Menu
Pilnā versija
Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Jans Brēmers · 24.01.2023. · Komentāri (86)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tantiņa

31.01.2023. 14:49

cIK SAPROTU MĒS VISI KAS TO RAKSTU LASA ESAM PIGMEJI UN IDIOTI, TIKAI VIENS RAKSTA AUTORS IR GUDRS

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 21:43

💩🇷🇺💀🇷🇺💩☦️💩🇷🇺💀🇷🇺💩
Krievija ir pārāk ilgi dzīvojusi feodālismā. Dzimtbūšanu Krievijā atcēla tikai 19 .gs otrajā pusē. Krievu cilvēki gadsimtiem ilgi ir turēti mucā, pa spundi baroti ar demagoģiju. Krievi gadsimtiem ilgi ir meklējuši “ārējos” ienaidniekus. Tā ir fobiju pārņemta tauta, kas šizofrēniski slima ar imperiālismu. Krievi nepārtraukti dīdās un uzbrūk citām tautām, lai attaisnotu savas slepkavnieciskās tieksmes. Vispār krievi, kā civilizētā tauta nav nobriedusi. Savas vainas neatzīšanā viņi līdzinās maziem bērniem, krieviem nekad nav bijusi demokrātiska valsts iekārta. Gadsimtiem ilgi tikai autokrātisks fašisms. Krievi paši savu rosseju savām rokām ir aizsūtījuši uz Elli. Tur tad ir viņu īstā vieta!!!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 15:28

💩☦️🇷🇺👹🤯😵💩🇷🇺💩😵🤯👹🇷🇺☦️💩
Situācija ar krieviem ir baisa. Kara noziedznieku Vladimiru Putinu atbalsta vairāk nekā 80% visas krievu tautas, kura Krievijā vien ir savairojusies līdz 140 miljoniem, un ārpus Krievijas dzīvojošo krievu migrantu, piemēram Latvijā, Igaunijā un Vācijā, krieviem patīk Putins. Tad visas vainas novelšana tikai uz Putinu un viņa propogandistiem, ir melīga un realitātei neatbilstoša.Putins iemieso krievu tautas vairākuma vērtību sistēmu, mentalitāti un sapņus, tāpēc var droši apgalvot, ka Putins ir absolūts krievu tautas simbols.Un tad, kad Putina vairs nebūs, krievu tautas vairākums izvēlēsies jaunu putinveidīgu asiņainu vadoni.Ivans Bargais,Ļeņins,Staļins un Putins ir tikai daži krievu vadoņu piemēri, kuri ir iemiesojuši krievu tautas vēlmes un sapņus.Un krievu propogandisti visos laikos ir teikuši tikai to, ko asinskārā krievu tauta ir vēlējusies dzirdēt.
Tādi ir krievi.
Bez cieņas, Skolnieciņš
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
🇱🇻🙏𐋄卐 ⋙꠲⋘ 卐Skolnieciņš卍 𐋄卐 ⋙꠲⋘🙏🇱🇻

Atbildēt

Skolnieciņš

28.01.2023. 15:05

»

Skolnieciņš Īstais

Dieva Jadrilas un Perdilas vārdā es aizliedzu Tev ar taviem maldu tekstiem duļkot šī pēdējā tīrā portāla tīros ūdeņus


Nāvi ieliekrievu šovinistiem! Skolnieciņš Īstais 27.01.2023. 17:50 Nāvi segvārdu zagļiem! Nāvi krievijas fašistiem! Nāvi krievijas militāristiem!

Atbildēt

nu jā

28.01.2023. 12:29

»

Нехуя себе! Заебис


Vai tad Xrosļikovam valsts valoda aizmirsusies? Un krievu tekstā arī ir gramatiskas kļūdas,piem. otrajā vārdā trūkst ,,mīkstās zīmes"...

Atbildēt

kkk

28.01.2023. 10:38

Maskavas urlu propoganda.
Ej dirst debīlā urla.

Atbildēt

Skolnieciņš Īstais

27.01.2023. 17:50

»

Skolnieciņš

“Labi” okupanti ir, kad ir pa vienam, kad ir vārgi vai citādi atkarīgi, bet kā tie salien bariņā, tā pārveršas par pretīgu, ļaunu un agresīvu šovinistu—bandītu bariņu! Tāda ir patiesība par krievu pasauli. Nesmuka un skaudra


Dieva Jadrilas un Perdilas vārdā es aizliedzu Tev ar taviem maldu tekstiem duļkot šī pēdējā tīrā portāla tīros ūdeņus!
Skolnieciņš- 1999 Bezgalīgi sit galvu pret bērzu savā svētbirzī Latvaušu Dievs Slava Kpss, bezcerīgi cīnoties ar latvaušu tautas tumsonību un māņiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:17

“Labi” okupanti ir, kad ir pa vienam, kad ir vārgi vai citādi atkarīgi, bet kā tie salien bariņā, tā pārveršas par pretīgu, ļaunu un agresīvu šovinistu—bandītu bariņu! Tāda ir patiesība par krievu pasauli. Nesmuka un skaudra…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:16

Krievi un baltkrievi ir gājuši totalitārisma ceļu. Šo tautu kultūras viņu senlaicīgajā, sovjetizētajā manierē latviešiem nav vajadzīgas. Baltkrievi ir krievu pasaules ķīlnieki. Man no tiem viņu tautas tērpiem nelabi paliek. Latvija nav Krievija. Ar Krieviju viss ir cauri, tā ir norakstāma valsts, kura pašu izraisītajā karā ir zaudējusi. Krievijai nav izdevies iekarot Eiropu, tā ir sabrukuma priekšā. Pēc pilnīgas Krievijas kapitulācijas Ukrainā, Krievijā sekos juku laiki. Visticamāk Ķīna no Krievijas atkaros Sibīriju un citus austrumu apgalus. Pasaule mainīsies. Dievi vien zina, kas un kā būs patiesībā. Es lūdzu visus Dievus, lai NATO nosargātu Latvijas robežu no krievu badmirām, kuru straumes gāzīsies Eiropā, kad Krievijas Federācija juks un bruks. Un tas štruntīgais pārmaiņu laiks ir tuvu. Finka pareģojums piepildās.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš© ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

27.01.2023. 07:16

💩🇷🇺💩🇷🇺💩
Padomijas gadi ir nolikvidējuši krievu un baltkrievu kultūru. Šīs tautas ir aizmirsušas savus senos Dievus un senās Dievietes. Slāvu Dievi – Dievs Belobogs, Dievs Černobogs, Dievs Veļes, Dievs Svarogs, Dievs Jarila, Dievs Perūns, Dievs Daždzbogs, Dievs Stribogs, Dieviete Lada, Dieviete Ļeļa, Dieviete Živa, Dieviete Māra, Dieviete Makoša – īsteno krievu vidū ir nicināti kā pasaku tēli. Un arī Krievijas pagāni (rodnovjeri) zināmā mērā ir rašisti, jo ir auguši sociāli toksiskā vidē. Lai slāvu pagānisms būtu kaut cik normāls un adekvāts, to ir jātīra no lielkrievu šovinisma un no krievu imperiālisma sārņiem. Latvijai krievu kultūra nav vajadzīga.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

nu jā

26.01.2023. 18:17

»

qwe

Interesants raksts. Autors gatavs publikai "ziedot" pat 80% patiesības, lai "pamatotu" savu propagandonisko tēzi pēdējās 2..3 rindkopās


,,Eiropai un ASV ir dziļi vienalga, kas notiek ar Ukrainu, bet tām nepieciešams novājināt Krieviju šajā karā"
Tas ir vāji teikts. Krieviju ir nepieciešams IZNĪCINĀT, sadalot to atsevišķās kņazistēs. Citādi Latvijai un Baltijai miera no krieva nebūs. Karš Ukrainā notiek tāpēc, ka bez Ukrainas krievam impērija nesanāk (sens Zbigņeva Bžezinska secinājums)

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 16:57

»

Нехуя себе! Заебис


Divi gadi pēc kārtas top 10 lasītāko dzejas grāmatu sarakstā ir liecība tam, ka tas, ko es rakstu cilvēkiem vajag un “čekas līmeņa cenzoru ņirgāšanās” tikai pastiprina manu vēlmi rakstīt. Es pats ceļos jau sešos no rīta un steidzis driķēt skala gaismā, lai dzeja kļūst dzīvelīga, ja reiz “čekistu naida lēkmes” ir nepārvaramas. Dzejā rakstu par to, par ko visi citi rakstošie cilvēki bailīgi klusē lupatiņā.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.01.2023. 13:36

»

Хм

Городок в западно-американской степи. Салун. За столом сидят два ковбоя, местный и приезжий и пьют виски. Вдруг по улице кто-то проносится на огромной скорости, паля во все стороны из пистолетов. В салуне никто и ухом не ведёт. Приезжий местному...


Otrā vieta Latvijas bibliotēku lasītāko grāmatu sarakstā liecina, ka interese par manu dzeju ir ļoti liela. Publicēju pilnu top 10 sarakstu.
Mans pseidonīms ir Andris Marts. Tas ir oficiāls internetā pieejams Latvijas bibliotēkās 2021.gadā pieprasītāko grāmatu saraksts.

Ērika Bērziņa, “Mammas dzejoļi” 467
2 Andris Marts, “Pirms sapnis izgaist, naktī iet” 394
3 Andris Ogriņš, “Kā būtu ja tevis nebūtu epikūr” 192
4 Lote Vilma Vītiņa, “Meitene” 190
5 Juris Kronbergs, “Laika bikses” 170
6 Lote Vilma Vītiņa, “Dzejnieks un smarža” 145
7 Inese Zandere, “Bērns, kas neiekrita” 124
8 Guntars Račs, “365. Dzejoļi. 3. daļa” 89
9 Ieva Samauska, “Gulošais policists un sapnis” 85
10 Kārlis Vērdiņš, “Tētis” 68

Atbildēt

Хм

26.01.2023. 12:53

»

Atis Priedītis

Ja es nereklamētos sociālajos portālos un arī šeit, es nekad nebūtu kļuvis par otro lasītāko dzejnieku Latvijā. Par maniem dzejoļiem ļoti atzinīgus vārdus izsaka gan parastie lasītāji, gan arī populāri dzejnieki. Un neviens tā arī nesaprot kāpēc lielajiem masu medijiem ir aizliegts par mani rakstīt. ...


Городок в западно-американской степи. Салун. За столом сидят два ковбоя, местный и приезжий и пьют виски. Вдруг по улице кто-то проносится на огромной скорости, паля во все стороны из пистолетов. В салуне никто и ухом не ведёт. Приезжий местному:
— Билл?
— Да, Гарри?
— Что это было, Билл?
— Это был Неуловимый Джо, Гарри.
— А почему его зовут Неуловимым Джо, Билл?
— Потому что его никто ещё не поймал, Гарри.
— А почему его никто ещё не поймал, Билл?
— Потому что он нафиг никому не нужен, Гарри.

P.S. может, все намного проще

Atbildēt

Kāds šīm jūsu muļķībām

26.01.2023. 02:11

»

Atis Priedītis

Ja es nereklamētos sociālajos portālos un arī šeit, es nekad nebūtu kļuvis par otro lasītāko dzejnieku Latvijā. Par maniem dzejoļiem ļoti atzinīgus vārdus izsaka gan parastie lasītāji, gan arī populāri dzejnieki. Un neviens tā arī nesaprot kāpēc lielajiem masu medijiem ir aizliegts par mani rakstīt. ...


ir sakars ar rakstu? Nevienu jūs neinteresējat absolūti. Žēl, ka nesaprotat. Nav pilnīgi neviena iemesla, lai par jums interesētos un jūsu sūdzībām un problēmām. Laikam grūtības saprast, ka raksta saturs ir pavisam cits. Kas jūs par “rakstnieku”, ja to nespējat atšķirt? Nožēlojami. Nožēlojamas iedomas un muļķības! Beidziet smieties par komentāru lasītājiem un rakstītājiem!

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2023. 23:58

»

Žēl, ka neesi sapratis

Un pārstāj sevi te reklamēt! Izpelnīsies ne tādas vien rupjības, velti domā, ka tā tev būs reklāmas vairāk


Ja es nereklamētos sociālajos portālos un arī šeit, es nekad nebūtu kļuvis par otro lasītāko dzejnieku Latvijā. Par maniem dzejoļiem ļoti atzinīgus vārdus izsaka gan parastie lasītāji, gan arī populāri dzejnieki. Un neviens tā arī nesaprot kāpēc lielajiem masu medijiem ir aizliegts par mani rakstīt. Viens no iemesliem ir Elitas Veidemanes mani ļoti slikti raksturojošā vēstule visiem masu medijiem un otrs ir fakts, ka čekistiem okupācijas laikā mani tā arī neizdevās pakļaut. Bet pats galvenais iemesls ir notikums, kurš aprakstīts manā grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli". Tie kas šo grāmatu ir izlasījuši atzīst, ka kaut ko tādu čekisti un komunisti nepiedos nekad.
Faila adrese: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Žēl, ka neesi sapratis

25.01.2023. 23:11

»

Atis Priedītis

Te vismaz pusei ierakstu nav nekāda sakara ar raksta tēmu, dominē apsaukāšanās un uzbraucieni citiem. Un tam ko es rakstu patiesībā ir pavisam tiešs sakars ar galvenā raksta tēmu, žēl, ja tu to nesaproti


Un pārstāj sevi te reklamēt! Izpelnīsies ne tādas vien rupjības, velti domā, ka tā tev būs reklāmas vairāk.

Atbildēt

😁

25.01.2023. 22:15

...
reptiļi
...
reptiļi
...
reptiļi
...

Atbildēt

Durix

25.01.2023. 21:50

»

Beta

krievija ķērusies pie pēdējā līdzekļa, mēģinājuma sarīdīt ASV un Eiropu...


Beta, nevajag te maisīt galvu neadekvātiem. Paskatīsimies patiesībai acīs- ES pērk amerikāņu gāzi daudz dārgāk nekā krievu. Sankcijas ieviesa viņi. Viņu pašu tirdzniecības apgrozījums ar KF ir audzis. ASV izdoti speciali atvieglojumi ES firmām , kas pārceļas uz ASV. Vācijas rūpniecība suzņēmumi, kas bija uz gāzes - bankrotē. Vissmieklīgākais stāstā- atšuva Gazproma ilgtermiņa kontraktus, ieviesa "biržu"..tagad jenķi lauž rokas un uzspiež ilgtermiņa kontraktus.Tā kā Beta , nedirs...Cilveki lasa arī angliski un vaciski, Tu ar savu Sārtu un viņa debilajiem uzstādījumiem vari iet uz nefrīta zižļa pasēdēt.

Atbildēt

Apmierinātais

25.01.2023. 20:45

»

Atis Priedītis

Te vismaz pusei ierakstu nav nekāda sakara ar raksta tēmu, dominē apsaukāšanās un uzbraucieni citiem. Un tam ko es rakstu patiesībā ir pavisam tiešs sakars ar galvenā raksta tēmu, žēl, ja tu to nesaproti


Piekrītu Tev Priedīti.
Pilnīgi un absolūti piekrītu arī raksta autoram.
Būšu rupjš, jo nesmu tolerasts, mentāliem idiotiem to visu nesaprast nekad.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2023. 20:22

»

Joprojām neesi atbildējis uz jautājumu

Kāpēc mums tas viss būtu jāzin? Pat neatgiecas uz raksta tēmu. Tu sevi kontrolē, vai kā? Varbūt mentāli slims esi? Te taču neviens neraksta, ko ikdienā dara, kas neatgiecas uz raksta tēmu! Vai to tu spēj saprast


Te vismaz pusei ierakstu nav nekāda sakara ar raksta tēmu, dominē apsaukāšanās un uzbraucieni citiem. Un tam ko es rakstu patiesībā ir pavisam tiešs sakars ar galvenā raksta tēmu, žēl, ja tu to nesaproti.

Atbildēt

Joprojām neesi atbildējis uz jautājumu

25.01.2023. 20:12

»

Atis Priedītis

Latvijas bibliotēkās šobrīd jau ir vairāk nekā 1000 manu grāmatu un bibliotēkas šīs grāmatas ir pirkušas par naudu. Tas nozīmē tikai to, ka tavs apgalvojums ir melīgs. Manas grāmatas tiek pirktas un lasītas un viena no tām - "Pirms sapnis izgaist, naktī iet" jau divus gadus ir iekļuvusi Latvijas bibliotēku...


Kāpēc mums tas viss būtu jāzin? Pat neatgiecas uz raksta tēmu. Tu sevi kontrolē, vai kā? Varbūt mentāli slims esi? Te taču neviens neraksta, ko ikdienā dara, kas neatgiecas uz raksta tēmu! Vai to tu spēj saprast?

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2023. 19:08

Šobrīd eksistē Latvijas bibliotēku portāls alise.lv, kurā ir visu Latvijas bibliotēkās esošo grāmatu pilns katalogs. Šajā portālā tiek fiksēta arī katra reize, kad kādu grāmatu ir izvēlējies kāds lasītājs. Tā kā čekistiem raksturīgie meli un izdomājumi ir ļoti viegli atspēkojami, bet čekisti jau neko citu nemāk, kā melot un krāpt cilvēkus.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2023. 18:55

»

Atim

Tas murgojums veikalos nenonāks, tāpat kā viss cits ko Priedītis sev piedzejo


Latvijas bibliotēkās šobrīd jau ir vairāk nekā 1000 manu grāmatu un bibliotēkas šīs grāmatas ir pirkušas par naudu. Tas nozīmē tikai to, ka tavs apgalvojums ir melīgs. Manas grāmatas tiek pirktas un lasītas un viena no tām - "Pirms sapnis izgaist, naktī iet" jau divus gadus ir iekļuvusi Latvijas bibliotēku pieprasītāko grāmatu Top 10. 2020.gads - 5.vieta, 2021.gads - 2.vieta.
Avots: https://www.akka-laa.lv/lv/par-akka-laa/jaunumi/443-darbu-publiskais-patapinajums-latvijas-bibliotekas-2021-gada/

Atbildēt

Beta

25.01.2023. 18:40

»

Mjā

Jaunāki jau nepaliekam, bet tik lielu daudzumu taktisku kļūdu iepirst vienā rakstā, tur vajadzīgs stipri veca čekista tvēriens. Ar šāda tipa raksteļiem, var vērsties pie krievu orku auditorijas, tie rij visus sūdus


krievija ķērusies pie pēdējā līdzekļa, mēģinājuma sarīdīt ASV un Eiropu.

Monitorēju kremlinu mediju telpu, tur galvenais naratīvs, 1/ Eiropa dara, ko ASV liek, 2/ Eiropa zaudējusi suverenitāti, 3/ Eiropieši, slabo sadot pa muti ASV?!

Krievieši šos mēslus ēd karotēm.
Kaut kādam durikam iedots pārtulkot vienu no raksteļiem...

Atbildēt

vv

25.01.2023. 17:36

Cik vienkārši un saprotami uzrakstīts, bet zombijiem to nesaprast.

Atbildēt

Andra

25.01.2023. 16:28

»

Andra

Klau, Fēlim, tik jautājums precizēšanai. Es Bučā neesmu bijusi, man nav pieejami kādi varbūt slepenie faili vai kas tamlīdzīgs. Jautājums tiešām tikai infas precizēšanai. Kādi ir tavi avoti Bučas sakarā, kas ticami apstiprina tevis teikto? Un jel kādi paša novērojumi uz vietas? Nu, vispār kaut kas tāds...


Konceptuāli ir atšķirīgi kara procesa veidi. Amerikāņi Sīrijā visu nolīdzina ar zemi un tad sāk škirot. Krievi neaiztiek civīlos un apzināti nešauj pa civīlajiem objektiem.Jau sen pirms Bučas SBU izrēķinājās ar visiem, kas tiem nepatika.Nošāva uz vietas pat amatpersonas.Būtu jābrīnās, ja viņi rīkotos savādāk Irpeņā un bučā, kur šie Krievijai simpatizējoši ļaudis patiešām bija.Ir ārzemju algotņu liecības par šo "instalāciju", ir internetā publicēts video materiāls no Arestoviča ofisa par Bučas atbrīvošanu un intervijas ar vietējo tautu ( neviens nepiemin nekādu genocīdu etc etc.)...Plus nekādas info un bojāgājušo sarakstu ar vārdiem un adresēm- tas ļautu saprast, ka 99% upuru ir simpatizējuši Krievjai.

Atbildēt

Andra

25.01.2023. 15:28

Klau, Fēlim, tik jautājums precizēšanai. Es Bučā neesmu bijusi, man nav pieejami kādi varbūt slepenie faili vai kas tamlīdzīgs. Jautājums tiešām tikai infas precizēšanai. Kādi ir tavi avoti Bučas sakarā, kas ticami apstiprina tevis teikto? Un jel kādi paša novērojumi uz vietas? Nu, vispār kaut kas tāds, kas apstiprina tevis teikto?
Jautājumi tava teksta par Buču sakarībā. Un nekādi nav ar uzbrauciena zemtekstu, tikai infas precizēšana.

Atbildēt

Fēlim

25.01.2023. 14:57

»

Fēlis

Kā jau pierasts kremļa feikanosciem- 70- 80% patiesības un pārdesmitprocenti tendenciozu melu, kuri iemet darvas karoti medus mucā. DP, nav tāda jana brēmera. Vajadzētu pamosties un pazondēt kurš te mēģina padarīt jūs par nākošajiem masu kapa līķiem ar sasietām rokām


Ak, jā ...Buča...Lai pigmeji viļnotos un šausmās spiegtu. MI6 instrukcijas vienmēr ir gudras. Kā iztīrīt ieņemto Buču no krievu līdzjutējiem un kolaborantiem tā , lai nevajadzētu slēpt pēdas, rakt līķus etc etc.. Tieši tā. Izdarīt to publiski un norakstīt uz krieviem. Briti Srebreņņicā rīkojās analogi. Un ir viens pilnigi neapgāžams arguments, kāpēc BučA ir ukraiņu darbs! NEVIENAI organizācijai nav izdevies dabūt Bučas "krievu slaktiņa upuru" sarakstus, vārdus un uzvārdus. To nav. Jo šie noslaktētie visi bija Krievijas atbalstītāji un publicēt viņu vārdus nozīmētu atzīt savu vainu.

Atbildēt

Andra

25.01.2023. 14:50

»

?

Jums kāds viedoklis? Kas rakstā nav pareizs


Es? Es izlasīju un noliku uz plauktiņa. Nu, ir cilvēkam tāds viedoklis, pagaidām domāju, ko ar viņu darīt. Es jau vairāk par to komentu žulti pasmaidu. Nu savākušies cilvēki, kuriem viss ir slikti un nekā. Un uzstājīgi -"tā žults ir vienīgais pareizais". Nu, izteiksiet žulti, un tālāk? Vai vieglāk paliks? Dzīve un notikumi apstāsies? "To konkrēti nevajag", bet ko "vajag un konkrēti"? Ir plāniņš un realizācijas palīgkomanda?

Atbildēt

pigmejiem

25.01.2023. 14:45

https://www.weforum.org/agenda/2022/06/ian-bremmer-crisis-geopolitical-recession-davos-2022/

Atbildēt

Хм

25.01.2023. 14:42

»

loģika

Ja Rietumi gribētu sagraut Krieviju, tad tak vajadzētu tajā iebrukt ar karaspēku, ne? Bet nē, Merkele u.c. draudzējās ar Putinu, būvēja gāzes vadu...


Ja Rietumi gribētu sagraut Krieviju, tad tak vajadzētu tajā iebrukt ar karaspēku, ne? Bet nē, Merkele u.c. draudzējās ar Putinu, būvēja gāzes vadu.

с чего такой вывод? Нет. Потому что военное нападение означает, во-первых, людские потери этих самых западных стран. А воевать уже особо никто не хочет. Плюс опять же ответный удар, который может нанести такое поражение, что это будет пиррова победа. В этом плане действительно выгодно покупать относительно дешевые ресурсы. Это выгодно и для своей экономики, и плюс это же ослабляет и саму Россию: а зачем что-то высокотехнологичное развивать, когда денежка и так немалая за ресурсы капает.
Но так как ЕС и США все равно конкуренты на мировой арене, то конфликт в Украине все равно в бОльшей мере выгоден США. Так как в первую очередь экономически бьет по той же Европе. При этом те же США продают СПГ по рыночным ценам, отвергая все намеки "ну может подешевле продадите, вы же обещали помочь, если что".

Atbildēt

?

25.01.2023. 13:51

»

qwe

Interesants raksts. Autors gatavs publikai "ziedot" pat 80% patiesības, lai "pamatotu" savu propagandonisko tēzi pēdējās 2..3 rindkopās


Jūs neesat pieradis, ka kāds ko pamato? Jūs spējat ticēt tikai tam, kas tiek visu laiku atkārtos TV, Radio, bet bez pamatojuma un pat bez loģikas?

Atbildēt

Andra

25.01.2023. 13:38

Jāāāā.... Ja pats raksts - nu tā, palasīt var. No cikla "arī tas ir Viedoklis", un pēc nolikšanas uz plauktiņa. Tad tie komentāri! Nu vienkārši pērles pērlīgās. Bija interese par to, kurā mirklī tā žults beigsies. Bet nebeidzas. Interesanti.

Atbildēt

25.01.2023. 13:11

»

Sarkanais mēris

Lai uzsāktu atbrīvošanos no sarkanā mēra infekcijas ir ķirurģiski jāatbrīvojas no augoņiem uz Latvijas miesas, anulējot tiem prettiesiski piešķirto pilsonību


Maz ticams, ka tas ko dotu, jo hunta ar CVK doto pielaidi valsts noslēpumiem, jau kontrolē Saeimas sastāvu. Un tad vēl otrsfiltrs - Saeimā nonākušo pielaide huntas noslēpumiem. Hazāri kontrolē CVK un VDD, kas dod pielaides. Cionisms ir Rīgas piks žīda politika. Bet Kariņš ir “visnoderīgākais idiots valstī”

Atbildēt

Sarkanais mēris

25.01.2023. 12:46

Lai uzsāktu atbrīvošanos no sarkanā mēra infekcijas ir ķirurģiski jāatbrīvojas no augoņiem uz Latvijas miesas, anulējot tiem prettiesiski piešķirto pilsonību.

Atbildēt

ir gan>TH (HT)

25.01.2023. 11:46

»

TH

Beidzot ieviesta skaidrība! Jo ASV FRS finansē ASV valdību ar usd drukāšanas mašīnīti, ASV karaspēka algotņus izmantojot savās politiskās interesēs pasaulē...


Bet Kremlī sēž reptilis no Marsa ne Putins,jo Putins sen jau kā miris, un COVID izgudroja latiši-fašisti, kopa ar proļatije amerikanci lai apindetu mus-latviijcus..

Atbildēt

qwe

25.01.2023. 11:44

Interesants raksts. Autors gatavs publikai "ziedot" pat 80% patiesības, lai "pamatotu" savu propagandonisko tēzi pēdējās 2..3 rindkopās.
Agrāk propagandoni tik daudz patiesības vienā rakstā neziedoja. Laikam likmes aug...

Atbildēt

TH

25.01.2023. 11:40

»

pilnīgi soviet meli:

ASV pati ir bijusi kolonija un nekad ar kolonialismu nav nodarbojusies. Krievija gan


Beidzot ieviesta skaidrība! Jo ASV FRS finansē ASV valdību ar usd drukāšanas mašīnīti, ASV karaspēka algotņus izmantojot savās politiskās interesēs pasaulē.

ASV ir cionistu FRS ķīlniece. Cionistu grupējums B’ nai B’ rith ar biroju arī Latvijā. Adrese Internetā gan nesen noslēpta. B’ nai B’ rith iesaistījās 1. un 2. PK stratēģijā, apvērsumā Patrogradā 1917., Aukstajā karā, tajā uzvarot izplatīja cionismu bijušā SSSR teritorijā. Cionisma definīcija ir “ielaušanās bez ieročiem”. Pat 40 miljonus izņēma no LV kases.

ANO un PVO šodien finansē FRS un caur to rok ceļu uz pasaules politikas kontroli. Uz cionistu Pasaules valdību - Zālamana 3000 gadus vecā kabalistu plāna ganīt visas pasaules tautas izpratnē. Tam kalpo CIP un Mossad un Pasaules ebreju kongress. Žīds Rīgas pilī un viss notiek pēc viņa prāta.

Jau brīdināju, ka hunta varu neatdos.

Atbildēt

25.01.2023. 11:28

»

...

Persona arī ir kapitāls un resurss patreizēja verdzības sistēmā.Paskaties sava pasē vai tur kaut kur ir rakstīts ka esi cilvēks


Lauķis to raksturo kā verdzību. Tas nav pareizi. Cilvēkkapitāls tikai noteiktās sociālās attiecības var kļūt par vergu. Cilvēktirdzniecībā.

Iekļaujošais kapitālisms paredz, kā minēju, novērtēt cilvēkkapitāla vienības vērtību ar informācijas specializēto kodu, ko plāno čipa veidā ievadīt delnā. Tādi dažviet pasaulē jau ir kā Norvēģijā, ASV un citur, atvieglojot ikdienu.

Plašākā nozīmē cilvēkkapitāls daudz precīzāk ar savu specifisko kodu tiek novērtēts, kuru iekļauj kapitālsabiedrības vērtībā. IT attīstības rezultātā pasaule no tirgus ekonomikas pāriet uz vērtību- novērtējuma ekonomiku. Piemēram Rietumi Krievijai nosaka gāzes cenu. Bankas nosaka NĪ kredīta cenu.

Tāpat tiek kapitālsabiedrībās novērtāta tās vērtība,vērtībā iekļaujot kapitālsabiedrības cilvēkkapitāla vērtību.

Pasaule, pārejot uz Pasaules valdības vadību, ar iekļaujošo kapitālismu sola uzturēt rūpj par ikvienas cilvēkkapitāla vienības noderīgumu un eksistdnci sociālo reitingu kredītpunktu sistēmā.

Ukrainas specoperācijā redzamā veidā iznīcina lieās cilvēkkapitāla vienības - Wagner bijušos cietuma ieslidzītos sūta uz fronti kā uz “Osvencimas krāsnīm”.

Ukraina uzvar, jo armiju sadursmē Ukraina ir labāk bruņota ar karaspēka efektivitātes informācijas kodiem, pat no kosmosa

Atbildēt

pilnīgi soviet meli:

25.01.2023. 11:11

»

vkusno ./

asv kolonialisma galveno simbolu makdonaldu tomer izdevas dabut prom no Krievijas ! Tagad to saprot ari Kazahija un seko sai joma Krievijai


ASV pati ir bijusi kolonija un nekad ar kolonialismu nav nodarbojusies. Krievija gan!

Atbildēt

tiesa

25.01.2023. 11:09

»

pa to laiku Kijevas žīdi apzog ukraiņus

Золотые яйца Резникова / Ответ Буданова / Раммштайн и танки // № 410- Юрий Швец


un Krievijas jevreji apzod daudzas krievu tautas, ieskaitot pašus krievus, bet krievi par to priecājās, jo 80% atbalsta Kremļa jevreju Putinu.

Atbildēt

atbilde

25.01.2023. 11:07

»

divkarodzība un 4.maija kurss

Arī atteikšanās no Abrenes tagad tiek skaidrota kā milzīgs Latvijas stratēģisks panākums, kas ir ļāvis nodrošināt stabilitāti un mieru Austrumeiropā. Ja tā, tad kāpēc citi neseko mūsu piemēram


....Arī atteikšanās no Abrenes tagad tiek skaidrota kā milzīgs Latvijas stratēģisks panākums....


Patiesībā tā Abrene 100 gadi nevaienam nav vajadzīga: Slikti, ka atteicās bez jeb kādas kompensācijas: Kaut vai par to Krievija būtu savākusi atpakaļ mājās savus imigratus...
Tās sarunas veda Ārlietu ministrija, ko vadīja A.Pabriks, MK vadītājs bija Kalvītis, prezidente VVF..Un visi bija par atdošanu..bez nekā...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: