Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

higenon

05.01.2022. 17:21

Ben! So tell me, what to vote for in order to keep a spacious house.........www.now37.com

Atbildēt

Nu nu

05.01.2022. 12:31

Ja tici halucinācijām, tad turpini lasīt bena latkovska, lato lapsas un citu lemberga štata skribentu murgus!

Atbildēt

Teci nu dēls pie cara, mātuškai grūti laiki atnākuši

05.01.2022. 03:01

»

Хм

Ну что ж вы так сразу спрятались за общими словами) вот почему сказав А, вам не хватает смелости сказать Б? Есть уже новый Ульманис на примете? Готовы стать помощником диктатора...


Šitais nevar atmest slimīgo interesi par citām tautām un svešām valstīm. Iebāzīs degunu ari ledusskapī un veļas kastē.lai uzzinātu kas kur un ar ko.

Atbildēt

Хм

05.01.2022. 00:06

»

Piliens darvas medus mucā ....

Kam vajadzēs, tas sapratīs. Kremļa demagoģija sajaukumā ar meliem un apvērsto patiesību, vairs nevienu neinteresē. Tik vien kā daudzskaitlīgā 5.kolonna ar prettiesiski iegūto LV pilsonību un 4.maija noziedzīgā kliķe, izmisīgi plosās pirms nonākšanas uz apsūdzēto sola


Ну что ж вы так сразу спрятались за общими словами) вот почему сказав А, вам не хватает смелости сказать Б? Есть уже новый Ульманис на примете? Готовы стать помощником диктатора?

Atbildēt

nuja

04.01.2022. 18:49

»

Andrīc

Balsosim par jebko kas nav NAV2ZZS


Andrīc - muļķīc

Atbildēt

CatherineHall

04.01.2022. 18:43

Mana alga ir vismaz 300 USD dienā. Mans kolēģis man saka! Esmu patiešām pārsteigts, jo jūs patiešām palīdzat cilvēkiem iegūt idejas, kā nopelnīt naudu. Paldies par jūsu idejām, un es ceru, ka jūs sasniegsit vairāk un saņemsiet vairāk blessings.ggt Es apbrīnoju jūsu vietni Ceru, ka jūs mani pamanīsit, un es ceru, ka varēšu laimēt arī jūsu paypal dāvanu.

Tagad …………..👉 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Andrīc

04.01.2022. 17:09

Balsosim par jebko kas nav NAV2ZZS.
Es pats par Saskaņu balsošu. Izsvītros Urbanoviču un tamlīdzīgus ībļus, un viss būs labi.
Galvenais lai tās 4 Vienotības netiek pie varas.

Atbildēt

Хм

04.01.2022. 16:54

»

Pieliens darvas medus mucā ....

KGB (NKVD) ir pieredze simts gadu garumā kā nepieļaut opozīciju un 30 gadu pieredze kā izveidot vadāmu, jeb tā saucamo mākslīgo opozīciju, kas arī bija NA loma...


То есть вы хотите сказать, что латыши могут развиваться только в условиях диктатуры? Ведь как известно, Ульманис именно так и правил: позапрещал партии, фактически правил один. Да это вы рупор России, там тоже все сильнее голоса "только Путин может добиться успеха, вся эта демократия-мы знаем и помним, что было при демократии в 90-тых годах". Так что это еще вопрос, кто тут в Латвии НА САМОМ ДЕЛЕ рука Москвы и продвигает интересы Путина.

Atbildēt

Pieliens darvas medus mucā ....

04.01.2022. 16:12

»

Jautājums

Jā, taisnība! Bet nevienas citas partijas vispār nav, kuru ideoloģijā būtu ievertas latviešu tautas/nācijas vērtības. Nav vispār vairs citu tādu partiju - diemžēl! Ko darīt


KGB (NKVD) ir pieredze simts gadu garumā kā nepieļaut opozīciju un 30 gadu pieredze kā izveidot vadāmu, jeb tā saucamo mākslīgo opozīciju, kas arī bija NA loma.
Jebkurā jautājumā, ja no prasītā iegūst tikai 10% tad tā jau ir kremļa uzvara. Tas nozīmē ka idejas būtība ir sačakarēta un atliek tikai tehniski to piebeigt līdz galam. Tā strādā lienošā okupācija hibrīdkara apstākļos. Tieši tāda pati taktika ir Pūtinam, daudz prasību, milzīgas ambīcijas un iegūt kaut 10% no prasītā.
90tajā gadā tāda pati 10% politika bija pret padomju okupatiem, kam Latvija bija jāatstāj pēc neatkarības atjaunošanas, bet piekrītot kompromisam un iedodot velnam mazo pirkstiņu (10%), pēc 30 gadiem tas grasās sagrābt visu rumpi.
Pret neliešiem un ienaidniekiem nekādu kompromisu, pretējā gadījumā mēs vienmēr paliksim krievu guberņas attīstības līmenī. Kārlis Ulmanis pierādīja, ka latvieši var attīrīties no parazītiem, tos notiesājot un dzīvot ziemeļvalstu līmenī, tādēļ arī ieguva tik daudz ienaidniekus, kas visi kā viens ir parazīti un krievu okupanti.

Atbildēt

Хм

04.01.2022. 15:36

Re nu, pamazām sāk iezīmēties režīma sagatavotā “ēdienkarte” nākamajām vēlēšanām. Tagad, kad lozungi “krievi nāk” un “fašizm ņeproiģot” ir nodiluši

Если под "фашизм не пройдет" подразуемается "Согласие", то пока трудно предположить, с какими лозунгами пойдет С на выборы. По ощущениям и видя, как Согласие фактически слило выборы в РД, могут вообще не особо напрягаться, свои 10-15 мест в Сейме скорее всего и так получат. Ну может что-то и отщипнет В.Домбровский, Шлесерс или Гобземс, но вряд ли много.
А вот нынешние коалиционные партии 100% заново раскрутят лозунг "русские идут", учитывая, что происходит в мире и вокруг. И кризис на границе и вокруг Украины - это прям то, что доктор прописал. Снова угроза, снова "кто если не мы". Тем более и Шлесерса и Гобземса своему избирателю довольно легко продать под соусом "это лояльные путинской России политики". А В.Домбровский с его попыткой угодить всем вряд ли наберет заметное количество мест. Как бы он вообще не пролетел мимо выборов, получив 1-2% голосов.

Atbildēt

Kabatas tirānija

04.01.2022. 14:19

Tirānijas pazīmes:

netiek pieļautas diskusijas, tiek īstenota cenzūra, kultivētas bailes, tiek atļauta spēka pielietošana. Skat. Vāciju šodien.

Atbildēt

Jautājums

04.01.2022. 13:52

»

vēlētājs

es konkrēti par tādiem saucu tos, kuri ar apskaužamu neatlaidību, neskatoties uz ""solījumu saskaņa ar darbiem"" balso par NA, tas ir nacionālu apvienību, kuras vadībai un pašai partijai ar nacionālu attieksmi ir tik pat daudz sakara kā Parādniekam ar morālu dzīvesveidu


Jā, taisnība! Bet nevienas citas partijas vispār nav, kuru ideoloģijā būtu ievertas latviešu tautas/nācijas vērtības. Nav vispār vairs citu tādu partiju - diemžēl! Ko darīt?

Atbildēt

wow

04.01.2022. 11:19

Liberāļi ir konservatīvi ieciklējušies savās vērtībās un kļuvuši neiecietīgi pret citādi domājošiem. Konservatori nostājas pret policejisko politkorektumu un prasa viedokļu dažādību. Kā teica klasiķi, pāreja savā prestatā ir dialektikas pamatprincips......

Atbildēt

Vēlētājs no Anneniekiem

04.01.2022. 11:14

»

yooo

Un par ko tu balsotu - par pļurkānu? par ļeščinski


Es un mana ģimene par Latvijas Ceļu vai par mazmajnieku partiju.Jāskatās vēl kādas programmas būs sarakstijusi

Atbildēt

yooo

04.01.2022. 09:49

»

mc

Lai kā Beņonkuls censtos,saimnieks Aivaronkuls nosēdēs sroku līdz galam


Un par ko tu balsotu - par pļurkānu? par ļeščinski?

Atbildēt

Zaļi dzeltenā halucinācija

04.01.2022. 09:15

Jūtu, ka mani drīz sakapās ar mačetēm un atliekas ar dakšām kraus kravas mašīnās.

Atbildēt

Patiesi dumjais

04.01.2022. 09:09

»

Patiesais

Jā, pareizi!. Briseles debīlisms ir ir arī latvijas varas debīlisms. Nevajadzīga spītība un nepareiza politika,- rezultāta augstas gāzes cenas, un tālāk ar to visas saistītās negatīvās sekas. Valdībās esošie vīri un meitenes, un viņu radi dzīvo zaļi,bet atlikusī tautas daļa dzīvo nepārtrauktā stresā...


Tā jau atrausies!Tiesam dzīvo ilūzijas ka te kāds kko nosaka! kā Lielie Puikas lems tā bus!Vai te būs Eiropa,Krievija,Panu Polija vai vēl dieszin kāda teritorija ,nejau uz vietas te kādam prasīs!

Atbildēt

mc

04.01.2022. 08:58

Lai kā Beņonkuls censtos,saimnieks Aivaronkuls nosēdēs sroku līdz galam.

Atbildēt

Raksta

04.01.2022. 08:52

autoram jāstrādā/jāatstrādā, jo tiešām, tuvojas vēlēšanas, bet darba devēja reitingi nav tik spoži…

Atbildēt

Zombiji

04.01.2022. 08:49

Gan jau Vemjotības zombiji atkal nobalsos par tiem zagļiem jo līdzīgs balso par sev līdzīgiem.

Atbildēt

RP

04.01.2022. 08:38

»

Cerību nav daudz...

Paldies Ben par teikto! Atceries, nav no svara kaķa krāsa, svarīgi ir vai viņš spēj ķert peles! Pārnestā nozīmē: nav svarīgs partijas nosaukums, bet vai tā ir spējīga vadīt Valsti! Kāda jēga no dižajiem nosaukumiem NA, JV, AP un JKP, ja tie ir negausīgi, nejēgu grupējumi? 30 gadu laikā, tas ir nemainīgu...


Piekrītu! Jāteic, noriebusies tā daudzpartiju sistēma, aiz kuras maskējās Valsts izsaimniekotāji. Neredzu jēgu pašreizējām vēlēšanām. Lielajā ASV dominē divas partijas, bet mazajā LV jau drīz būs 100.

Atbildēt

Patiesais

04.01.2022. 08:12

Jā, pareizi!. Briseles debīlisms ir ir arī latvijas varas debīlisms. Nevajadzīga spītība un nepareiza politika,- rezultāta augstas gāzes cenas, un tālāk ar to visas saistītās negatīvās sekas. Valdībās esošie vīri un meitenes, un viņu radi dzīvo zaļi,bet atlikusī tautas daļa dzīvo nepārtrauktā stresā. Valdība turpina noslāņot cilvēkus- veidojas sociālā spriedze. Jaunās paaudzes neredz nākotni Latvijā. Izeja- ir jāatraujas no Lielās Eiropas, jāveido Somijas variants, kura bez kautrēšanās un bailēm no Eiropas sadarbojas ekonomiski ar Krieviju un rezultātā - augsts dzīves līmenis. Nedrīkst balsot par esošām koalīcijas partijām, tās ir jāizstumj no sabiedrības reizē ar nacionāļu ideoloģiju.

Atbildēt

Latvietis parastais

04.01.2022. 07:22

»

Jautājums

Un par ko balsos Latvietis parastais


Par ko!?Par ko!?Par Ziemassvētkiem!

Atbildēt

Vecais Berts

04.01.2022. 07:18

»

progresīvais

Domāju balsot par Ždanokas partiju, jo viņa ir īstenais zaļais, ir ES zaļo partijas vadībā


Man atkal Rubiku gribētos.Tāds saimniecisks bija.Nez vai ir vēl dzīvs ..?

Atbildēt

Janis

04.01.2022. 04:55

»

kas notiksies

Pašreizējā Levit/Kariņ kliķe mobilizēs lumpeņus ar saukli krievi nāk, Kremlis mūs okupēs...ASV un NATO


NA ar Jurasa grupejumu Administratoru un Vid mafiozo krapnieku bandu vinnes jo velesanas 38% piedalisies.
Viss buss sakartots Resursi koruptivie Skeles atkritum biznes OIK sadaliti Lumpenu kontrolei.

Atbildēt

Vai te kāds tic

04.01.2022. 02:12

Vai tiešām te kāds nopietni tic, ka būs tādas Saeimas vēlēšanas?
Vismaz es neticu!
Būs lokdauņi, būs krīzes, nebūs ne naudas, ne vēlēšanu. Un pat tad, ja būs - balsis saskaitīs "pareizi".
Jau pierādījies, ka Latvijā nedarbojas no likumdošanas nekas, ne Konstitūcija, ne tiek ievērotas cilvēktiesības, ne paši Saeimas pieņemtie likumi, ne arī ministru kabineta noteikumi.
Jautājums tikai - kāpēc mums, renģuēdājiem, tās visas nejēdzības ir jāievēro, ja valdība pati to nedara? Pat policija nestrādā kā nākas. Vai tiešām jāsāk domāt par pašaizsardzību, ar kaut vai skrūvgriezi?

Atbildēt

progresīvais

03.01.2022. 23:20

Domāju balsot par Ždanokas partiju, jo viņa ir īstenais zaļais, ir ES zaļo partijas vadībā.
Gribētu dzīvot progresīvā valstī. Iedvesmojos no labā žīda Levita prezidentēšanās, tagad gribu Ždanoku par prezidentu, Lindermani par premjeru.

Atbildēt

doks

03.01.2022. 22:49

Viss būs daudz vienkāršak. Par 4 miljardiem var nopirkt ļoti daudz balsu. Matemātika vienkārša - kādi pārsimts tūkstoši ir iesaistīti šo miljardu pārdalē, vēl tik pat daudz šos miljardus palīdz likt lietā. Pēcdējos desmit gados Vienotība un viņu satelītstruktūras ir apguvušas ap 10 miljardus. Sistēma ir stabila un droša, tepat ir raksts par bardaku tiesu sistēmā, kas piesedz un kļūst reāli akla pie miljonu izšiverēšanas. Tepat bija raksts, ka vieni un tie paši shēmotāji to dara desmit gadus - dažādi simtmiljonu projektu aprakstitāji un pieņemēji!!! Tā kā 20-30% ja ne visi 40% būs šim Trojas zirgam (ņemot visus satelītus kopā). Mēs jau redzējām pēcvēlēšanu cirku, kur 100% izsvītrotie kļūst par ministriem un 100% uzvarētāji par totāliem zaudētājiem.

Atbildēt

Vai tad tā nav?

03.01.2022. 21:41

»

acīmredzams

Benam pašam halucinācijās rādās, ka ir "Piemēram, priekšlikums aizliegt krāsns apkuri vai tagad vēl “progresīvākā” Rīgas domes ideja - aizliegums mājoklī ierīkot gāzes apkuri...


Izlasi jaunos noteikumus. Bet patika Domes pārstāvja samulsums uz jautājumu, cik procenti Centralizētajai apkurei Rīgā ir Gāze.... vairāk par 70%...

Atbildēt

Žulis

03.01.2022. 21:11

Re nu, pamazām sāk iezīmēties režīma sagatavotā “ēdienkarte” nākamajām vēlēšanām. Tagad, kad lozungi “krievi nāk” un “fašizm ņeproiģot” ir nodiluši, jāsāk domāt jauni lozungi (jauna ēdienkarte), kas tautu varētu aizmānīt uz to partiju rīkoto urnu talku. Tā sauktā “zaļā kursa” un “genderisma” draudi nenoliedzami liks vēlētāju baram sarosīties. Stimulu dos arī patreizējās valdības sastrādātās nejēdzības. Tagad atliek tikai no režīma kabatas cilvēkiem sataisīt dažas partijas, kas dūšīgi kritizē un atmasko gan zaļo kursu, gan genderismu, gan demokrātijas un cilvēktiesību pārkāpumus no Kariņa valdības puses. Nenoliedzami patreiz šeit kā redzamākie kandidāti ir izvirzījušies Šlesers ar Gobzemu. Bet vēl jau vēlēšanu maratons ir tikai pašā sākumā. Vēl intrigas pastiprināšanai iespējami dažādi, priekš vēlētāju bara, negaidīti pavērsieni. Galarezultāts gan ir skaidrs. Ar naivu cerību kaut ko mainīt uz vēlēšanām atkal aizskries vairāk kā puse balsstiesīgo. Un tālāk jau tas ir tīri tehnisks jautājums kurus ģīmjus tajā Saeimā nomainīt un kurus atstāt tos pašus. Iespējams, ka teātris ar valdības sastādīšanu būs līdzīgs iepriekšējam. Atkal notiks valdošās koalīcijas stiķēšana un pēkšņi izrādīsies, ka tie lieli genderisma un zaļā kursa apkarotāji itin labi prot atrast kopēju valodu ar genderisma un zaļā kursa piekritējiem, bet Kariņa valdības diktatoriskais stils un kalpošana lielvarām itin labi noder arī politikā “no jauna” ienākušajiem ģīmjiem. Tautai atliks vien atkal gaidīt četrus gadus savu kārtējo iluzoro atpestīšanu. Viena daļa bēgs projām no valsts. No tiem, kuri nevar nekur aizbēgt, viena daļa apmirs, daži izdarīs pašnāvību. Vairākums kaut kā izdzīvos velkot savu nožēlojamo eksistenci. Nu bet “sabiedrības krējums” un tam pietuvinātie turpinās dzīres mēra laikā. Tas tā, protams būs tad, ja nenotiks kas globāls. Bet tāda iespēja pastāv.

Atbildēt

runāsim

03.01.2022. 20:35

ja tavā vietā nenobalsos pote

Atbildēt

Amigo

03.01.2022. 20:19

»

Augsta līmeņa nejēga

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt


Vai tad nesaprati? Latkovskis "spiež" uz "labo darbu čempioniem" un "noziedznieku cietummnieku par premjeru un prezidentu" vienlaikus.

Atbildēt

Jānis

03.01.2022. 20:02

Tā jau vairs nav politika un noteikti nav demokrātija. Ja vēlēšanās piedalās tikai 34% no balstiesīgajiem, tad vairāk kā skaidrs, ka šādas vēlēšanas nav demokrātiskas un neatspoguļo vēlētāju vēlmes. Arī balsu sadalījums sen nav atkarīgs no vēlētāju gribas, bet balsu skaitītāju iegribām.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2022. 20:00

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


Tāpēc, ka, dēvēdami sevi par "latviešu nacionālistiem", viņi 30 gadu laikā latviešu labā nav izdarījuši pilnīgi neko. Apgrūtinājuši dzīvi, grāvuši tautsaimniecību ar saukļiem "Krievi nāk!" Īstenībā nacionālisti tie nav, pareizākais nosaukums dzintaru un dombravu pārstāvētajam grupējumam būtu nevis "Nacionālā apvienība", bet gan "Rusofobu apvienība".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2022. 19:55

»

autoram

Tādi beni cīnīsies pret vides/dabas aizsardzību lidz brīdim, kamēr nosmaks atkritumu kaudzès vai aizies bojā dēļ CO2 izraisītajām dabas katastrofām. Tādi nav labojami


CO2 izraisītajām katastrofām? Cilvēce saražo vien 1,1% no visa CO2, kas nonāk atmosfērā. Lielākie "ražotāji" ir okeāni un vulkāni. Kādas vēl katastrofas? Notiek cīņa par to, vai civilizācija saražos 1,0% vai 0,9% no visa apjoma.

Atbildēt

Elektrības cenas un secīgās izmaksas

03.01.2022. 19:40

atsvaidzinās prātu pat trulākajam Vienotības fanam.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.01.2022. 19:30

»

Augsta līmeņa nejēga

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Savukārt, kā zināms: “Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.”

Tāpēc (arī, t.sk.): "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES trekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-------

Medija ziņa (2010. gads): “Lai arī (…) rudenī ieplānotajās kārtējās “saeimas vēlēšanās” / ap Jāņiem ieplānotajās “pašvaldību (jeb tā dēvētajās “komunālajās”) vēlēšanās” šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā / pašpārvaldē "uz vietām" iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam “tautas kalpu” ērtajos krēslos”, esot “norādījis” sociālantropologs K. Sedlenieks. “Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi “vēlētāji”, kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā / pašvaldībās (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka “galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu” un “nobalsot par mazāko ļaunumu”)”, esot “skaidrojis situāciju” Sedlenieks…
-------
Medija ziņa (2006. gads): “Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts apkaunojošs liktenis un uzspiests “pilsoniski patriotisks pienākums” būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par “tiem pašiem vecajiem” – muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem “lielkŗetīniem”, kuri jau iepriekš pie varas un “siles” bija. Par “jaunajiem” (t.i. – “pārgrupētiem” vecajiem) politbiznesa projektiem – muļķis, jo riskē tikt pie vēl “lielākiem kŗetīniem”. Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību “tautas kalpos” – muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES “valsti” un pseido “de(Ŗ)mokrātijas” SISTĒMU, gan tajā valdošo “politbiznesmeņu” saorganizēto kārtējo “vēlēšanu” farsu ar tam sekojošu “pareizo” rezultātu “saskaitīšanu” – savu “muļķu pienākumu” izpildījušie “apzinīgie pozitīvisti” un tamlīdzīgi “savas valsts pat.REJoti” tik pat “apzinīgi” centīsies tevi nodēvēt par “muļķi”: palaidi garām savu iespēju būt par muļķi “aktīvajā variantā” – kā “pozitīvisma” un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par “mazāko ļaunumu”…” (pamatcit.aut.: “dw”, komentārs L. Čigānes publikācijai “Kas laimes lācim vēderā?”, l/r “diena”, 30.09.2006.)
-------

MZ vēlētājs -- muļķis (bez variantiem)?…
( MZ – M.U.Ļ.Ķ.U Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva” )

‘Briest’ ATKAL “spēle vienos vārtos”,
Kad mandātus sev ‘biedri kārtos’,
Pēc M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “likumpantiem” ~
Bez (?…) izvēles un variantiem:

“Par vecie blēžiem balsot -- dumji!
Uz jauniem ‘rīmām’ cerēt -- skumji!!
BET – “mazāks ļaunums” jāizvēlas!!!
(No tiem, kas “valstī” ‘kruķī ģēlas’…)

Jo – “urnu FARSS” ‘pa foršo rullē’,
Ja “elektorāts” NAV ‘pa nullēm’:
Pie urnām neiet vispār -- trakums ~
Var “kvōrums” nesanākt, bet - vakuums!!!…”

Ar “plusiem / mīnusiem” -- ‘nav iekšā’ ~
Tos, “balsis skaitot”, ‘paņems priekšā’:
NAV svarīgi, kā kurš “prot” (?…) ‘spēlēt’,
Bet – tas, CIK “lumpenu” skries “vēlēt”.

( pilna versija -- “O.M.© blogā”: [ C.E.N.Z.Ē.T.S ] )

Var ‘mētāt muļķi’, prātā vāju,
Un ATKAL pildīt “SILESmāju”,
Ar kŗetīniem, kas “balsis” gaida,
Un – nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī – “DOMĀT līdz!!!”, KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī -- M.U.Ļ.Ķ.U “spēle vienos vārtos” ~
Priekš ‘biedriem, kas (SEV) SILI kārtos’.

-------

‘ANNO’ ~ 09. 2006. / (…) 10.2022. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

03.01.2022. 19:12

Ben ! Nu tad pasaki , par ko balsot , lai varētu uzturēt sev par slogu uzbūvēto plašo māju ar gāzes apsildi? NA un Saskaņu nepiedāvāt !

Atbildēt

vēlētājs

03.01.2022. 19:09

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


es konkrēti par tādiem saucu tos, kuri ar apskaužamu neatlaidību, neskatoties uz ""solījumu saskaņa ar darbiem"" balso par NA, tas ir nacionālu apvienību, kuras vadībai un pašai partijai ar nacionālu attieksmi ir tik pat daudz sakara kā Parādniekam ar morālu dzīvesveidu.

Atbildēt

nelej,nelej

03.01.2022. 19:01

»

Jautājums

Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās...


Tā LV dibināšana un atjaunošana ir spageti no viena gala līdz otram.Kultūra var būt ģimenei,dzimtai,tautai.Nācija ir bezsugas aitu bars.Kaut kā Satversmes dokumentu neviens nav redzējis.Satversme iemīta dubļos,bet nacio/anāļi izliekas to neredzam.

Atbildēt

Jautājums

03.01.2022. 18:56

»

vēlētājs

Beņa, tev pašam kaut mazākā poņa par situāciju ir? Noteiktie % klerku nobalsos par sev tīkamo šābrīža situāciju, naciķi savējos nepametīs (diemžēl nacstulbeņu katrās vēlēšanās ir 5-7 % robežās), krievi un neapmierinātie par saskanīgajiem, pārējos savāks jaunpartiju bars, bet % 70 vispār nebalsos, jo...


Kāpēc Jūs cilvēkus, kas balso par Satversmē ierakstītām vērtībām:"1918.gada 18.novembrī proklamētā Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu un tai neatņemamām pašnoteikšanās tiesībām, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem, nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un sekmētu labklājību" saucat par naciķiem vai nacstulbeņeim?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: