Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksu

04.05.2022. 20:15

Opozīcijai būtu jāizslēdz jebkāda flirtēšana kremļa virzienā. Dodiet jaunus gāzes/naftas/minerālu ceļus, kaut dārgi. Izaugsme ir diskomforta zonā, nevis "a moš pie krieviem lētāk,ko". Krievnacistiem arī pamatu(putinu) no kājapakšas ukraiņi ir izsituši, tā ka nav ko mīzt, šo kremli(JV)nogāzt var tikai bezbašennije!

Atbildēt

Mārtiņš Krusts

04.05.2022. 20:11

O. Paldies Pietiek par pārpublicēšanu. Lai jauka diena visiem.

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

04.05.2022. 19:14

»

Manuprāt

ir svarīgi nodalīt vai opozīcija "solīs, ka cīnīsies par sabiedrības vairākumu" vai patiesi zinās ne tikai to kas nepieciešams sabiedrības vairākumam, bet arī zinās ko un kā darīt un spēs to realizēt...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem beidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet, to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Manuprāt

04.05.2022. 18:25

ir svarīgi nodalīt vai opozīcija "solīs, ka cīnīsies par sabiedrības vairākumu" vai patiesi zinās ne tikai to kas nepieciešams sabiedrības vairākumam, bet arī zinās ko un kā darīt un spēs to realizēt.
Šādu būtisku atškirību manuprāt lieliski ilustrē situācija Rīgas Domē - tie kas šobrīd ir pie varas bija opozīcijā, solīja pārmaiņas, taču vienīgais ko reāli ir spējuši izdarīt ir piešķirt sev un sev pietuvinātiem lielākas algas un uzsākt virkni apšaubāmu iniciatīvu, bez plašas sabiedrības viedokļu uzklausīšanas.

Atbildēt

Antidemokrāts.

04.05.2022. 18:25

Nav nekādas pozīcijas un opozīcijas, ir viens kopīgs mēslu bars, ieskaitot Tevi pašu Mārtiņ.

Atbildēt

lauķis

04.05.2022. 18:15

Jau teicu ka poli/tiķis ir cilvēka degradācijas beidzamā stadija.Cik ilgi cilvēki vēl ir gatavi barot šos parazītus un visu parazītisko sistēmu?

Atbildēt

jaajaa

04.05.2022. 18:08

...Vienotībai 20% ?...nu nevajag...gaidām vēlēšanas, tad redzēs...:)

Atbildēt

tā viš i

04.05.2022. 18:01

Ir jāspēj, ir jāvar, ir jādara
Tikai neviens neko nedara.
Un neviens arī tur neko nedarīs
Vien citus zākās un muļķi dzīs
Līdz pienāks tā urnu talkas diena
Kur tautai atkal būs izvēle viena
Vēlēt par to pašu kungu kastu
Un tālāk nest savu varga nastu.

Atbildēt

++++

04.05.2022. 17:54

++++

Atbildēt

josifs

04.05.2022. 17:15

JKP ir daudz izdarījusi korupcijas apkarošanā,ielika ramjos maksātnespējas administratorus,kur nodarbojās ar korupciju,tas ir bordāna nopelns,kopā ar NA saderētu kopā,varētu balsot par viņiem.Par Attīstību un JV nekāda gadījumā nevar balsot,šinīs divās partijās atrodas Sķēles cilvēki,Slesera un simpatizē Lembergs.JV-Reirs,Vilimsoneviņas meita Jaundzeme viņas civil virs Rodrigo no Fktk vecakais jurists.Visas iespējas korupcijas uzplaukumam.ZZS ir izgāzusies veca sētā ar veciem komunistiem un komjauniešiem.Ne par vienu opozicijas partijam nav ko balsot.

Atbildēt

he-heee

04.05.2022. 17:11

»

ROFLMAO

Latvijā nav politiskas pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas


Redz, cik gudri uzrakstīji: To tu zini, to zina daudzi-bet vai nav brīnums-tas tiem pašiem gudrīšiem nepavisam nav traucējis iet un balsot vēlēšanās.

Atbildēt

ROFLMAO

04.05.2022. 17:08

Latvijā nav politiskas pozīcijas un opozīcijas. Ir partijas - kleptokrātu bandas, kas cīnās par vietu pie siles kā cūkas.

Atbildēt

Gena

04.05.2022. 16:50

Autors rakstija:"Tāpēc aicinu opozicionārus sekot manai pozīcijai - īstenot atšķirīgu pozīciju ierobežojumos un ekonomikā, bet nespēlēt nekādus jociņus nacionālpolitikā, NATO, ES un tādos jautājumos, kur cilvēki izmaiņas nevēlas''.

Ja paši latviesi nevelas izmaiņas, ja nevelas CCCP imigranti integracija, tad imigreranti integres latviesi sava CCCP kuļtura. Vai ir vel kadi citi varianti? Liekas ka nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: