Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

„Esiet gatavi! Jums jebkurā mirklī „tiesiski” var atņemt visu! Tāds ir jaunais „bezkompromisa tiesiskums”! Un neceriet, ka ar jums tā negadīsies! Tā var gadīties ar burtiski ikvienu! Atņems – un viss!” – ar šādu brīdinājumu nezināmu personu izveidota interneta vietne komunisms.com ir sākusi publicēt līdz šim no Latvijas sabiedrības slēptos tiesu nolēmumus par mantas konfiskāciju. Ņemot vērā problēmas nopietnību, šos nolēmumus turpina pārpublicēt pietiek.com.

Ja vārdu „iespējams” tiesas spriedumā ieraksta teju katrā teikumā, tad beigās sanāk, ka naudas līdzekļu noziedzīgā izcelsme ir pierādīta un bankas kontā esošos resursus, kā arī iegādātos nekustamos īpašumus var konfiscēt valsts labā.

Ja vēl kādam, kurš ieskaitījis vai kuram skaitīti līdzekļi no šiem kontiem, kaut kur nebūt uz zemeslodes kādā valstī ir pagadījies trāpīt kādā kriminālprocesā, pat ne pašam, bet gan uzņēmumam, ar kuru tas sadarbojies, tad jau nu ir pilnīgs pamats tiesai pārliecināties, ka visa nauda, kas ienākusi bankas kontā, ir noziedzīgi iegūta un arī nekustamie īpašumi, kas iegādāti no šajos kontos esošajiem līdzekļiem, ir noziedzīgi iegūti un tāpēc konfiscējami.

Māte un dēls saņēma prāvus naudas līdzekļus no attiecīgi šķirtā vīra un tēva un par šo naudu nopirka Rīgā dzīvokli, uz kā pamata ieguva termiņuzturēšanās atļaujas Latvijā. Naudas devējs Azerbaidžānā ir plaša mēroga biznesmenis, kuram piederoša kompānija veikusi piegādes valsts uzņēmumam, kurš cita starpā iesaistīts kriminālprocesā par krāpšanu. Tiesa, no Azerbaidžānas valsts uzņēmuma naudas līdzekļus izkrāpusi pilnīgi cita kompānija, kurai nav pilnīgi nekādas saistības nedz ar māti un dēlu, nedz ar naudas piešķīrēju. Vienkārši internetā ir pieejama informācija, ka Azerbaidžānas valsts uzņēmums ir ticis apkrāpts.

Ar to pilnīgi pietiek, lai visus mātes un dēla kontos ieskaitītos naudas līdzekļus atzītu par noziedzīgi iegūtiem. Un nevis atdotu apkrāptajam Azerbaidžānas valsts uzņēmumam, bet gan ieskaitītu Latvijas valsts budžetā.

Tiesu pārliecināt par naudas līdzekļu legālo izcelsmi advokātei neizdevās, lai tika sniegti gan pierādījumi gan par mātes veikto saimniecisko darbību, kas viņai ļāva likumīgi iegūt naudas līdzekļus nekustamā īpašuma iegādei, gan pamatojošie dokumenti, kas izskaidroja naudas devēja spēju ar savu biznesu apgrozīt un pelnīt ne tikai miljonus, bet par simtiem miljonus.

Tā nu Latvijas valsts kļuva par vairākiem simtiem tūkstošu eiro un dzīvokli Rīgas klusajā centrā bagātāka, iztīrot bankas klientu kontus un pieņemot tiesai lēmumu, ka manta, iespējams, ir noziedzīgi iegūta un tāpēc konfiscējama valsts labā.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Dokuments pdf formātā

Dokuments PDF formātā

Novērtē šo rakstu:

35
5