Menu
Pilnā versija
Foto

Jāņa Bordāna putiniskā paranoja

Māris Krautmanis · 22.04.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labvēlis

22.04.2022. 19:09

»

Elita Vaidemane

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti...


Veidemane,kur tu biji visus šos astoņus gadus,ka "neredzēji" ukru apšaudītos Doņeckas un Luganskas apgabalus???Baigā nacionāliste???Ej tak tu .irst!!!!Tur gāja bojā ...tu labi zini cik sievietes,sirmgalvji,bērni!!!Ko tu varētu pateikt asv nošautajiem civilajiem Irākā? Tavas pasaku valsteles-asv pauers savulaik ano pavicināja veļas pulveri un visa pasaule noticēja!!!Slava Krievijai,lai izdodas!

Atbildēt

Jānis

22.04.2022. 19:07

Bordāns iznāca no skapja un aizbrauca pie sava civilās savienības biedra Juraša

Atbildēt

turpinājums

22.04.2022. 18:36

»

ieplānot nākamo būsterīti

¿..Latvijas prokremliskie mediji uzbrūk cilvēkiem, kuri ir neērti Krievijai? Tas jau ir kaut kas. Tātad - ja tiek kritizēts kāds kurš ir neērts Krievijai, tas ir slikti, un ja medijs nevēlas tikt klasificēts kā prokremlisks, tad no šādas kritikas vajadzētu atturēties. Turpretī, ja kritizējamais ir ērts...


Lai medijiem būtu vieglāk orientēties, kurus kritizēt un kurus nē, vajadzētu sastādīt 2 sarakstus - vienā tos kuri ir neērti Krievijai un tāpēc atstājami mierā, un otru ar tiem kuri Krievijai ir ērti un kurus var un vajag kritizēt pēc pilnas programmas. Tātad - modrība, modrība un vēlreiz modrība.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

22.04.2022. 18:28

¿..Latvijas prokremliskie mediji uzbrūk cilvēkiem, kuri ir neērti Krievijai? Tas jau ir kaut kas. Tātad - ja tiek kritizēts kāds kurš ir neērts Krievijai, tas ir slikti, un ja medijs nevēlas tikt klasificēts kā prokremlisks, tad no šādas kritikas vajadzētu atturēties. Turpretī, ja kritizējamais ir ērts Krievijai, tad var un vajag kritizēt.

Atbildēt

labvēlis

22.04.2022. 18:27

Par nra-neitrāla attieksme...taču LTV1 un TV3-kaut kas unikāls!!!Apgriezta reāla PROPAGANDA Krievijai!!!Tieši kā PSRS laikos-mēs jums sakām,jums jātic!!!Savulaik bija teiciens par kino:ir labas filmas,ir sliktas filmas un ir indiešu filmas.Tad tie trešie,diemžēl,ir abi minētie ziņu kanāli!!!Pat asv neatļaujas tik klaju dezu laist ēterā!!!Paskatās ukru komentus-aiziet,derēs!Par to pašu nelaimīgo(komandieru nolaidība vai,visticamāk,diversija)kreiseri "Moskva":ukri sašāva,tūliņās nogrima!Nu,tā taču nebija!Nogrima,protams,bet pusceļā uz Sevastopoli!Kāds ierosināja kaut ko par dezas izplatīšanu?:))

Atbildēt

TYT

22.04.2022. 17:55

»

jaajaa

...katram savs...man Bordāns patīk


Labāk met aci uz Jurašu. Viņš nesmādē abus dzimumus.

Atbildēt

FKK

22.04.2022. 17:53

»

Ka tur bija

pietiek vai kads cits medijs (neatceros precīzi ) bija publicējis info, ka advokats Varpiņš veda uz sarunam pie Brdana kaut kadu čehu delegaciju


Jā, un Bordāna partijbiedrs Linkaitis, tas kurš agrāk apkalpoja oligarhu uzņēmumus, sēdēja ZZS un Vienotības kontrolētās padomās, nonākot valdība ātri sakārtoja daudzmiljonu līgumu ar korupcijā pieķertu čehu kompāniju par vilcienu iepirkšanu. Bordānam nekas nebija iebilstams.

Atbildēt

jaajaa

22.04.2022. 17:41

...katram savs...man Bordāns patīk...

Atbildēt

Miša>Xm

22.04.2022. 17:22

»

millers

viņa ir normāls cilvēks, bet tu, padibene atejas zemākajos slāņos


Tas tikai tapec, ka pats neesi LV integrejies.

Atbildēt

Amanda

22.04.2022. 17:20

Bet mani interesē-ko domā tautas lielākā daļa-darba ņēmēji, ne kaut kādi sīkaļas-prihvatizatori-uzņēmēji.

Atbildēt

par Eiropas vērtībām atbilstošiem vadītājiem

22.04.2022. 15:44

“Esmu drošs, ka jaunais vadītājs, balstoties uz tiesiskuma vērtībām, spēs nodrošināt Latvijas cietumu sistēmas attīstību un realizēt praksē Eiropas vērtībām atbilstošas sodu izpildes sistēmas uzdevumus,” uzsvēris tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:59

»

millers

iemācies rakstīt cilvēku valodā, jo tavus verbālos izkārnījumus spēj saprast tikai tie, kuri dzīvo alās moskovijas apkārtnē un vakariņās ēd klaiņojošus suņus, kā tavi brāļi ukrainas teritorijā, jo (dižā) krievelijas armija aizmirsusi apgādāt savējos ar paiku


Странно, а вот Чулпан Хаматову все понимают. Хотя говорит на русском. Удивительно, да? Вы, может, ей напишите официальное письмо с возмущениями?

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 14:23

»

Tvoj sobačij padla koment

ņečitaju. Tebe zdes ne mesto! Ubijca un okupant


капец ту еси тик ляуна бутне? Ту аграк садарбойес ак окупантием, ун тагад гриби бут светакс пар Ромас павесту, я?)))

Так понятнее?)

Atbildēt

slikta atmiņa

22.04.2022. 13:57

Daļa bailīgo Latviešu kopā ar Hitlera armiju muka uz rietumiem, viņus tās uzņēma, izmitināja, izskoloja un nejautāja, kas esi? Drošie palika dzimtenes mežos un cīnījās, gaidot atbrīvotāju no rietumiem, neatnāca. Pašlaik sākām bēgļiem izvirzīt prasības. Zviedri, gan Latviešu leģionārus izdeva sarkanajiem.

Atbildēt

Ka tur bija

22.04.2022. 13:12

pietiek vai kads cits medijs (neatceros precīzi ) bija publicējis info, ka advokats Varpiņš veda uz sarunam pie Brdana kaut kadu čehu delegaciju.


Tur taja ministrijā valda korupcija.

Atbildēt

Bordāns neveiksmīgi kopē Ukrainas prezidentu

22.04.2022. 13:10

Fotogrāfijā Bordāns NEVEIKSMĪGI kopē Ukrainas prezidentu, domājot ka tauta muļķe un neatšķirs šo liekulīgo dabu.

... viņa dēls neglīti pārkāpjot lietvedību darbojas tiesā.

Atbildēt

hoholi atkal dabūja iekšās

22.04.2022. 12:53

Украинские танковая колонна предприняла попытку прорыва в район Гоптовки (пограничный пункт пропуска на украинско-российской границе в Дергачёвском районе Харьковской области). Пункт пропуска Нехотеевка закрыт до особого распоряжения.
Сегодня в 6:30 утра ВСУ предприняли попытку прорыва в районе Гоптовки. Техника двигалась из села Светличное в сторону Казачьей Лопани. Вооружёнными силами Российской Федерации была зафиксирована колонна до 15 единиц бронетехники. Был открыт огонь, в результате которого 6 единиц подбито и уничтожено противотанковыми ракетными комплексами, по оставшимся ведётся прицельный огонь из РСЗО.

Atbildēt

Dajosh po sortiram .........:D

22.04.2022. 12:44


Путину нужна любая "победа" до 9 мая. Хотя бы захваченный сортир. "Мы за ценой не постоим", даже если придется снять еще 100 ТикТок видео

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:44

»

Izcils arguments

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm


Ну вот как раз и великолепный аргумент "если нас критикуют, значит, мы все делаем правильно".))
"Враги, кругом враги, критикуют без повода, не ценят, один я Дартаньян, никому верить нельзя"- Борданс aka Путин))
Юраш мог бы стать будущим "Шойгу". Кто там на роль "Лаврова" подходит?

Atbildēt

he, he

22.04.2022. 12:39

»

Izcils arguments

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm


Muļķi, kas nesaprot, kādas sekas ir viņu darbībai, ir bīstami pilnīgi visiem.

Atbildēt

Krautmanim

22.04.2022. 12:33

»

Elita Vaidemane

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti...


Piemkārt, ko te ielīdusi Veidemane? Bet teiktais rakstā, ka: "Te jāteic, ka nra.lv un “Neatkarīgā” nav nekāds propagandas kanāls, bet nopietna kvalitatīvā prese, kurā ikviens žurnālists ir Latvijas patriots"- nu, nu. Krautmani, NRA ir vieni meli, partiju, kas nav ZZS, nomelnošana, aprunāšana, NRA ir lemberga, ZZS un komunistu propagandas rupors, vienos vārtos. BVisi mēsli tiek celti gaismā, ko izsakās Lembergs par citām partijā, sevišķi par tām, kuras vai kuri nevcieš korupciju un naudas miljardu zagšanu, kuri necieš "Tiesāšanos kā ķēķī", kuri cenšas kaut ko sakārtot, novērst korupciju utyt.

NRA ir dzeltena, līdz riebumam, prese.

Atbildēt

Izcils arguments

22.04.2022. 12:30

Tirdzniecības kameras līkdeguņu aptauja liecina !!!! ka Bordāns ir bīstams mūsu rebēm.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 12:28

»

Ja ņečitaju tvoju hujņu pidarass

Pošol von suka


Читаешь) А где пропало "я не понимаю"?) Или вас там несколько? Как там правильно, не тролли, а эльфы? Или просто обиженные?)

Atbildēt

Fermeris

22.04.2022. 12:17

»

Rio

Pēc vatniku sagrāves ukrainā , kur piedalās mūsu puiši ,ukrainas bataljons azov ieradīsies latvijā un palīdzes latviešiem atgūt brīvību no 5 kolonas


Rudenī es AZOV iearšu dziļāk augsnē , pēc pāris gadiem būs labas saulespuķes.Pateiktu, Tev, idiot, kas ieradīsies Latvijā un Tevi atbrīvos, bet Zaratustra neļauj.

Atbildēt

KARA NAV

22.04.2022. 12:11

Nav konflikta starp krieviem un ukraiņiem.Nav konflikta starp Krieviju un Ukrainu. Ir globāla sadursme bez robežām. Un šajā sadursmē katram ir jāapzinās savas intereses un savi ienaidnieki.Ienaidnieks ir globālais finansu kapitālisms , kuram ir Baidena, Makrona, AZOV, COv19 un Kariņa pagaidām vēl neizdauzītā seja.
JKP izdzimteņi un JV finansiālistu aģentūra ir tie kadri, kuri visvairāk apdraud Latvijas iedzīvotājus.Koalīcija un sorosītu organizācijas ir šī globālā finansu kapitāla sulaiņi un es ļoti ceru, ka viņu morāla un fiziska iznīcināšana vairs nav aiz kalniem. Pakojiet koferus, sātanisti! Sekojiet abiem sīkajiem suņa bērniem no JKP, kas turas tālāk no LV tiesas un tuvāk saviem kukuļiem un ofšoriem. Kuri šobrīd briest arī Ukrainas otkatiem.

Atbildēt

Lgbt

22.04.2022. 11:48

Šim saldam pārītim ir jāuzmanās tur, lai neizvarotu abus krievu okupanti. Ukrainā okupanti izvaro sievietes bērnus, tagad pat pensionarus, velāk aizved uz sibīriju.

Atbildēt

Muļķības

22.04.2022. 11:22

»

Redzēsim

Ja spēs izrāpties no aplenktās Azovstaļ rūpnīcas gruvešu katakombām, tad varbūt


Jo Azovstaļ Zeļenskim un rietumiem vajag, laitetorizētu Rietumus, prasot ieročus, bet Krieviju terorizē hasidi, jo nebūs sarunu.. sarunu par cionistu Hazāriju…

Atbildēt

Tad nu gan!

22.04.2022. 11:19

»

Aizbrauca

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas


Neko tur neatjaunos! Ideāls variants deindustrializācijai un cilvēkkapitāla globālai samazināšanai, jo “demokrāttijai” cipvēkkapitāla uturēšanai tās ir lielas bezjēdzīgas izmakses.

Atbildēt

Хм

22.04.2022. 11:07

Līdzīgā veidā pa dzīvi staigā arī Bordāns un viņa komanda, kas to vien zina kā apsaukāties. “Oligarhi”, “Kremļa pakalpiņi”, “koruptanti” un citi neesoši mošķi un bubuļi ir aplenkuši konservatīvos no visām pusēm un dara pāri. Tāpat arī Krieviju ir aplenkuši “banderovieši” un imperiālisti. Putina un Bordāna paranoja ir ļoti līdzīga.
Вполне возможно, что стратеги JKP это поняли и сознательно используют. Раз у Путина в России получается, почему не может получиться у Бордана? Правда, между этими персонажами пропасть в плане позиции, ресурсов и влияния, но попробовать же можно?

Тем более те же стратеги прекрасно видят, что многим латышам не нравится по понятным причинам Путин, но при этом многие латыши позитивно вспоминяют авторитарного Ульманиса 1. То есть в обществе есть запрос на сильного хозяина. Другой вопрос, опять насколько же именно сам Борданс ассоциируется с Ульманисом

Поэтому замени Запад на Лемберга, защиту русских за рубежом на защиту правосудия - вот тебе и готова модель поведения!
Но вот с харизмой у Бордана беда.. тут уж никак..да еще это непонятное окружение.. непонятный Юраш.. этот Фелдманис из Сейма, которого Калвитис размазал на Kas notiek Latvijā как ребенка.. поездка Борданса в США и жалобы на систему правосудия, где сам же министр...
Отсюда и рейтинг..

Atbildēt

he, he

22.04.2022. 10:05

»

Aizbrauca

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas


Varbūt Bordāns ar Jurašu arī uz to cer, taču, ja viņi būtu gudrāki, tad saprastu, ka Ukraina šo karu neuzvarēs, bet uzvarētājiem rietumi naudu sagrautās Ukrainas infrastruktūras atjaunošanai nedos, drīzāk uzliks nākmajam Ukrainas režīmam sankcijas un prasīs atdot Zeļenska režīmam karošanai iedoto naudu.

Atbildēt

Vienkārši es

22.04.2022. 10:04

Nožēlojami tie ļautiņi,kas balsoja par šiem Bordānu, Jurašu!!!,Rancānu,Eglīti,FeldmaniRiekstiņu,tam izglītības ministres.Borfāna dēls kā uzvedas tiesas namà,protams,to viņš atļaujas,jo tētiņš tieslietu ministrs.Jurašs aizlaidas uz Ukraiņu lai izvairītos no tiesasnaigaos spečuks kara lietas.Jums smiekli nenāk?

Atbildēt

Aizbrauca

22.04.2022. 09:50

Tur noteikti pēctam nāks iekšā lielas investīcijas infrastruktūras atjaunošanai un šie abi noteikti meklē galus kā būt noderīgiem piķīša apguvē :))) jo viņu iemaņas un zināšanas optimizēšanā ir fantastiskas :))))

Atbildēt

Redzēsim

22.04.2022. 09:45

»

Rio

Pēc vatniku sagrāves ukrainā , kur piedalās mūsu puiši ,ukrainas bataljons azov ieradīsies latvijā un palīdzes latviešiem atgūt brīvību no 5 kolonas


Ja spēs izrāpties no aplenktās Azovstaļ rūpnīcas gruvešu katakombām, tad varbūt.

Atbildēt

Precizējums

22.04.2022. 09:09

JKP piekoptā politika visdrīzāk atbilst neotrockismam (populāra Rietumos un pazīstama kā neokonservatīvisms). Tie, kuri ir mācījušies vēsturi, zin, ka trockisms bija komunistiskās idealoģijas visagresīvākā forma, kura praktiski noliedza personības izvēles brīvību un tiesības. Galvenais bija uzcelt komunismu un ceļā uz šo mērķi kaut kādas tiesības un brīvības nedrīkstēja traucēt. Nedrīkstēja būt citu mērķu. Ja salīdzinām JKP un komunistu uzskatus un metodes PSRS trīsdesmitajos un četrdesmitajos gados, tad redzam pārsteidzoši daudz līdzību. Lai nemulsina tas, ka PSRS ir sabrukusi. Trockisms neradās Krievijā. Tas atnāca kopā ar Trocki no ASV. Turklāt ar bagātu finansējumu no dažām ASV baņķieru ģimenēm. Tagad jaunais komunisms saucās globalizācija tās reakcionārākājā izpausmē. Baņķieriem ir jāvalda pār pasauli. Nu vismaz viņi paši tā domā un algo kā arī veicina dažādu nevisai psihiski līdzsvarotu cilvēciņu idejas šajā virzienā. Pie mums tie ir JKP.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: