Menu
Pilnā versija
Foto

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

Pilsonis Parastais · 04.12.2021. · Komentāri (71)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Zinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 

Covid pīķa S proteīna gēns ir galvenā sastāvdaļa Pfizer/BioNTech/Moderna gēnu inženieru laboratorijās sintezētajās mRNS vakcīnās. Šīs farmācijas kompānijas līdz šim noliedza, ka jaunā tipa mRNS vakcīnu sastāvs var ietekmēt cilvēka DNS jeb genomu.

Horvātu zinātnieks Tomislavs Domazets-Lošo, kurš ir visā pasaulē atzīts evolucionārās ģenētikas pamatlicējs, ir pētījis vīrusu gēnu retropozicionēšanos cilvēku genomā, evolūcijas ģenētiku, evolūcijas attīstības bioloģiju, makroevolūciju un audzēju evolūciju un ir desmitiem citu zinātnieku recenzētu (peer-review) publikāciju autors, šogad 26.jūlijā savā publikācijā par viņa veikto zinātnisko pētījumu kā pasaulē radies mīts par to, ka mRNS vakcīna nemaina cilvēka genomu, raksta:

“Plaši atkārtotais apgalvojums par to, ka mRNS bāzētā terapeitika nevar ietekmēt genomu, ir nepamatots pieņēmums ar neskaidru izcelsmi.  Tas nozīmē, ka pašreizējie mRNS vakcīnu novērtējumi, kuros nav veikti pētījumi īpaši attiecībā uz genoma integrāciju, ir nepietiekami, lai pasludinātu šo vakcīnu genoma integrācijas drošību”.

Viņš norāda uz veselu virkni vakcīnu jomas zinātnieku nesenām pētījumu publikācijām, kuras cirkulāri atsaucas cita uz citu un kurās izteikts ne ar ko nepamatots apgalvojums, ka mRNS vakcīnas nespēj mainīt cilvēka DNS jeb genomu, taču nav norādīts, kā tas iespējams, un nav atrodamas atsauces uz kādu zinātnisku pētījumu vai eksperimentu, kas šādu apgalvojumu pierādītu.

Viņš norāda, ka pēdējos 40 gados veiktajos genoma pētījumos pasaulē desmitos zinātnisko pētījumu ir eksperimentāli pierādīts pretējais - tas, ka RNS vīrusi un to daļas spēj integrēties cilvēka genomā un izraisīt dažādas slimības: HIV, hepatītu, leikēmiju, dažādus audzējus un citas saslimšanas.

Avots:

“mRNA vakcīnas: Kāpēc tiek ignorēta retropozicionēšanās bioloģija”?

https://osf.io/uwx32/

Publikāciju skaits un citējamības indekss šim zinātniekam ir iespaidīgs:

https://scholar.google.com/citations?user=0EYho7sAAAAJ&hl=en 

Horvātu ģenētiķis secina, ka “apgalvojums par to, ka mRNS vakcīnas nevar ietekmēt cilvēka genomu, zinātniskajā literatūrā uzvedas kā „pašreplicējošās mēme”, tāpēc to nekādā gadījumā nedrīkst uzskatīt par zinātnisko patiesību”.

Patiesība ir vēl ļaunāka un šausmīgāka.  

Zviedrijas zinātnieki bioķīmiķi un virusologi no Stokholmas Universitātes Wennera-Grēna institūta un no pasaulslavenās Ūmeo universitātes Zviedrijā, kurā genoma pētnieki atklāja gēnu inženierijas ģenētisko šķēru jeb revolucionāro CRISPR gēnu rediģēšanas metodi, par ko 2020.gadā saņēma Nobela prēmiju ķīmijā, 2021.gadā eksperimentāli ir atklājuši, ka Pfizer/Moderna vakcīnas sastāvā esošā Covid vīrusa mRNS pīķa S proteīns tomēr iekļūst šūnu kodolā un sabojā cilvēka genomu.

Avots:

SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Šo pētījumu šogad pārpublicēja arī viena no pasaulē autoritatīvākajām cilvēces medicīnisko zināšanu krātuvēm - ASV Nacionālā medicīnas bibliotēka:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8538446/

Pētījuma rezultātus ikviens pasaulē var brīvi pārpublicēt, tulkot, citēt un izmantot ar atsauci, jo autori izpildījuši savu pasaules pilsoņu pienākumu un publicējuši to ar Radošās Kopienas (angl. - Creative Commons) licenci:

https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Šie visu glabālo farmācijas kompāniju ģenētisko vakcīnu biznesu šokējošie, tagad publiski pieejamie Zviedrijas zinātnieku eksperimentu rezultāti publicēti šogad 13.oktobrī. 

Zinātnieki eksperimentos ar cilvēku šūnu paraugiem atklāja, ka Covid pīķa proteīns iekļūst šūnu kodolā un veic DNS gēnu bojājumu labošanas proteīnu bloķēšanu, šūnu kodolam daloties. Cilvēka DNS bojājumi rodas visu laiku brīvo radikāļu, radiācijas, ķīmiskās iedarbības, vides, diētas, stresa un citu faktoru dēļ.  Taču tas neizraisa iedzimtas pārmantojamas vai nāvējošas DNS mutācijas, jo šūnās eksistē dabīgs mehānisms šādu bojājumu konstatēšanai un izlabošanai, ko sauc par kļūdu labošanas proteīniem. Divi galvenie ir šādi proteīni:

Proteīns BRCA1:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1349-7006.2004.tb02195.x

Proteīns 53BP1:

https://www.nature.com/articles/nrm3719

V(D)J rekombinācija:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/V(D)J_recombination

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta:

“Mehāniski mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā.”

Zviedrijas zinātnieki universitātē, kurā ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Zinātnieki eksperimentāli pierādīja, ka apgalvojums, ko pēdējos 2 gados izplatīja farmācijas kompāniju Pfizer/BioNTech/Moderna algotie zinātnieki par to, ka to sintētiski saražotais mRNS vakcīnas pīķa S proteīna ģenētiskais RNS kods neietekmējot cilvēka genomu, neatbilst realitātei.  Zinātnieki savās iekārtās ieraudzīja baisu realitāti.

Eksperimentos zinātnieki faktiski konstatēja, ka Covid pīķa jeb S proteīns iekļūst šūnu kodolā pie DNS gēniem un tas ir toksisks cilvēka genomam.  Eksperimentu rezultātos bija redzams, ka pīķa proteīns izraisa neizlabotas genoma kļūdas un paliekošas pārmantojamas mutācijas DNS gēnos, tālāk jau izraisot šo gēnu disfunkciju - būtiskus adaptīvās imunitātes B un T šūnu normālas darbības traucējumus.

Zinātnei kļuva skaidrs, ka toksiskā iedarbība notiek gan Covid īstā vīrusa, gan mākslīgi ar gēnu inženierijas metodi izveidoto Covid pīķa proteīna mRNS vakcīnu iedarbības gadījumā, jo ķīmiski tā ir viena un tā pati aktīvā viela.

Imunitātes šūnās Covid pīķa S proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo šim cilvēka šūnu veidam ir vislielākais dalīšanās biežums. Bērniem aktīvi dalās visu orgānu šūnas, īpaši sirds un citu muskuļu šūnas. Pieaugušam cilvēkam jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā notiek nepārtraukti visu dzīves laiku kaula smadzenēs, liesā un aizkrūts dziedzerī. No šiem orgāniem B un T imūnšūnas caur asinsriti un limfmezgliem nonāk pārējos orgānos, nervu sistēmā un smadzenēs.  Covid vīrusa pīķa proteīna slepkavas daba tāpat kā HIV vīrusam vispirms izpaužas cilvēka imunitātes šūnu DNS gēnu bojājumos, izraisot imūnās aizsardzības pasliktināšanos pret citām slimībām ģenētiskā limenī.  

Agrākajos pētījumos ir zinātniski pierādīts, ka iedzimtības vai slimību mutāciju rezultātā bojātā cilvēka DNS genomā tiek ražotas arī defektīvas imūnšūnas. Tās apkaro ne tikai patogēnus, bet vēršas arī pret sava organisma veselajām šūnām.  Šādas bojātas imūnšūnas ilgākā laika posmā to nekontrolējami izdalīto citokīnu, peptīdu un fermentu produktu toksiskuma dēļ rada organismā audzējus, diabētu, autoimūnus smadzeņu darbības traucējumus un citas smagas slimības.

Avots:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6007890/

Daži RNS vīrusi kā HIV, SARS un Covid, spēj izraisīt negaidītu un pēkšņu imūnšūnu vētrainu vairošanās reakciju ar letālu iznākumu - citokīnu vētru. Tā parasti izpaužas kā pneimonija ar strauju audu atmiršanu vai kā nāvējoša tromboze citos orgānos. Citokīnu vētras radītie orgānu bojājumi ir galvenais nāves cēlonis HIV, SARS un Covid slimniekiem. 

Zinātnieki eksperimentos faktiski konstatēja, ka Covid vīrusa un mRNS vakcīnu sastāvā esošais pīķa S proteīns ķīmiski, vecinot DNS gēnu bojājumus šūnu dalīšanās brīdī, spēj izraisīt postošas sekas cilvēka genomā un organismā.  

Zviedrijas zinātnieki ne tikai ieraudzīja toksisko pīķa proteīnu integrējušos genoma šūnu kodolā un aktīvi bloķējot DNS kļūdu labošanas funkciju, bet arī izmērīja tā negatīvo iedarbību uz B un T šūnām.  Saskaņā ar pētījuma datiem cilvēka veselībai svarīgā V(D)J Rekombinācijas efektivitāte pīķa proteīna toksiskās iedarbības dēļ pasliktinās par vairāk nekā 50%.  Citiem vārdiem sakot, cilvēkiem, kuru šūnu kodolā pie DNS genoma ir iekļuvis pīķa S proteīns, katra otrā DNS kļūda netiks izlabota.

Ūmeo Universitātes un Stokholmas Universitātes Wennera Grēna Institūta zinātnieki savā kopīgajā publikācijā par viņu veikto bioķīmisko eksperimentu rezultātiem raksta:

 “Mūsu atklājumi ir sagādājuši pierādījumus par to, ka pīķa proteīns nolaupa DNS bojājumu labošanas mašinēriju un adaptīvās imunitātes mašinēriju cilvēku audu paraugos.”

Viņi secina:

“Mēs esam identificējuši vienu no svarīgajiem mehānismiem kādā veidā SARS-CoV-2 apspiež saimnieka organisma imūno mašinēriju. Vēl vairāk, mūsu atklājumi nozīmē potenciālu blakus efektu pilnā garuma pīķa proteīna vakcīnām. Šis mūsu zinātniskais darbs uzlabos izpratni par COVID-19 patoģenēzi un nodrošinās jaunas stratēģijas, lai izveidotu efektīvākas un drošākas vakcīnas.”

Zinātnieku eksperimentos atklātie fakti dod iespēju pamatoti secināt, ka Covid pīķa proteīns mRNS vakcīnās spēj izraisīt smagus veselības traucējumus ne tikai 15 minūtes pēc potēšanas, bet spēj šādus traucējumus izraisīt bojātā genoma DNS mutāciju dēļ ilgtermiņā - daudzu nākamo mēnešu un pat daudzu gadu garumā sapotēto cilvēku dzīvē. Zinātnieki pasvītro nepieciešamību pārskatīt priekšstatu par šāda veida mRNS vakcīnu blakus-efektiem un drošību.

Horvātijas un Zviedrijas zinātnieku pētījumiem pievienojušies arī ASV zinātnieki no pasaules visaugstākās raudzes zinātnes citadelēm: Kembridžas Biomedicīnas Pētījumu institūta, Nacionālā Vēža institūta Vēža Izpētes centra un Masačūsetas Tehnoloģiju institūta Bioloģijas Departamenta.

Viņi 2021.gada 25.martā publicējuši savu zinātnisko eksperimentu pētījuma rezultātus pasaules viscitētākajā zinātniskajā žurnālā Amerikas Savienoto Valstu “Nacionālās Zinātņu Akdēmijas Darbi”, kurā ziņo par savu atklājumu līdzīgos ģenētiskos eksperimentos:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:

https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka DNS šūnās, tām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Šis process pēc zinātnieku atklātā izraisa cilvēkiem tā saucamo garo Covid pēc pārslimošanas, kad organisms sāk pavairot DNS integrēto Covid vīrusa RNS daļu (himēru) proteīnu sastāvdaļas, un tādā veidā ģenētiski izraisa ilgstošu autoimūnu saslimšanu. Cilvēka imūnsistēma sāk apkarot pati savas šūnas, uzskatot paša DNS gēnu saražotās “Covid himēras” proteīnu daļas par īstu vīrusu, jeb, citiem vārdiem sakot, organisms nonāk un tam ir jādzīvo pastāvīga iekaisuma draudu un saslimšanas lēkmju apstākļos.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas otrās potes.  Pēc pirmās potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro poti saņemot, risks divkāršojas, un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50, respektīvi, daudz biežāk.

Visi zinātnieki norāda uz to, ka neatkarīgi no pieņēmumiem un diskusijām par to, vai patreizējās mRNS vakcīnas var vai nevar integrēties genomā un ar kādu biežumu, to galarezultāts ir jāpierāda tikai ar eksperimentiem.

Zinātnieki norāda, ka šo jautājumu ir nepieciešams rūpīgi izpētīt eksperimentos, pieprasot Pfizer un Moderna atklāt šo kompāniju līgumos ar valdībām nenorādīto šo vakcīnu injekciju gēnu sastāvu.

Citējot ģenētiķa Tomislava Domazeta-Lošo rakstīto:

“Šajā sakarā ir ļoti svarīgi atklāt precīzu nekleīnskābju secību šajās vakcīnās un šo produktu informācijas dokumentos (**), lai nodrošinātu viennozīmīgu un neatkarīgu izsekojamību iespējamajai mRNS vakcīnu integrācijai somatisko (visu pārējo orgānu) šūnu un dzimumšūnu genomos jau vakcinētajiem cilvēkiem un viņu pēcnācējiem.”

Neērtā zinātnes patiesība ir tāda, ka arvien vairāk respektablu genomikas, mikrobioloģijas un ķīmijas zinātnieku no pasaules vadošajām pētniecības organizācijām šajā jomā, balstoties uz bioķīmiskos viņu eksperimentos objektīvi novērotajiem faktiem par mRNS vakcīnās iekļautā Covid vīrusa pīķa S proteīna toksisko iedarbību uz cilvēka genomu, ceļ trauksmi par vakcinēto cilvēku un viņu pēcnācēju likteni.  

Neērta šī zinātnes patiesība ir visiem tiem “ekspertiem” un “galma imunologiem”, kuri atsaucas tikai uz farmāciju kompāniju vakcīnu zinātnieku nepatieso apgalvojumu, ka jaunās ģenētiskās terapijas mRNS vakcīnas cilvēka genomu neietekmē.  

Neērta šī zinātnes patiesība ir arī to valstu vadītājiem, kuri bez pienācīgas faktu pārbaudes, piesaucot mRNS vakcīnu ražotāju reklamēto pseidozinātni, pasūtīja un iepirka no šiem ražotājiem miljoniem devu šīs jaunā veida ģenētiski toksiskās vakcīnas par nodokļu maksātāju naudu.  Viņi šodien politizē šādu jauna veida, pienācīgi neizpētītu vakcīnu obligātu izlietošanu ar likumiem un normatīviem aktiem.  

Politizējot šādu zinātni, viņi pakļauj daudzu savu valstu vakcinēto iedzīvotāju veselību smagām blaknēm pēc potēšanas, būtiski pasliktina potēto cilvēku imunitāti pret citām slimībām, veicina ģenētiski modificētās mRNS potes injekcijas šķidruma radītus genoma bojājumus, kas var izraisīt vēlāk negaidīti biežus audzēju, trombožu un neiroloģiskas saslimšanas gadījumus vakcinēto cilvēku vidū viņu turpmākās dzīves laikā, un nevajadzīgi riskē ar savas tautas genofonda sabojāšanas iespēju nākotnē. 

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

Novērtē šo rakstu:

273
24