neknābj


"Bijušie čekisti paliek drošības policijā"
"В Латвии проживают два «вора в законе»"
"Aizturot Grantiņam esot salauzta roka | LA.LV"
Un Prezidenta Bērziņa saņemtā nauda neliksies tik nozīmīga. Atceries vēl, kā Savicka apteksne, Dombrovskis, savu vairāk kā miljonu lielo parādu uzkrāva uz nodokļu maksātāju pleciem!

Atbildēt

Ateists

29.01.2020. 12:55

Pasūtījuma galda priekšnieks no VDK ierunājās ... Nevarot viņš noķert. Loģiski, ja gribetu tad noķertu. Risina šauras interešu grupas problēmas un viss

Atbildēt

ne tikai

28.01.2020. 17:00

»

eksis

ja jau šogad grib sākt būvēt, tad jau kaut kur ir jābūt būvatļaujai izsniegtai jeb tas arī valsts noslēpums


Ir vajadzīga arī nauda.Ja mediķiem 'nesanāca',Liepājas cietumam 'nesanāca',tad zem kādas kļičkas ir paslēpti 'pāris desmiti miljoni'?

Atbildēt

stulbums

26.01.2020. 19:20

Kurš tad vēl uz tautas naudas grib pacelties miljonāros!!!

Atbildēt

Kate

26.01.2020. 18:02

Cik šajā iestādē strādājošo ir nodevuši zvērestu svešai valstij uzsākot dienestu? Divreiz mūžā zvērestu nedod. Lojāli paliek uz mūžu, kam nodeva zvērestu pirmo reizi. To šī iestāde ir pierādījusi jau ar saviem darbiem...

Atbildēt

Normundam Mežvietam

25.01.2020. 16:32

Vai Normunds Mežviets neredzēja, kā bijušā valsts prezidenta Andra Bērziņa ģimene izkrāpa un nozaga nodokļu maksātāju un Eiropas naudu savām “Kājiņām”? Vārna vārnai acīs neknābj?

Atbildēt

bratka

25.01.2020. 12:25

Pirms 30.g.VDK-čekisti izveidoja DP,nevienu spiegu neatrada,jo viņi paši sadarbojās ar spiegiem,kā varēja noķert,ja Usakovs sadarbojās ar krievijas spiegu,tad to palaida uz krieviju,Ušakovss ar Ameriku izšeptēja mūsu nodokļu maksātaju naudu.Kluva par VDD es domāju,ka strādās efektīgāk,bet nekas nav sanācis,ēku ir daudz brīvu,pimēram Gaujas ,ielā,bijušā policijas ēkā,un gulat tālāk.Te sanāk tā ka vīrs ar sievu strīdās savā starpā,tad izdomā mainīt dzīves vietu,jaunā dzīves vietā atkal strīdās,kamēr nācās izšķirties.Kā nestradājit,ta arī nestradasiet, mainiet cik gribiet savas vietas.

Atbildēt

viņš taču čč

25.01.2020. 07:47

»

?????????


...............................pat bulgāri ķer spiegus

Atbildēt

Tūta

24.01.2020. 21:53

Tukša muldēšana.

Atbildēt

izrādījās: ēkas neārstē slimniekus

24.01.2020. 21:22

tie 20% tie jā...................bet vai ķers spiegus??????????????????????????????????

Atbildēt

Ilma Čepāne

24.01.2020. 20:01

jautājums ir par Latvijas Republikas pilsoņu nodokļu naudu, un neviens viņiem nav jautājis, vai viņi ir gatavi apmaksāt Normunda Mežvieta "galma" grezno dzīvesveidu.

Atbildēt

a411

24.01.2020. 19:29

Jautājums ir palicis neatbildēts: kad Nils Ušakovs 2011.gadā tika notverts sarunājamies ar Krievijas spiegu Aleksandru Hapilovu tikšanās reizē Rīgas ielās, tad nav sekojusi nekāda reakcija no atbildīgajām iestādēm... Kā šo gadījumumu izprast pašreiz notiekošajā kontekstā?!

Atbildēt

pozīcija

24.01.2020. 15:37

»

Hublo

Labam dejotājam "faberžē"traucē


Galīgais lēmums par Valsts drošības dienesta jaunās ēkas būvniecību izraudzītajā vietā Rīgā, VEF rajonā, jāpieņem valdībai, ņemot vērā tieslietu ministra Jāņa Bordāma (Jaunās Konservatīvās partijas) un 15 000 Saeimā iesniegto "PRET" viedokli. Citādi te, aizbildinoties ar valsts drošību, jau ir iztērēti aizdomīgi daudz miljoni |(ieklausieties tikai - tas nav viens vai divi moljoni, bet daudz vairāk, slēpjot kopējos ciparus). Iekšlietu minitrs tagad bezkaunīgi taisa ciet muti tieslietu ministram, liekot domāt, ka viņš ir angažēts. JKP ir taisnība, ka jāieklausās vēlētāju balsīs, kas ir nodokļu maksātāji un ar saimniektautas tiesībām var prasīt, lai Iekšlietu ministrija pārtrauc zagt nodokļu maksātāju naudu un valsts mantu uz Austrumu robežām (kurš ir saskaitījis, cik koki ir pretlikumīgi izcirsts?) un mazā plēķītī pie VEF iztērējot slēpjamu ciparu par izpēti un vēl kaut ko, kas nu nekādi neiederas rāmkos par apmēram piecdesmi (!!!) miljoniem. Jāparedz Nolikumā, ka naudas tēriņus var kontrolēt arī tieslietu ministrs Jānis Bordāns (tad Ģirdens nevarēs slēpt iespējamu naudas šķērdēšanu un zagšanu par apmēram 50 miljoniem).

Atbildēt

Hublo

24.01.2020. 13:23

Labam dejotājam "faberžē"traucē!

Atbildēt

?????????

24.01.2020. 11:34


Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu.

Piedodiet, vai spiegus neķer cilvēki ? Kā ēka ietekmē spiegu ķeršanu ? Sviests kaut kāds Mežvieta galvā.

??????????????????????????

Atbildēt

dadzis

24.01.2020. 11:20

Nav jau tā, ka latvieši grib tikai puķes stādīt (veidot parku), nedomājot par valsts drošību. Bet fakti ir par sliktu Normundam Mežvietam, kuram nevar ticēt. Nav dzirdēti par panākumiem spiegu noķeršanā. Bet ir dzirdēts, ka ir salauztas rokas un safabricēta krimināllieta pret brīvības cīnītāju Linardu Grantiņu, kurš ir par tiesiskumu. Bija safabricētas krimināllietas arī pret citiem Latvijas Republikas pilsoņiem Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti un Ilzi Liepu Balodim kas beidzās ar viņu attaisnošanu. Lietas safabricētāji kā prokurore Ieva Garanča tagad ir zvērināta advokāte, tēlojot no sevis aizstāvi un kāsot no nelaimē nonākušajiem cilvēkiem lielu naudu. To visu redzot un zinot, kāda mafioza partijas valdība iebīdījusi amatā Normundu Mežvietu, cilvēki netic, vēl jo vairāk, ja ir korupcija pilnīgi visos iepirkumos.

Atbildēt

mana bals.lv

23.01.2020. 22:01

Paraksties par izcilibas centra Kalnciema iela likvidaciju !

Atbildēt

Karote

23.01.2020. 05:43

Tā viņi pamazām aizspēlēsies līdz jauno laiku Gunāriem Astrām, un pēcāk taisnosies, ka tāda bijusi kārtība, ka pildīja tikai esošos likumus.,utt, utjpr..,kā pirmīt postkomuņaki.. Amorāla vara aizvien ir īslaicīgs pasākums.Jo pūpēdis vairāk piepūšas, jo drīzāk pārsprāgs :)

Atbildēt

Normundam Mežvietam

23.01.2020. 02:09

Apliecinot padomju okupācijas varas kolaborantu iespējas, Valsts policijā ir sākts kriminālprocess par jauno grāmatu “Kolaborants”, kas veltīta vienam no šiem kolaborantiem – bijušajam padomju tautas tiesnesim un Latvijas PSR Augstākās tiesas tiesnesim, tagadējam miljonāram un „politiskajai elitei” pietuvinātajam advokātam Romualdam Vonsovičam.

------------------

Normund Mežvieta k-gs!

Sēdēsiet par nodokļu maksātāju naudu daudzmiljonu pārmaksātā komfortā un aizstāvēsiet bijušo Rīgas pilsētas Kirova rajona Tautas tiesas tiesnesi Romualdu Vonsoviču, vai ne?

Atbildēt

DROŠUMA POLŪCIJA

22.01.2020. 23:37

21. gadsimtā saistīt “valsts noslēpuma, kā arī NATO un ES klasificētās informācijas aizsardzības prasībām” ar ēkas atrašanās vietu un fiziskām sienām, var tikai pilnīgi degradētā un nekompetentā prātā. Kam jūsu caur koppapīru zīmētie protokoli un papīra aģentu (vai otrādi) kartiņas vajadzīgas?

Jūs tur nevarēsiet ierīkot itin nevienu drošu/savu optisko kabeli, jo visas akas pārvalda Siltums, Ūdens, Tet utml. Tā ka jebkurš santehniķis Citrus vestē varēs ložņāt pie jūsu kabeļiem cik vien uziet.

A kategorijas ieroču šautuvi jūs tur nekad nevarēsiet ierīkot, helikopteru nosēšanās laukumu - tāpat, jo tāda tur nebūs. Diletanti..

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

22.01.2020. 23:06

Stabu un Brīvības stūrī jau ir tukša ēka !

Atbildēt

Jānis

22.01.2020. 22:14

Pati galvenā problēma ir diletanti Valsts pārvaldes jautājumos, pat nošpikot labāko no citu valstu prakses nav spējīgi, iet izšķērdības ceļu, lobējot savas pietuvinātas celtniecības firmas (šajā gadījumā pat zem noslēpuma grifa), kuras savukārt zog naudu, veicot materiālu iegādi pie savējiem. Tas atgādina agresora rīcību- izlaupīt iekaroto zemi un aiziet atstājot aiz sevis postažu.

Atbildēt

Der izlasīt

22.01.2020. 21:59

»

......

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu...


Ministru kabineta noteikumi Nr. 823

Rīgā 2018. gada 18. decembrī (prot. Nr. 60 58. §)
Valsts drošības dienesta nolikums
Izdoti saskaņā ar Valsts pārvaldes
iekārtas likuma 16. panta pirmo daļu
1. Valsts drošības dienests (turpmāk – dienests) ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša valsts drošības iestāde, kas īsteno valsts politiku valsts drošības jomā.

2. Dienests veic Nacionālās drošības likumā, Valsts drošības iestāžu likumā, Operatīvās darbības likumā, likumā "Par valsts noslēpumu" un citos normatīvajos aktos noteiktās funkcijas un uzdevumus.

3. Dienestu vada priekšnieks. Dienesta priekšnieks veic normatīvajos aktos noteiktās valsts drošības iestādes, kā arī tiešās valsts pārvaldes iestādes vadītāja funkcijas.

4. Dienesta priekšnieks nosaka iestādes struktūru un darba organizāciju, kā arī izstrādā dienesta reglamentu.

5. Dienesta darbības tiesiskumu nodrošina dienesta priekšnieks. Dienesta priekšnieks ir atbildīgs par pārvaldes lēmumu pārbaudes sistēmas izveidošanu un darbību.

6. Dienesta priekšniekam ir tiesības atcelt iestādes amatpersonu lēmumus, pavēles, rīkojumus un norādījumus.

7. Dienesta priekšnieka izdotos administratīvos aktus un faktisko rīcību, kas nav saistīta ar operatīvās darbības, izlūkošanas un pretizlūkošanas procesiem un valsts noslēpuma aizsardzības sistēmu, var apstrīdēt, iesniedzot attiecīgu iesniegumu iekšlietu ministram, ja normatīvajos aktos nav noteikta cita apstrīdēšanas kārtība. Iekšlietu ministra lēmumu var pārsūdzēt tiesā.

8. Dienests ne retāk kā reizi gadā iesniedz Iekšlietu ministrijā pārskatu par dienesta funkciju izpildi un budžeta līdzekļu izlietojumu.

9. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2004. gada 16. novembra noteikumus Nr. 934 "Drošības policijas nolikums" (Latvijas Vēstnesis, 2004, 185. nr.).

10. Noteikumi stājas spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

Atbildēt

......

22.01.2020. 21:33

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu.

----------------------

Ok, Normund Mežvieta kungs, bet tikai ar vienu noteikumu: jauna māja (bez kukuļiem un savām pietuvinātām būvniecības firmām), jauns priekšnieks, jauni darbinieki.
Tad noteikti būs ļotooooooti lieeeela kapacitāte atklāt kaut vienu (!) spiegu.
Kas to var panākt? Atbilde: atbildīgi pilsoņi, kas dibinājuši savas partijas un uzvarējuši Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

Vietējais

22.01.2020. 18:03

Tik daudz skaistu ēku pilsētā bezjēgā iet bojā. Var remontēt, pielāgot un izmantot. Rodas sajūta ka VNĪ spēj ēkas tikai nosaimniekot, nevis uzturēt un apsaimniekot.
Taču Rīgā ir ieviesies vēl viens nelāgs stils, visur, kur vajadzētu un var iekārtot skvēru, Vai kādu citu zaļumu, - obligāti ir jāiebāž kāds betona klucis. Bez tā pilnīgi neiespējami iztikt.
Var tikai skumt par Rīgas arhitektiem un pārējiem no šīs jomas, cik gan tuvredzīgi tie pilsētas attīstības veidošanā tie spēj būt.

Atbildēt

Āksti

22.01.2020. 16:38

Tāpat ne suhda nevar noķert

Atbildēt

!

22.01.2020. 16:14

Uzcels jaunu ēku, jo vecā spiegus neķēra? Pilnīga idiota domu gājiens!

Atbildēt

Lidija

22.01.2020. 16:08

Tieši kā čekas stūra māja- pa kvartāla perimetru, lai iekšpagalmā var izkraut ieslodzītos un sapulcināt čekistus akcijām. Biju uz to zemes gabalu- tur visi koki ir pa perimetru, tātad nocirtīs 99%. Un nāksies atpirkt jaunās Teikas ielas māju, lai iemitinātu tur uzticamus cilvēkus, kā Stabu ielā. Citādi ienaidnieki skatīsies DD logos.

Atbildēt

formula

22.01.2020. 15:48

»

Hahaha

...


Kāda valsts te ko provocē? Kas tad tos neliešus savēl gan stoļicas domē,gan parlamentā ? Šo vienoto neliešu astoņkāji,kas gan domē,gan parlamentā. Vienus ļumpeņus baidot ar krieviem, otrus- ar latviešiem ?

Atbildēt

Juse

22.01.2020. 15:43

Ierunājās Latvijas "saimnieki"

Atbildēt

eksis

22.01.2020. 14:57

ja jau šogad grib sākt būvēt, tad jau kaut kur ir jābūt būvatļaujai izsniegtai jeb tas arī valsts noslēpums.

Atbildēt

Hahaha

22.01.2020. 14:29


VDD misija iesot nosargāt Latvijas valsts un sabiedrības drošību, kas ir pamats Latvijas valsts attīstībai un iedzīvotāju labklājībai, tādēļ mūsdienu prasībām atbilstošas ēkas celtniecība dienesta vajadzībām ir visas sabiedrības interesēs.


Smiekli nenāk?

Pati valsts ar savu rīcību provocē masu nekārtības, VP neievērojot likumu par mediķu algu pacelšanu. Tie noziedznieki nav sodīti, kas pārkāpa likumu, kā rezultātā sabiedrībai iestājās smagas sekas pat ar meteriāliem zaudējumiem, organizējot piketos un protestus.

Atbildēt

jautaajums

22.01.2020. 14:19

Cik varētu izmaksāt kārtīga pletne?lai gan ar pēršanu saprātu neiedzīsi.Varbūt vismaz bijāšanu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: