Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieslietu ministrija demonstrē jaunu haosa pakāpi Latvijas valsts pārvaldē, - trīs dienas pirms tieslietu ministra Dzintara Rasnača komandējuma ministrija gan zina, kad viņš dodas prom un kādu summu nodokļu maksātājiem izmaksās šis komandējums, bet nav „precīzi informēta”, kurp tieši ministrs dodas.

Pēc veselības ministra Gunta Belēviča demisijas Pietiek pēdējā laikā bija palicis tikai viens „regulārais aprūpējamais” – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kuram patīk regulāri doties arī eksotiskos ārvalstu braucienos par nodokļu maksātāju līdzekļiem, līdzi ņemot savu „operas pavadoni” – padomnieku Mārtiņu Drēģeri.

Taču pēdējos mēnešos Pietiek interesi ir piesaistījuši arī tieslietu ministra Rasnača ārvalstu braucieni, kas, kā nu izrādījies, ir ne mazāk interesanta tēma kā Belēviča un Rinkēviča komandējumi, - to apliecina nule kā saņemts Tieslietu ministrijas dokuments, ko šodien arī publicējam.

Kā izriet no šī ministrijas dokumenta – atbildes uz informācijas pieprasījumu, Tieslietu ministrija trīs dienas pirms komandējuma sākuma spēj nosaukt gan komandējuma laiku, gan tā izmaksas, gan arī amatpersonu, kas Rasnačam komandējumu apstiprinājusi, taču tai neesot ne jausmas, kurp tieši ministrs dodas.

„Šobrīd informācija nav precīzi pieejama,” – šādi ministrija par iecerēto Rasnača maršrutu izsakās gan saistībā ar viņa došanos uz ES Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksmi, gan par viņa iecerēto piedalīšanos ES Padomes konvencijas par cīņu pret cilvēku orgānu tirdzniecību parakstīšanas procedūrā.

Pietiek pagaidām nav izdevies noskaidrot, vai arī citas Tieslietu ministrijas amatpersonas ārvalstu braucienos dodas, ministrijai neesot informētai par komandējuma maršrutu un galamērķi. Domājams, ka skaidrību viesīs ministrijas atbilde uz oficiālu informācijas pieprasījumu par šo tēmu.

Pietiek arī turpmāk regulāri interesēsies par tieslietu ministra ārvalstu komandējumiem un tajos paveikto.

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0