Menu
Pilnā versija
Foto

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

Pilsonis Parastais · 04.12.2021. · Komentāri (71)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Domājiet līdzi

11.01.2022. 00:02

Stāsts ir par to ka esmu atradis kaut ko un mēģiniet tagad pierādiet ka tā nav. Internetā var sarakstīt jebko, cita lieta ir saprast vai tā ir patiesība vai kārtējie sekotāju tīkotāji ar saviem drausmīgajiem meliem.

Atbildēt

Juris

10.12.2021. 08:49

»

Te viss pateikts

Viens idiots traktors Parastais savācis kaut kādu rakstu saites, pats neko nav sapratis un mauj kā Zariņa govs buļļa meklējumu laikā...


Nevajag nekur braukt, Latvijā ir 2x vairāk slimnīcu gultas kā Zviedrijā, un 5x lielāka mirsyība no kovida. Arī pēc EU vidējā vajadzētu būt pārsimt mirušiem no vakcīnas, laikam tagad kādi pieci ir uzskaitīti. Viss kā PSRS - čeka regulē visādus knariņus un tik dala naudu no ārzemēm.

Atbildēt

papūlies paskaidrot

07.12.2021. 18:32

»

paskaties

Paskaties spogulī


kāpēc normāliem cilvēkiem varētu interesēt tas, ko tu ieraudzīji spogulī, "farmas trolli"?

Atbildēt

Balagan

07.12.2021. 09:08

Vakcīnvanckaru galvenie argumenti:
Putlers;
Matuška;
Vācies prom.
Vot i visa vakcīnvanckaru Zinātne!

Atbildēt

paskaties

06.12.2021. 19:24

»

papūlies paskaidrot

Kas ir "farma troļļi


Paskaties spogulī

Atbildēt

atceros

06.12.2021. 17:49

»

Pareizi

alternatīvas ir. Starp citu - Tramps un PVO - atceraties


Iedzer Trampa ieteikto balinātāju!

Atbildēt

papūlies paskaidrot

06.12.2021. 13:48

»

troļļi apklustiet

Farma troļļi varat nepūlēties, mēs zinām, kas jums maksā


Kas ir "farma troļļi"?

Atbildēt

Jā ! Zāles ir !

06.12.2021. 12:20

Palasiet par piem.,Japānu ! PALDIES par objektīvu info !
Stiprināsim imunitāti ! Skalosim degunu !.

Atbildēt

tāpēc

06.12.2021. 10:53

»

xxx

Kapec autors neatklaj savu identitati


ka tad viņu ...

Atbildēt

Ko

06.12.2021. 10:09

»

naudas plūsma visu pasaka

Pandēmijas biznesa nauda pasaules mērogā plūst uz ASV! Latvijā- Levit/Kariņa kontos


Ko var gribēt ja valsti (kaut gan to grūti tā nosaukt) vada citas valsts pilsoņi. Neviens nevar kalpot 2 kungiem, vai nu vienu ienīdīs un otru mīlēs.....vai otrādi, bet diviem vienlaikus nevar....

Atbildēt

Protams

06.12.2021. 10:06

»

biologs

Man ir sliktas aizdomas, ka autors ar gēnu inženieriju un citām ar gēniem saistītām lietām ir informēts no kaut kādiem feisbuka vai citu pļāpu vietņu failiem. Izskatās, ka viņam klibo pamatjēdzieni un līdz ar to viss ir neticams


Un šī komentāra autors ir noteikti pasaulē zināms virusologs ar grādu. Varbūt var vārdu un uzvārdu, lai tiešām šim argumenatm būtu kāda jēga!

Atbildēt

Te viss pateikts

06.12.2021. 00:15

»

Kāds tev jautāja?

Paklusēt iemācies


Viens idiots traktors Parastais savācis kaut kādu rakstu saites, pats neko nav sapratis un mauj kā Zariņa govs buļļa meklējumu laikā.

Aizbrauc uz Arābu Emirātiem , tu Ne - parastais, uzzini, kādēl tur vakcinējās maksimums un nēsā maskas, izvairās, nečupojas, sargājas.

Aizbrauc uz Iraēlu, uz Austrāliju, Nīderlandi, Dāniju utt., iestāsti, ka viņi ir muļķi, tādēl nekurini hibrīdkaru Latvijā, brauc projām uz savu "sputniku", uz "matušku" un tad tu parunāsi daudz.

Atbildēt

biologs

06.12.2021. 00:07

Man ir sliktas aizdomas, ka autors ar gēnu inženieriju un citām ar gēniem saistītām lietām ir informēts no kaut kādiem feisbuka vai citu pļāpu vietņu failiem. Izskatās, ka viņam klibo pamatjēdzieni un līdz ar to viss ir neticams.

Atbildēt

Kāds tevi par priekšnieku iecēla?

05.12.2021. 21:58

»

Kāds tev jautāja?

Paklusēt iemācies


Smadzenes ieslēdz, ja tev tādas vispār ir!

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

05.12.2021. 18:18

Intesanti vai Pilsonis parastais kaut vienu no atsaucēs uzrādītajiem avotiem ir arī līdz galam izlasījis? Un, ja ir vai ir kaut pusi sapratis?

Atbildēt

VNO

05.12.2021. 18:13

bende 04.12.2021. 21:12

Gan,,gudrām,, ,gan,,nelietīgām galvām:,, Uz Uzvaras laukumu tiek vesti kokmateriāli,,.
-----------------------------------
Ai kā čekista dvēselīte gaidās trīs!

Atbildēt

VNO

05.12.2021. 18:12

Bet ja runājam nopietni, tad, kad ienāks krievi ar ķīniešiem, mums taču atļaus viņus sadzīt Doma laukumā un nosist ar beisbola nūjām?
------------------------------
Nu 40. gadā principā atļāva. Lumpeņiem bija lieli prieki. Tiesa pēc zināma laika beidzās rijamais, arī lumpeņiem. Ka tik nesanāk tāpat?

Atbildēt

Kāda atšķirība?

05.12.2021. 16:55

»

GG

Vispār jau, sākumā masveidā tika ieprirktas Astra Zeneca, nevis Pfizer


Viisās Latvijā pieejamās ir kovida pīķa proteīns. Gēnus modificējošs.

Atbildēt

Interesents

05.12.2021. 16:52

Bet kā ar adenovīrusa vakcīnām?
Tur iekšā ir it kā tas pats?
Zviedru zinātnieku ar jocīgajiem vārdiem rakstā: "To date, many approved SARS–CoV–2 vaccines, such as mRNA vaccines and adenovirus–COVID–19 vaccines, have been developed based on the full–length spike protein"

Atbildēt

Tev jāsēž

05.12.2021. 15:13

»

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl...


Par visu šo publicitāti drīzāk kā jāpatur tevi aiz restēm, par biedinājumu "krievu ruletes" biedriem, troļļiem un kapeiku lasītājiem Putina tualetē, kur tās izbirst no bikšu kabatām, jo pārāk pilnas kabatas, gatavojoties maksāt par hibrīkara pelementu paušanu.

Atbildēt

Hibrīdkara jefreitors

05.12.2021. 14:38

»

Labāk

Šo nosūtīt VDD, ar visiem komentāriem, lai izvērtē šāda hibrīdkara elementu izplatīšanu...


Vispārzināms fakts,ka Austrālija dzīvo antipodi,kuri staigā ar galvām uz leju,tā kā no viņiem lielu saprašanu nevar gaidīt un ņemt piemēru nu ne tik.Izraēla muļķi nedzīvo ,bet tauta tur gaužām viltīga-arī vispārzināms fakts!Putinu vari mēģināt iepriecināt pats,tik šaubos vai izdosies…Nu kaut kā tā…

Atbildēt

at bogdanovs123

05.12.2021. 14:12

»

hm

Aprakstīts gana biedējoši. Bet ... kāda situācijai ar C19 alternatīva? Atļaut masu izmiršanu ar veselu genomu> Atcerieties, kā sākotnēji Milānā praktiski visi apkārtnes pansionāti palika tukši. Vakcinācija tomēr saglāba dzīvības. Var jau kritizēt un apšaubīt, bet tomēr izglāba. Lai iegūtu kolektīvu ...


Patiesībā, mirstošo vecums no covid ir daudz augstāks nekā vidējais mirstošo vecums vispār. Turklāt, ja kādam tik ļoti rup dzīvības, ka viņi ir gatavi ar likumu piespiest visus kaut ko darīt, tad varbūt vajag sākt ar diabēta un lieka svara problēmām, sevišķi rietumos. Šīs problēmas ir atrisināmas ar pareizu diētu. Anglijā diabētiķi paņem 50% no veselības sistēmas budžeta. Mirstošo vecums ir no 35 līdz 64 gadiem. Nezinu vidējo, bet tas ir riktīgi zemāks par 82 gadiem... Un mirstība no šīm slimībām pārsit pandēmiju... Bet ar to neviens necīnās, jo šie slimnieki ienes milzu peļņu farmas kompānijām...

Atbildēt

at bogdanovs123

05.12.2021. 14:06

Moins! Biedējoši. Drīz vakseri sāks pārvērsties par visa veida zombijiem... Būs kā tajā Vila Smita filma " I Am Legend"... Tajā vīrusa skartie (vaksētie un intelektuālā vīrusa skartie) zombiji ienīst un cenšas iznīcināt tos, kas ir normāli un nav kā viņi. Gaisma ir zombijiem nāvējoša tajā filmā, tāpēc šie no tās bēg un to ienīst, kopā ar tiem, kas nav vīrusa paverdzināti. Gaisma simbolizē patiesas zināšanas, patiesus faktus... Un vaksētajiem zombijiem tie nepatīk. Cik iznācis runāt ar vakseriem (tiem kas to darīja labprātīgi un ar dziesmu...), viņi pat nepieļaus kaut viena fakta pateikšanu, kas atmaskotu visu šo viltus pandēmijas vājprātu. Šī iemesla dēļ esmu bloķēts delfos, apollo, tvnet. Vienmēr biju pieklājīgs komentos. Vienmer runāju par faktiem. Nobloķēja mani šajos zombiju un tumsas kontrolētajos kanālos. Ja godīgi, pietiek.com ir tikai nedaudz labāks. Te manus rakstus, kas apskata pierādāmus faktus un likumsakarības visdažādākajās jomās, un kas pierāda daudzu esošo teoriju aplamību dažādās zinātnes jomās, arī nepublicē...

Atbildēt

Pagaidām izdzimteņi Levits, Mūrniece, Kariņš..

05.12.2021. 13:31

»

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl...


slēpjas aiz draudiem no Krievijas puses.. kad atrisināsies konflits ar Krieviju, sekos soda saņemšana par 1.2 milj. Latvijas iedzīvotāju sakroļošanu ar vakcināciju.

Atbildēt

Sūda Kankars tovisu labi zin, ka

05.12.2021. 13:05

»

Noname

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni


nošpricēšana ir sakroļošana. Kariņa MK valdība kā Izraēlā noslēgusi slepenus tautai un pūlim komeclīgumus ar Pfizer kompāniju. Un tie jāpilda! Eksperimentālā žļurga jāsalaiž visiem! Un tad vēl un vēl!

Noziedznieki Kariņa vadībā jau plāno sakropļot bērnus no 5 g v šī gada nogalē ar Pfizer.

Atbildēt

Senās dienās

05.12.2021. 12:09

No Ogļu un Tērauda kopienas radās milzu astņkajis Eiropas Komisija.

Laimīga Lielbritanija, ka nevergo Eir Komisijai

Atbildēt

Labāk

05.12.2021. 12:06

»

Noname

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni


Šo nosūtīt VDD, ar visiem komentāriem, lai izvērtē šāda hibrīdkara elementu izplatīšanu.

Klausies ziņojumu, ka Austrālija izvērtējusi potēšanau ar Pfizer bēnus no 5 gadi līdz 12 gadiem - viņi stulbāki, tur nav zinātnieku un pētnieku un viņiem ir "hunta" valdība.

Protams, Latvijā ir vairāk kā vajag stulbu ierobežojumu, kad izrādās, ka vakcinētie ir tie, kuri galvenokārt izplata vīrusu, bet viņiem piešaķir brīvu kustību.

Un žīdi Izraēlā ir muļķi, ka potējās ar Pfizer vai 100 %. Potējas visa pasaule, ka visur ir "hunta".


Beidziet izplatīt melus un hibrīdkara elementus, potējieties ar "Sputniku" un Putins būs priecīgs.

Atbildēt

Kur mēs dzīvojam ?

05.12.2021. 11:45

Zemāk par Krievijas sādžu - tāda ir tiesiskā situācija Latvijā

Latvija neievēro EPAsamblejas vadlīnijas.

Par ko tas liecina?

Atbildēt

Būtiska prasība nrdiskriminēt Latvijas huntai ir vienaldzīga

05.12.2021. 11:34

»

EP asambleja

Eiropas parlamentarā Asambleja 2021.g. 27 janv. ar nospiedošu balsu vairākumu (115 par; 2 pret , 13 atturas) pieņēma rezolūciju Nr. 2361 " Covid vaccines ethical, legal and practical considerations" (Covid-19 vakcīnas ētiskie, juridiskie un praktiskie apsvērumi ) , 7.3.punkts...


Asamblejas atzinumi nav saistoši Latvijas huntai, bet Eiropas Koisijas pat mutvārdu norādes - vakcinēt unvēlteiz vakcinēt! Strauji un neatkāpjoties ne soli.

Asamblejas atzinumi juridiski pamatoti valstu valdību slepenajos līgumos ar eksperietālo vakcīnu pret kovid ražotājiem.

Uz to norāda punkts “7.5.2. izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blaknes kā blakusparādības. “

Bet Latvijas huntas noziedzniekiem tas ir “kā pīlei ūdens”

Pašlaik hunta savus noziegumus slēpj aiz Krievias agresijas draudiem. Bet huntas varoņiem degs zeme zem kājām” neizbēgami.

Atbildēt

paldies autoram

05.12.2021. 11:13

paldies autoram, šo info nosūtiet Kariņam

Atbildēt

Noname

05.12.2021. 10:56

Kā piespiest šo izlasīt kangkariņam, lai viņš beidzot aptur bērnu masu slepkavu zavadskeni?

Atbildēt

EP asambleja

05.12.2021. 10:46

Eiropas parlamentarā Asambleja 2021.g. 27 janv. ar nospiedošu balsu vairākumu (115 par; 2 pret , 13 atturas) pieņēma rezolūciju Nr. 2361 " Covid vaccines ethical, legal and practical considerations" (Covid-19 vakcīnas ētiskie, juridiskie un praktiskie apsvērumi ) , 7.3.punkts:

7.3.1. nodrošināt, ka pilsoņi ir informēti, ka VAKCINĀCIJA nav obligāta, un ka NEVIENS pilsonis netiek pakļauts politiskam, sociālam vai citādam spiedienam vakcinēties, ja pilsonis to NEVĒLAS darīt

7.3.2. nodrošināt, ka NEVIENS NETIEK DISKRIMINĒTS par to, ka NAV vakcinēts saistībā ar iespējamiem veselības riskiem vai NEVĒLĒŠANOS vakcinēties.

7.5.2. izmantot vakcinācijas sertifikātus tikai tam, lai uzraudzītu vakcīnas efektivitāti, iespējamās blaknes kā blakusparādības. "

Atbildēt

Drīzāk

05.12.2021. 10:22

»

elementāri,Vatson

Lai varētu kaut ko salīdzināt ir tas kaut kas jāizdala. SARS–CoV–2 joprojām nav izdalīts,nav tādu tehnoloģiju.Tātad tukšumu identificē ar tukšumu


visa viss dancis notiek starp “neredzamā kovida” iedarbību uz šūnām ar kovid pīķa proteīnu, ko dara arī gēnus modifiējošas vakcīnas. Laboratoriski arī Latvijā antivielas noteic testos pret kovid pīķa proteīna izmaiņām.

Jaunās vakcīnas, ko ražo Francija un Austrija nav gēnu kropļojošās vakcīas, izdevies izveidot vakcīnas, kas saistītas uz pret kovid antivielu pavairošanas bāzes. Līdzīgi Trampa kokeilim, bet vakcīnas veidā. Līdzīgi vakcīnām pret asalām.

Es neticu, tas nebija iespējams agrāk. Ticu, ka mērķis bija sakropļot pūli globāli.

Plāno sakropļot Latvijas bērnus steidzamības kārtā,

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu


Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska, un IVP izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai pieņemtu steidzamu lēmumu ar Pfizer/ Moderna vakcīnām jau līdz 2020. gada beigām uzsāktu Latvijas bērnu neatliekamu un steidzamu sakropļošanu.“3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.”


Atbildēt

jautājums kovidiotiem

05.12.2021. 09:44

Kā gan "Zviedrijas zinātnieki universitātē, kurā ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos" varēja to izdarīt, ja jūsējie visu laiku brēca, ka neviens nespēj jums parādīt kāds izskatās SARS–CoV–2 vīruss, jo tas neesot izdalīts?

Atbildēt

IVP prognozē veiksmīgu Latvijas bērnu sakropļošanu

05.12.2021. 08:19

»

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi...


IVP prognozē, ka bērnu devas vakcīnas Latvijā varētu būt pieejamas 2020. gada decembra beigās, līdz ar to decembra beigās vai janvāra sākumā būtu iespējams sākt vakcināciju ar pirmo devu, kas jau būtu pietiekami primārās imūnās atbildes iniciācijai. Otro devu IVP rekomendē bērniem saņemt trīs mēnešus pēc pirmās devas. Augstas imūnsupresijas bērniem primārās vakcinācijas kursa pabeigšanai nepieciešamas trīs devas.
"Pfizer"/"BioNTech" vakcīna līdz šim bija apstiprināta lietošanai bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.
Šī vakcīna satur par ziņneša RNS dēvēto molekulu, kurā ir instrukcijas pīķa proteīna veidošanai.

Atbildēt

Imunizācijas valsts padome izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai ar Pfizer/ Moderna vakcīnām steidzami uzsāktu Latvijas bērnu sakropļošanu

05.12.2021. 08:15

»

Hunta ar 2020. gada 20. decembri plāno sakropļot Latvijas bērnus, neskatoties uz faktu, ka EZA jau reģistrē nekaitīgu vakcīnu pieejamību pret kovid Eiropas Savienībā

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi...


Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā jau sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska, un IVP izmanto neskaidrības ar omikrona izplatību, lai pieņemtu steidzamu lēmumu ar Pfizer/ Moderna vakcīnām jau līdz 2020. gada beigām uzsāktu Latvijas bērnu neatliekamu un steidzamu sakropļošanu.“3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.”

Atbildēt

hm

05.12.2021. 08:03

Aprakstīts gana biedējoši. Bet ... kāda situācijai ar C19 alternatīva? Atļaut masu izmiršanu ar veselu genomu> Atcerieties, kā sākotnēji Milānā praktiski visi apkārtnes pansionāti palika tukši. Vakcinācija tomēr saglāba dzīvības. Var jau kritizēt un apšaubīt, bet tomēr izglāba. Lai iegūtu kolektīvu imunitāti. jāizslimo 70%. Ap 7.5 miljardi ir Zemes iedzīvotāju skaits. Parēķiniet, arī slimnīcu gultas!
Vakcīnas atstāj ietekmi uz veselību. Bet slimība neatstāj nekādu ietekmi? Ārsti vēl nav paguvuši to novērtēt. Kaut gan jau tagad izskan biedējošas hipotēzes.
Par valdību un politiķiem C19 sakarā cits stāsts.

Atbildēt

Hunta ar 2020. gada 20. decembri plāno sakropļot Latvijas bērnus, neskatoties uz faktu, ka EZA jau reģistrē nekaitīgu vakcīnu pieejamību pret kovid Eiropas Savienībā

05.12.2021. 07:59

Aptuveni pusotra gada laikā ar gēnu modificējošām vakcīnām (visām ir covid pīķa proteīns) Latvijā sakropļoti 1 281 510 cilvēku. Īpaši daudz ar Pfizer/Moderna sakropļoti tieši mediķi.

Vai zināt, cik par savējo nošpricēšanu mēnesī saņēma medmāsas? Brutto alga bez nodokļiem 5000 - 9000 €. To atklāj Aizliegtais paņēmiens.2020. gada 20. decembrī hunta gaida Pfizer vakcīnas 5-11 g v bērniem, kas izsauc miokardītu.

Hunta neko nedara tautas un sabiedrības labā. Noklusē par jaunajām vakcīnām, kas nemaina cilvēka genomu, bet ir līdzīgas vakcīnai pret masalām vai gripu. Hunta neko nedara, lai šīs vakcīnas nonāktu mums un mūsu bērniem.2. decembrī 16:22
  Jauns.lv / LETA

Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas "Valneva" vakcīnai pret Covid-19.
Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu.
"Valneva" vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas "Pfizer"/"BioNTech" un "Moderna" vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos "Valneva" vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu.

3. decembrī 08:02
  Jauns.lv / LETA

Lēmums noteikt trīs mēnešu intervālu starp pirmo un otro vakcīnas pret Covid-19 devu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem pieņemts, ņemot vērā apsvērumus saistībā ar potenciālajām blaknēm, kā arī jaunā SARS-CoV-2 omikrona paveida parādīšanos, kas ir raisījis īslaicīgas neskaidrības par pašreizējo vakcīnu efektivitāti pret to, pavēstīja Imunizācijas valsts padomes (IVP) priekšsēdētāja, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska plāno, ka bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcinācijas process Latvijā sāksies pēc vakcīnu saņemšanas Latvijā un IVP rekomendācijas saņemšanas un informācijas sniegšanas ārstniecības iestādēm un ģimenes ārstiem.

EZA ir reģistrējusi "Pfizer"/"BioNTech" Covid-19 vakcīnu lietošanai bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem.

IVP prognozē, ka bērnu devas vakcīnas Latvijā varētu būt pieejamas 2020. gada decembra beigās, līdz ar to decembra beigās vai janvāra sākumā būtu iespējams sākt vakcināciju ar pirmo devu, kas jau būtu pietiekami primārās imūnās atbildes iniciācijai. Otro devu IVP rekomendē bērniem saņemt trīs mēnešus pēc pirmās devas. Augstas imūnsupresijas bērniem primārās vakcinācijas kursa pabeigšanai nepieciešamas trīs devas.
"Pfizer"/"BioNTech" vakcīna līdz šim bija apstiprināta lietošanai bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.
Šī vakcīna satur par ziņneša RNS dēvēto molekulu, kurā ir instrukcijas pīķa proteīna veidošanai.

Atbildēt

Un tie ir tavi "argumenti"?

05.12.2021. 00:57

»

Un

tie ir tavi argumenti? Laikam esi kādas palīgskolas ģēnijs


Visticamāk, tu esi izslēgts no sevišķi aprobežotu indivīdu palīgskolas par nesekmību.

Atbildēt

Es "trollis"

04.12.2021. 23:39

»

xxx

Kapec autors neatklaj savu identitati


VDD tāpat mani atklās, ka izplatu melus, "loti ticamus".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: