Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savējais

12.12.2020. 22:20

Neliks obligāti nevienu vakcinēties. Situācija būs daudz vienkāršāka-- neesi vakcinējies citā valstī nevarēsi iebraukt. Izskatās, ka var būt tā, lai iebrauktu citā valstī uz robežas būs jāuzrāda potēšanas pase un izziņa par Covid -- 19 negatīvu analīzi, kas veikta ne vēlāk kā pirms 48 stundās. Vēl gan var būt termiņš, kas jānogaida pēc vakcīnas ievadīšanas, lai cilvēks vairs nevarētu citus aplipināt. Ir paziņots, ka valsts veiks bezmaksas vakcināciju un tas notiks daudzās valstīs. Kur gan te ir tā Geitsa un citu peļņa. Vai tad, ja arī kāda grupa gribēja nopelnīt, kāds būtu plānojis šādu tūrisma nozares un aviācijas pārvadājumu kolapsu. Vēl jau arī redzēsim, cik aktīvi vakcinēsies valdības un Saeimas locekļi un deputāti.

Atbildēt

Vecā boļševička

11.12.2020. 00:15

»

Q

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec


Vot to mēs saprotam biedri, lai runā stobri, biedri.

Atbildēt

saprotu

10.12.2020. 21:06

Daudziem tagad grūti. Tiks gan maksāti kovidpabalsti, bet visiem jau netiks. Nez, kā mācītājiem?
Un grūtas dienas prostitūcijai, narkobiznesam, cilvēku tirdzniecībai... Vai protestēs?

Atbildēt

Protestētājiem 12.12.2020.

10.12.2020. 14:25

»

piedalies abos mitinos !

12/12/2020 un 20/12/2020 pret karinlevit meligo kliki


Pasaules bankas biroju Rīgā, Smilšu ielā 8

un PVO biroju - Rīga, Podraga iela 2.

Atbildēt

Tā ir

10.12.2020. 13:30

»

no laukiem

Kas tas tāds PVO ir


Pasaules veselības organizācija, ko daļēji sponsorē vakcināciju maniaks Bils Geits.

Atbildēt

Kurmis

10.12.2020. 13:19

Zeme ir plakana!

Atbildēt

Andris

10.12.2020. 13:09

Jau tagad gribu teikt - PIETIEK

Atbildēt

piedalies abos mitinos !

10.12.2020. 11:01

»

Q

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec


12/12/2020 un 20/12/2020 pret karinlevit meligo kliki !

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 10:45

atbilde -

Vai Ādis ir/nav dzīvs Argentīnā?

Atbildēt

Q

10.12.2020. 09:26

Nevajag izdomāt visādas teorijas, ja valdība ir pret tautu , jāņem sūdains miets un jāpatriec!

Atbildēt

Tie ir meli, ka PVO neplāno obligāto vakcināciju

10.12.2020. 09:04

»

www.govlawyer.lv

Vakcinācijas noteikumi


PVO arī nevar plānot! Tā ir katras valsts Veselības ministrijas kompetence - I. Viņķelei ir tiesības izdot rīkojumu. Ja to nedarīs I. Viņķele, to var izdarīt K. Kariņš ar savu rīkojumu- rezolūciju. K. Kariņš vienpersonīgi ar savu rezolūciju jau uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt plānupēc sarunas ar PVO vadību. Ja sabiedrība nepakļausies vakcinācijai brīvprātīgi, to piespiedīs, ar likumu ieviešot “izņēmuma stāvokli” un izdarīs piespiedu kārtā, kā koncentrācijas nometnē. Hitleriskās Vācijas koncentrācijas nometnēs notika pirmo reizi padaules vēsturē piespiedu vakcinācija. To plāno atkārtot. Ebreju cionisti izraisīja 1.WW, 2.WW, lai iznīcinātu liekos iedzīvotāus. 2.WW pēdējās dienās, faktiski Vācija jau bija padevusies, ASV armija nobombardēja Drēzdeni līdz ar zemes virsmu - nogalinot 40 000 vecus cilvēkus un mazus bērnus.

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izpror riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu tās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši!

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība un “ kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

Neklausies čekistu pļāpas! Tiksim klāt arī tev!

10.12.2020. 08:49

»

nepatīk vakcīnas???????????

gribi slimota ar bakām, bērnu trieku???????????? klausies čekistu pļēpās


Roberts Francis Kenedijs Jr., jurists, vides aktīvists, bērnu tiesību aizstāvis, nogalinātā ASV prezidenta Džona F.Kenedija brāļadēls. "Steidzamā kārtā gribu pievērst jūsu uzmanību vakcinēšanai pret COVID-19. Pirmo reizi vakcinēšanas vēsturē paredzēts, ka – tā saucamās jaunās paaudzes mRNS vakcīnas, iejauksies cilvēku gēnu darbībā. Šāda gēnu manipulācija pielīdzināma pretrunīgi vērtētajai pārtikas produktu ģenētiskai modificēšanai.‼ Neskatoties, ka masu mediji un politiķi šobrīd trivializē problēmu un muļķīgi runā par jauna tipa vakcīnu, kura ļaus atgriezties pie ”jaunās normālības”, vakcīna ir problemātiska gan no veselības viedokļa, gan arī no morāles un ētikas viedokļa. Tā ir problemātiska arī no iespējamo ģenētisko bojājumu viedokļa, kas – atšķirīgi no pašreiz izmantotajām vakcīnām – radīs neatgriezeniskas ģenētiskas izmaiņas Pēc mRNS vakcīnas saņemšanas, vakcīnas izraisītās blaknes nebūs iespējams ārstēt iepriekšējā veidā.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 08:27

Vakcinācijas noteikumi

>atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju
^^^^^^^^^^

Baidens ir pret,
Lielbritānija pret obligāto vakcināciju,
nekas neliecina, ka lv to padarīs obligātu.

Atbildēt

nepatīk vakcīnas???????????

10.12.2020. 07:11

gribi slimota ar bakām, bērnu trieku???????????? klausies čekistu pļēpās????

Atbildēt

NATO uzbrukums Kanādas iedzīvotājiem

10.12.2020. 06:41

Kanādas veselības regulators apstiprina "Pfizer" un "BioNTech" Covid-19 vakcīnu
PASAULĒ Vakar 19:46
  Jauns.lv / LETA

Kanādas veselības regulators trešdien apstiprinājis ASV farmācijas giganta "Pfizer" un Vācijas kompānijas "BioNTech" izstrādāto Covid-19 vakcīnu.

Regulators "Health Canada" savā vietnē izlicis paziņojumu, ka "Pfizer" un "BioNTech" Covid-19 vakcīna ir apstiprināta.
Kanāda cer šomēnes saņemt līdz 249 000 vakcīnas devu un četrus miljonus devu līdz martam.

Kanādas valdība ir iepirkusi 20 miljonus šīs vakcīnas devu un tai ir iespēja iegādāties vēl 56 miljonus devu. Cilvēkam vakcinācijai ir nepieciešamas divas devas.
"Health Canada" šobrīd izskata vēl trīs potenciālās vakcīnas.

ĀRVALSTĪSKanādā vakcināciju pret Covid-19 vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā
LETA

2020. gada 28. novembris 14:36

Kanādā iedzīvotāju vakcināciju pret jauno koronavīrusu vadīs ģenerālis, kurš vadījis NATO misiju Irākā, kā arī kanādiešu karavīrus Afganistānā un Bosnijā, paziņojis Kanādas premjers Džastins Trudo.

Pirmās vakcīnu devas, ar kurāmvēl pavisam nesen tika tiek veikti klīniskie izmēģinājumi, Kanādā gaidāmas nākamā gada sākumā.
Veselības jomas amatpersonas šonedēļ paziņoja, ka gada pirmajos trīs mēnešos vakcīnas saņems trīs miljoni kanādiešu jeb 8% valsts iedzīvotāju.

Atbildēt

VDD terors

10.12.2020. 06:32

»

Valsts terors pret vārda un viedokļu brīvību

VIDEO: Valsts policija aizturējusi Austrumu slimnīcas darbinieci Marinu, kuru vainoja par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu 41...


Tikmēr aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka Valsts policija šodien aizturējusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) feldšeri Marinu Kornatovsku un aktīvistu Valentīnu Jeremejevu saistībā ar viltus ziņām par Covid-19.

Viltus ziņas ir saistītas ar sabiedrības drošības apdraudējumu, un tās izraisījušas sabiedrisko rezonansi, radījušas neizpratni par likumību un ir vērstas pret epidemioloģisko drošību.
Kriminālprocess ir sākts pēc Krimināllikuma panta par huligānismu. Par šādu nodarījumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz diviem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.
Patlaban izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs policija plašāku informāciju nesniedz, līdz ar to nav zināms, vai personām tiks piemēroti kādi drošības līdzekļi.

Likums paredz, ka personu var aizturēt līdz 48 stundām un, ja nepieciešams, tad var piemērot drošības līdzekļus, no kuriem bargākais ir apcietinājums. Par apcietinājuma piemērošanu lemj tiesa.
Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" aizvadītajā nedēļā ziņoja, ka plašu ievērību sociālajos tīklos guvis "skandalozā aktīvista Valentīna Jeremejeva" video. Tajā apkopotas lielākoties jau dzirdētas sazvērestības teorijas par Covid-19. Šajā video sazvērestības teorijas klāstījis cilvēks, kurš tiek pieteikts kā mediķis un RAKUS darbinieks.
Vairāk nekā pusstundu garajā video feldšere Marina Kornatovska lielākoties atstāsta jau vairākkārt dzirdēto sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.
"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.

Dienu iepriekš sieviete bija izplatījusi audio failu ar citiem izdomājumiem - Ķīpsalā tiekot veidota Covid-19 pacientu slimnīca, bet koronavīrusa vakcīnas būšot nāvējošas.
Kornatovska ir feldšeris-ārsta palīgs RAKUS Toksikoloģijas un sepses klīnikā, kur tiek izvietoti Covid-19 pacienti.
Slimnīca publiski paziņojusi, ka kategoriski norobežojas no sociālajos tīklos paustās informācijas par Covid-19 pacientu ārstēšanu. Saistībā ar notikušo arī pašā ārstniecības iestādē sākta dienesta izmeklēšana, lai izvērtētu šo konkrēto gadījumu.

Atbildēt

No brīža, kad parakstīsies par atteikšanos vakcinēties,

10.12.2020. 06:28

»

jebanātam

Tad nu gan "obligātā", pasaki, ka negribi, paraksti papīru un ej tālāk...


tevi, jebanāt, plāno padarīt valsts un VDD terora apstākļos par teroristu, kas nevakcinēts var apdraudēt valsts drošību, izplata Covid-19 vai izplatīs, ja inficēsies. Pret tevi kā teroristu organizēs kriminālvajāšanu ar kriminālprocesu, kamēr nepiekritīsi vakcinēties.

Ministre Viņķele ar savu rīkojumu jebkurā brīdī tevi var ieskaitīt obligāti vakcinējamo riska grupā. Risks, ka vari izplatīt Covid-19, ja nebūsi vakcinēts! Pirmkārt - mediķi, policisti, pedagogi, pensionāri, kas ar savām sūzībām “vazājas” pa polikīnikām un slimnīcām, supermārketiem Rimi u.c.

“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, manipulējot ar pārdošanas cenu atkarībā no valsts pirktspējas. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot “palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā”.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, pirmkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, bet nerealizēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!


Atbildēt

jebanātam

10.12.2020. 05:56

»

Nemelojiet!

Obligāto vakcināciju Veselības ministrija var noteikt jebkurā “pandēmijas brīdī...


Tad nu gan "obligātā", pasaki, ka negribi, paraksti papīru un ej tālāk!!

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.

Atbildēt

VDD terors pret vārda un viedokļu brīvību

10.12.2020. 05:14

Policija sākusi pārbaudi par naidīgiem komentāriem pret ārsti 9
SABIEDRĪBA Vakar 22:51
  Jauns.lv / LETA

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par naidīgiem komentāriem internetā pret ģimenes ārsti Gundegu Skruzi-Janavu, kura publiski pauda profesionālo redzējumu par sejas masku nepieciešamību arī mazāko klašu skolēniem.

Kā pastāstīja Skruze-Janava, pagājušajā nedēļā viņa Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" skaidroja, ka sejas masku nēsāšana skolēniem nav bīstama un nevar radīt veselības apdraudējumu. Ārstes skaidrojums video formātā tika publicēts arī interneta vidē, kur to drīz vien pavadīja liels daudzums naidīgu un rupju komentāru, tostarp aicinot fiziski izrēķināties ar šo konkrēto mediķi.
Lai arī daži no komentāriem vēlāk tika dzēsti, Skruze-Janava tos fiksēja ekrānšāviņos un vērsās policijā. Ģimenes ārste pastāstīja, ka no policijas ir saņēmusi atbildi, ka par viņas iesniegumos minētajiem faktiem sākta resoriskā pārbaude.

Jau ziņots, ka līdz ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktās ārkārtējās situācijas pagarināšanu valdība decembra sākumā lēma, ka no 4.janvāra visās skolās gan skolēniem, gan skolotājiem stundu laikā un ārpus mācību procesa obligāti būs jānēsā sejas maskas.
Īsi pēc tam portālā "Manabalss.lv" tika savākti vairāki desmiti tūkstošu parakstu ar aicinājumu atcelt minēto prasību

Atbildēt

Valsts terors pret vārda un viedokļu brīvību

10.12.2020. 05:10

VIDEO: Valsts policija aizturējusi Austrumu slimnīcas darbinieci Marinu, kuru vainoja par Covid-19 viltus ziņu izplatīšanu 41
ZIŅAS Vakar 17:10 | Papildināts, vakar 17:46
  Jauns.lv / LETA

Jauns.lv kļuvis zināms, ka Valsts policija (VP) šodien ir aizturējusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes (RAKUS) darbinieci vārdā Marina. Sieviete kļuva zināma pēc tam, kad sociālajos tīklos piedalījās intervijā, kuras laikā pauda vairākas nepatiesas ziņas par Covid-19 situāciju valstī un slimnīcu darbu.

Sociālajos tīklos parādījušies video, kuros redzams kā vairāki VP operatīvie darbinieki no kādas dzīvokļu mājas izved sievieti un iesēdina to netrafaretā automašīnā. Notikušo tikmēr fiksē aculiecinieki.
No sociālajiem tīkliem arī zināms, ka uz ceļa likumsargi apturējuši arī nodibinājuma “Tautas varas fronte” vienu no līderiem Valentīnu Jeremejevu.

Tieši Jeremejeva pārstāvētais nodibinājums intervējis RAKUS darbinieci Marinu, pēc kā publiskajā telpā gan slimnīca, gan citi speciālisti kritizējuši interviju, kā dezinformējošu.
VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska Jauns.lv notiekošo skaidroja šādi: “Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa, iepriekš uzsāktā kriminālprocesā saistībā ar interneta vietnē Facebook.com publicētām ar sabiedrības drošības apdraudējumu saistītām viltus ziņām par Covid-19 infekciju, kas izraisījušas sabiedrisko rezonansi, neizpratni par likumību un kas ir vērstas pret epidemioloģisko drošību, šodien, 9. decembrī, veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, ir aizturējusi divas personas. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta pirmās daļas. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs policija plašāku informāciju nesniedz.”

Atbildēt

Nemelojiet!

10.12.2020. 05:06

»

www.govlawyer.lv

1. Vakcinācijas noteikumi


Obligāto vakcināciju Veselības ministrija var noteikt jebkurā “pandēmijas brīdī”.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 330

Rīgā 2000.gada 26.septembrī (prot. Nr.46 36.§)
Vakcinācijas noteikumi

I. Vispārīgie jautājumi
1. Šie noteikumi nosaka infekcijas slimības, pret kurām obligāti veicama vakcinācija, vakcinējamo personu loku (tai skaitā atsevišķās profesijās nodarbinātās vai paaugstināta riska grupās ietilpstošās personas) un vakcinācijas kārtību, kā arī obligātās minimālā nodrošinājuma prasības vakcinācijas veikšanai.


8. Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.


(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr.596; MK 23.05.2006. noteikumiem Nr.417)
9. Lai profesionāli izvērtētu jautājumus, kas saistīti ar vakcināciju un imunizācijas valsts politiku, un sniegtu priekšlikumus to risināšanai, kā arī lai izvērtētu vakcīnu pasūtījumus, veselības ministrs izveido konsultatīvu Imunizācijas valsts padomi un apstiprina tās nolikumu. Padomes locekļi atalgojumu par darbu padomē nesaņem.


(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr. 596; MK 19.03.2019. noteikumiem Nr. 125)

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.


(MK 03.01.2002. noteikumu Nr.6 redakcijā)

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 04:59

1. Latvijā karantīnu noteica jau 1919. gadā,
par to var lasīt vecās avīzēs.

2. Latvijā var ieviest vēl stingrāku karantīnu, jo
to aprēķina pēc formulām un
ārzemēs jau tā dara -

https://covid19.ca.gov/stay-home-except-for-essential-needs/#regional-stay-home-order

77% "mājas arestā" Kalifornijā

var padomāt, vai Silīcija ieleja strādā?

3. Anglijā it kā no Augusta esot bijis lockout, ka
"drīkstēja iziet tikai pēc pārtikas"?

4. Risinājums - konservu uzkrāšana.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.12.2020. 04:42

1. Vakcinācijas noteikumi
neparedz obligātu vakcināciju pret COVID-19.

2.
Pasaules Veselības Organizācijai ir
jau liela pieredze, tāpēc
tā neiestājas par obligātu vakcināciju visiem.

https://medicalxpress.com/news/2020-12-mandatory-covid-vaccines.html
Atbildēt

Tālivaldis

10.12.2020. 04:31

»

tamlīdzīgu figņu publicējot pietiek.com

lapsa galīgi sagājusi sviestā jau sen


Visiem mēdijiem tagad dots uzdevums popularizēt internacionālās nācijas, lai vajadzīgā brīdī varētu sarīdīt mākslīgi sajauktās tautas.
Kad atdzims nacionālas valstis ar saviem ķēniņiem un virsaišiem tad pienāks planētas diktatoru gals.

Atbildēt

Sadarbībā ar Pasaules Banku izstrādāta jauna Latvijas valdības stratēģija Covid-19 ierobežošanai

09.12.2020. 21:15


Izstrādāts jauns pasākumu kopums Covid-19 ierobežošanai, veselības aprūpei paredzot vairāk nekā 250 miljonus
PAR VESELĪBU
  Jauns.lv / LETA

Covid-19 ierobežošanai izveidota jauna stratēģija, kurā veselības aprūpes un sabiedrības veselības pasākumu kopumam tiek paredzēts finansējums 254 269 517 eiro apmērā, liecina uz valdības sēdē izskatītā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) Covid-19 stratēģija.

Valsts jau noteikusi “ārkārtas stāvokli” Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Valstij ir tiesības noteikt arī “izņēmuma stāvokli”, izvedod ielās NATO armiju.

Lai noteiktu “izņēmuma stāvokli”, ir jābūt priekšnoteikumiem un kādam pamatojumam, kura vēl nav, bet tiek meklēts. Loģika prasa, ka jābūt valsts drošības apdraudējumam, ko var radīt saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu tikai “teroristi”.

Lai noteiktu, ka “teroristi” ir tie, kas ar savu parakstu par atteikšanos no vakcinācijas apdraud valsts drošību, tiek precizēts termins “terorists” ar notiekošajiem Krimināllikuma grozījumiem, lai var ierosināt kriminālprocesus pret personām, kas ar “atteikšanos no vakcinācijas” “aicina neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

tamlīdzīgu figņu publicējot pietiek.com

09.12.2020. 21:01

lapsa galīgi sagājusi sviestā jau sen..

Atbildēt

Vai autors Jānis Zariņš

09.12.2020. 20:58

nevarētu pajautāt viedokli par raksta tēmu LKR prezidentam Tālivaldim Tālbergam?

Atbildēt

bilde forša

09.12.2020. 17:49

spēriens pa pakaļu vajadzīgs arī Levtam!!!

Atbildēt

Lasītājs

09.12.2020. 17:19

Baznīcām pašām vajadzētu attīrieties no saviem priesteriem pederastiem.
Otrais. Nevajag piedot grēkus, tiem kas otru "noēd" darbā, zog --- strādājot valsts sektorā, kā arī pederastiem.
Trešais. Skaidrot savām draudzēm, ka lūgt Dievu, lai veiktos naudas iegūšanā nav dieviška darīšana, tur citam tu lūdz, no elles.

Atbildēt

Paldies autoram!

09.12.2020. 17:11

Labi, gudri un garu uzmundrinoši vārdi.

Bet ebreju cionisti, sātanisti, iedomājas ko citu. No viņu vēstures dzīlēm nāk bībele. Bībele ir kā cilvēku attiecību spogulis filosofiski. Nekā no visiem laikiem, kas bija un būs, tajā nav svešs cilvēku attiecībām. Līdz ar to bībele ir pārdabisks ierocis ebreju cionistu rokās, ar ko dauzīt latviešu pauros padevību un pazemību laicīgās varas priekšā.

Bet mēs, kā pareizi autors saka, esam liela ļaunuma priekšā un nav mums padoma, ko darīt. Vien varam būt vērīgi un pretoties ar garu. Gara spēks atklātā sabiedrībā ir vērtība, bet varturiem ir viena atklātība, mums cita. Viņi naktīs sēž Saeimā un perina nelabas lietas. Viņi to vien domā, ko vēl sliktu izdarīt un rod no tā prieku.

Atbildēt

Derdz

09.12.2020. 17:05

JA PULCĒ, UN DEMOKRĀTISKI TO VAR IZDARIT, TAD ATSTĀJ ARĪ KONTAKTUS, LAI AP UN VISI PULCĒTOS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: