Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.

2. JKP solījumi Rīgai ir jauna līmeņa “3x500 un miljons koki”. Jo Jūs uzskata par pilnīgiem debīliķiem. Proti, programma “Pirmais mājoklis Rīgā”, kas paredzēs nodrošināt 1500 dzīvokļus gadā jaunajām ģimenēm. Lai Jūs saprastu. Lai nodrošinātu 1500 dzīvokļus, ir jāuzbūvē vismaz 30 mājas ar 50 dzīvokļiem katrā. Gadā! Kur tās 30 mājas gadā būvēs? Par kādu naudu? Tie ir simtiem miljonu. Kur tos simtus miljonus ņems? Nav svarīgi! Miljons koki jeb 700 futbola laukumi ar priedēm Rīgas centrā, 1500 dzīvokļi gadā un 3x500. Balsojiet!

3. Mediķu organizācijas neapmierinātas, ka neesot algas pielikums. Bet, mīļie draugi, kad Jūs beidzot sapratīsiet, ka, koķetējot ar Vienotību, Jūs vienmēr aptīs ap pirkstu? Par savām tiesībām ir jāpastāv līdz galam.

4. Latvijas “demokrāti” tagad glābs Krieviju un Baltkrieviju. Tur pie varas aizsēdējušies Putins un Lukašenko. Pagaidiet. Tas, ka mums 20 gadus ir Vienotība (no tiem virs 10 gadiem premjers un finanšu ministrs), turklāt vispār bez jebkāda tautas mandāta prezidentam un premjeram, tas ir normāli. Tad aizsēdējušies nav.

5. Levits - tautai nevar uzticēt vēlēt prezidentu. Skaidrs, jo tad Levitu neievēlētu. Bet šis arguments, ko pauž Nācijas tēvs, ir trula demagoģija. Tauta esot pārāk stulba, ievēlēšot nepareizo. Pirmkārt, tauta var ievēlēt, kuru vēlas. Un, ja vēlas nepareizo, tad tā arī ir tautas izvēle un tiesības. Jo vara pieder tautai. It kā. Otrkārt, partijas karteli kad tautai jāvēl, tad ir viss pilnīgā kārtībā. Jo zina, ka uztaisīta sistēma, lai Vienotība ar karteli būtu mūžīgi varā. Kā Putins vai Lukašenko. Neredzu atšķirību.

6. Kariņu parādīja CNN. Veiksmes stāsts. Ko vēl citu vajag pilnai laimei. Ne jau daudzo naudu.

Novērtē šo rakstu:

137
16