Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

08.05.2022. 17:37

Man ir kauns, ka to saka vēsturnieks. Nezin kā tas sanāca, ka man šis vidusskolas vēsturnieks lasīja kaut kādu kursu universitātē. Laikam par pareizu vēstures mācīšanu, kaut kā tā. Tāpēc neko sakarīgu arī nevaru gaidīt no visu pareizi interpretejoša vēsturnieka. Es esmu nepareizā. Kaut kā putinistu loģika ņem pārsvaru, vēl vairāk - viss taču notiek tā, kā Putins to ir paredzējis. To es šeit saku vienkāršotā valodā. Patiesībā es jau labu laiku nediskutēju ar antiputinistiem. Vienkārši paeju malā. Gan jau paši pārliecināsies, ka Putinam bija taisnība, ja smadzeņu potenciāls nebūs totāli izjāts.

Atbildēt

Zelenskis paziņo,Ukrainā atbrīvos cietumniekus

27.04.2022. 02:20

»

Pareizaissecinājums

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

par tautas sviedriem un tad aidā uz Israel

27.04.2022. 02:18

Zelenskiy uz ķepu saņems ik mēnesi 5 miljardus

Atbildēt

elementāri

25.04.2022. 16:52

»

Patiesība ir daudz vienkāršāka...

Ļaunuma impērija, pastāvēs tik ilgi, cik lielkrievu šovinisms, idiotu sapnis par savu varenību! Putins, ir tikai rašas ampelmaņu spogulis


Absolūtais ļaunums pastāvēs, kamēr to nenotīrīs no pasaules kartes un nenobeigs kā traku suni pēdējo tā nesēju.

Atbildēt

Patiesība ir daudz vienkāršāka...

25.04.2022. 14:55

»

vispār

Censties iestāstīt kaut ko putinticīgam rašistam ir tikpat bezjēdzīgi kā pārliecināt musulmani, ka Allaha nav


Ļaunuma impērija, pastāvēs tik ilgi, cik lielkrievu šovinisms, idiotu sapnis par savu varenību! Putins, ir tikai rašas ampelmaņu spogulis.

Atbildēt

nesapņo!

25.04.2022. 12:53

»

Pareizaissecinājums

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām


Putins būs līdz pēdējam krievam un tad visi kopā uz "paradīzi", klausīties Kabzdonu.

Atbildēt

Pareizaissecinājums

24.04.2022. 18:28

Kad nāks nākošais Krievijas pārvaldītājs, tad Putinu jūs atcerēsieties ar saldsērīgām nopūtām.

Atbildēt

millers

24.04.2022. 15:00

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


tavā deģenerāta galvā pat sūdi neturas, jo pārāk daudz caurumu, bet, kas attiecas uz jūliju, aizteci uz kādu grāvmalu sameklēt sev vietu, pasit padusē puķina ģīmi un droši guli, kamēr nāk tā stunda, kad varēsiet abi kopā baudīt dzērienu, ar ko normālie tīra traipus

Atbildēt

Cidonijs

23.04.2022. 16:22

Krievnacistu imperiālistam jēdziens fašisms un nacisms ir vienāds. Bet līdz šim tomēr populārāks vārds lietojumā bija - fašist. Jau pašos pirmsākumos Vāciešu nacisti tika apzīmēti kā fašisti. Meklējot iemeslu, kāpēc tā?, domāju, ka vārds nacists (nacionāl-sociālisms) bija pārāk tuvs līdzībā PSRS veidojumam- internacināl-sociālisms. Interesanti, ka Ukraiņus viņi vairāk apzīmē ar vārdu - nacisti un nacionālisti. Tur viņu smadzenēs atkal putra, jo viņiem pa lielam, jēdziens nacists un nacionālists ir vienāds jēdziens. Viņi tā īsti neizprot, ka tie ir tomēr atšķirīgi jēdzieni.

Atbildēt

kā negudrs

23.04.2022. 13:56

»

tikai mieru

Vispirms, vajadzētu definīciju, kas ir putinists


Putinists ir krievu karavīra līķis Ukrainā kabatā dīgst saulespuķes.

Atbildēt

Anālais kolapss

23.04.2022. 13:44

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


Kuģis moskva iznīcināja divas ukraiņu tehnikas vienības? Vidēji katrs orks kas izvēlas palikt mēslot stepi iznīvina 10 patronas. Uz priekšu, za uroģinu, za parashu

Atbildēt

pizda krievam

23.04.2022. 13:21

»

Mentālais kolapss

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic...


Ukrainas smago ieroču krājumus papildina ne tikai ģļēvā krievu sadistu, marodieru un pederastu armija, kas, bailēs par savām dzīvībām pamet tehniku, bet arī NATO sabiedrotie. Ar katru dienu netīro krievu cūku krājumi samazinās, bet ukraiņiem pieaug. Krievi jau spiesti vilkt laukā 60. gadu tehniku un rekrutēt inteļiģenci, kas nevienu dienu nav turējuši rokās automātu.
Ar jums būs cauri un mana pārliecība, ka jāsoda ar nāvi visi krievi, kas jebkad labprātīgi uzvilkuši armijas formas tērpu, visi krievijas politiķi un ierēdņi un popi un atlikušiem jāparedz pieckārša decimācija, lai jūs nekad vairs nepaceltu savas galvas.

Atbildēt

tikai mieru

23.04.2022. 12:25

Vispirms, vajadzētu definīciju, kas ir putinists?
Vai neticēšana ukraiņu propagandas pasakām arī būtu putinisms?

Atbildēt

Skolnieciņš

23.04.2022. 11:54

»

ss

Kāds sakars ar cietumu, taisnība nepatīk


Путин хуйло! Воистину хуйло!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

ss

23.04.2022. 11:12

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Kāds sakars ar cietumu, taisnība nepatīk?

Atbildēt

Mentālais kolapss

23.04.2022. 09:39

Atliek pabrīnīties, ar kādiem sūdiem piedzītas latviešu galvas, ja primitīvo iekšējās lietošanas feiku straume spēj nostrādāt un kāds divkājis tam tic.
Ukraiņu loģistika, munīcijas un degvielas krājumi tiek iznīcināti katru dienu, lidmašīnas viņiem beigušās.Rietumu palīdzībai, pat tai, kas netiek iznīcināta pa ceļam, ir vajadzīgi prasmīgi un apmācīti karavīri. Kuru vairums šobrīd sēž Donbasa katlos, kas gan nav īsti katli, bet izejas no tiem nav. Jo šosejas ved pa klaju stepi, kur jebkura kolonna tiks iznīcināta no gaisa.
Latviešiem laiks atvērt acis, nevis lasīt sraķkomu un primitīvos troļļus, kas šeit cenšas aizvainot krievus un radīt nesaticību. Tas nenostrādās.
Jūlijā šis karš jau būs cauri, ieskaitot teritorijas tīrīšanu.

Atbildēt

Rambo

22.04.2022. 21:03

Krievijai un tās propagandoniem derētu atzīt ka viņi ir kļuvuši par lielāko ieroču piegādātāju Ukrainai.

Atbildēt

Asais

22.04.2022. 20:51

Katra krievu māte audzinot bērnus, it sevišķi dēlus, ieaudzina viņos krievu plašās jūtas un sirsnīgumu, proti slepkavošanu, izvarošanu, pedofīliju, zagšanu, laupīšanu, plēsonību un citas ļoti vērtīgas mākas un īpašības.

Atbildēt

juris

22.04.2022. 19:37

Dīvaini. Ukrainā jau divus mēnešus masveidā likvidē "putinistus"? bet man te piedāvā pamācības kā ar viņiem diskutēt...

Atbildēt

22.04.2022. 19:27

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar Putinistu, tad ir jāpalīdz indivīdam tikt atpakaļ uz savu mātes zemi. Vajag piedāvāt nopirkt vilciena biļeti vienā virzienā.

Atbildēt

nu nu

22.04.2022. 18:11

»

Apmierinātais

Raksts..... un autors...... pilns komplekts.... gada labākā anekdote...... bet nu, vismaz kļuva skaidrs kā darbojas NATO sraķkom iekš ASV vēstniecības Klanciema ielā


Ar ko tu, mēsls, esi apmierināts, vai par to, ka esi visu nicināms krievu necilvēks, kam ellē bez pārtraukuma spēlē Aleksandova orķestris?

Atbildēt

Apmierinātais

22.04.2022. 18:07

Raksts..... un autors...... pilns komplekts.... gada labākā anekdote...... bet nu, vismaz kļuva skaidrs kā darbojas NATO sraķkom iekš ASV vēstniecības Klanciema ielā.

Atbildēt

Vēsts no slimnīcas

22.04.2022. 15:37

»

Šoigu

Esmu ceļā pie jums


Mēs jau vēl neesam debesīs!

Atbildēt

es tevi tā nointerpretēšu

22.04.2022. 15:12

»

vērtīgas vēstures interpretācijas un paralēles

1)Vācijas mērķis bija ...palīdzēt krievu tautai atbrīvoties no apspiedējiem


tu kremļa trolli, cik šņabja izdzēri, lai šito sacerētu!

Atbildēt

Šoigu

22.04.2022. 13:49

Esmu ceļā pie jums!

Atbildēt

hoholi atkal dabūja iekšās

22.04.2022. 12:51

Украинские танковая колонна предприняла попытку прорыва в район Гоптовки (пограничный пункт пропуска на украинско-российской границе в Дергачёвском районе Харьковской области). Пункт пропуска Нехотеевка закрыт до особого распоряжения.
Сегодня в 6:30 утра ВСУ предприняли попытку прорыва в районе Гоптовки. Техника двигалась из села Светличное в сторону Казачьей Лопани. Вооружёнными силами Российской Федерации была зафиксирована колонна до 15 единиц бронетехники. Был открыт огонь, в результате которого 6 единиц подбито и уничтожено противотанковыми ракетными комплексами, по оставшимся ведётся прицельный огонь из РСЗО.

Atbildēt

īsts demokrāts

22.04.2022. 12:50

»

Antidemokrāts.

Krievijā vismaz tie 20 ģenerāļi ir apcietināt. Latvijā jau 30g. zagļi un korumpanti ar visu savu aparātu sēž valdībā un neviens viņus neapcietina un netaisās apcietināt...


Nav nekādi ģenerāļi Krievijā apcietināti un Šoigu arī dzīvs un vesels. Un Melnās flotes komandieris arī nav apcietināts. Tas viss bija Ukrainas propagandistu feiki.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:40

Ну, если как аргумент упоминать Суворова, то в ответ насыпят такую кучу аргументов из других "суворовых", что и земля плоская, и вообще всеми заправляют иллюминаты - и приведут так же хорошо "обоснованные" гипотезы из художественных книг.
Чтобы можно было убеждать в чем-то путиниста, самим не нужно быть упоротым антипутинистом. А это же так сложно, признать, что и у путинистов есть свои аргументы.

Atbildēt

Gada glezna

22.04.2022. 10:09

»

Dolbojobiem

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā...


Vai tikai šis nebija tas gudrinieks, kas visu laiku rakstīja, ka Krievija tiek apmelota, jo Krievija nemaz netaisoties uzbrukt Ukrainai.

Atbildēt

Antidemokrāts.

22.04.2022. 09:11

»

Kaut kas traks

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts...


Krievijā vismaz tie 20 ģenerāļi ir apcietināt. Latvijā jau 30g. zagļi un korumpanti ar visu savu aparātu sēž valdībā un neviens viņus neapcietina un netaisās apcietināt.
Ja jau Putins tos 20 generāļus apcietināja, tad drīz ukrainas karodziņu vicinātāji un rusofobi stāstīs, ka tie 20 ir disidenti, cilvēktiesību aizstāvji un brīvības cīnītāji Krievijā.Un ,ka šos Putina režīms nedemokrātiski apspiež.

Atbildēt

Antidemokrāts.

22.04.2022. 09:06

»

Kaut kas traks

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts...


Ja Latvija buutu tikpat liela kā Krievija tad kariņlevita banda korupcijā un alkartībā sen buutu pārspējusi Krieviju

Atbildēt

Man par saviem vārdiem nav jākaunas

22.04.2022. 07:01

»

tev arī par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis trakomājas dakteri raud un sanitāri 6. palātā gultu saklājuši. Jau sen


Man ar psihi un prāta spējām viss ir kārtībā, ko nevarētu teikt par tevi. Vispār, Latvijas putinistiem ir raksturīgi, apjūsmot Krieviju un Putinu, tikai nez kādēļ paši tur negrib dzīvot. Un tas par to trakomāju, tipiski padomju garā.

Atbildēt

3. pozicija

22.04.2022. 06:05

»

Reālists-autoram putinistam

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz...


Ango-saxoniem loti nevajadzeja tadu neatkarigu Vaciju, kura negrib Rotschilda bankus pie sevis iznicinat, ne ari pienemt komunismu. Tresas pozicijas vienmer ir drauds, tads pats ka "diktatura (proti, ne vinu uzspiesta demokratija)".

Sobrid jau ari notiek lidzigi, bet pasaule jau sadalita plus minus divas ietekmes sferas. Nevaru iedomaties, ka Eiropa saktu vel vienu Renesansi, paradot videjo pirkstu gan ASV, gan Krievijai (ar otro, tomer, butu gudrak sadarboties tiri ekonomiski). Mums loti uzspiez to viedokli, ka noteikti jaienem viena puse, bet es uzskatu ka Eiropa varetu beidzot atbrivoties no ASV-UK-Izraelas ietekmes un dzivot savu dzivi.

Atbildēt

vispār

22.04.2022. 05:11

Censties iestāstīt kaut ko putinticīgam rašistam ir tikpat bezjēdzīgi kā pārliecināt musulmani, ka Allaha nav.

Atbildēt

Es pats par sevi

22.04.2022. 04:52

Nu tie padomeļi tādi pašķidri

Atbildēt

tev arī par saviem vārdiem ir jāatbild

21.04.2022. 23:53

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Pēc tevis trakomājas dakteri raud un sanitāri 6. palātā gultu saklājuši. Jau sen.

Atbildēt

Arvids

21.04.2022. 22:34

»

yes

Krievijas medijus var komentet jebkurs ari arzemnieks,latvijas medijos komentesanas iespeja atnemtas pat latviesiem.asv koloborants bordans draud latviesiem latvija atnemt pilsonibu.Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta


Kuš, kuš!Mordāns ar Durašu patreiz abi Ukrainā varoņdarbus taisa - krievu tankus dučiem dedzinot un pie reizes palīdzot 'pareizi' sadalīt Kijevā no visām pusēm plūstošos miljonus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: