Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MM

25.02.2021. 12:41

»

V.Ozols.

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās


Labi, pieņemsim es esmu boļševiks un atņemu mantu buržujam. Lembergs- buržujs? Kā tas var būt? PSRS komunistiskās partijas sekretārs un buržujs? Pilsētas mērs, kuram pieder neskaitāmas ārzonu firmas un kurš kļuvis par patiesā labuma guvēju gandrīz visos lielākajos Ventspils uzņēmumos?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.02.2021. 21:41

»

Sironis

Attais acis, stulbeni, tu neredzi ko Sorossa šestorkas dara? Latvijas vairs nav, ir kolonija Sorosa, kuru vada šestorkas Sorosa


Kāds pazīstams rokraksts,osi, tā jau sapratu, ka kalpo viņiem. Sorosam ar Latvijas izlaupītājiem- čekistiem nav pilnīgi nekāda sakara. Soross ir čekistu "jājamzirdziņš"!

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 21:21

»

Una

ko tev atgādina valsts izzagšana


Vai tad Lembergs vienīgais zaglis? Kāpēc netiesā Godmani, par Latvijas cukurfabriku iztirgošanu, kuras uzcēla par tautas saziedotu naudu? Vai tad Lembergam vienam Latvijā manta. Tiesā tādēļ, ka nepadalījās ar tādiem pašiem fruktiem.

Atbildēt

V.Ozols.

24.02.2021. 19:26

Šī Lemberga mantas konfiskācija ļoti atgādina 1917. gadu, kad boļševiki atņēma mantu buržujiem. Kā kapitālisma sistēmā kādam drīkst atņemt manu, ja kapitālismā buržuji ir pieļaujama šķira? Kas mums? Jauna sociālistiskā revolūcija tuvojās?

Atbildēt

Ja

24.02.2021. 18:29

»

S

ar novirzēm gēnu līmenī


tā būtu, no tādiem komentētājiem S un info te ne smakas nebūtu. Vai nu otrs variants - hroniski sadomazohisti. Jo tādas mokas pārciest te, starp latviešiem, dzīvojot, var tikai tie. Nu neko, mokās tālāk.

Atbildēt

ja gobzems

24.02.2021. 18:27

tad nav ko lasīt.

Atbildēt

Killers

24.02.2021. 17:37

»

toties

tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā


Jebaņis tu, visi mēdiji ar pediņiem pieder sen Sorosam, kā arī Latvijas

Atbildēt

nepaliec mājās

24.02.2021. 16:05

Gobzem, tu no mēnes nokriti vai? Tagad attapies , ka valsts tiek izzagta? Ko tu kā deputāts esi izdarījis lai tā nebūtu? Tie tikai 100mti miljoni, bet ar kovidšova palīdzību jau ntie miljardi.Vai to vēl neesi atskārtis ko?
D....js jau tu labs bet sāc kaut ko darīt lietas labā. Tev ir visas iespējas.

Atbildēt

toties

24.02.2021. 14:46

»

?

kapec tu lien seit ? tavus murgus pat delfi,tvnet un kasjauns nepublice


tie radījumiņi publicē reklāmas vakcīnām , vai tu jau izpildīji rīkojumu un iepirdi vaksīnu savā aukstajā gaļā? :)))

Atbildēt

joske

24.02.2021. 12:26

Gobzem tu mums visiem pensionriem atgriez atpakal saziedoto naudu,jo tu mums solito neizpildji.

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:56

»

Mēs krievīši

Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām


jūsu apgraizīto suga īpaši nadzīga uz cilveku sanaidošanu

Atbildēt

Kongo

24.02.2021. 11:32

Vispār jau noziedzīgi iegūta manta būtu nevis jākonfiscē valstij par labu, bet jāatgriež uzņēmējiem-godīgajiem bandītiem), no kuriem tās uzņēmumu daļas Lembergs izspieda

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

24.02.2021. 11:06

Visu bandu "proletārieši" apvienojaties ap puņķgrauzi Gobzemu! Kas tik Bordānam no veco čekas izdzimumu, latviešu tautas slepkavu puses tiek piedēvēts ! Ko tad Bordāns kādam ir nozadzis ? Pavisam vienkārš piemērs: Bordāns ar latviešu biznesmeni no ASV grib padzīt GAZPROMU ar Kalvīti priekšgalā un visa šī sarkano šakāļu banda, ar LL priekšgalā, Bordānu vaino valsts bendēšanā !!! Lembergs & Co ir fiziski iznīcināmi kā indīgas ērces !

Atbildēt

Protobalts

24.02.2021. 11:01

Ar Lembergu tas ir teātris ,aizsegs ,uzmanības noveršanai ,ka kas ,ta Lembergu tiesā ,gan zog gan tiesā -viņa sugas brāļi ,no Lebas cilts ,Kaina pēcteči ,tāpēc viņu nevar nosodīt ,galvenais ir teātris vairakos cēlienos ,priekš ieziemiešiem .
Man pretīgi šo absurda teātri verot savā zemē ,apgraizīto māksla neinteresē ( Rotko māksla tai skaitā ).
Bet ja kadu interesē ,tad droši ⛔ baudiet 💩JewMadLatvija jūtūb kanālu :[18+] Harijs Poters un Kamasutras Grāmata💩https://youtu.be/tlK50Hp0vyo
Variet vēl kļūt par sponsoru apgraizīto mākslai ,ar kuru demoralizē Latvijas jaunatni.

Atbildēt

???

24.02.2021. 10:39

Ok, bet kāpēc šķēle, šlesers, jaunups, ameriks, ušakovs ir brīvībā?
Šleseristi pat lien atpakaļ pie siles ar jauno politprojektu Līkums un Kabata

Atbildēt

Janka

24.02.2021. 10:25

Konfiscēto naudu varēs Bordans un ko sadalīt savā starpā ,Nejau valsts kase ienāks ,jo visi viņi ir vienādi taka nekādā starpība kam tā nauda bija vai Lembergam vai tagad būs Bordanam un ko.

Atbildēt

kk

24.02.2021. 08:40

man gan šķiet, ka gobzema iedzimtais juristeļa kampšanas instinkts liek raudāt naktīs, ka nav pielaists pie sadales. Kāda tur valsts...

Atbildēt

Nemelo!

24.02.2021. 07:56

»

limbaži

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem...


Lembergs nav apmelots. Jurašs un citi ir no specdienestiem, turpat redam Bordānu no Kluba 21 laikiem viņam ir pielaide valsts noslēpumiem. Vai nav mistiski? Ārzemju specdienesti ada LV un tagad pienākusi kārta Lembergam, jo specdienestu uzdevums tagad ir konfiscēt oigarhu īpašumus- viņi savu uzdevumu veikuši - izzaguši valstis ar ofšoriem. Meroni arī ir no specdienestiem - ārzemju.

Atbildēt

limbaži

23.02.2021. 22:04

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

Oki

23.02.2021. 21:49

Vēl interesantāks moments ir Vilipsona dzivokļa lieta - pēc tās ir jābūt idiotam , lai iegādātos nekustamo īpašumu šajā valstī . Jo pēc kāda laika , varbūt pat pēc vairākiem gadiem , kādam gudriniekam ar granātu rokās var ienākt prātā , ka šis īpašums ir jākonfiscē par labi valstij . Te ir īstais aisbergs , par valsti domājot .

Atbildēt

ROFLMAO

23.02.2021. 21:24

»

Zog visi kas pie varas

sen un dažādi. Lembergs domāja, ka var uzticēties ofšoru Meroni, bet ar reiderismu Meroni ar saviem Šveices korišiem apčakarēja Lembergu


Zog visi kas pie varas - un goblinam škrobe, ka nav ticis pie daļas.
Tāds pats politikānis-kleptokrāts.

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:45

"Da,za stranu obidno,poka naši stariki s golodu puhnut..."apmēram tā teica pazīstamā humora šova dalībnieki,Aldis izskatās ir viens no viņiem( pēdējais teikums viņa rakstā)

Atbildēt

zips

23.02.2021. 19:42

Aldim jau nu gan vajadzēja paklusēt par Lembergu,Meroni un visiem pārējiem "putniem". Pats lieliski ir barojies no šīs siles,saņēmis bonusus u.t.t. Jau tad,kad NRA sāka dziedāt slavas dziesmas Aldim un Artusam,sapratu,no kurienes vēji pūš un kļuva skaidrs,kā stabulē pūš šis tipiņš.Laikam jau nauda dara visu...

Atbildēt

Tā jau ir

23.02.2021. 19:13

Nestādos priekšā, vai tiešām ir kāds, kurš vēl neapjēdz kāds tiesas farss ir nospēlēts ar Lembergu. Tur kur nozagti miljardi, godmanis, kargins karsovickis, lavents, bordānkliķe, un citi - tur viss kārtībā! Kas ir Lemberga pie tam, it kā, nozagtie pārsimts miljoni? Tās tādas pupu mizas kopējā nozagtajā apjomā. Bet tiesā tad zaptes burku zagli, nevis miljardus nozagušos. Kādai tiesai te vispār var uzticēties, un kas tā mums te ir par valsti, ku visādie meroņiem prokurori jurīši atdod miljonus. Nekad nebūtu ticējis, ka tādi laiki būs jāpiedzīvo, un vēl Latvijā. Paldies Aldim par rakstu!

Atbildēt

Tete

23.02.2021. 19:05

Atļaušos nepiekrist. Opel Tigra un spīdīgas aproču pogas ir saprotamas lietas ne tikai lielākajai sabiedrības daļai, bet arī AG elektorātam no ''kotlešu un pudeles'' aprindām. Turpretīm nosaucot virsrakstā svešzemju mēlē grūti izrunājamu un lielākajai daļai absolūti nesaprotamu "limitedu" ar kaut kādu sarežģītu daļu skaitu, kaut ko sapratīs retais. Pie tam uzreiz radīsies jautājums, ar ko tad tieši šis "limiteds" un tieši šīs sarežģīto daļu apjoms ir tik ievērojams, ka to piemin. Kaut kas tur ir? Un spekulācijas uzvirmo ne pa jokam.

Atbildēt

tavs coment

23.02.2021. 18:57

»

LATVIETI ,NEPADODIES !

Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka


nes sev līdz kremlovskij portjank zapah laptenogih.

Atbildēt

ha-ha

23.02.2021. 18:24

»

Pilsonis

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz...


Tā nav nekāda sveša nauda.Šo naudu kungs ir kolekcionejis atrazdamies dažādos amatos,izmantojams dienesta ietekmi,tātad ir izmantojis valsts darba laiku kolekcionēšanai un nelegālā darba augļi ir ieskaitāmi valsts budžetā.

Atbildēt

LATVIETI ,NEPADODIES !

23.02.2021. 17:50

»

jautaajums

Par ik fenderēm govjuzēns ir noklusējis,cik fenderēs piedalījies pats


Stajies Alda Gobzemja partija un atbalsta grupa feisbuka !

Atbildēt

Brivibu Aivaram Lembergam !

23.02.2021. 17:47

Brivibu Latvijas politieslodzitajam Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Mēs krievīši

23.02.2021. 17:35

»

info

Latvieshi stulba suga


Kievu troļļi"zelta suga", ar naftas melnām smadzenēm, apkūpējušām?

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:26

»

Noskatieties

TV24 raidījumu``Kārtības rullis``-tur saprotama'valodā ir iztirzāts un izskaidrots kas un kā, un kā būs...Lūgums klausīties un ieklausīties,ne tikai ķengāties.Viedokļis var būt,bet pieklājības ietvaros


Ko tu saki!? Nevar būt! Domā sasēdinās visus ministru prezidentus, kas savā premjerēšanas laikā kļuva miljonāri? gailis, birkavs, godmamanis, šķēle, repše, krasts, kristopans, bērziņs, dombrovskis, šlesers, kalvīts, birkavs.... Ne jau algā miljonus saņēma.

Atbildēt

Pilsonis

23.02.2021. 17:19

Pagaidām vēl bordānkomunistu sauklis “laupīsim laupītāju” strādā, un spītīgais Lembergs kā Ventspils mērs bija pateicīgs šādas politikas objekts, nav ko noliegt. Tomēr nozagtā valsts vai Lemberga nauda būs kādam kaut kur jāliek, un pogaino vilkču shēmas naudas plūsmas tik mazā valstī kā Latvija nemaz nav iespējams noslēpt. Zagta nauda vienalga paliek zagta, būs jālegalizē arī tie 200 miljoni. Nešaubos ne mirkli, ka nākotnē mūs sagaida daudz krāšņākas kriminālās razborkas nekā mežparkos vai langstiņos, visticamāk starp bijušiem tiesu un specdienestu “biznesmeņiem”, Lemberga mantojumu dalot. Neesmu skaudīgs par bordānistu paaudzē izauklētajiem
topošajiem pagrīdes miljonāriem. Jādomā, ne jau Lembergs savā būtībā civiltiesisku strīdu starp biznesa partneriem padarīja par kriminālu jautājumu kārtošanu ar policijām un tiesām. Dziļi patiess ir sakāmvārds: sveša nauda laimi nenes.

Atbildēt

S

23.02.2021. 17:18

»

info

Latvieshi stulba suga


ar novirzēm gēnu līmenī

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un politiski represēcs)

23.02.2021. 16:59

Košers mani nedabūja. Indullis Durka.

Atbildēt

Lembergs valsti apzaga,

23.02.2021. 16:58

kolīdz savus privātdarījumus, izmantojot pašvaldības amatu un Ventspils ostu, slēdza ofšoros ar advokāta Meroni aizgādniecību.

Atbildēt

Derdz

23.02.2021. 16:40

»

info

Latvieshi stulba suga


Ko jūs, daļa no tiem nezin, kas viņus sagaida pēc šīs dzīves un nāves, šķiet, ka dzīvojam vienreiz, bet varbūt tā ilūzija ieborēta, ka aizmirstas, ka dzīvojam vidē, kurā pirms mums dzivoja un pēc mums dzivos, bet mēs novecosim, bet ūdens tecēs pa upi kā līdz šim, tikai daži, laikam tik iedomīgi savās domās kā dievi, lai jau.. bet tomēr, ja dieviņš tavu dvēseli ieslegs telpā kurā nenotiek dzīvība, kustiba,utt. Ko tad.

Atbildēt

info

23.02.2021. 16:28

Latvieshi stulba suga

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

23.02.2021. 16:16

Senioru vakcinēšanu pret Covid-19 sākušas arī reģionālās slimnīcas.

Atbildēt

von X

23.02.2021. 16:01

»

Pēteris

Arī tu Mauķis(ķe


piektajā gadā manīsi kas un kā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: