Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā, būdami pie pilna prāta, izveidoja valdību, kurā otrs svarīgākais postenis valdībā uzticēts Jānim Reirim, kurš bija okupācijas režīma centīgs komjaunatnes nomenklatūras darbonis, karjerists - nevis savervēts, bet brīvprātīgs.

Okupācijas laikā čeka bija pakļauta partijas nomenklatūrai, tā nebija autonoma noziedzīga organizācija, - čeka kalpoja kompartijas un komjaunatnes nomenklatūras pavēlēm. Proti - tādiem reiriem un citiem koloborantiem un viņu Maskavas priekšniekiem.

Politikā šis ekskomjaunietis Jānis Reirs nekad nav sevi apliecinājis kā talantīgs vai intelektuāli jaudīgs, sekmīgs politiķis. Liecinieki apgalvo, ka viņš ļoti vāji saprot angļu valoda, kas mūsdienu finanšu pasaulē ir absolūti nepieciešama visaugstākajā līmenī.

Un šādu cilvēku Kariņš un „Vienotība” ielika tik atbildīgajā finanšu ministru amatā, un pārējā koalīcija ar savām rokām balsojot atbalstīja šo ļoti... īpatnējo izvēli. Tā nudien nedara cilvēki, kuri patiešām ciena savu valsti un atbildīgi domā par valsts stabilitāti un drošību. Tā - nedara!

Un katrs, kurš ir balsojis par šo ministru, ir līdzatbildīgs. Vislielākā atbildība Kariņam un „Vienotībai”. Tas nav emocionāls niknums, bet gan ļoti strikta un stingra pārliecība - ja Kariņš un „Vienotība” uztic valstij tik svarīgas nozares šādām personām, tad viņiem nedrīkst uzticēties ne kā partijai, ne kā cilvēkiem.

Novērtē šo rakstu:

107
10