Menu
Pilnā versija
Foto

Jānis Maizītis. In memoriam

N. Andersons · 12.11.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No Malas

16.11.2021. 16:23

Pārāk godīgs bija, tādēļ arī tik pāragri aizgāja. Depopulāciju var veikt ļoti vienkārši: uz nezināmo vielu tavā ķermenī īslaicīgi iedarboties ar nezināmu signālu no tavas viedās ierīces un vielas daļiņu sablīvējums tavā asinsritē var radīt trombu - tas ir tikai minējums - izpēte būtu jāveic atbildīgiem zinātniekim - vai mums tādi ir?

Atbildēt

Zee

15.11.2021. 23:22

Kaut kā savulaik iznāca palasīt Santas interviju ar Maizīti. Iespaids: sausiņš, pelēcība, cilvēks kā personība apaļa "nulle". Sajūta bija tāda, ka Maizītim pats svarīgākais ir nepazaudēt silto un stabilo krēslu zem pakaļas.

Atbildēt

Atgādinājums

14.11.2021. 18:45

»

Ari piekritu Peteris

Elle degt maizitim korupcionieram Shemotajam/ asv vestniecibas staigulim un Atskaitijas katru nedelju par Sauju baranku


Atgādinājums.

Pārtrauciet VDK ietekmi Latvijā vai atkāpieties: atklāta vēstule Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Maizīša kungam

Valdis Kalnozols, Saeimas deputāts · 06.04.2017. ·

Saņemot no Jums formālu atbildi uz savu vēstuli un iesniegumu, kurā bija lūdzis sniegt atbildes uz jautājumiem par Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieka saistību ar VDK, kā arī vairākiem būtiskiem jautājumiem par pārkāpumiem valsts noslēpuma glabāšanā, esmu neizpratnē, vai Jūs neuzskatāt par nepieciešamu atbildēt Saeimas deputātam pēc būtības, vai SAB apzināti nevēlas vai nespēj atbildēt uz šādiem sensitīviem jautājumiem vai arī tādejādi Jūs vēlreiz cenšaties skaidri man noradīt, ka, salīdzinot ar SAB vadītāju, Saeimas deputāts ir tikai maza skrūvīte mehānismā?

Vai neesat aizmirsis, ka tieši Jūsu kompetencē ir ietekmēt amatpersonu darbību vai amata ieņemšanu, izsniedzot vai neizsniedzot pielaidi valsts noslēpumam katrai konkrētajai personai? Jūs nosakāt, cik lojāls Latvijas valstij ir viens vai otrs deputāts, tādejādi liedzot vai atļaujot deputātam veikt viņa tautas vēlēta priekšstāvja pienākumus.

Sistēmai ir jābūt, lai nosargātu valsts noslēpumu, taču tajā pašā laikā jābūt skaidrai, saprotamai, caurspīdīgai un vienlīdz godīgai pret ikvienu, kura lojalitāti Jūs izskatāt, neatkarīgi no viņa ieņemamā amata u.tml. Sistēmai nav jābūt kā PSRS laikos, kad VDK nodrošināja visur esošu ietekmes aģentu tīklu visos varas līmeņos, lai gan izskatās, ka tieši šādu sistēmu šobrīd cenšas panākt mūsu drošības struktūras un ne jau bez bijušo VDK cilvēku ietekmes. Valsts augstākajai varai ir jābūt tautas velētam deputātam, nevis drošības iestāžu darbiniekiem!

Šobrīd kārtība, kādā tiek izskatīta pielaides izsniegšana valsts noslēpumam, grūti nosaucama par kārtību. Tas ir totāls haoss bez skaidriem noteikumiem, absurds, kārtējā likuma interpretēšana sev vēlama virzienā, un esmu pārliecināts, ka ir virkne amatpersonu, kuras ir ar mani vienisprātis. Bijušas neskaitāmas situācijas, kad skaidri iezīmējās sistēmas nepilnības, piemēram, Saeimas telpu remonts, kura ietvaros tika slepenota informācija, kurai nebija nekādas saistības ar valsts noslēpumu, turklāt piekļuve šai informācijai nesaprotamu iemeslu dēļ tika piešķirta uzņēmumiem, kuriem ir tieša sasaiste ar PSRS VDK.

Kāpēc valsts noslēpums tiek izmantots kā instruments, lai kādas noteiktas personas gūtu labumu? Kāpēc tas bieži tiek izmantots nevietā, turklāt, kavējot Latvijas iedzīvotāju interešu aizstāvību? Kāpēc rodas sajūta, ka SAB bijušo VDK darbinieku iespaidā cenšas darīt visu, lai atgrieztos PSRS laikos, kad bez VDK akcepta nevarēja ieņemt nevienu atbildīgu amatu varas struktūrās?

Ar savu bezdarbību Jūs uzturat sistēmu, kas būtībā ir zemu atalgota un slikti motivēta valsts pārvalde, tai skaitā tiesībsargājošās institūcijas, ar noslieci uz korupciju, kurā faktiski valda netaisnība, stagnācija, likuma burtu tulkošana vēlamajos virzienos un pilnīgs taisnīguma trūkums.

Nepublicējot informāciju par cilvēkiem, kas saistīti ar VDK, mēs pieļaujam, ka ar šiem cilvēkiem var manipulēt personas, kurām ir svarīgas citu valstu intereses. Jūsu rīcība, precīzāk, rīcības trūkums rada situāciju, kurā jau vēsturiski Latvijas tautai un valstij nelojāli cilvēki ne tikai ieņem aizvien nozīmīgāku lomu, bet arī kļūst par marionetēm mums nedraudzīgu ārvalstu spēku rokās. Tas ir novedis pie valsts parāda 10 miljardu apmērā un 370 000 Latvijas iedzīvotājiem, kas pametuši valsti.

Ar savu bezdarbību valsts tiesībsargājošā sistēma atbalsta kukuļņemšanu Latvijā, kas noved pie visā Eiropas slavenajiem zelta tiltiem, tautsaimniecības stagnācijas, neticības valsts pārvaldei un virknei citu problēmu. Ar zemu atalgotu un vāji motivētu tiesībsargājošo sistēmu ir viegli manipulēt, ko bieži izmanto savstarpējo attiecību kārtošanā.

Šobrīd nekas neliecina par to, ka tiesībsargājošā sistēma, tai skaitā arī SAB pārstāv Latvijas iedzīvotāju intereses, vairāk izskatās, ka tā pārstāv citu valstu intereses Latvijā. Viss notiekošais rosina domāt, ka ārvalstu ieroču ražotāji ar savu politisko lobiju palīdzību organizē karu Latvijas teritorijā un SAB faktiski atbalsta Latvijas ieraušanu kara darbībā. Latvijas drošībai ir bīstamas valstis ar lielu budžeta deficītu, kas, izmantojot pat karu Eiropā, ir guvušas savas tautsaimniecības izaugsmi un tautas labklājību.

Šobrīd SAB bezdarbība liecina, ka tā atbalsta augstākās valsts varas reputācijas graušanu, kas noteikti neveicina Latvijas pilsoņu iesaisti valsts augstākajā pārvaldē (DP bez sirdsapziņas pārmetumiem nesoda cilvēkus, kas izsaka draudus). Bijušie VDK aģenti veic darbības, kuru rezultātā tiek kurināts naids pret tautas velētiem pārstāvjiem, tātad – pret pašu tautu, tādejādi novēršot uzmanību no problēmām sistēmā un patiesiem vainīgiem pie situācijas valstī. SAB to pieļauj un ar savu bezdarbību akceptē.

Jūsu vēlēšanās saglabāt VDK ietekmi Latvijas Republikā ir acīmredzama. Vai tiešām arī mūsdienu Latvijā jādzīvo kā PSRS laikos, kad ne vienu svarīgu amatu bez VDK akcepta nebija iespējams saņemt, un tiesībsargājošās iestādes varēja tulkot likumus kā vēlas. VDK varēja manipulēt ar visām tiesībsargājošajām iestādēm. Šodien, izmantojot valsts noslēpuma likumu, kurš faktiski neko nepasaka, SAB uzskata, ka var neizsniegt pielaidi, izdomājot savu pamatojumu, nevis balstās uz likumu.

Nespēju saprast, kā tas nākas, ka 25 gadus pēc neatkarības atgūšanas vēl pastāv VDK ietekme uz SAB? Jūs vadāt iestādi, kurā tiek apkopota visa slepenā informācija, lūdzu, uzņemieties taču atbildību! Jūs kā bijušais ģenerālprokurors, kā esošais SAB vadītājs vistiešākajā veidā esat atbildīgs par netaisnību, kas valda mūsu valstī, ka likumus piemēro pēc burta, nevis pēc būtības, ka tiek ignorēta nevainīguma prezumpcija - arī valsts noslēpuma piešķiršanā, ka tiesībsargājošās iestādes tiek izmantotas personisko attiecību kārtošanā un daudzām citām aplamībām, valstī valda korupcija arī tiesībsargājošā sistēmā.

Ja Jūs nespējat vai sev vien zināmu iemeslu dēļ nevēlaties uzņemties atbildību un risināt šīs samilzušās problēmas, aicinu Saeimu atcelt Jūs no SAB direktora amata, kā pamatojumu minot to, ka esat zaudējis uzticību un neesat spējīgs pildīt savus pienākumus. Atgādināšu, ka Jūsu pienākums nav tikai NATO dokumentu aizsardzība, bet arī rūpes par mūsu iedzīvotāju labklājību un drošību.

Ja tomēr vēl izjūtat vismaz nelielu atbildību un kaunu Latvijas tautas priekšā, aicinu Jūs pašu atkāpties no amata, ņemot vērā, ka neesat spējīgs nodrošināt valstī taisnīgumu, neļaut bijušajiem VDK darbiniekiem manipulēt ar varu, nodrošināt, ka mūsu valsts pārvaldi neietekmē spēki no ārpuses, piemēram, Krievijas un ASV.

Noslēgumā atļaušos Jums vēlreiz atgādināt, ka tā arī neesat atbildējis uz manā vēstulē ietvertajiem jautājumiem par bijušo VDK darbinieku (par kuru nezināmu iemeslu dēļ SAB datu bāzē nav informācijas) krāpnieciskām darbībām, par kurām Jums būtu jārosina izmeklēšana.

Vēlreiz publiski atgādināšu Jums savus jautājumus, cerot, ka apziņa, ka to lasa liela daļa Latvijas sabiedrības, pamudinās Jūs atbildēt:

- Kāpēc bijušais VDK darbinieks (..) nav iekļauts SAB uzskaitē?

- Kuri Latvijas specdienestu darbinieki uztur ciešu kontaktu ar šo bijušo VDK darbinieku, kurš saskaņā ar manā rīcībā esošo informāciju ir strādājis arī Drošības policijas analītiskajā daļā?

- Kāpēc netika veikta izmeklēšana, kad minētais VDK darbinieks īstenoja pret Saeimas deputātu, Latvijai lojālu pilsoni, neslavas celšanu grupā?

- Kāpēc no LR tiesībsargājošo iestāžu puses nav veiktas nekādas darbības, lai noskaidrotu Saeimas deputātam nolaupīto bērnu atrašanās vietu un uzsāktu kriminālprocesu par ļaunprātīgu tiesas lēmuma nepildīšanu?

- Kāpēc tiesībsargājošās iestādes novilcina un atsakās uzsākt lietvedību par izdarītajiem pārkāpumiem pret personu, kura konkrētajā laika periodā ir sniegusi maldinošas liecības, kā rezultātā pret mani tika ierosināta krimināllieta?

- Kāpēc netiek ņemts vērā vairākkārtējs aicinājums noskaidrot, vai tiesībsargājošo iestāžu bezdarbība nav saistīta ar faktu, ka (..) ir iesaistīta LR specdienestu darbībās kā persona, kura atbilst aģenta raksturojumiem, prot veidot labas attiecības ar cilvēkiem, pārliecināt tos rīkoties savās interesēs, kā arī nevainojami un pārliecinoši melot?

- Kāpēc SAB, VP, LR Prokuratūra un DP ignorē manu vairākkārt sniegto informāciju par (..) prettiesiskajām darbībām?

- Cik vēl ir fiksēti gadījumi, kad SAB darbinieki, sadarbojoties ar bijušiem VDK darbiniekiem, cenšas manipulēt ar Latvijas uzņēmējiem un izkrāpt no viņiem naudu?

- Kuri SAB un DP darbinieki atbalstīja kriminālprocesu pret mani un piedalījās procesā, kā rezultātā mani bērni tika aizvesti no valsts bez manas ziņas un atļaujas?

- Kāpēc SAB, kura rīcībā ir nozīmīga Latvijas specdienestu informācija, nav darījis neko, lai izskaustu korupciju, kas vistiešākajā veidā būtiski apdraud Latvijas valsts Satversmi?

- Cik lielā mērā aiz šīm darbībām slēpjas manu bijušo konkurentu Skonto Būves un tagadējo politisko konkurentu Vienotības politiskās manipulācijas?

- Kāpēc tiek pieļauta informācijas noplūde no SAB un kādu ietekmi tas rada uz SAB pieņemtajiem lēmumiem (Kā LETA žurnālists varēja par SAB darbībām)?

- Kāpēc neatbildējāt uz deputāta lūgumu sagatavot priekšlikumus likumprojektam, kurā tiktu stingri noteikti termiņi, cik ilgā laikā SAB ir jāizskata deputātu iesniegumi par pielaidi valsts noslēpumam un jāsniedz skaidri kritēriji, pēc kuriem izsniedz vai liedz pieeju valsts noslēpumam deputātiem un ministriem, kuru darbs saistīts ar valsts noslēpumu?

- Kāpēc nesniedzat informāciju, kuriem Saeimas deputātiem ir cieši kontakti ar SAB un DP darbiniekiem?

- Kuri Latvijas plašsaziņas mediji tiek kontrolēti un ietekmēti no SAB un DP darbinieku puses?

- Kāpēc netiek izvērtētas Drošības policijas darbības, kuras atbalsta nāves draudu izteikšanu atbilstoši LR Satversmei ievēlētiem Saeimas deputātiem?

- Kāpēc Saeimas ēku rekonstrukcijas gadījumā SAB neveica pasākumus, lai nodrošinātu valsts noslēpuma saglabāšanu?[1]

- Kāpēc uzņēmumiem, kuru dibinātāji vai dalībnieki ir cieši saistīti ar bijušās PSRS Valsts drošības iestādēm, tiek izsniegti industriālās drošības sertifikāti?

- Vai ir pamats baumām, ka VDK pieredze ir viens no nosacījumiem, lai iegūtu industriālās drošības sertifikātu vai pielaidi valsts noslēpumam?

- Kāpēc aizvien netiek publiskoti to personu vārdi, ar kuriem citu valstu specdienesti un bijušie VDK darbinieki var manipulēt, izmantojot VDK datu bāzēs esošo informāciju?[2]

[1] http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/646287-saeimas_eka_izveido_telpas_slepenam_apspriedem_kur_nevares_apspriest_valsts_noslepumu

[2] http://puaro.lv/tiesiskums/sab-direktors-maizitis-sarga-cekistu-cilvektiesibas/

Atbildēt

Ari piekritu Peteris

14.11.2021. 08:43

»

VAI NE

Nav svarigi vai atgriezas Denis Čalovskis. It kā atgriezās parakstījis to, ko nebija darījis, tipa sadarbojās utt, jo tie tur nezināja, kur likt šādu gaļu sagādātu naski. GALVENAIS IR, KA ŠĪ PERSONA IZDEVA LATVIJAS PILSONI MIERIGI UZ 67 GADIEM SVEŠIEM NEZIN KUR, NEZIN PAR KO


Elle degt maizitim korupcionieram Shemotajam/ asv vestniecibas staigulim un Atskaitijas katru nedelju par Sauju baranku.
Grutupa skeles godmanju paris Karins Levits un NA brandza jus Perkonkrust gaidis Tautas tiesas prieksa.

Atbildēt

Taisnība agri vai vēlu uzpeld

14.11.2021. 07:55

Grāmatā nāve ataisno notikumus

Atbildēt

+1

14.11.2021. 00:08


Viens kārtējais riktīgais Nekas.

Atbildēt

Mareks Justs

13.11.2021. 23:03

»

2 Mēs

Tad viņŠ bija LeŠčinskis - kad tirgoja pie viesnīcas Latvija ar padomju pionieru kaklautiem. Un pēc tam stučija Indriksonam


Bijušā Latvijas Valsts Universitātes prorektora Pētera Lauvas sacerējumā "Vai bija Pērkonam Daugavu rakt..." var izlasīt par Grigoriju Lučansni, Skonto, Rīgas Krematoriju, Gunti Indriksoni, Imantu Spulģi, daudziem komunistiem un čekistiem. Lai nodreb nelieši!

Atbildēt

Yes

13.11.2021. 20:17

Vendenpelmenis

Atbildēt

Hihi

13.11.2021. 20:16

Nosprāga konfekšonka

Atbildēt

Moris

13.11.2021. 20:05

»

Auto replika

Par mirušajiem slikti nerunā


Tad jau nevar runāt sliktu arī par staļinu, hitleru, beriju, višinski, lāci, utt

Atbildēt

2 Mēs

13.11.2021. 17:34

»

tik tiešām

No sīka zaglēna un gej prostitūtas, Šlesera, Indriksons uztaisīja nopienu veci, kas ar Putina galma pederastiem un krievijas bandītiem šodien sēž pie viena galda


Tad viņŠ bija LeŠčinskis - kad tirgoja pie viesnīcas Latvija ar padomju pionieru kaklautiem. Un pēc tam stučija Indriksonam )

Atbildēt

tik tiešām

13.11.2021. 16:34

»

mēs

Ko tev sporta lielais atbalstītājs Indriksons nodarījis? Lai vairāk tādi būtu bijuši no čekas


No sīka zaglēna un gej prostitūtas, Šlesera, Indriksons uztaisīja nopienu veci, kas ar Putina galma pederastiem un krievijas bandītiem šodien sēž pie viena galda.

Atbildēt

mēs

13.11.2021. 16:09

»

es

Lai Jānis Maizītis deg ellē pie velna! Lai Jānim Maizītim 40 dienās seko pie velna arī Andris Guļāns, Aivars Borovkovs, Rihards Bunka, Aldis Plaudis, Guntis Indriksons


Ko tev sporta lielais atbalstītājs Indriksons nodarījis? Lai vairāk tādi būtu bijuši no čekas.

Atbildēt

aivarsz

13.11.2021. 15:07

Par mirušiem saka tikai labu vai NEKO . Es teikšu NEKO!

Atbildēt

Comirnaty Covid19 vakcīna FE9174

13.11.2021. 14:35

Comirnaty Covid19 vakcīna Sērijas Nr. FE9174 pēc kuras rodas smagi smadzeņu bojājumi ar runas traucējumiem senioriem.

Atbildēt

nepieleca slimais?

13.11.2021. 14:18

»

ja skraidīja

tad pie asv komunistiem/čekistiem, tur taču arī trekno lērums...redzat taču ko viņi dara asv...vienu gan arestēja


Uz ASV un citu sabiedroto valstu vēstniecībām staigāt ietilpa viņa darba pienākumos, bet dzīvot čekas dzīvoklī, noteikti nē.

Atbildēt

pec Phizer Comirnaty nevar vairs parunat

13.11.2021. 14:14

Ar viltu nospriceja manu mammu ( seniori)ar Pfizer ,,vakcinu,, es vinu vairs nepazistu, vina nevar salikt normali kopa vairs nevienu teikumu, mele mezgas, nu esiet modri, lai tie kretini pasi sprice sev tas INDES!!!!

Atbildēt

west

13.11.2021. 13:28

Tipisks moržs.

Atbildēt

Bezdomnijs

13.11.2021. 12:41

»

nu nu

“…Levits uz Linezera balkona


Bija!Bija!Redzeju gan balkonu un redzēju palmas!

Atbildēt

ja skraidīja

13.11.2021. 09:52

»

nedirs nu

Nekur neskraidīja. Irēja no čekas off-shore firmas dzīvokli un ņēma dokumentus uz mājām


tad pie asv komunistiem/čekistiem, tur taču arī trekno lērums...redzat taču ko viņi dara asv...vienu gan arestēja

Atbildēt

+++

13.11.2021. 01:08

Finka pareģojumi sāk piepildīties…

Atbildēt

Morgs

13.11.2021. 00:27

»

Auto replika

Par mirušajiem slikti nerunā


Nebūtu potējies , pret Covid-19 , būtu pelmenis ,
dzīvojis ilgi!!.....

Atbildēt

nu nu

13.11.2021. 00:15

»

VAI NE

Nav svarigi vai atgriezas Denis Čalovskis. It kā atgriezās parakstījis to, ko nebija darījis, tipa sadarbojās utt, jo tie tur nezināja, kur likt šādu gaļu sagādātu naski. GALVENAIS IR, KA ŠĪ PERSONA IZDEVA LATVIJAS PILSONI MIERIGI UZ 67 GADIEM SVEŠIEM NEZIN KUR, NEZIN PAR KO


Loti pareizi. Varu iedomāties tikai, ja tas būtu izdots krievijai un tagad strādātu tās interesēs. Kas attiecas uz "Latvijas pilsoni", viss ir nosacīti. Ikvienam nelegālim var izraut pilsonību ar visām iekšām ārā.

Atbildēt

Blēžu kartelis...

12.11.2021. 23:48

»

Žulis

Nu šeit vēl daudz kas nav pateikts. Maizītis ir tikai viens no daudziem, kas savā amatā nodarbojās ar kaitniecību. Viens ir tas, ko viņš sliktu darīja, bet ir vēl daudz kas tāds, ko viņš apzināti nedarīja, lai Latvijā nostiprinātu tiesiskumu


Maizītis, bija tikai viens, no "lielāko kretīnu" bara! Šitos tipus saliek, pēc viena principa: lai varētu nesodīti, likuma vārdā muļķot un apzagt Valsti. Ja šis nav organizētās noziedzības veikts izpildījums, tad ar stulbumu vien nevarēs piesegties!

Atbildēt

Hmm

12.11.2021. 23:46

Iekoda putina lapsene vai aizjūras?

Atbildēt

ASV sagādātājkangars

12.11.2021. 23:08

Un tiešām, atceroties šīs personas darbību Čalovska izdošanai svešai aizjūras zemei, liekas zīmīgi, ka šis nomira Lāčplēša dienā, kas asociēta ar Latvijas kā brīvas neatkarīgas valsts un tās cilvēku cīņām par to brīvību.

Atbildēt

VAI NE

12.11.2021. 22:58

Nav svarigi vai atgriezas Denis Čalovskis. It kā atgriezās parakstījis to, ko nebija darījis, tipa sadarbojās utt, jo tie tur nezināja, kur likt šādu gaļu sagādātu naski. GALVENAIS IR, KA ŠĪ PERSONA IZDEVA LATVIJAS PILSONI MIERIGI UZ 67 GADIEM SVEŠIEM NEZIN KUR, NEZIN PAR KO.

Atbildēt

3.14

12.11.2021. 22:33

»

Vai ne

Vai tik šī persona Maizītis nebija tas, kas ka satversmes priesedetajs izdeva Latvijas pilsoni Denisu Čalovski uz 67 gadiem cietumā nezin par ko un bez pieradijumiem par jelkadu vainu? Ja ta, tad jau pataisija Latviju par riktigu lopu sagades vietu, un tas ir vinai lielakais nopelns, tu;it aiz parejiem...


"izdeva Latvijas pilsoni Denisu Čalovski uz 67 gadiem cietumā"
D.Č. trimdā labojās, čakli mācījās, un jau sen ir atgriezies ... darbojas nacionālo veselības datu "sargāšanā"
google palīgā, kas nezin.

Atbildēt

Nosprāga nelietis. Priekā!

12.11.2021. 22:24

Gaidām nākošos nekrologus!

Atbildēt

Vai ne

12.11.2021. 22:18

Vai tik šī persona Maizītis nebija tas, kas ka satversmes priesedetajs izdeva Latvijas pilsoni Denisu Čalovski uz 67 gadiem cietumā nezin par ko un bez pieradijumiem par jelkadu vainu? Ja ta, tad jau pataisija Latviju par riktigu lopu sagades vietu, un tas ir vinai lielakais nopelns, tu;it aiz parejiem darbiem

Atbildēt

Alise

12.11.2021. 22:15

»

replika autoram

Vispār jau par mirušajiem pieņemts runāt labu vai vismaz paklusēt. Autors laikam par to neko nav dzirdējis. Bet miruša cilvēka sakarā sākt liet asaras par citu! Un par ko? Par veco blēdi Lembergu? Tas kā saucās? Vai negatīvas karmas izsaukšana...


Lasot repliku izklausās, ka LV dzīvo tikai viens vienīgs Lembergs un tie pārējie 1,7 miljoni tāds pārpratums vien ir. Jūs negribat pastāstīt par pārējiem? Cik cilvēku dzīves tika salauztas un sakropļotas Mizīša valdīšanas laikā ? Cik netaisnības un nelietību tika izdarītas viņa piesegā? Nav ko teikt? Tad , labāk paklusējiet.

Atbildēt

Mazsalacas meteorits

12.11.2021. 22:01

Vieglas smiltis aizgājējam !

Atbildēt

Nils Urbanovičs

12.11.2021. 21:39

Ar interesi lasīju rakstu. Līdz šai vietai [..] bet gan pret lielākajiem un sekmīgākajiem uzņēmumiem valstī, kas bija lielāko nodokļu maksātāju sarakstu līderi. Tādos uzņēmumos kā Ventspils nafta, Kālija parks, Ventbunkers [..]

:DD

Atbildēt

annelīte

12.11.2021. 21:29

»

Anita

Pietiek.com ir gan viena mēslu čupa, riebjas lasīt. I


Kāds spiež lasīt ? Nelasi un nemokies. BET ..kur mēsli, tur rozes... Es par mēsliem un rozēm!

Atbildēt

Aleksis

12.11.2021. 21:25

Nodzívoja šajā pasaulē 60 gadus, ieņēma augstus amatus, katru dienu ietekmēja cilvēku likteņus un varēja būt par taisnības cīnītāju, patiesības simbolu. Bet nebija... Aizgāja Lāčplēša dienā kā pretmets kā antagonists. Lai vieglas smiltis...

Atbildēt

Вася

12.11.2021. 20:04

Аффтар! Документы дай почитать! На стол клади! Убогий опус убого человека на уход Человека. Жду продолжения про то, как тракторист Истуканс сейчас всё спасёт! Давай жги, убогий!

Atbildēt

Anita

12.11.2021. 20:02

Pietiek.com ir gan viena mēslu čupa, riebjas lasīt. I

Atbildēt

Nesaukšos nekā

12.11.2021. 19:57

Man bija tas gods (salīdzinoši - domāju, ka jā) strādāt prokuratūras sitēmā nu jau aizsaulē aizgājušā Skrastiņa vadībā. Manuprāt, no vienas puses - Skarstiņš bija tiešām personība un tiešām Prokuratūra bija rakstāma ar lielo burtu. Jā, viņa laikā bija Baltijas banka, un nav noslēpums, ka diezgan daudzi prokurori bija savus iekrājumus ieguldījuši šajā bankā. Jā, un Levits varēja gozēties uz Linezera klīnikas balkona, kā smagi slims sirds slimnieks, jo prokurori savu naudu atguva, atšķirībā no citiem. Tas ir tas lielais mīnuss, kuru personīgi zinu, ko izdarīja Skrastiņš. Vēl, protams bija Šabanskis, kura ietekme nav analizēta. Un tomēr. Maizītis totāli sapludimāja prokuratūru ar valsts varu. Prokuratūra kļuva par pelnošu iestādi, kura paklausīgi, par adekvātu samaksu, pildīja pasūtījumus. Politiskos. Un tālāk viss aizripoja.Varbūt esmu naiva, bet domāju, ka Stukāns tiršām gribēja veikt izmaiņas, lai prokuratūra atkal būtu rakstāma ar lielo burtu. Diemžēl, ja vēzis ir devis metastāzes visos orgānos, nekāda terapija vairs neaplīdzēs. Nezinu, kad pienāks tas laiks, kad kardināli kas mainīsies.

Atbildēt

nemokies

12.11.2021. 19:47

»

KAS TUR TRAKS

samekles citu asv vestniecibas pastnieku


Brauc uz savu sapņu rašku-parašku, tur būs Ķīnas vēstniecības pastnieki!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: