Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kas traks

21.04.2022. 22:20

Kārtējais murgs, ne raksts. Kas ar to domāts, kam tas domāts?

Staļins nebūtu uzvarējis Hitleru, ja pasaules valstis nebūtu nākušas palīgā. Bet ..., ja Hitlers būtu iekarojis Krieviju, to tik un tā pārvaldīt viņs nevarētu - milzīgi plašumi. Krievija drīzāk tiktu sadalīta vai sašķelta nacionālās valstīs, kuras iegūtu neatkarību, nomestu gadsimtu okupācijas jūgu. Kas šīm tautām no "lielās Krievijas", kura kā lupatu deķis, sašūta kopā un tik un tā izskatās saplīsusi, noplukusi, nabadzīga, kā pamesta vecmeita. Krievja, kura ir un paliek agresīva, naidīga visai Rietumu pasaulei, kuri it kā vainīgi, ka tā nabadzīga un kā pametsa, izvarota, kura sūkstās, ka to neciena nekur, neatzīst par normālu civilizāciju, ko pat Putinas stāsta. Kas notiek šoreiz, kad šī "vecmeita" tiks pavisam izolēta no pasaules, kuru šie Putina fašistiskie, asinkārie "krokodīli" neciena un kā dēļ šos putinistus nekur pasaulē neciena, izsmej, neņem par pilnu. Vai atceraties, kuri dzīvoja PSRS laikos, kā tautā ņirdza par krievu laikiem, par krievu ražošanu, par mūžīgo brāķi, par paviršību, par izšķērdību, par bagātību izzagšanu un notrallināšanu, kur benzīnu lēja kā ūdeni.

Ne velti prese raksta, ka Krievijas armijas budžēts ir izzagts un apcietināti 20 ģenerāļi. Laikam tā taisnība, ka apcietināti. Arī Šoigu parādīšana it kā TV, manuprāt, ir fiktīva, safabricēta, mākslīgi izveidota. Gan jau atklkāsies dramatiski fakti - viņš ir novests līdz infarktam ar aizturēšanu, jo nevar būt - 20 ģenerāļi aizturēti par armijas budžeta izzagšanu un ministram Šoigu un viņa vietniekam Gerasimovam nekādas atbildības?!

Kremlis un visa tā svīta gan nav pie pilna prāta! Kādas zvērības var izv';erst kaimiņ u valstī Ukrainā!?

BRIESMOŅI, ner valsts!

Atbildēt

kā teica čičinu orks

21.04.2022. 21:50

»

ahaha

Atbrīvota, atbrīvota


Спецоперация по уничтожению Мариуполя завершено

Atbildēt

85

21.04.2022. 21:40

Parazītmehānismam zūdot nebūtībā, "valstu" + kaitniekuzņēmējdarbības virspretlikumīgajai cilvēku ilgtermiņa noindēšanas kampaņai ar alkoindi strauji nokritis apgrozījums, tāpēc dažādi līdēji kā, piemēram, "karikatūristi" mēģina vēl līst attēlojot tautas noindēšanu nevis kā savu noziegumu, bet gan tautas izvēli.

Atbildēt

ahaha

21.04.2022. 21:24

»

militara sakersanas ar Kadirovu

Kadirovs sodien pazinoja ,ka Mariupole ir atbrivota no banderu fasistiem


Atbrīvota, atbrīvota
https://t.me/gruz_200_rus/1902

Atbildēt

riktīgs LR petriots

21.04.2022. 21:10

Es tam Putinam tūlīt verbāli tā sadošu, tā sadošu! Putin huilo, Putin-mudak, Putin-sasraņec, Putin pošol na..hutor baboček lovikj,... un Puķins nobijās un ielīda bunkurā!

Atbildēt

aha

21.04.2022. 21:09

»

nelej udeni

Putimisti melo daudz mazak neka sorositi


Putleristi nemelo viņiem tikai ir smagas problēmas ar ģeogrāfiju. Stāstot par Ukrainu viņi patiesībā stāsta par krieviju.

Atbildēt

hm

21.04.2022. 20:54

Pirms trim gadiem Rietumu mēdiji, neatpaliekot latviešiem un Pietiek propagandistiem, Putinu apvainoja melos, multiplikācijas filmās. Diemžēl feiku ražošana izrādījās Rietumu nodarbe. Jo it kā vienīgi multfilmās rādītie hiperskaņas ieroči kļuvuši par realitāti Krievijā, Ķīnā un Z - Korejā. Bet ASV vēl tāls ceļš ejams.
Nupat krievi veica Sarmat raķetes pēdējo izmēģinājumu pirms ieviešanas ražošanā. 200 tonnas raķete, kur angļi raksta, ka vienas tādas pietiekot, lai šīs salas vairs nebūtu. Hiperskaņas ar 27 skaņas ātrumiem planējioša galviņa neierobežotā attālumā.
Te nu bija multfilmas. Izrādījās Putinam taisnība!

Atbildēt

...

21.04.2022. 20:50

Karnegi centrs-globālistu, transhumānistu institūcija. Krievija atrodas hibrīdkara stāvoklī ar visu rietumu pasauli. Autoram novēlu - mieru, tikai mieru.

Atbildēt

Nelej čugunu

21.04.2022. 20:39

»

nelej udeni

Putimisti melo daudz mazak neka sorositi


Putinistus melošanas ziņā pat nav ar ko salīdzināt!

Atbildēt

Pētersons

21.04.2022. 20:38

»

Ivars

NATO nav ne tikai ieroču bet arī viņi nav karotāji. Viņi prot tikai paķļaut valstis kuras nav spējīgas pretoties, labākajā gadījumā bruņotas ar kalašņikoviem, stingeriem...


Un kāpēc gan tev būtu jāzin kur ir un ko dara ārzemnieku leģīons? Varbūt pa kluso kaut kur griež rīkles Putlera orkiem?

Atbildēt

militara sakersanas ar Kadirovu

21.04.2022. 20:35

Kadirovs sodien pazinoja ,ka Mariupole ir atbrivota no banderu fasistiem.
p.s. bet Putins pazinoja ,ka Azovstal pazemes bunkuros nobegusajiem azov fasistiem laus nomirt dabiga nave.

Atbildēt

nelej udeni

21.04.2022. 20:27

»

Par saviem vārdiem ir jāatbild

Pēc tevis jau cietums raud


Putimisti melo daudz mazak neka sorositi.

Atbildēt

ha ha ha

21.04.2022. 20:18

Kāpēc ar krievu okupantiem būtu jāielaižas diskusijās. Neskatoties uz to, ka tie iedresēti runāt latviski un kompartijas apgādāti ar pilsonību, ir pretīgi klausīties melos, cik ļoti tie mīlē Latviju.

Atbildēt

so what

21.04.2022. 20:02

Raksts kaa taads jau buutu itin cieshams, tikai ir viens BET. ES nevienu putinistu pat nepaziistu, bet shis Klishaans, kaa redzams, to vien dara, kaa ar tiem komunicee, ja reiz shim ir pat teorija, kaa tas pareizi jaadara. KAS tad vinjsh taads ir? ;-)

Atbildēt

Ivars

21.04.2022. 19:06

»

Reālists-autoram putinistam

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz...


NATO nav ne tikai ieroču bet arī viņi nav karotāji. Viņi prot tikai paķļaut valstis kuras nav spējīgas pretoties, labākajā gadījumā bruņotas ar kalašņikoviem, stingeriem.
Labs piemērs tam ir militārais konflikts Ukrainā kur visi brēca . tūlīt atnāks mums palīgā izbazūnētais ,,Ārzemju leģions"un mēs sakausim krievus. Kur tad viņš ir? Kā nāca tā aizgāja jo saprata, ka tas nav karot pret vāji bruņotajiem islāmistiem. Te pavisam citi apgriezieni. Kur krievs iet pāri , paliek melna zeme.

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 19:05

Izskatās, ka te troļļi izklaidējas, manā vārdā rakstot komentārus un tad šos pašu rakstītos komentārus apspriežot. Tas priekš manis nav nekas jauns. Katrs izklaidējas atbilstoši manam garīgās attīstības līmenim.

Atbildēt

Ivars

21.04.2022. 18:46

»

Dolbojobiem

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā...


Pietiks ar dažām raķetēm pa Ādažu bāzi un viss beigsies. Latvijas nacistiskā hunta pirmā aiztīsies uz savām mītnes zemēm.

Atbildēt

rupeklists

21.04.2022. 18:45

pašol nahuj vairs nav jāsaka?

Atbildēt

vērtīgas vēstures interpretācijas un paralēles

21.04.2022. 17:05

1)Vācijas mērķis bija ...palīdzēt krievu tautai atbrīvoties no apspiedējiem;
2)šodien ASV intereses - atbrīvot Eiropu no slāviem.

Atbildēt

Dolbojobiem

21.04.2022. 17:04

Kā norādīja Maskavas Karnegi centra darbinieks un analītiķis Andrejs Koļesņikovs, putinisti šobrīd atrodas tik dziļā psiholoģiskā frustrācijā, ka nekādi racionāli argumenti nestrādā.

Nestrādā pats Karnegi centrs. Un frustrācijā ir koļesņikovs.Un daudzi Sorosa grantososi.Krievi ir iztīrijuši 5. kolonu.

Jābūt stulbam pāķim, lai runātu par putinismu.Šis ir planetārs konflikts starp ideoloģijām un pax americana beigas.Ukraina te ir ne vairāk kā tarāns.Latviju vadītu valstsvīri, nevis impotenti hermofrodīti, tad ielūkotos kartē un saprastu, ka ir laiks iepauzēt diršanu uz kaimiņiem. Tagad ir skaidrs, ka pēc viņiem arī atnāks, atliek cerēt , ka tas būs ar mazāku troksni nekā Ukrainā.

Atbildēt

Reālists-autoram putinistam

21.04.2022. 16:40

Autoram būtu jāzin vēsture, vismaz skolas līmenī. Kur tur Padomija varēja domāt uzbrukt Vācijai,ja armijā reformas notika! Plus vēl, Hitlers ar Staļinu brāļojās. Hitleru, kā angļi, tā savējie rūpnieki "dzina"karā, lai krupveidīgie ieroču tirgoņi varētu labi nopelnīt. Hitlers bija pats karojis un nemaz tā negribēja 'līst''Krievijā. Viņam sagrozītu, nepareizu informāciju sniedza izlūkdienesti un visādi kara speci, gan vācu, gan angļu, ka Padomija ilgāk par pāris nedēļām nenoturēsies. Vācija nebija gatava karam ar krieviem, ne bija pat ziemas apģērba, ieroči bija sliktāki kā krievam, kas arī bija Vācijas sakāves galvenais iemesls.
To var salīdzināt ar notikumiem Ukrainā. Nu nav tam NATO tādu ieroču ar ko tikt galā ar Krieviju.

Atbildēt

yes

21.04.2022. 16:38

Krievijas medijus var komentet jebkurs ari arzemnieks,latvijas medijos komentesanas iespeja atnemtas pat latviesiem.asv koloborants bordans draud latviesiem latvija atnemt pilsonibu.Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta.

Atbildēt

Lēns Betmens

21.04.2022. 16:29

Man patīk cilvēki, kas jau ir nodzīvojuši dzīvi tik saturīgi, lai ietu visiem pasaulē stāstīt vienīgo pareizo viedokli (savu). Arī latviešiem vajag savu ānu Solovjovu, sauc viņu Klišāns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: