Menu
Pilnā versija
Foto

Ja vari, atbalsti!

Annija Greidāne · 28.11.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās dienās saskaros ar nejaukiem viedokļiem un izteicieniem no dažādiem cilvēkiem saistībā ar bezsaimnieku kaķu glābšanu. Daži izsakās, ka “sēžu dīvānā un neko dzīvnieku labā nedaru”, daži nesaprot, kur aiziet biedrībai saziedotā nauda utt.

Daudzi izglābtie nemaz līdz Facebook nenonāk, jo mājas tiek atrastas caur pazīšanos, citiem sociālajiem tīkliem utt. Jau kādu laiku esmu ieplānojusi Facebook izvietot šī gada izglābto kaķēnu foto un pateikt lielu paldies visiem adoptētājiem, bet plānoju to darīt tad, kad noslēgšu sezonu, apkopojot visus bēdu brāļus.

Saprotot, ka šī sezona nebeigsies un cilvēki, neredzot kaķēnu fotogrāfijas, sāk nesmuki izteikties, esmu nolēmusi nosaukt reālo skaitu. Šobrīd kopš vasaras pagaidu mājas esmu devusi 59 kaķēniem, vēl vairākus kaķēnus esmu nogādājusi citās pagaidu mājās.

Apmēram 90% kaķēnu bija nepieciešama medicīniska palīdzība, kādam bija norauta aste, kādam lauzta kāja, kādam cistīts un ļoti daudziem parazītu invāzija, novāijnāta imunitāte un vispārīgi sabojāta veselība.

Pa šo laiku uz sterilizāciju noķērusi un pēc tam izmitinājusi esmu vēl apmēram 70 kaķus (nepieskaitot tos 59 kaķēnus). Kopējās izmaksas mērāmas TŪKSTOŠOS, un par to paldies Dzīvnieku SOS, kurš sniedz ļoti lielu atbalstu šajā visā.

Visus glābšanas darbus veicu Valmierā un tās apkaimē. Vai mūs atbalsta pašvaldība? Nē. Vai mums par to maksā? Nē! Šis viss tiek darīts, tikai pateicoties ziedotāju atbalstam. Un galu galā kāpēc es to vispār daru? Tāpēc, ka tūkstošiem kaķēnu ik gadu iet bojā no vīrusiem, bada, nosalšanas, lapsām utt.

Es to visu esmu redzējusi, esmu barojusi ar špricēm jau gandrīz izdzisušas, nosalušas dvēselītes, zāļojusi, durstījusi nebeidzami daudz nevainīgu kaķēnu, kuri, vēl neko dzīvē neredzējuši, iet bojā cilvēku bezatbildības dēļ, un tā varētu turpināt mūžīgi. Par piemēru varu nosaukt TIKAI šīs nedēļas rēķinu klīnikā, kurš sasniedza 430€! Un tas ir tikai par šo nedēļu, šo nedēļu, kad sezona ir “beigusies”!

Tāpēc visiem “neticīgajiem” par prieku ielieku pāris kolāžas ar daļu no kaķēniem, kurus šogad esmu izmitinājusi vai nodevusi citām gādīgām rokām. Drīkst paskaitīt. Un visubeidzot, ja vari, atbalsti!

Dzīvnieku SOS

Reģ. Nr. 40008105469

LV77HABA0551014358802

Paypal: [email protected]

Ziedojuma tālr. 90006680

Mērķis - Gaujas kaķiem

Novērtē šo rakstu:

30
11