Menu
Pilnā versija
Foto

Jāņa 1. vēstule Ingai

Jānis Kļaviņš · 30.11.2020. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cālis-pālis

05.12.2020. 12:21

Viņa ir tipiska liberāfašistu pārstāve. kuriem tikai viņu viedoklis ir pieņemas un pareizs! Visi pārējie uzreiz tiek ierindoti rasistu, anti semītu u.c. rindās pat neuzklausot pē'dējo argumentus!
Šobrīd liberālfašisms un neokomunisms rullē. tas ir trends!

Atbildēt

taisnība

02.12.2020. 10:47

»

ST priekšsēdētāja Osipova

Tv intervijā runāja par neiecietību. Padomju gados mūs esot mācījuši vērsties pret citādajiem, runa ir arī par citas krāsas cilvēkiem. Aplamība - neviens neko tādu nemācīja! Par homoseksuālistiem vispār ne skolās, ne medijos runas nebija. Tika mācīta tautu draudzība. Bija tāda sena filma, šķiet, "Cirks...


Tā osipova vispār neko nejēdz no "padomju"laikiem.Nekur un nekad netika mācīts vērsties pret citādajiem.Gluži otrādi.Psrs ietvaros visiem bija jādraudzējas,jo visi bija padomju cilvēki,bet īpaši mīļi ārpus psrs bija afrikāņi,kubieši,vjetnamieši un daudzi citi.Par homoseksuālistiem nekur nerunāja un nerakstīja.Arī skolās nerunāja.Visi viņus pazina un zināja,bet publiski nerunāja un nevērsās pret viņiem.Ja arī ārkātīgi retos gadījumos kāds nonāca aiz restēm,tad par uzmākšanos nepilngadīgajiem,ja kāds nosūdzēja.Osipovas kundze nav kompetenta,lai runātu par "padomju" okupācijas laiku.

Atbildēt

Kombuļiene

02.12.2020. 04:09

»

Niknais

Spriņģe, man gribas tev palaizīt, atstāj savu epastu


A manu pēpastu negribi?

Atbildēt

Niknais

02.12.2020. 00:48

Spriņģe, man gribas tev palaizīt, atstāj savu epastu

Atbildēt

ST priekšsēdētāja Osipova

01.12.2020. 22:14

Tv intervijā runāja par neiecietību. Padomju gados mūs esot mācījuši vērsties pret citādajiem, runa ir arī par citas krāsas cilvēkiem. Aplamība - neviens neko tādu nemācīja! Par homoseksuālistiem vispār ne skolās, ne medijos runas nebija. Tika mācīta tautu draudzība. Bija tāda sena filma, šķiet, "Cirks", kur galveno varoni, ārzemnieci, publiski pazemoja viņas menedžeris, teikdams, ka viņai melns bērns. Uz to padomju cilvēki atteica - nu un tad?
Tieši tagad, kad mums vai ar varu uzbāzīgi tiek uzspiestas visādas pamācības, rodas nepatika, pat noliegums pret tiem pamācītājiem.

Atbildēt

Haralds

01.12.2020. 21:37

»

Rūta

FB komentē tikai atpalikuši, muļķi un stulbeņi


Vai nu pirmais komats lieks, vai "atpalikušie" ar noteikto galotni. To parasti jauc tie, kas latviski tikai nes kaļķu no Putlerstānas valsts valodas - krievu valodā tādas lietas nav!

Atbildēt

slimajam

01.12.2020. 20:47

»

Ja zilais duriks paziņos, ka brauc uz Latviju

žīdu Mossads ar E. Levita “rezullīciju” viņu ceļā uz Latviju novāks...


Ja mērķis sasniegt "zelta miljardu", tad noteikti bez krieviem un nēģeriem un neviens nevērsīs bioloģiskos ieročus pret fiziski un garīgi veselīgāko sabiedrības daļu, NATO karavīriem.

Atbildēt

kā smejies

01.12.2020. 18:50

Latvija ir džipu zeme!

Jānis kļaviņš

Atbildēt

51% mankurtu

01.12.2020. 14:53

»

Ja zilais duriks paziņos, ka brauc uz Latviju

žīdu Mossads ar E. Levita “rezullīciju” viņu ceļā uz Latviju novāks...


Tevi redzams kā īstenu cionas dēlu, baida patiesība jebkādā formā.

Atbildēt

Ja zilais duriks paziņos, ka brauc uz Latviju

01.12.2020. 14:22

»

Katrīna

Tagad jāsauc mājās Grantiņš. Lai abi ar Bruneru izdala katram latvietim 7ha zemes, un mācīsimies strādāt. Naturālā saimniecība + tieša produktu apmaiņa. Lūk! Viensētām vīruss ies apkārt ar līkumu


žīdu Mossads ar E. Levita “rezullīciju” viņu ceļā uz Latviju novāks.

Viņam nav ne ietekmes, ne naudas. Viņa smadzenēs karājas karātavas un neko konstruktīva.

Latvijā viņš arī ar visiem sanīdies un visus notirsis.

R. Bruners ir āksts, kuram pat attālas skaidrības nav, kā būtu pareizi. Laiks, kas vajadzēja apvienoties, nevis apkaroties, ir pagājis.

Bij. NATO ģenerālis ar vakcinēšanu slepkavos Kanādas iedzīvotājus, ASV pilsonis K. Kariņš abi ar E. Levitu - Latvijas iedzīvotājus.

Sen jau bija zināms, ka vakcinēs armiju un armija vakcinēs iedzīvotājus - sakropļos ar vakcīnām - bioloģisko ieroci un viņi reāli mirs “mokošā nāvē”, kā sagaidīja L. Lapsa savā rakstā.

Atbildēt

kramenīca

01.12.2020. 14:04

kas gan ņem nopietni Kļaviņu Janku, zinot viņa noslieces un sponsorus!

Atbildēt

Taisnība

01.12.2020. 14:03

https://www.youtube.com/watch?v ekqA9ZNuOfQ

Atbildēt

Rūta

01.12.2020. 14:02

»

Dzēsējs

Viss kas tiek dzēsts ir taisnība. Tev taisnība


FB komentē tikai atpalikuši, muļķi un stulbeņi.

Atbildēt

asd

01.12.2020. 13:38

»

deģenerātam

Kārlis Ulmanis 1934. iztaisīja apvērsumu, lai pederasti: freibergas, zatleri, dombrovski, pabriki, nepievienotu Latviju PSRS vēl kādā 1936. gadā


Kad piderasa Ulmaņa fans Raivis Dzintars vai Cilinskis taisīs apvērsumu? Kad NA trieciennieki ieņems atslēgas punktus? Ir skaidri redzams, ka liberāļi un sakanieši, un arī gobzemieši grib pievienot Latviju Krievijai.
Vēsture rāda, ka Latvijā apvērsumu var uztaisīt tikai piderass.

Atbildēt

asd

01.12.2020. 13:32

»

nu

tad ko tu te bļausties ? mīkstais esi ? Ņem karogu pipeles vietā un ej ielās ,cīnies


Tu esi piderass, kurš gaida, ka kāds cits tavā vietā visu izdarīs, izcīnīs labumus, sakārtos valsti, izveidos uzņēmumus. Un tad, kā vienmēr, piderasi izlīdīs no skapja, un rausies pie varas, un uzmetīsies par saimniekiem.

Atbildēt

to Q

01.12.2020. 12:35

»

Q

Pamuļķi pastaldauņi nekad savā starpā nevienosies , šajā sūnu ciemā jāatved laimes lācis, tas mūs izglābs, bet tas nekad nenotiks turpināsies riešana uz kaimiņiem un savstarpēji kašķi


Pat iedomāties nespēj, cik smirdīgo krievu fašistisko lopu paņems Pilsoņu un Klanu kari. Ne jau velti ar 40 noslepkavoto uz 100 000 gadā, Krievija stabili turas pasaules līderu trijniekā. Nav krieviem lielāku ienaidnieku, kā krievi.

Atbildēt

nedirs nu

01.12.2020. 12:30

»

asd

Tev ir piderasa ideoloģija - padoties un nepretoties...


Polija nepretojās krievu fašistiskiem izdzimteņiem un tie par to noslepkavoja vairākus desmitus tūkstošus poļu virsnieku.

Atbildēt

deģenerātam

01.12.2020. 12:28

»

asd

Kārlis Ulmanis bija piderass. Un tieši Kārlis Ulmanis,nedodot pavēli pretoties, iegrūda Latviju sarkanā mēra apskāvienos jau 1939.gadā, kad Ulmanis atļāva krieviem izveidot un izvietot Latvijā PSRS karabāzes


Kārlis Ulmanis 1934. iztaisīja apvērsumu, lai pederasti: freibergas, zatleri, dombrovski, pabriki, nepievienotu Latviju PSRS vēl kādā 1936. gadā.

Atbildēt

Katrīna

01.12.2020. 12:19

»

Idiot, mēs pagātni nevaram izmainīt,

bet, kā tagad pretoties latviešu iznīcināšanai, tev nav ko teikt. Visu laiku pietirs komentārus, debilais idiot


Tagad jāsauc mājās Grantiņš. Lai abi ar Bruneru izdala katram latvietim 7ha zemes, un mācīsimies strādāt. Naturālā saimniecība + tieša produktu apmaiņa. Lūk! Viensētām vīruss ies apkārt ar līkumu.

Atbildēt

par puspatiesībām

01.12.2020. 12:07

nevaru likt ne + ne - . Ja raksta par 30 gadu ilgu degradāciju, tad vispirms jāpiemin arī 3A, godmanieši un citi varoņi un kampēji.
Kaut gan, pie nra vēl reizēm izdodas ko pakomentēt bez īpašas reģistrēšanās. Tad tur tomēr ir tāda pusdemokrātija, kad citos medijos demokrātiju neatzīst vispār.

Atbildēt

ANO cilvēktiesības - blefs

01.12.2020. 12:01

»

!

mezonigo kapitalismu ari vajag pieminet un ta galvenos pilarus godman,marsieti,dombrovski,masoni vvf,amerikani karinu,ebreju levit & coANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācija
Vispārējā cilvēktiesību deklarācija
Pieņemta un pasludināta ar Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūciju

Covid-19 un obligātās plānotās pūļa vakcinācijas kontekstā ANO cilvēkdeklarācija pretrunās starp 25. un 29. pantu pieļauj valsts noteiktu teroru un šantāžu, sodīšanu personu nepakļaušanās valsts teroram rezultātā.

25. pants
1. Katram cilvēkam ir tiesības uz tādu dzīves līmeni, tostarp uzturu, apģērbu, mājokli, medicīnisko aprūpi un sociālajiem pakalpojumiem, kas nepieciešami viņa un viņa ģimenes veselībai un labklājībai, kā arī tiesības uz nodrošinājumu saistībā ar bezdarbu, slimību, invaliditāti, atraitnību, vecuma iestāšanos vai citos eksistences līdzekļu zaudējuma gadījumos, kas radušies no viņa neatkarīgu apstākļu dēļ.
2. Mātēm un bērniem ir tiesības uz īpašu aizsardzību un palīdzību. Visiem bērniem, gan laulībā, gan ārlaulībā dzimušajiem, ir jāsaņem vienāda sociālā aizsardzība.


29. pants
1. Katram cilvēkam ir pienākumi pret sabiedrību, jo tikai tajā ir iespējama viņa personības brīva un pilnīga attīstība.
2. Īstenojot savas tiesības un brīvības, katram cilvēkam ir jāpakļaujas tikai tiem ierobežojumiem, kas noteikti likumā un kuru vienīgais mērķis ir pienācīgi atzīt un cienīt citu cilvēku tiesības un brīvības, kā arī apmierināt morāles, sabiedriskās kārtības un vispārējas labklājības taisnīgās prasības demokrātiskā sabiedrībā.
3. Šo tiesību un brīvību īstenošana nekādā ziņa nedrīkst būt pretrunā Apvienoto Nāciju Organizācijas mērķiem un principiem.

Atbildēt

Idiot, mēs pagātni nevaram izmainīt,

01.12.2020. 12:00

»

asd

Tev ir piderasa ideoloģija - padoties un nepretoties...


bet, kā tagad pretoties latviešu iznīcināšanai, tev nav ko teikt. Visu laiku pietirs komentārus, debilais idiot!

Atbildēt

nu

01.12.2020. 11:58

»

asd

Tev ir piderasa ideoloģija - padoties un nepretoties...


tad ko tu te bļausties ? mīkstais esi ? Ņem karogu pipeles vietā un ej ielās ,cīnies!

Atbildēt

asd

01.12.2020. 11:49

»

un

to asd...


Tev ir piderasa ideoloģija - padoties un nepretoties!
Poļi 1939.gadā kāvās uz abām pusēm - pret vāciešiem un krieviem, pie tam, krievi un vācieši kā sabiedrotie kopīgi okupēja Poliju un kopīgi kā sabiedrotie uzsāka 2.Pasaules karu.
Polijā arī pirms 20 gadiem bija beidzies karš. No poļu skata punkta vispār ārprāts - uzbrūk vācieši no rietumiem un pēc dažām dienām iebrūk krievi no austrumiem, bet poļi nebija mīzēju nācija un poļi šajā bezcerīgajā situācijā, atšķirībā no latviešiem, nepadevās. Poļi, salīdzinājumā ar latviešiem, zaudēja visvairāk un poļi pēc 2.Pasaules kara bija vislielākie zaudētāji.

Atbildēt

un

01.12.2020. 11:26

»

asd

Krievi, kurus piderass Ulmanis ielaida Latvijā, manu vectētiņu 1941.gadā izveda uz Sibīriju. Vectētiņš bija skolotājs


to asd
kāpēc lielā, lepnā poļu nācija ielaida krievus?Kāpēc lietuvieši, igauņi?Kāpēc Čehoslovākiju, Franciju, kurai bija viena no "spēcīgākajām"
armijām, sagrāva vācieši pāris nedēļās?Piedevām, Latvijai pirms 20 gadiem bija beidzies viens karš, kur miljona no latviešu tautas 2 milj vairs nebija.Nebija rūpniecības, lauksaimniecības.Pa 20 gadiem ar milzu pūlēm radīja no jauna no nekā. Otrreiz bija skaidrs, ka latviešu tauta neizdzīvos,iesaistoties šāda mēroga kara darbībā.Tāpēc gan igauņi, gan lietuvieši, gan LV ,1939.bija spiesti izvietot krievu karabāzes. Ja salīdzina LV zaudējumus pirmajā pasaules karā, tad tie ir LV - zaudēts puse tautas,-Somijai 37 000. Šādā veidā jau otrajā pasaules karā izdzīvojām, drusku ne tādi, kādiem gribētos būt , bet tomēr.

Atbildēt

vispār

01.12.2020. 10:58

Aramess 01.12.2020. 08:20
Kāpēc jādomā, ka visi komentētāji ir aprobežoti prāta spējās?Citiem, piemēram, ir skaidrs - autors apraksta otru galējību, kurā metas liela daļa pasaules.Tā daļa nav piedzīvojusi vēl, ka"demokrātijas, miera, līdztiesības"vārdā tika iznīcināta spēja brīvi domāt, brīvi izvēlēties, brīvi pieejama informācija,būt tās nacionalitātes, reliģijas pārstāvim ar cieņu, kas esi,nogalinot cilvēcību. Tagad ir otrs grāvis, kad "brīvības, demokrātijas, līdztiesības"vārdā tiek nīcinātas un nicinātas tradicionālās vērtības, kurām pateicoties,Eiropā ir miers, nav bads,ir izglītība un medicīniskā aprūpe.Tā sacīt,- no lāča, uz vilku, bet tomēr joprojām ir iespēja aizbraukt uz jebkurieni.Lielā lāča pārvaldībā nepastāvēja nekāda izvēle.Ak jā,- vēl šodienas gan pluss, gan mīnuss - var neārstēties tie, kam tajos, padomju laikos, būtu spiestā kārtā jāarstējas.

Atbildēt

Pēteris

01.12.2020. 10:53

»

ho

Ulmanim bija homosesuālas attiecības ar viņa privātsekretāru Rudumu. Tieši tāpēc Ulmanis ir piderass


Tu gan esi daunis! DAUNIS! Līdz pediņam vēl jāaug.

Atbildēt

Ņuhs

01.12.2020. 10:29

»

ho

Ulmanim bija homosesuālas attiecības ar viņa privātsekretāru Rudumu. Tieši tāpēc Ulmanis ir piderass


Tas daudz ko izskaidro, bet par valsts nodevību viņš tomēr samaksāja pelnīto.

Atbildēt

!

01.12.2020. 10:23

»

Jokohama

Bija fašisms ,komunisms,bet tagat kovidisms! Tak 2019.gada februārī pieņēma darbā sejugrāmatas čekistus 150.gb. ar bruto algu 1200.eināriem un dāsnām prēmijām! Arī te komentos kādus var pamanīt


mezonigo kapitalismu ari vajag pieminet un ta galvenos pilarus godman,marsieti,dombrovski,masoni vvf,amerikani karinu,ebreju levit & co !

Atbildēt

Aha

01.12.2020. 10:19

»

Atbildību par vakcinācijas pret Covid-19 sekām jāuzņemas ASV pilsonim K. Kariņam personīgi

Latvijas valdība un Veselības ministrija visu atbildību par obligāto piespiedu vakcināciju attiecina uz PVO, Pasaules Banku, ES Zāļu aģentūru un Eiropas Komisiju par negatīvajām sekām, kas varētu celties piespiedu obligātā kārtā vakcinēto personu veselībai - mediķiem, pedagogiem, policistiem, pensionāriem...


K. Kariņu parakstīt rezolūciju par “Latvijas pūļa vakcinācijas plānu” uzkūdīja PVO, kas varas hierarhijā nav viņa priekšnieki.

Viņa varas hierarhijā priekšniecība ir Latvijas tauta, vara pieder tautai - Satversmes 2. pants.

Vai nevajadzētu K. Kariņam jau sākt nest atbildību?

Atbildēt

ho

01.12.2020. 10:05

»

Attopies

Attopies šī komenta rakstītāj. Cerams Latvijas labā esi izdarījis vairāk kā Ulmanis (ja vispār esi izlasījis kaut rindu par vēsturi). Un visu citu okupēto valstu vadītāji tad ir kas


Ulmanim bija homosesuālas attiecības ar viņa privātsekretāru Rudumu. Tieši tāpēc Ulmanis ir piderass.
Piderasa Ulmaņa labos darbus aizēno 1939. un 1940.gads, kad Ulmanis ļāva krieviem bez neviena šāviena paņemt Latviju.

Atbildēt

Attopies

01.12.2020. 09:54

»

asd

Krievi, kurus piderass Ulmanis ielaida Latvijā, manu vectētiņu 1941.gadā izveda uz Sibīriju. Vectētiņš bija skolotājs


Attopies šī komenta rakstītāj. Cerams Latvijas labā esi izdarījis vairāk kā Ulmanis (ja vispār esi izlasījis kaut rindu par vēsturi). Un visu citu okupēto valstu vadītāji tad ir kas?

Atbildēt

Jokohama

01.12.2020. 09:52

Bija fašisms ,komunisms,bet tagat kovidisms! Tak 2019.gada februārī pieņēma darbā sejugrāmatas čekistus 150.gb. ar bruto algu 1200.eināriem un dāsnām prēmijām! Arī te komentos kādus var pamanīt...

Atbildēt

Tiesi

01.12.2020. 09:51

Liels paldies raksta autoram par tik vērtīgu rakstu. Drosmīgi un patiesi! Ticu ka tieši šādi raksti spēs atmodināt tautas pašapziņu! Ticu ka šī nav mūsu kauja, Dievs ir tas kas cīnās par savām vērtībām, un mūsu izvēle ir būt Viņa pusē vai nē!

Atbildēt

mati stāvus

01.12.2020. 09:07

kultūrkapitāla fonds arī saslimis ar slimu seksu. Kurš ļaundaris finansē muļķus un nekauņas Latvijā??????????????????????????????? ceru, ka ne par manu naudu!!!!!!!!!!! varbūt vatikāns??????????

Atbildēt

Atbildību par vakcinācijas pret Covid-19 sekām jāuzņemas ASV pilsonim K. Kariņam personīgi

01.12.2020. 09:00

»

Sarkanā krusta izdzimteņu vadība

aicina valstis cīnīties pret “viltus” ziņām par vakcinēšanās nozīmīgumu, ko neviens neapšauba...


Latvijas valdība un Veselības ministrija visu atbildību par obligāto piespiedu vakcināciju attiecina uz PVO, Pasaules Banku, ES Zāļu aģentūru un Eiropas Komisiju par negatīvajām sekām, kas varētu celties piespiedu obligātā kārtā vakcinēto personu veselībai - mediķiem, pedagogiem, policistiem, pensionāriem utt.

Atbildību pēc būtības ir jāuzņemas personīgi MP KARIŅAM KRIŠJĀNIM un Veselības ministrijai par negatīvajām sekām un ciešanām ikvienam vakcinētajam, jo tieši pats personīgi K. Kariņš, vienlaikus ASV pilsonis, ar savu rezolūciju uzdeva izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Latvijā Veselības ministrijai pēc PVO ieteikuma.

Veselības ministrija izstrādājusi Covid-19 vakcinācijas plānu; rīt to prezentēs valdībai 1
ESI VESELS Šodien 16:58
  Jauns.lv / LETA

Veselības ministrija (VM) ir izstrādājusi Covid-19 vakcinācijas plānu un rīt to prezentēs valdībai, liecina uz rītdienas Ministru kabineta ārkārtas sēdi sagatavotais informatīvais ziņojums.

Patlaban netiek atklāts, kas tieši plānā ietilpst, bet, vadoties pēc Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) pagājušās nedēļas sarunas ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālā biroja ekspertiem, plānam vajadzētu ietvert visus posmus no vakcīnas iegādes un transportēšanas līdz vakcinācijai un tālākai monitorēšanai.
Tikmēr citas valstis jau ir nākušas klajā ar saviem Covid-19 vakcinācijas plāniem. Piemēram, Kanādas premjers Džastins Trudo pagājušajā nedēļā paziņoja, ka Kanādā iedzīvotāju vakcināciju pret jauno koronavīrusu vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā, kā arī kanādiešu karavīrus Afganistānā un Bosnijā.

Atbildēt

Latvijas iedzīvotājs

01.12.2020. 08:57

Zinot, ka Viņķelei nekad nav patikuši seniori, īpaši no LPSR laikiem, liekas ļoti aizdomīgi tās vakcinējamās grupas. Pensija no 65 gadu vecuma, pēc tam pote...Jau tagad iedzīvotāji, kuru vecums ir 60 gadi un vecāki, nevar izteikt publiski savas domas par dažādiem jautājumiem. Tiek aptaujāti iedzīvotāji no 18-60 gadiem, kaut gan cilvēkam jāstrādā līdz 65 gadiem. Kur paliek to iedzīvotāju viedoklis pēc 60.

Atbildēt

Sarkanā krusta izdzimteņu vadība

01.12.2020. 08:33

aicina valstis cīnīties pret “viltus” ziņām par vakcinēšanās nozīmīgumu, ko neviens neapšauba.

Visi apšauba ko citu - Covid-19 reālo bīstamību un to, ka tiek slēpts vakcīnu sastāvs un patiesais vakcinēšanas mērķis - samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu, vienlaikus iznīcinot ekonomiku.

Pieaug arī pasaules iedzīvotāju neuzticība farmācijas firmu ražoto vakcīnu patiesajam sastāvam un faktam, ka vakcīnu ražotsjfirmas juridiski jau nodrošinājušās pret atbildību par sekām, ko var radīt vakcinēšanās. Valstu valdība, kā Latvijā, visu atbildību noveļ uz PVO, Pasaules Banku, ES Zāļu aģentūru un Eiropas Komisiju par negatīvajām sekām, kas varētu rasties piespiedu obligātā kārtā vakcinētajām personām - mediķiem, pedagogiem, policistiem, pensionāriem utt.

Sarkanā Krusta vadītājs aicina cīnīties ar viltus ziņām par Covid-19 vakcīnām
RUNĀ SPECIĀLISTS Šodien 08:12
  Jauns.lv / LETA

Starptautisko Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness biedrību federāciju prezidents Frančesko Roka aicinājis valdības un institūcijas cīnīties ar viltus ziņām par Covid-19 vakcīnām un sākt veidot kopienās izpratni par vakcinēšanās nozīmīgumu.

Viņš pavēstīja, ka, "lai sakautu šo pandēmiju, mums ir arī jāsakauj paralēlā neuzticības pandēmija".
Pēc viņa teiktā, pasaulē "kopumā pieaug neuzticēšanās vakcīnām un Covid-19 vakcīnām it īpaši", norādot uz Džonsa Hopkinsa universitātes nesenu pētījumu 67 valstīs, ka no jūlija līdz oktobrim vairumā valstu ievērojami kritusies uzticība vakcīnai.

"Mēs uzskatām, ka masveida, koordinētiem pasākumiem, kas būs nepieciešami vakcīnas izplatīšanai, būs nepieciešami paralēli masveida centieni veidot un saglabāt uzticību," paziņoja Roka.


Ko mums slēpj Latvijas valsts Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome

Reālā mirstība no Covid-19 komplikācijām ir viens procents no visiem mirušajiem ik dienu. Pārējais ir valsts, Eiropas Komisijas meli un propaganda. Covid-19 bīstamības melu propagandu pie mirstības no Covid-19 viens procents, tiek sagtauta valsts ekonomika, palielināts valsts parāds un iznīcināta uzņēmējdarbība, veselības aizsardzības un izglītības sistēmas. Sabiedrībā tiek sēta nevajadzīga un melīga panika ar Covid-19 inficēto un “mirušo” statistiku.

Tanī pat laikā patiesā informācija par Pasaules Bankas un Eiropas Komisijas plāniem un uzdevumiem pūļa vakcinācijai tiek slēpta.

Tiek slēpta arī vakcīnu izgatavošanas tehnoloģija. Netiek pietiekami plaši izskaidrotas cilvēktiesības atteikties no valsts noteiktās obligātās vakcinācijas pret Covid-19.

Viss kopums norāda uz valsts diktatūras un terorisma pazīmēm pret sabiedrību un iedzīvotājiem.

Ko mums slēpj Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome-
COV-2 vakcīnas radīšanas veidi ir dažādi:

• dzīva novājināta vakcīna – līdzīgi kā masalu vakcīna. Šajā gadījumā vīruss tiek kādā veidā apstrādāts un nespēj ierosināt slimību vai tās pārnešanu uz citu cilvēku, bet rada imūnās sistēmas reakciju, kāda rodas īstas inficēšanās laikā,

• inaktivēta vīrusa vakcīna, kura nevar izraisīt infekciju. Tām parasti ir mazāk blakus reakciju, salīdzinot ar dzīvām novājinātām vakcīnām, bet to radītā imūnā atbilde var būt nedaudz vājāka. Tāda ir, piemēram, sezonālās gripas vakcīna,

• vakcīna, kas satur izolētu vīrusa antigēnu vai tā daļu. Šādi tiek veidota, piemēram, garā klepus vakcīna,

• gēnu inženierijas vakcīnas. To princips ir izmainīt citu nekaitīgu vīrusu, ievietojot tajā COV 2 gēnu, kurš nekaitīgajam vīrusam liek ražot kādu COV-2 raksturīgu olbaltumu, kuru atpazīst imūnā sistēma.

https://medicine.lv/raksti/viedoklis-kapec-covid-19-vakcinas-izgudrosana-un-masu-vakcinesanas-nenotiks-tik-atri-81597b38e8

Sabiedrībai liek noticēt, ka Eiropas Komisijas sagādātās vakcīnas Latvijai nebūs gēnu inženierijas vakcīnas. Es tam neticu, jo informāciju sabiedrībai slēpj un vakcinēšanos jau Imunizācijas valsts padome noteikusi kā obligātu mediķiem un 65 gadus sasniegušajiem.

Atbildēt

Q

01.12.2020. 08:33

Pamuļķi pastaldauņi nekad savā starpā nevienosies , šajā sūnu ciemā jāatved laimes lācis, tas mūs izglābs, bet tas nekad nenotiks turpināsies riešana uz kaimiņiem un savstarpēji kašķi!

Atbildēt

Aramess

01.12.2020. 08:20

Pamatdoma skaidra - šausmīgi ienīstu "smirdīgo Eirpu" un prasu pievienošanos Putinam, kas ciena visas autora svētās vērtības. Kā redzams, nekā jauna. Vecās vijoles čīgāšana.

Atbildēt

varaviksnes karogi asv vestniecibu logos

01.12.2020. 08:18

»

asd

Es iekš FB rakstu, ka piderasi ir deģenerāti un garīgi slimi cilvēki, tajā skaitā Latvijas ārlietu ministrs Rinkēvičs...


homosexsualisma propoganda ir kluvusi par asv arpolitikas sturakmeni visa pasaule !

Atbildēt

lili

01.12.2020. 08:17

Vispirms paskatieties cik "like " ir sim postam....Paldies autoram..!!!! Jacer ka sim sorosa kantora zurkam laiks tuvojas finisha taisne....Cik ilgi tik ciniski tiks dzesti posti fb...Kur ir demokratija Latvija..???? Kur varda briviba ...???Un kas ir devis tiesibas tadai Springei parkapt 100 pantu Satvesrsmes...???????? Cik ilgi laus re;cekistiem plosities pa FB..dzesot postus....????????

Atbildēt

millers

01.12.2020. 05:51

»

Zeze

Man jau šīs meičas čučala pagatavota, ko pakārt Ziemassvētku eglītē


uztaisi salmu lellīti,iedur adatiņu,noskaiti pantiņu,un,-vauu,smaka vien palika

Atbildēt

Krievijas izlūki pārgāja robežu, nolaupīja G. Ulmaņa dēlu un aizveda uz Krieviju

01.12.2020. 02:57

»

asd

Tavs piderass Ulmanis 1940.gada 17.jūnijā Latvijā ielaida krievu okupantus. Tas ir tieši tas, par ko sapņo Saskaņa. Saskaņai katru gadu 15.maijā būtu jārīko svētkus, jo bez 15.maija nebūtu 17.jūnija...


un šantažēja Ulmani. Krievijas pārspēks bija ievērojams. Ja neielaistu karaspēku, latviešu, iespējams, nebūtu. Arī mēs esam PSRS produkti. Bet kā latviešiem jāatrod savs reāls risinājums. Ienaidnieks to vien vēlas, lai enerģiju tērējam pa tukšo - lamājamies un ārdamies komentējot.

Tikām NATO aizsegā kā uzvarētas valsts - PSRS bij irdzīvotāji tiksim nogalināti ar vakcināciju kā liekie parazīti par kuriem valstij jārūpējas.

Atbildēt

Zeze

01.12.2020. 02:57

Man jau šīs meičas čučala pagatavota, ko pakārt Ziemassvētku eglītē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: