Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ABCD

15.09.2020. 18:08

»

Jā, bet

Tev ir baigais talants - izlasīt to, kas nav rakstīts un neizlasīt to, kas ir rakstīts


Pietiek ar to, ka piedāvāji okupantiem vai viņu pēcnācējiem iemācīties valodu un pilsonība esot rokā. Pirms gadiem divdesmit trīsdesmit, tik vienkārši nebija nekur uz pasaules, kamēr liberasti šo pilsonības došanas sērgu "VISIEM" pēc kārtas nesāka uzspiest.

Atbildēt

biedrs

15.09.2020. 14:37

Nobarojies un ar savu bezdarbību apmierināts. Partiju vēlētāji pamet.

Atbildēt

vaina jau pūļa psiholoģijā

15.09.2020. 12:21

»

sovaki sakāvās

raksta sociķi, lasi ОПГ, hiltlers nacionālSOCIĀLISTS, SOCIĀLO republiku savienība


debīlismā (reliģijās ezotērismos horoskopos..., ja to noved līdz pr dz līmenim, viss notiek pats no sevis.
Kāpēc nevienam 'nerūp', ka mums slikta izglītība??????????????

Atbildēt

sovaki sakāvās

15.09.2020. 12:18

raksta sociķi, lasi ОПГ, hiltlers nacionālSOCIĀLISTS, SOCIĀLO republiku savienība
viss jau vienkārši -vara , kura balstās uz pabirām un tos baro par svešu naudu,nepelna ne vieni, ne otri.
Skandināviem cits rakurss, bet viņi ir protestanti, nav fanātiķi-debiļi

Atbildēt

opis

15.09.2020. 12:13

Taisni sociki ir lielaakie zagli.......

Atbildēt

ABCD

15.09.2020. 12:09

»

Jā, bet

Vai tu, idiot, vispār apjēdz, ko te esi sarakstījis - "etniski aplamas, naida kurināšans partijas", šķeltnieciskums, nacionālā nošķirtība...? Spriežot pēc gramatikas kļūdām, tu neesi latvietis, bet te ieklīdušais. Tad kādu "vienotību" jūs gribat? Kā jums te trūkst? Visas cilvēktiesības jums tiek nodrošinātas...


Un ko pats sarakstīji, vai maz saprati. Nelikumīgi oiešķirtā pilsonība okupantiem vispirms jāanulē, jāveic deokupācija un dekolonizācija, jāsakārto likumdošana un vēlēšanu likums atbilstoši Satversmei. Pēc tam tikai varēs runāt par leģitīmu varu valstī un pārējo sfēru pakāpenisku sakārtošanu, kuras pilnīgi visas ir noziedznieku, kolaborantu un okupantu izkropļotas.

Atbildēt

Jā, bet

15.09.2020. 10:20

»

Kolaborantu sekas

Saskaņa latviešiem, kurus nekas nepareizs nebūtu, ja viņus visuskuri lien Saskaņā, dēvētu par kolaborantiem ir, bija veids, ka tik iebalsotam pie varas, deputātos, pie amatiem. Bet ... lai tiktu iebalsots, vajag "riet" Saskaņas valodā un garā. Tika vērots, ka Saskaņa speciāli aicināja kalpus savā vidū...


Vai tu, idiot, vispār apjēdz, ko te esi sarakstījis - "etniski aplamas, naida kurināšans partijas", šķeltnieciskums, nacionālā nošķirtība...? Spriežot pēc gramatikas kļūdām, tu neesi latvietis, bet te ieklīdušais. Tad kādu "vienotību" jūs gribat? Kā jums te trūkst? Visas cilvēktiesības jums tiek nodrošinātas pat vairāk kā latviešiem, jo jūs taču esiet tās saudzējamās minoritātes. Varbūt pat esi no tiem, kuri 30 gadu laikā nav uzskatījuši par sevis cienīgu nokārtot Latvijas pilsonību? Tad kāda vienotība ar tādiem kā jūs ir iespējama?!
Tā jūsu pieprasītā vienotība īstenībā ir pieprasījums pēc kaklakungu tiesībām mūsu zemē. Izmantojot okupācijas laika privilēģijas un sakarus, mūsu ekonomiku jau lielā mērā esiet sagrābuši. Cik te vairs atlicis latviešiem piederošu uzņēmumu. Toties krievvalodīgajiem piederošu firmu un uzņēmumu ir pa pilnam. Jums ir savas politiskās partijas un pat pārstāvji Eiropas savienībā. Ko vēl jūs gribat? Latvieši pietiekami neklanās jūsu priekšā un neceļ krievu valodu valsts valodas godā? Valoda ir vienīgā, kas latviešiem vairs palikusi. Visu pārējo jūs jau esiet atņēmuši. Jums vēl nepietiek? Ja gribat vienotību, tad jums ir jāvienojās ar latviešiem cīņā par savas Tēvzemes atgūšanu, nevis jāpieprasa, lai latvieši vienotos ar saviem aplaupītājiem.

Atbildēt

nu gnu

15.09.2020. 07:33

nesatrauc novākšana, bet gatavošānās kongresam...

Atbildēt

Fēlis

15.09.2020. 07:14

»

Lasītājs

Zagt nevajadzēja, ja bija soc-demokrātiskā partijā. Priekš zagļiem ir labējās partijas. Soc-demokrātu vēlētājs zagļiem nepiedos. Tās ir Saskaņas beigas. Un prom pie otra soc-demokrāta-zagļa LSDSP, ar 1% vēlētāju atbalstu


Tu laikam neesi izpratis lietu būtību- vairāk zog jau tieši sociķi, pie reizes paralizējot dzīvi valstī. Paskaties kas darās Amerikā, kur "demokrāti" raujas pie varas! Paskaties uz Detroitu. Tas ir kreiso arodbiedrību roku darbs.

Atbildēt

A. Gobzems VDD uzdevumā 10. oktobrī makšķerēs

14.09.2020. 23:06

»

lauķis

Te nu es nepiekritīšu,NA un SC ir spoguļpartijas,mērķi vienādi,atšķiras tikai saukļi,arī žīdi prevelē abās partijās


politiski neapmierinātos. Saskaņas Zariņš un Saskaņas Gobzems - abi pret NA- cionistu koalīciju. Vienotības/Saskaņas vadība ir VDD aģentūra. Izteikti JKP aģentūra - Jurašs un Bordāns, citi, konnezinām. VDD ar Gobzemu atjauno politisko aktivitāti! Lai nu kurš, bet Gobzems tika “VDD sabradāts” - vai tad viņš tic, ka nesabradās atkal? Viņš realizē VDD uzdevumu - politiski aktivizēt sabiedrību. Lietussargu revolūcijas beidzās ar varas pašas izprovocētiem 2009. gada 13. janvāra nemieriem Doma laukumā. Ar ko beidzās mediķu protesti, kad Levits aizliedza palieliāt algas, uzspļaujot likumam? Vara uzspļauj tautai.

Atbildēt

Kolaborantu sekas

14.09.2020. 20:57

»

Pupa

ja teikts A, jāsaka arī B


Saskaņa latviešiem, kurus nekas nepareizs nebūtu, ja viņus visuskuri lien Saskaņā, dēvētu par kolaborantiem ir, bija veids, ka tik iebalsotam pie varas, deputātos, pie amatiem. Bet ... lai tiktu iebalsots, vajag "riet" Saskaņas valodā un garā. Tika vērots, ka Saskaņa speciāli aicināja kalpus savā vidū latviešus (tas tāpat ir citās partijās, lai rādītu, ka mēs dzīvojam draudzīgi, krievi noder tādēl, lai rādītu "draudzību". Un latviets Saskaņā rej pret valdību, pret amatpersonām nepārtraukti, lai atpelnītu uzticību, ka tika iebalsoti. Arī NA, tāpat kā Saskaņa ir etniski aplamas, naida kurināšans partijas: nedrīkstēja būt šķeltniecikas pēv tautībām partijas. Valstīs tādas būtu jāaizliedz, jo jebkurai partijai jābūt tautas interešu partijai. Un pareizi raksta Urbanovbičs, parādsa, kur noved šī nacionāļā nošķirtība vai izlikšanās par "draudzību". Tāpt Latvijā skolas nedrīkst būt pēc nacionālām pazīmēm, kuras uztur valsts. Kolaboranti ir visās nacionāli šķeltnieciskās partijās.

Atbildēt

Asiirietis

14.09.2020. 20:46

Kad biedrs j.urbanovičs piedraudēja latviešiem ar Biškeku, tad gan bail nebija.

Atbildēt

pārvaldnieks

14.09.2020. 20:43

visas šitās aktīvās partiju-grupējumu bābas ir reinkarnācijas slepkavniecēm -boļševičkām
https://www.youtube.com/watch?v H83tj9qxvtY

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

14.09.2020. 19:31

»

Lina

Krievi ar sāk plēsties :) Pārāk maz palicis, ko sadalīt


Internacionālistu trockistu aprindās nav krievu latviešu vai citu tautību sadalījumam arī partiju nosaukumi nespēlē lomu. Tiem ģeldīgas visas metodes, lai nonāktu pie nospraustā mērķa un tas ir pasaules revolūcija kurā karo visi ar visiem. Skaldi un valdi !!! nekad neaizmirstot pēc kariem ievākt ražu no abām karojošām pusēm. Pēc jaunākajām ziņām pieradināt gojus staigāt uzpurņos, bet galamērķī aprīkot ar kakla siksnu un īsu ķēdīti (virtuālo protams)
Sīkāk var iepazīties zem atslēgvārda "trockisms"

Atbildēt

lauķis

14.09.2020. 18:26

»

Urbanovičs ir VDD aģents, ja jau pat Izraēlas vēstniece Latvijā viņu apmeklēja viņa mājās

Cionsms smako no visām partijām. Visvairāk no tā saucamās NA


Te nu es nepiekritīšu,NA un SC ir spoguļpartijas,mērķi vienādi,atšķiras tikai saukļi,arī žīdi prevelē abās partijās.

Atbildēt

Urbanovičs ir VDD aģents, ja jau pat Izraēlas vēstniece Latvijā viņu apmeklēja viņa mājās

14.09.2020. 16:51

Cionsms smako no visām partijām. Visvairāk no tā saucamās NA.

Atbildēt

labi pateikts

14.09.2020. 16:40

plinšu sievas.
Jā, kas darās viņu zemapziņā?
Kuras plinšu sievas ir Saskaņā, kuras citās partijās vai organizācijās?
Var veidot uzskaiti?

Atbildēt

ir nu gan

14.09.2020. 16:22

»

Jānim Urbanovičam

Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā...


jums galviņā putra..Lieni un Līgu salīdzināt ar šo ebrejieti un Cīņu ar ddd.Ko jūs lietojat?Ārprāts!

Atbildēt

ja tiktu

14.09.2020. 16:18

uzņemta filma par Baigo gadu,tad šai Ļubovai varētu piešķirt galveno-žīdu čekistes lomu.Izcili piemērota būtu.

Atbildēt

nu, nu...

14.09.2020. 16:08

»

Jānim Urbanovičam

Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā...


Bet tu taču esi stāvus dumjš, ja avīzi "DDD" salīdzini ar "Cīņu"! Tu pat šeit izlasīto tekstu nespēj uztvert! Paskaties vēlreiz, varbūt tad spēsi apjēgt, ka šis ir aicinājums “sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" valdei, Saeimas "Saskaņas" frakcijas deputātiem.” Tātad viņiem arī ir adresētas šīs Urbanoviča dziļās bažas.

Atbildēt

Žulis

14.09.2020. 15:57

Šāds aicinājums atbilstošs būtu tad, ja tiktu adresēts politiskajai partijai. Bet Latvijā NAV politisku partiju. Ir tikai mafiozi ekonomiskie grupējumi, kas sevi nodēvējuši par politiskajām partijām. Un šādiem grupējumiem vienīgais uzskatu kopums un “skaidrais vienotais vektors” ir nokļūt pie siles un grābt, grābt, grābt. Ir tikai likumsakarīgi, ka šādas “partijas” biedri iegūtās pozīcijas cenšas izmantot vispirms jau savā labā un tad nenovēršami sākas strīdi viņu starpā. Te nekāda tolerance nevar palīdzēt.

Atbildēt

Jānim Urbanovičam

14.09.2020. 15:57

Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.Vai Padomju Latvijas Sociālistiskās Republikas, Padomju Savienības komunistiskās partijas izaudzinātais Jānis Urbanovičs to var attiecināt arī uz sava biedra komunista Aivara Gardas cīņu biedrēm Lieni Apini un Līgu Muzikanti "projektā" ar nosaukumu "Latvijas Nacionālā fronte" un kompartijas avīzes "Cīņa" papīram līdzīgo "DDD" papīru?

Atbildēt

Pēteris

14.09.2020. 15:48

Ekonomiskais Slaviks un zempulkvede Ļubuška

Atbildēt

Lasītājs

14.09.2020. 15:44

Zagt nevajadzēja, ja bija soc-demokrātiskā partijā. Priekš zagļiem ir labējās partijas. Soc-demokrātu vēlētājs zagļiem nepiedos. Tās ir Saskaņas beigas. Un prom pie otra soc-demokrāta-zagļa LSDSP, ar 1% vēlētāju atbalstu!

Atbildēt

Lina

14.09.2020. 15:27

Krievi ar sāk plēsties :) Pārāk maz palicis, ko sadalīt!

Atbildēt

Pupa

14.09.2020. 15:19

ja teikts A, jāsaka arī B.
Kuras ir plinšu sievas Saskaņā, kuras ir citās partijās.

p.s. raksts ir pieklājīgs, bet pārlieku tolerants, tāpēc var sākties raganu medības, kuras tad ir īstās "latvju saimnieces", pardon - plinšu sievas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: