Menu
Pilnā versija
Foto

Jaunā normāluma greizie spoguļi

Viedais Manels · 24.01.2022. · Komentāri (51)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Dr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.

Kas tad mudināja varas bļodlaižu Katrīnu Žukovu “stučīt”, protams, neņemot vērā cerību uz “treknāku kaulu” no huntas. Kā izriet no kļauzas: “Mednis konferencē tika pieteikts kā “terapeits, pediatrs, Āgenskalna klīnikas ārsts”. Viņa runātais par bērnu vakcināciju pret Covid-19 klausītājiem ļāva noprast, ka vakcīnas pret Covid-19 izraisa neauglību.”

Tātad mediķis, kas brīdina, ka potes pret kroņa vīrusu var negatīvi ietekmēt seksuālo un reproduktīvo veselību, ir “tautas ienaidnieks”. Toties politiķi, kas ar varu spiež visus injicēties pēc principa – kā būs, tā būs –, ir “tautas glābēji”. Tas nekas, ka par vakcinācijas aģitācijas kampaņas meliem vēlāk nekāda atbildība. Sauklis “vakcinētie neslimos” jau paslaucīts zem paklāja.

Skribentes sašutumu izraisa arī pieļāvums, ka Dr. E. Mednis “ārstē pacientus ar, iespējams, “melnajā tirgū” nopērkamu un veterinārmedicīnā izmantojamu ivermektīnu”. Tātad mediķis, kas izārstē kovidsaslimniekus, ir “ļaundaris”, kamēr baltsvārči, kuri KATRU DIENU pēc instrukcijas no augšas kā pa konveijeru aizlaiž aizsaulē sirdzējus štābeļiem, liedzot lētas, efektīvas un vēl nesen pieejamas zāles, ir “labdari”.

Lūk, šāda pašreiz ir jaunā normāluma greizo spoguļu valstība. Tajā tautas bendes ir godā celti, bet godprātīgi cilvēki – dubļos mīti.

Dr. E. Medņa teksts pilnībā:

https://t.me/Agenskalnaklinika/476

K. Žukovas kļauza:

https://t.me/Agenskalnaklinika/477

Novērtē šo rakstu:

200
15