Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs pieņem savus lēmumus pats. Visi paši ir spējīgi izlemt, kā un ko darīt. Nomirt nomirs šā vai tā. Tā sakot - dzimšana ir gatavošanās nāvei. Pašreiz galvenais izaicinājums ir nevis vīruss vai vakcinēšanās, bet gan likumības un tiesiskuma apdraudējums. Nav ne likuma, ne kārtības valstī. Tāpēc Jūsu acu priekšā maina citas valsts karogus.

Bet kas jāmaina?

1. Izglītības sistēma ar visu ministri. Bagāta valsts ir tikai tur, kur ir daudz skolu un daudz labu skolu. Skola ir atslēga uz bagātu valsti!

2. Cīņa ar korupciju ir šķietama. Latvijā korumpēts ir viss. Sākot no medicīnas mafijas, beidzot ar policijas inspektoriem. Par Vienotības/Naciķu/Paristu/Konservu karteli nemaz nerunāsim. Tā nav? Tā ir. Korumpēts ir viss. Valsts ir nozagta. To izmainīt var tikai stingra roka ar bruņuvesti. Un likumu un kārtību.

3. Valsts aparāts - tas ir pāruzpūsts. To zina visi.

4. Savas valsts uzņēmēju čakarēšana.

5. Sabiedrības šķelšana latviešos/krievos vai pēc jebkuriem citiem parametriem.

6. Elektrība un darbaspēka nodokļi.

7. Apzināta propaganda, ka būt bagātam ir slikti. Labi ir tikai, ja bagāti ir ārzemnieki. Un tas jāmaina. Jāgrib, ka bagāti esam paši, mūsu kaimiņi aiz žoga vai blakus dzīvoklī. Utt.

8. Bailes mācīties valodas no bērnudārza. Fobija no krievu valodas. Visi turīgi cilvēki saviem bērniem māca valodas. Visi bez izņēmuma.

9. Prievītes un pastalas nav patriotisms. Patriotisms ir audzināt nevis labus darbiniekus, bet uzņēmīgus uzņēmējus, tautu, kas viens otram palīdz. Ja Latvijas tauta apvienotos un sāktu viens otram palīdzēt, mēs piecos gados kļūtu divreiz bagātāki. Galvoju.

Es varu turpināt. Bet idejiski Jūs sapratāt. Viens likums nav Rinkēvičs hokeja tribīnēs.

Tā es domāju. Un domāju pareizi.

Novērtē šo rakstu:

95
26