Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

18.08.2022. 08:20

Lielākai daļai sabiedrības tāds Doždj un Hermaņa personīgās problēmas neintertesē.

Atbildēt

vice

18.08.2022. 08:08

Klasiska kremļa maigā propoganda, kas slēpjas aiz itkā neatkarīgiem medijiem un žurnālistiem (tradicionālais apšaubāmais arguments - viņi "kritizē" kremli un Putinu).

Realitātē ir tikai "maigāki" kremļa propagandisti!

Atliek tikai pajautāt viennozīmīgos jautājumus (par okupāciju, Krimu, karu Ukrainā u.t.t.).

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2022. 07:56

Es savukārt gaidu atvainošanos no paša Hermaņa. Kā bija iespējams ignorēt 3 miljoni Googles rakstu par Zersetzung metodi un daudzus VDK vajātos cilvēkus pasludināt par psihiski slimiem. Esmu viens no tiem, kurš šādi tika vajāts un visu notikušo esmu aprakstījis divās savās grāmatās "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli". Abas grāmatas tikko iegādājās divas ļoti lielas ASV bibliotēkas. Tā kā tas jau ir pavisam nopietni. Tas nozīmē tikai to, ka arī Latvijā drīzumā notiks šo grāmatu oficiāla atzīšana. Joprojām gaidu Hermaņa atvainošanos arī to apmēram 500 vajāto cilvēku vietā, kuriem arī pašlaik ir bailes pašiem kaut ko sākt atklāti rakstīt. Daudzi gan pašlaik jau ir miruši.

Atbildēt

Viltnieks

18.08.2022. 06:49

Biedri aizskāruši ļoti labu tēmu- nekur nav teikts, ka Krievijas "demokrātiskais opozicionārs" vienlaikus nav imperiālists. Tā bija ar Prohorovu, u.c., tā ir ar Navaļniju.
Pēdējais faktiski ir Trojas zirgs, kam mūsu mediji gatavi laizīt pakavus un iesmērēt riteņus.

Atbildēt

Indullis Durka no Tvaika ielas durkas

18.08.2022. 05:19

»

nutanugan atradies liedzējs

pareizi- muļķuzemē latvānijā ir vietas tikai āmurikāņu spiegiem un mazbretāņu propagandonistiem


Kat beicot pietiek vienreiz ieviesīs cenzūru????? akal kāc zok manas domas

Atbildēt

nutanugan atradies liedzējs

17.08.2022. 23:44

»

Liegt uz mūžu iebraukt baltijā

Lai vācās no kur atnāca. Latvijā nav vietas krievu spiegiem un propagandistiem


pareizi- muļķuzemē latvānijā ir vietas tikai āmurikāņu spiegiem un mazbretāņu propagandonistiem

Atbildēt

Liegt uz mūžu iebraukt baltijā

17.08.2022. 23:36

Lai vācās no kur atnāca. Latvijā nav vietas krievu spiegiem un propagandistiem

Atbildēt

formula

17.08.2022. 22:42

Nekādu skaidrojumu nesniegs, ja šiem to neliks darīt Maskava.Viņi taču aizrunājās pat par to ,cik Krievijas karavīrs Ukrainā ir labsirdīgs! Var jau būt ,ka viens otrs no Doždj ir OK , bet uz tā aizsegā Latvijā strauji ienāk Krievijas darboņi.

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 21:55

Kāds, nu, tir trauslums ar betona bluķi un vodkas pielūdzējiem?

Betona bluķi nojauks rudenī. Hunta izplatīs melus par kovidinficēto skaitu, visiem uzmaks maskas un ieviesīs komendantstundas. Krievvalodīgie ikupanti un viņu pēcteči protestēs un maksās milzu naudas sodus par MK noteikumu neuevērošanu peotestējot, pulcējoties un par komendantstundu neievērošanu būs īpaši lieli naudas sodi. No rīta bluķa vairs nebūs. Jo turpat lielā bedrē apraks. Lieko zemo aizvedīs.

Atbildēt

Haralds Kalns

17.08.2022. 21:41

Nu lūk. Te viens "biedrs no centra", LSD aizsegā, uzmeties par Eiropas līmeņa rekrutētāju, objektīvi izvērtējot un izķerot bēguļojošos- nedaudz atsit pēc vāgnerieša! Var piekrist vai nepiekrist Hermanim, bet tur jūtams MUGURKAULS!!!

Atbildēt

Nu

17.08.2022. 21:33

»

Fakts

Tukša runāšana. Kā vilks vienmēr lūrēs uz mežu, tā jebkurš krievs jūt impēriskas, šovinistiskas jūtas. Tā ir mentalitāte. Mums nav viņi jānosoda, ne arī jāmēģina ko skaidrot. Lai viņi dzīvo laimīgi savā zemē, bet lai neuzbāžas citām tautām, citās zemēs ar savu klātbūtni. Hermanis visu pareizi pateica...


Nē, mēs varam just līdzi ukraiņiem, bet nav iemesla viņus slavināt vai saukt par varoņiem. Viņus vietējie oligarhi, ar ASV atbalstu, samainīja sīknaudā. Tas, kas tur tagad notiek ir briesmīgi, bet likumsakarīgi.

Atbildēt

Warfare

17.08.2022. 21:31

»

Nu

Jā, jā LSD ir klasika. Bet kas ir jāizdara pirmām kārtām, ja jau Eiropa atbalsta Ukrainu - jāizķer visi "bēgļi", kuri ir pakļauti iesaukumam armijā, jāsapako un jānosūta uz fāterlandi. Jo nebūs Eiropai piesegt ukrus, kas mūk no karadienesta uz Eiropu. Lai mūk uz Krieviju, Krievijai ir negatīva attieksme...


Aha. Visus tos pipukus, kuri savaa slavenajaa valstelee pakljauti mobilizaacijai, jaasuuta fiksi atpakalj. Sabrauc te visaadi muulaaapi ar saviem Lexusiem un kaut ko dirsh par slavu un velns zin, par ko. PROM!

Atbildēt

Fakts

17.08.2022. 21:30

Tukša runāšana. Kā vilks vienmēr lūrēs uz mežu, tā jebkurš krievs jūt impēriskas, šovinistiskas jūtas. Tā ir mentalitāte. Mums nav viņi jānosoda, ne arī jāmēģina ko skaidrot. Lai viņi dzīvo laimīgi savā zemē, bet lai neuzbāžas citām tautām, citās zemēs ar savu klātbūtni. Hermanis visu pareizi pateica, novēlēsim: Slava Ukrainai, un tās Varoņiem!!!

Atbildēt

Nu

17.08.2022. 21:14

Jā, jā LSD ir klasika. Bet kas ir jāizdara pirmām kārtām, ja jau Eiropa atbalsta Ukrainu - jāizķer visi "bēgļi", kuri ir pakļauti iesaukumam armijā, jāsapako un jānosūta uz fāterlandi. Jo nebūs Eiropai piesegt ukrus, kas mūk no karadienesta uz Eiropu. Lai mūk uz Krieviju, Krievijai ir negatīva attieksme pret Ukrainu, un tā šitādus atpakaļ nesūta. Bet Latvijai ir pienākums viņus ķert un sūtīt atpakaļ.
Citādi kā tagad sanāk - atbalsta ukrainu un piesedz tos, kas izvairās no karadienesta, vienlaicīgi?

Atbildēt

Huntas trollis

17.08.2022. 21:09

Nojaukt betona monstru, pa gabaliem un nosūtīt uz Maskavu. Ar tekstu - krievu okupantiem jāseko piemineklim - monstram.

Atbildēt

ha-ha

17.08.2022. 21:02

Mans tēvs bija naivs komunists!Baidos,ka šis zem naivuma maskētais kolaboracionisms,kurš pie mums ir vienādots ar brīvības cīņām,turpinās pilnā sparā,tikai kolaboracionisma objekti ir mainījušies,bet sērgas nesēji,kuru mērķis vienmēr ir bijis nauda un vara,bet sauklis- štrunts pa bitem,ka tik medus-tie paši zem brīvības cīnītaju,naivuļu maskām paslēpušies ekskomunisti.Pat dubultoti arī ar čekas aģentu zīmogu,neslēpdamies joprojam lien deputatos.

Atbildēt

Dievs svētī Latviju, velns lai parauj krieviju.

17.08.2022. 20:42

Ar agresorvalsts paklīdeņiem nav jādiskutē un skaidrojumi nav vajadzīgi. Lai vācas no kurienes nākuši.

Atbildēt

der Trinker

17.08.2022. 20:34

Iesaku atmest kokaiina lietoshanu, tas taads nejauks ieradums. Zhagaru jau aizraava pa skuju taku... ;-)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: