Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jgf

18.08.2022. 22:37

Nesaprotu ko sis pluts nozimee

Atbildēt

Skolnieciņš

18.08.2022. 21:36

»

dožģ, protams, maitas pēdējie

atbraukuši prasīt sev demokrātiju,,,krievu stils-es un men pienākas! NEKAS JUMS EIROPĀ NEPIENĀKAS, NEKAS. TURKI PRASA no šitiem nekauņām LIELU NAUDU UN IR NAIVI MUMS NEPRASĪT ŅO ŠIEM MAKSĀT!!!!! kas viņus finansē


Kā vārdā Dožģ vispār tika uzņemts Latvijā? Vai viņi maksā savus izdevumus, jeb mūsu Antiņi padevīgi dotē šos krievu ļenganos liberāļus? Vai viņiir paziņojuši, ka Krima ir Ukraina? vai viņi ir atzinuši un nosodījuši Baltijas valstu okupāciju 1940 gadā? Jeb viņiem ir savi viedokļi šajos jautājumos, un mums tie ir jāciena un jāpieņem? Kurš no mums ir tik liels nelga, ka šos klaunus, itkā krievu brīvības cīnītājus, ielaida Latvijā?

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

18.08.2022. 20:42

"Neatkarīgie mediji" ne par tiem kurina?

Atbildēt

jautajums

18.08.2022. 19:09

Karš Ukrainā nebeigsies tik drīz kā vēlamies. Līdzās Ukrainas (pilsoņiem Latvijā apmetīsies arī Krievihas pilsoņi. Šobrīd tas ir fakts, ko nevar noliegt. Un ne tikai Baltijas valstīs ir ciemiņi. Sttarpības vien tāda, ka Gruzijā, Armēnjā vai Kazahijā valdības nerada viņiem labvēlīgus dzīves apstākļus. Krievjā pēc kara būs pārmaiņas: vai nu represīvais režims kļūs vēl nežēļīgāks, vai - vai notiks arī pārmaiņas vars elitē. Lartvijā ilgstosi neizdodas iekļaut sabiedrībā cilvēkus, kuru dzimtā valoda ir krievu.Valdībai ir jāsagatsvo koncepcija par risinājumiem šādu pārmaiņu laikā, jo neizbēgami pieaugs iebraucēju skaits. Šobrīd ierodas cilvēki, kuri ir savā zemē guvuši panākumus un spēs iekālkuties Latvijas sabiedrībā. BEt šis pārmaiņas skars arī Latvijas iedzīvotājus. Iespējams, ka šī viļņa imigranti ātri apgūs latvisū valodu un būs pietiekami ietekmīga kopiena, kas arī mūsu dzīvi (lavbēlīgi) ietekmētu. Dažu kritiķu izteikumi vairāk līdzinās bažām par savas personiskāas ietekmes mazināšanos. Vai mums ir skaidrs ko paši vēlamies? Vai šo faktoru (kara izraisīto) vēlamies izmanto demokrātijas un tiesiskuma stiprināšanai?

Atbildēt

Fēlis

18.08.2022. 18:53

Mums ar krieviem nav un nevar būt kopīgu vērtību. Ir viņi un esam mēs. Āmen. Tas man no bērnības ir skaidrs un nekas šo skaidrību mainīt nevar. Ir krievi, kuri ir mūsējie, bet tas ir tik niecīgs procents, ka robežojas ar statistisko kļūdu, jo mēs būtu ļoti pārsteigti uzzinot, ka tas čalis sevi uzskata par krievu.

Atbildēt

Lietutiņš

18.08.2022. 18:08

»

Mākonis

Paldies par iespēju izlasīt interviju! Atbalstu mūsu erudīto, tālredzīgo domātāju - režisoru A. Hermani. Kā"Dožģ" uzdrīkstas jaukties Latvijas problēmās? Tad labāk nebūtu devuši patvērumu


Var jau atbalstīt Hermani, vai Dzemmu Skulmi, vai Māru Zālīti, vai kādu citu...Te protams, atkal pacelsies vecu vecais jautājums par viņu kolaboracionismu ar okupācijas varu...
Diemžēl praktiskas lietas laikam uz priekšu jāvirza attiecīgās jomas speciālistiem, ne māksliniekiem...kas zina kaut ko par visu...

Atbildēt

Mākonis

18.08.2022. 16:59

Paldies par iespēju izlasīt interviju! Atbalstu mūsu erudīto, tālredzīgo domātāju - režisoru A. Hermani. Kā"Dožģ" uzdrīkstas jaukties Latvijas problēmās? Tad labāk nebūtu devuši patvērumu!

Atbildēt

?

18.08.2022. 16:47

Kad tad šitais paredz došdja(lietus) sākšanos, nu ļoti karsti!

Atbildēt

pareizais jautājums

18.08.2022. 16:08

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

neonacistu dermoliberastu mērglim

18.08.2022. 16:04

»

rašistu mērglim

krievu fašistiskie okupanti pēdējās 24 stundās Ukrainā noslepkavojuši vairāk mierīgo iedzīvotāju un bērnu nekā saskaņā ar EDSO datiem gāja bojā visā pagājušā gada laikā


Nu jau vairākus mēnešus max. objektīvi ievērtējot pretējo pušu propagandas (ideoloģisko jeb polittehnoloģisko & tiražējošo jeb masmēdītāju) indistriju "konceptuālās vērtību sistēmas / vadlīnijas" un reālu izpildīšanos, ir (vismaz viena) principiāla jeb "pamatbāzes" atšķirība - viena no pusēm ražo, tiražē, kompilē un taml. "apspēlē" MELUS, kur pretī otra puse analizē, publisko, interpretē un taml. "operē" ar PATIESĪBU.

Tipiski precedenti, kas apliecina tieši šādu "lietu kārtību", ienākas faktiski ikdienišķi, tos var neredzēt un nedzirdēt tikai tie, kas to konsekventi (truli / izmisīgi) nevēlas.

Atbildēt

nu

18.08.2022. 15:37

»

Gada glezna

Vēl viens lielkrievu šovinistu fans (saprotams "aizplīvurotā" formā


Vai tik pats nebūsi rašistu fans.
Ir tikai normāli, ja žurnālists jautājumus uzdod no savu lasītāju, klausītāju pozīcijām, bet vienlaikus neuzspiež šo viedokli.

Atbildēt

Savadi

18.08.2022. 14:10

Kāpēc žurnālists nedrīkst uzdot jautājumu?Jebkuru jautājumu,kas svarīgs sabiedrībai?!Par to nav jāapvainojas!Skatitaji ir gudri,kau pasi izdarītu secinājumus.Un kas tad par politiku,kurš negrib,lai uzdod viņam žurnālists jautājumu?Divaini diskusija ir iesaistīties skatītajam un paust savu viedokli,kuru būtu jāatzīst par pareizu.Tapec jau ir neērtie jautājumi,uz kuriem paspēj un jāmāk atbildēt.Kapec Latvijas plašsaziņas līdzekļu ir tik “ūdeņaini” un žurnālisti-bezzobaini?Kapec mūsu sabiedrība kādam jāiestājas par preses cenzūru?

Atbildēt

Gada glezna

18.08.2022. 14:07Kā zināms, tad lielkrievu šovinisms nav tīri nacionāla parādība.

90% krievvalodīgo apgalvos:
1) viņī vēlas dzīvot mierā un saticībā ar ukraiņiem,
un tūlīk seko piebilde:
2) tam jānotiek pēc mūsu krievalodīgo noteikumiem.

Un ja jūs pārsteigts jautāsiet: – Kāpēc? – tad sekos atbilde:
– Bet kā gan citādi!

Lielākā daļa no viņiem būs sašutuši, ja jūs viņiem atgādināsiet, ka tas ir vistīrākais lielkrievu šovinisms.
Daļa no viņiem ir intelektuāļi ar samērā labu izglītību, kā piemēram “Doždj” personāls.
Un ja “Doždj” prsonāls noliedz, ka ir lielkrievu šovinisti, tad acīm redzot liekuļo (vienkārši viņu intelekts ir par augstu, lai nesaprastu lietas būtību).

Parastā bļaustīšanās saistās ar nostāju, ka krievvalodīgos apbižo.
Patiešībā tas ir lielkrievu šovinisms.
Tās ir prasības pēc īpašām privilēģijām, piemēram,
– Kāpēc lai es mācītos to suņa valodu ukraiņu? Krievu valoda taču ir ļoti plaša un sakrāli varena. Vienkārši neracionāli ir mācīties kaut kādu suņa valodu.

Un te nu nevajadzētu naivi domāt, ka nabaga krievvalodīgos ir nozombējusi esošā Krievijas propaganda. Vīņi šai propagandā jūt atbalstu savam lielkrievu šovinismam. Vīņi pēc tās alksts.

Atbildēt

Sakne

18.08.2022. 13:48

»

Apmierinātais

Diženas ir kultūras, kuras ir spēcīgas - Krievu, Vācu, Franču, Spāņu, Itāļu, Portugāļu, Ķīnas, Indijas, Irānas, Skandināvu (?!)-nevis Dāņu, Zviedru, Norvēğu...


Sagrausim arī pat nešaubies, vispār areālā līdz Maskavai bija baltu un somugru zemes. To pat krievu arheologi apgalvo, bet no kuries tur ienāca krievu pazaule ir liels nezināmais.

Atbildēt

Kasiņš

18.08.2022. 13:43

Muahaha… Pediņš ar viedokli…

Atbildēt

Nu

18.08.2022. 13:41

»

Kasiņš

PIETIEK, kas notiek, velns parāvis?! Kāpēc netiek bloķēti šie idioti?! Kāpēc visādi apmaksāti kropļi joprojām var izmantot šo platformu, lai gvelztu šādu idiotismu


Saskaņā ar manu viedokli, idiots un morāls kroplis esi tu. Jeņķu daikta sūkātājs. Ja piegriezīs visu idiotu komentārus, tad mēs paliksim kādi 2-3.

Atbildēt

Kasiņš

18.08.2022. 13:36

»

Patiesais

Hrmenis saka, ka viņš ir nacionālists, jo saprot citu tautu nacionālās vērtības, un tai pašā laikā turpina, ka katram ir jāpasaka , kurā pusē viņš ir...


PIETIEK, kas notiek, velns parāvis?! Kāpēc netiek bloķēti šie idioti?! Kāpēc visādi apmaksāti kropļi joprojām var izmantot šo platformu, lai gvelztu šādu idiotismu?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

18.08.2022. 13:34

...mana doma... mana paaudze ir izgājusi padomijas laikus kad bija cenzūra, tagad šis laiks turpinās...par ko cepjas "kumēdiņu rādītāju virsvagars"...tā mana vecā māte sauca aktierus. "Virsvagars" ķer kreņķi, ka kāds izteiks savādāku domu. Domājošam Cilvēkam jābūt pietiekošas informācijas, lai izlobītu graudus no sēnalām. Pagaidām ES un Krievijas, Ukrainas politika ir saistīta ar sēnalu bārstāsīšanu no kā cieš parastais cilvēks, kuru "audzina" morāli, ekonomiski.... bet cilvēks domā savu domu...

Atbildēt

Sakne

18.08.2022. 13:31

Oi kā Kremļa nomenklatūra sarosījusies, sāk jau deguma smaku zem kājām just, vajag vēl paspēt savus domu graudus saskribilēt. Mēs jau ar aizvērtām acīm atpazīstam " labo krievu" domu graudus.

Atbildēt

Skolnieciņš

18.08.2022. 13:28

»

he, he

Allahu vajag lūgt


Korāna viltus Dievs Allāhs ir tas pats Bībeles viltus Dievs Jahve. Tu esi ebreju apmuļķots gojs!

Atbildēt

rašistu mērglim

18.08.2022. 12:55

»

Patiesais

Hrmenis saka, ka viņš ir nacionālists, jo saprot citu tautu nacionālās vērtības, un tai pašā laikā turpina, ka katram ir jāpasaka , kurā pusē viņš ir...


krievu fašistiskie okupanti pēdējās 24 stundās Ukrainā noslepkavojuši vairāk mierīgo iedzīvotāju un bērnu nekā saskaņā ar EDSO datiem gāja bojā visā pagājušā gada laikā!

Atbildēt

Lilī

18.08.2022. 12:54

»

Go

Redzams šovinisms savu izcelsmi nenkalēpsi


pašApmierinātais ir dračila, kurš zem kompja galda lasa savus komentārus un sniedz sev apmierinājumu.

Atbildēt

Apmierinātais

18.08.2022. 12:52

»

Go

Redzams šovinisms savu izcelsmi nenkalēpsi


Tas ir tikai normāli, ka Gabsburgu šebesgoijiem patiesība acīs kož, un ne tikai.

Atbildēt

Lilī

18.08.2022. 12:49

»

Patiesais

Hrmenis saka, ka viņš ir nacionālists, jo saprot citu tautu nacionālās vērtības, un tai pašā laikā turpina, ka katram ir jāpasaka , kurā pusē viņš ir...


Patiesais- tā ir tukša dir---a! Ukraiņi šāva mierīgos bērnus.... Tu lauku kaķim drīzāk puspuvušu peli iesmērēsi, nevis kādam pasakas par to, ka šāva mierīgos bērnus. Krievu publikai jā, tā ēd visu! Neskandini šos stāstus ārpus orku informatīvās telpas. Ja ir jautājums, vai ir cietuši bērni krievu sāktā kara dēļ? Jā ir. Diemžēl... Visūr, kur ir parādījusies krievu pasaules smaka, ir nogalinātie.

Atbildēt

UA

18.08.2022. 12:42

https://youtu.be/IktHjD33AII

Atbildēt

Patiesais

18.08.2022. 12:39

Hrmenis saka, ka viņš ir nacionālists, jo saprot citu tautu nacionālās vērtības, un tai pašā laikā turpina, ka katram ir jāpasaka , kurā pusē viņš ir?

Jautājums: Vai hermanis saprata, ka faktiski visa Krievija pārdzīvoja, kad Ukrainas armija agresīvi šāva rāķetes un lādiņus uz Dombasas civiliem iedzivotājiem ( Doņeckas un Luhanskas republikās), un 8 gadu laikā tika nošauti 13 000 cilvēku, tajā skaitā ap 1000 bērnu. Vai šo nacionālo vērtību- pārdzīvojumus, līdzjušanu, sāpes- Hermanis arī saprata kā Krievijas nacionālo vērtību vai tomēr nē? Ja nē, tad kāpēc? vai tā nav divkošiba un tuvredzība, vai tomēr nelietība, kas tagad izpaužas izkalpošanās formā, pēc principa- agrāk es biju tāds , bet tagad citāds.

latviešiem ir viegli pateikt-, jā es esmu Ukrainas pusē, Krievija ir teroriste, untt. Bet krieviem tā peteikt nav iespējams, jo viņi zina par bērnu noslepkavošanu un visas citas nianses saistītus ar ukrainas un Krievijas konfliktu.

Kāpēc "Doždj" tā uzvedās, tāpēc , ka arī viņi zina visu to, kas notika Domabasā pirm februāra agresīvā iebrukuma.

Bet Harmanim ir viegla galva, viņam patiesu pārdzīvojumu nav, tāpēc bez sirdsapziņas pārmetumiem var taisīt "savus teātrus" arī turpmāk.

Atbildēt

Džordžs Soross (C).

18.08.2022. 12:09

Es ukrainā esmu ieguldïjis miljardus, un nestästiet man par cilvēku upuriem un kaut kādām tur ciešanām, Ukraina ir labs projekts kurš man nes gigantisku peļņu.

Atbildēt

Apmierinātais

18.08.2022. 12:05

»

Beidzot kāds to pamanīja

"Tādi runas pavērsieni kā “diženā krievu kultūra”... Nu, ziniet, neviens nenoliedz krievu kultūras kvalitāti, vienkārši pasaulē tā nerunā. Jo katra kultūra ir absolūti dižena savā veidā, un tās ir tieši vienādas. Eksistē diža Kirgizstānas kultūra un diža Latvijas kultūra. Un tās ir pilnīgi vienlīdzīgas...


Diženas ir kultūras, kuras ir spēcīgas - Krievu, Vācu, Franču, Spāņu, Itāļu, Portugāļu, Ķīnas, Indijas, Irānas, Skandināvu (?!)-nevis Dāņu, Zviedru, Norvēğu.
Respektīvi, etniski nacionāli reğionāli teritoriälas kultūras.
Nav tādas "Latvijas kultūras", tā ir atrauts gabals no lielas, spēcīgas, etnoteritoriālas slāvu kultūras un mākslīgi "ğenētiski modificēta", lai grautu Slävu kultūru.

Atbildēt

dožģ, protams, maitas pēdējie

18.08.2022. 11:45

atbraukuši prasīt sev demokrātiju,,,krievu stils-es un men pienākas! NEKAS JUMS EIROPĀ NEPIENĀKAS, NEKAS. TURKI PRASA no šitiem nekauņām LIELU NAUDU UN IR NAIVI MUMS NEPRASĪT ŅO ŠIEM MAKSĀT!!!!! kas viņus finansē????

Atbildēt

Beidzot kāds to pamanīja

18.08.2022. 11:41

"Tādi runas pavērsieni kā “diženā krievu kultūra”... Nu, ziniet, neviens nenoliedz krievu kultūras kvalitāti, vienkārši pasaulē tā nerunā. Jo katra kultūra ir absolūti dižena savā veidā, un tās ir tieši vienādas. Eksistē diža Kirgizstānas kultūra un diža Latvijas kultūra. Un tās ir pilnīgi vienlīdzīgas."
Paldies par šo domu!

Atbildēt

Хм

18.08.2022. 11:39

Jā, mans tēvs bija naivs latviešu komunists.
Ах, какая прелесть! это только русские были сознательные "злые" коммунисты. А как латыша не спроси про коммунистическое прошлое, так какие версии только не услышышь
1 наивный коммунист
2 вступил, чтобы говорить с членами партии изнутри
3 вступил, чтобы хоть что-то делать на благо страны

Ну прям ни одного карьериста, приспособленца и коллаборанта!

Atbildēt

Skolnieciņš

18.08.2022. 11:25

failiem.lv/u/taukypgj9 Ja vēlies aizlūgt par ukraiņiem un Ukrainu, tad iesaku lūgt Slāvu Dievus – Dievu Perūnu, Dievu Veļesu, Dievu Jarilu, Dievu Stribogu, Dievu Svarogu, Dievu Belobogu, Dievu Černobogu, Dievieti Ladu, Dievieti Māru, Dievieti Makošu, Dievieti Ļeļu, Dievieti Živu. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība P.S. Slāvu Dievi ukraiņu tautu sargāja kopš senatnes, arī šoreiz Slāvu Dievi pasargās Ukrainu no naidnieka.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2022. 11:03

Kad un kurš būs pirmais.

Pēc tam, kad divas manas grāmatas iegādājās divas ļoti lielas ASV bibliotēkas rodas jautājums - kas notiks tālāk. Skaidrs, ka bezgalīgi noklusēt manu grāmatu esamību Latvijas lielie masu mediji nespēs. Ir tikai divi jautājumi: Kurš masu medijs uzdrīkstēsies to izdarīt pirmais un kad tas notiks.

Pieļauju, ka Latvijas informatīvajā vidē šis notikums radīs pamatīgu traci. Bet man atliek tikai pacietīgi gaidīt un gatavoties turpmākajiem notikumiem.

Grāmatās aprakstītie notikumi ir kara Ukrainā priekšvēsture.

Atbildēt

U

18.08.2022. 09:46

Tai kotrikadze, lai Staķis uzdāvina no tā betona atlūzu, varēs TV rain viņu pilnmēnesī pielūgt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: