Menu
Pilnā versija
Foto

Jaunā politiķa solījums

Aivars Zilups · 18.03.2023. · Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NC g

16.04.2023. 19:29

Kas tas ir pa mulki

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

23.03.2023. 08:45

Opozīcija,NOMIERINIET marģināļus--streso,kairina un tracina SAULES MŪŽA ZEMES ĻAUŽUS:suverēnā,neatkarīgā zemē normatīvie akti nevar būt ar ATPAKAĻEJOŠU SPĒKU anulēšanai,ja bijušas pretlikumības jomā-pierādījumi un darbs drošības iestādēm.
Valodas OBLIGĀTUMS:nepieciešamība uz darbu un zināšana;griezšanās valsts un pašvaldību iestādēs(izņēmumi),ārpus tā dzimtā valoda,nepatīk-ignorēt.Cerams Satvermes tiesā juristi vēl ir.Ak ta tiks atņemta pensija,konti bloķēti,sķirtas ģimenes(ir bijuši piemēri).SEGREGĀCIJAS pazīmju primitīvizms.Aūūū obdubsmen,KŪTRA kunga redzējumu.
Bet marģināļi varētu,tos kam padomijas apmāciba,likt apgūt no jauna Boloņas sistēmas mācību VECUMĀ līdz 100 gadiem.No latiņu:ĀRSTS,izārstējaties PAŠI.LAVETZA kungs tač doc.jur.,pie tam Boloņas sistēmas!?

Atbildēt

lotgolas pļerzātāji

21.03.2023. 01:54

muld daudz, zog labi, Darbam neder

Atbildēt

visticamāk

19.03.2023. 22:42

»

??

parodija vai groteska


tuftoloģija.

Atbildēt

??

19.03.2023. 21:01

parodija vai groteska?

Atbildēt

primātu paranojai

19.03.2023. 16:19

»

Pirātu partija

Nesapratu, to samurgojumu, ko tikko izlasīju. Tas bija sarkasms, vai Zilupes Aivars tā tiešām domā...


ļoti gara murgu lēkme šoreiz. un gals atkal nolūzis. divreiz lielas irsas priekšvakarā.
drīz smukas primātu bēres ar sērīgu žopēna mūziku un melnbaltiem plastmasas kroņiem.
ja kāds vēl nesaprata, pēc ilgas muldēšanas nāk ātra miršana. būs pavisam jautri!!!
primātu paranojai palicis mazāk par trīs mēnešiem!

Atbildēt

Punkts 32./a

19.03.2023. 14:20

Un vēl man ir 3 kastes ar 7,62 mm.Tāpēc man ir neliela iespēja padarīt pasauli labāku! Tā, lai mūsu mežā nebūtu jenotu!

Atbildēt

nu šitā pergamenta sacerētājs

19.03.2023. 14:17

ir cienīgs būt par Latvānijas Prezi! Aizēnotu pat Valstsgribi!

Atbildēt

Jānis

19.03.2023. 13:36

Plānprātiņu kritiskā masa ir pārsniegta! Vajag sākt piespiedu psihiatrisko stacionāro šo subjektu izolāciju.

Atbildēt

Rankop32

19.03.2023. 12:32

Have you really not even understood until now why L. Lapsa is being persecuted?
Then your mental abilities are so excellent, so excellent!
If you can't understand such simple things, please don't pollute the net, don't... 𝗪𝘄𝘄.𝗽𝗮𝘆.𝗵𝗶𝗿𝗶𝗻𝗴𝟵.𝗰𝗼𝗺

Atbildēt

Zilace

19.03.2023. 12:09

»

Pirātu partija

Nesapratu, to samurgojumu, ko tikko izlasīju. Tas bija sarkasms, vai Zilupes Aivars tā tiešām domā...


Es domāju, ka tas bija sarkasms... bet Tu, izskatās, esi nopietni ķēries pie zīlēšanas... tikai, Tev par vilšanos, tam vajag spēju :)

Atbildēt

Apmierinātais

19.03.2023. 10:42

»

lauķis

Tā gan,politiķi par saviem noziegumiem uzņemas "smago" politisko atbildību


Viņi tā domā, patiesībā viss ir vienkārši, daži grami metāla un "laika jautājums" - pienāk mirklis un viņi satiksies ar savu, neapstrīdamo porciju soda sankciju.

Atbildēt

lauķis

19.03.2023. 07:31

»

Apmierinātais

Vispār jau - "Katram noziegumam ir savs vārds, uzvārds un paraksts


Tā gan,politiķi par saviem noziegumiem uzņemas "smago" politisko atbildību.

Atbildēt

lauķis

19.03.2023. 07:30

Politiķi ir līķu tārpi.Ko gan šādi tārpi var solīt un kur nu vel izpildīt savus solījumus.
Kad beidzot cilvēki sapratīs kas darāms ar parazītiem?!

Atbildēt

Pirātu partija

19.03.2023. 00:17

Nesapratu, to samurgojumu, ko tikko izlasīju. Tas bija sarkasms, vai Zilupes Aivars tā tiešām domā?

Katram politiķim jārīkojas saskaņā ar saviem politiskiem uzskatiem un savu pasaules redzējumu, bet tautai jāmāk atšķirt jenoti, sociķi, komuņagas, meļi no normāliem cilvēkiem. Nekam, neko solīt nevajag un nekādu politiķu solījumu.

P.S. Tā ka notikumi mums notiek līdzīgi kā putleriskā raškā, tad mazliet uzrakstīšu par rašku, pēc tam par ekonomiku.

Kā visi jau zin, starptautiskā krimināltiesa izdeva orderi puķina arestam. Teorētiski, ja puķins atbrauc pie sava drauga pašinjana aprunāties, viņš var tikt apcietināts, ja puķins aizbrauc pie bratuškām serbiem, viņš var tikt apcietināts. Puķins to saprot un arā no bunkura nelīdīs. Žurka ir iedzīta stūrī un ļoti bīstama, jo no bunkura-alas sāks lekt virsū cilvēkiem, žurka ir steidzīgi jalikvidē.
Ļoti savlaicīgs ir ES solis, par puķina aresta ordera izsniegšanu, tagad vinnīpukam Si jādomā, tikties ar starptautisko noziedznieku, vai tomēr vēl nogaidīt. Ja Si tiksies, tad nostrādās nelaimes nesēja likums, un Si zaudēs savu amatu trīs mēnešu laikā! Ja Si vasals, puķins, neklausīs savu saimnieku Si, tad viņam tiks atrasta maiņa un pahans puķins tiks likvidēts. Ķīna negrib pazaudēt izejvielu ieguves vietu, rašku.
Puķins vilks arā “konservus”, tas ir nopirktus augsta līmeņa ierēdņus. Piemēram raška ir nopirkusi ANO ģenerālsekretāru, kovididiotu guterišu, vai katoļu vadoni pedofīlu, kovididiotu, globālistu francisku, kuri ļoti gribēs ar viņu tikties, tādā veidā parādot, ka viņš vēl ir leģitīms. Abas šo pārstēvēto kovididiotu organizācijas drīz beigs pastāvēt. Sodīt vajadzētu arī žīdus, Izraēlā darbojas 15. nelegalas klīnikas ar organu pārstādīšanu bagātiem cilvēkiem. Tāpēc no desmitiem tūkstošu Ukrainas vecākiem atņemtiem bērniem, vajadzīgie nonāk par donāriem šādās klīnikās. Ja vienu bērnu sagriež orgānos var nopelnīt ap miļjonu dolāru, bet tur ir plūsma. Kaut kas starptautiskai tiesai laikam ir zināms, būs izmeklēšana, un žīdi saņems pēc nopelniem.
Raškā uzbūvētā sistēma jūt savu galu, drīz redzēsim tās agoniju. Līdzīgi būs vēlāk arī latvanijā.
Raškā sāksies cīņa par varu starp grupējumiem, skaļas likvidācijas un smukas bēres.
Vatņiki gribēja cccp laiku un trīsdesmit septīto gadu, un to saņems. Sāksies ar dziesmiņām, kas nav matuškas valodā, tās aizliegs. Par savādāku dziesmu klausīšanos, liels naudas sods, vai liks uz sutkām.

(AKAKAKALAKA sapnis, ja kāds nesamaksā) Raška pēc zaudētā kara pašizolēsies, aizvērs visas robežas, konfiscēs vatņikiem atlikošo valūtu. Raška lieliem soļiem atgriezīsies cccp laikos paņemot no tiem visu sliktāko.
Sāksies represijas, izsisties ierēdņos varēs tikai varnešu irsas laizītāji, negatīvā selekcija. Dažos reģionos būs bads. Tauta sāks grimt nabadzībā.
Raškā lielo pilsētu iedzīvotājiem un oligarhiem ir liels daudzums skaidras naudas, ASV un ES slepus gatavo, savu valūtu nomaiņu, mainīs skaidro naudu ierobežotā daudzumā un laikā. ASV iespējams būs divas valūtas, jauns iekšējām ASV tirgum paredzēts $, un ārējais dolārs. Līdzīgi izdarīs raškā, būs divi rubļi, iekšējais un ārējais. ES savai valūtai nomainīs nominālus.
Amerikāņi nav pieraduši dzīvot ar augstiem hipotekāro kredītu procentiem, centrālā banka tos ceļ, tas nozīmē tikai vienu, būs krīze kā 2007.gadā un atkal sāksies no ASV. Vēlāk pārmetīsies uz ES plus dabas kataklizmas, kas sagaida eiropu un pasauli gada otrā pusē, un būs pavisam jautri.
Ja kāds vēl nesaprata, pasaule ir lielas ekonomiskas irsas priekšvakarā. Sāksies ar defoltu, lielo mezglu bankrotu. Gada otrā pusē palīdzes arī daba. Kataklizmas, tehnogēnas avārijas, vētras, plūdi, šļūdoņi, zemestrīces (drīž Sočos) vulkāni. Būs jautri!!! Ceļošna otrā gada pusē nav vēlama, avārijas tuneļos (tāda lieluma kā Lamanša), problēmas ar AES reaktoriem (Francijā), avārijas kodolraķešu šahtās (Krievijā).
Līdz jenotības padzīšanai no siles un ekonomiskām kataklizmām pasaulē palicis mazāk par trīs mēnešiem!

Atbildēt

Apmierinātais

18.03.2023. 20:45

Vispār jau - "Katram noziegumam ir savs vārds, uzvārds un paraksts".

Atbildēt

Apmierinātais

18.03.2023. 20:44

»

VB

Es teiktu, visumā, plāns ir ģeniāls, izņemot šo


Nu un ko tu nesaproti, tur tak skaidrin gaiši definēts - svingeru grupņiks....

Atbildēt

VB

17.03.2023. 05:59

Es teiktu, visumā, plāns ir ģeniāls, izņemot šo:
"17. Gadījumos, kad bezdarbība var būt nelietība, es vērtēju spēju vienoties augstāk par uzstāšanu uz savu atsevišķo viedokli. Tāpēc es atzīstu balsošanu grupā, tas ir, partijas balsojumu."!

Atbildēt

A Kukule

17.03.2023. 05:06

Velns lai parauj tādu dzīvi!

Atbildēt

Feiss

17.03.2023. 02:45

Slima suņa murgi.bez mērķa!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

17.03.2023. 01:02

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa Bb liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabarants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš Bb", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai demences bloķētā invalīda plānprātiņa Bb zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

no seerijas

16.03.2023. 19:43

Esmu Dievs, un paveelu dziivot saskanjaa ar Biibeli!!!

Atbildēt

Indulis Duka

16.03.2023. 19:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Galvenais demences bloķētā invalīda plānprātiņa uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Atbildēt

Anti colorados

16.03.2023. 18:39

Un tagad jums paliks,
Gan silti, gan viegli
Un jums par to nebūs nekas.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.03.2023. 18:39

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Žulis

16.03.2023. 18:14

Tos zvērestu un solījumu tekstus var saražot kaudzēm, bet kamēr deputāti un viņu partijas nenesīs nekādu reālu atbildību par savu solījumu nepildīšanu, tā būs tikai makulatūra. Interesanti, ka šādas atbildības ieviešanai nav vajadzīgi nekādi miljoni. Pietiek likumdošanā iestrādāt tikai dažus teikumus un viss kārtībā. Bet nevienam no Saeimā sēdošajām simts runājošām galvām "nav ienācis prātā" kaut ko tādu ierosināt.

Atbildēt

Bez vātda

16.03.2023. 17:45

Cik pretīgi viepļi.

Atbildēt

!

16.03.2023. 17:35

Narkomānija! Nav ko teikt. Vajag ārstēties!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: