Menu
Pilnā versija
Foto

Jaunā valdība. Es nesaprotu, kā mēs te nonācām

Jurģis Liepnieks, Neatkarīgā · 18.09.2023. · Komentāri (73)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Manejais

27.09.2023. 15:34

Baisi klust, lasot un iedzilinoties,,

Atbildēt

Taisnība

20.09.2023. 19:19

Ak, kādas tik kombinācijas te nav sarakstītas... Diemžēl, kangariņš savas prāta spēju aprobežotības dēl ne uz ko sarežģītu nav spējīgs. Kombinācija bija prasta- ja viņš paliktu premjerēt, tad pēc pavisam neilga laika viņam būtu jānosauc dombrovskis kā jaunais EIROKOMISĀRS. Tagad viss ir bumbās, pats ievilka pornozvaigzni par premjerieni, pats iefīrējās par ministru ar visplašāko bezmaksas ekskursiju izvēli un selfiju taisīšanu ar pasaules bonzām, pēc pusgada prasīs no platkāju blondīnes pretpakalpojumu, lai dombrovska vietā nominētu eirokomisāra amatam viņu. Tas arī viss!

Atbildēt

Latiš

19.09.2023. 14:11

»

ome

Lūdzu nerakstiet šeit komentārus krievu valodā, jūs tikpat neviens nesaprot


Krievu valodu saprot ikviens daudzmaz izglītots latiš.Krievu valoda ir jāmācās,noderēs.

Atbildēt

Janka

19.09.2023. 14:03

Par Kariņa atkāpšanos, manuprāt, viss skaidrs. Viņš ir noskatījis sev siltu vietu Briselē, tāpēc atkāpās un ielika sev paklausīgu premjeri Siliņu, kas vajadzīgajā brīdī viņu izvirzīs Briseles amatam.
Tikai personiskā karjera, valsts intereses Kariņam ir pēdējā vietā.

Atbildēt

Atmiņā par Olafu Pulku UN JV mīlošo Burovu

19.09.2023. 12:26

Vēl ne tik sen Jaunās Vienotības biedri,tai skaitā
tagad priekšniekos izvirzījies Olafs Pulks, apkaroja Amerika 20% rokaspuisi, kukuļņēmēju un kukuļošanas organizatoru, interešu konfliktu meistaru, sarunāto celtniecības konkursu vistuozu, vienu no slavenākajiem politiskās korupcijas (Jūrmalgeitas) pārstāvjiem Oļegu Osipoviču Burovu. Tagad Burovs diktēs Vienotībai un Pulkam noteikumus,jo viņu paņēmuši par nodrošinājumu balsu pārsvaram Saeimā. Tagad Burovs Pulkam lielākais draugs. Nepietiek ar zagļiem ZZS un Latvijas piesmējēju Lembergu ar pretīgo viepli un velna dvēseli Brigmani, tagad vēl arī atzītus kukuļņēmējus piesaista, visādus burovus, kuriem lielākie draugi ir vesela varza krimninālnoziedznieku (viens no tiem vēl arvien laikam slēpjas Kreivijā). Velnu mātītes un tēviņi ir visi Jaunās Vienotības biedri, jo atbalsta šos kriminālnoziedzniekus ap un iekš Jaunās Vienotības spices. Jaunās Vienotības biedriem vieta ellē ir nodrošināta, kā arī tiesāšana ar mantas konfiskāciju pēc pāris, trīs gadiem, ja ne ātrāk.

Atbildēt

Хм

19.09.2023. 09:26

»

Skumjais Bruņinieks

Izskaidrošu, cik veikli Vienotība kārtējo reizi visus aptina ap pirkstu...


То есть вы признаете, что США имеет такое влиение на Латвию, что это уже прям как-то неприлично звучит - te var kārtīgi arī atrauties no ASV. -
Ja ASV sitīs pa pirkstiem,

Хм, но ведь именно это постоянно твердит Кремль и его поклонники: что Латвия несамостоятельна в своих решениях

Atbildēt

janka

19.09.2023. 08:08

Kas tur ko nesaprast
Te pilns ar ielikteņiem un visi viņi ir par manu naudu algoti citu iegribu izpildītāji.
Izskatās lai būtu pārmaiņas jāgaida kad iestāsies 90-tie Nr.2

Atbildēt

Neticami bet fakts

19.09.2023. 07:59

Tak visa tauta soc tīklos šūmējas un nespēj noticēt, ka mēs Vienotības pavadā atpaliekam no Igaunijas un Lietuvas visās jomās… nerunājot par milzīgo atpalicību no citām ES valstīm. Tas nozīmē tikai vienu ka gadiem pie lemšanas ir nejēgas, neprašas un totāli muļķi, kuru idiotisko lēmumu rezultātā valsts stagnē un grimst aizvien dziļāk bezizejas “purvā”. Katru dienu nākas dzirdēt par kautkādām shēmām un augstāko amatpersonu korupciju (kautvai nesen aizturētais Vienotības Valmieras mērs) tā vien liekas, ka nekas cits te nenotiek kā TIKAI domā kā pieņemt jaunus sodus, pacelt nodokļus un komunālos maksājumus un kur ko varētu nozagt tautai. Ja mēs runājam par šo partiju apvienību tad kautko tādu piedzīvot vairs nav kur tālāk iet. Jaunā Vemjotība, kuri šausmīgi ienīst tautu, Zilie zemnieki kuri jau 20 gadus tur sēž un NEKO nav izdarijuši tautas labā kā tikai sēdējuši un gaidījuši neķītros piedāvājumus un liekušies uz to pusi kur tiek izteikts kāds ienesīgs piedāvājums un protams vēl kā viņus sauc P…… partija, kuriem par visu cenu ir nepieciešama sabiedrības un bērnu totāla degradācija un nekas cits tiem neinteresē kā tikai lai katram varētu kautko nogriezt vai piešūt starpenē. KUR MĒS NONĀKSIM ar jau ŠO raibo kompāniju….. izliekas ka dziļāk bedrē vairs nav kur krist, bet izrādās ka tomēr vēl ir varianti :)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2023. 07:48

Izskaidrošu, cik veikli Vienotība kārtējo reizi visus aptina ap pirkstu..
Bezlemberga valdība Vienotībai bija, kā neciešamas zobu sāpes.
Partijai atkal bija jāveic Lemberga glābšanas operācija. Bet kā to izdarīt?
Kā pierādīt Puzei savu draudzību un reizē nezaudēt seju savu vēlētāju acīs?
Pirmajā Puzes glābšanas operācijā arī bija savas problēmas..
Tad negaidot radās neparedzēta izdevība..notika Zolitūdes traģēdija un "lācītis" sarunā ar prezi Bērziņu, kad gāza bezlemberga valdību, pēkšņi saprata, ka ir atbildīgs par Zolitūdes jumta skrūvēm.
Zīmīgi, ka par pelnošās, valstij piederošās Citadeles uzdāvināšanu Dombrovskis neizjuta atbildību..tāda, lūk, dīvaina politiskā atbildība Vienotības stilā..
Tātad..kā šoreiz pasaukt Lembergu valdībā, lai Vienotības vēlētājs nepaliktu aizdomīgs..?
Un, ziniet...radās izdevība!
Sekojiet datumiem...maija sākumā( šķiet desmitajā ) mūsu "nācijas tēvs" paziņo, ka nekandidēs uz otru termiņu.
Bingo...saprata Vienotības un Puzes čekisti un drīz vien plāniņš bija gatavs. Maija beigās(20 datumā) Kariņš iemet sabiedrībā "makšķeri"..un nāk ar publisku paziņojumu, ka koalīciju vajadzētu "paplašināt".
"..trūkst dinamisma" - saka trimdas "lietderīgais idiņš"!
Drīz vien Vienotība izvirza savu jauno prez. kandidātu un Rinkeviču, pateicoties ZZS balsīm, ievēl.
Tādi ir fakti.
Tas Vienotības naratīvs sabiedrībai bija šāds -
redziet..cik mēs labu, super puper prezidentu dabūjām valstij..un tas ir mūsu - Vienotības panākums, vienreizējs sasniegums..
Bet nu jā..ir arī maza "garoziņa" šim garšīgajam maizes riecienam..ir maza, kā saka, neērtība - tas notika DIEMŽĒL ar ZZS balsīm un tagad mēs esam politiski parādnieki ZZS( vārds Lembergs vispār netiek pieminēts)
Mēs jau vispār esam pret Lembergu..bet ko var darīt..savādāk Latvija nebūtu dabūjusi tik vienreizēji labu prezidentu.
Respektīvi - Vienotība, kā primāro cenšās pasniegt sabiedrībai sava labā prezidenta ievēlēšanu, bet samaksa ar Lemberga balsīm ir blakusprodukts.
Bet es uzdrošinos apgalvot pretējo.
PRIMĀRAIS ŠAJĀ VILTĪGAJĀ SPECOPERĀCIJĀ VIENOTĪBAI BIJAI LEMBERGA DABŪŠANA ATKAL VALDĪBĀ!
BET PREZIDENTA RINKEVIČA IEVĒLĒŠANA BIJA BLAKUSPRODUKTS - DUMŪ AIZSEGS.
Prezidenta vēlēšanas bija viens liels teātris, tā pat, kā Siliņas tehniskā pagaidu valdība.
Redziet, cik smalkas, veiklas tehnoloģijas..viegla akcentu nobīde..gluži, kā tajā slavenajā teikumā, kur viens komats izmaina visu jēgu.
Mūsu gadījumā tāpat..fakti vieni un tie paši, bet, ja tos pasniedz Vienotībai labvēlīgā veidā, jēga un mērķis pavisam cits izveidojās.
Viss Vienotības elektorāts norija šo sūdu un lepojas ar savu partiju, kas panāca tik super laba prezidenta ievēlēšanu.
Jā..mazliet ir rūgtenuma piegarša lemberga sakarā..bet V vēlētājs jau sāk arī pamazām pierast pie smagos noziegumos notiesātā oligarha.
Vai esat kaut ko IRā pēdējā laikā sliktu lasījuši par Lembergu..kur ir Judins no Vienotības, kas pēc Rīdzenes sarunām skraidīja un klaigāja - oligarhi, Lembergs valsti nozog..palīgā..!?
Neko Jūs nedzirdēsiet vairs sliktu par valsts nozadzēju Lembergu no Vienotības..jo tā tagad ir Tabu tēma šajā Lemberga kabatspartijā.
Tiesa..pēdējā laikā, redzot šo visu bardaku..arī V vēlētājs - parastais sāk spirināties pretī - saka.."..ja tā ir tā cena, par kuru mēs dabūjām Rinku par prezidentu, tad mēs neesam ar mieru..".
Jo te grūti kaut ko iebilst..to, kas tagad notiek, pat grūti izteikt vārdiem..?
Kas tagad notiek Latvijā - traģēdija, komēdija, traģikomēdija...ar detektīva elementiem..varbūt kāda lēta vodeviļa - absurduma teātris..???!!!
Kāds stipri, stipri no ārpuses rausta aiz aukliņām mūsu politiskās lelles..vai nejūtiet?
Siliņa un viņas valdība ir lielgabalgaļa..lai iztaustītu, kāda būs galvenā stratēģiskā sabiedrotā ASV reakcija?
Paņemt valdībā ar ASV sankcijām aplikto, smagos noziegumos notiesāto (1. inst) Lembergu ir diezgan riskants un atbildīgs pasākums, te var kārtīgi arī atrauties no ASV.
Ja ASV sitīs pa pirkstiem, Siliņu upurēs..ja ne ..tad arī pārējie drīz vien piebiedrosies.

Atbildēt

Patiesais

19.09.2023. 06:53

Liepniek! Tu esi šmurgulis!. Kāpēc visus tos jautājumus, kurus Tu uzdod Apvienotam sarakstam tagad, neuzdevi, kad notika sarunas par jaunās valdības izveidi,- Tu klusēji, un virpināji zīmuli savos pirkstos. Kāpēc, kad bija skaidri saskatāms, ka valdībā tiek aicināti zemnieki, Tu klusēji, un neko neteici par FSB, ja Tev tas bija zināms. Kāpēc Tu, kad pēdējās nedēļās pirms valdības izveidošanas tauta kritizēja Siliņu, Tu meties viņu aizstāvēt,- varēji skaidri pateikt, ka šis valdības "savākšanas" galvenais mērķis ir Stambulas konvencijas "iebāšana" Latvijas iedzīvotājiem.

Tu neesi nedz gudrs, nedz konsekvents. Tu esi politiskā pļāpa, jeb kā tautā saka,- politiskā prostitūta. Tev patīk demonstrēties. Pārvērtē savu rīcību, apjēdz savus sadarītos stulbumus un sāc visu no jauna.

Atbildēt

:)

19.09.2023. 06:39

Liepnieks ne jau tāpat vien sācis peldēt uzkrītoši ...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2023. 06:15

Liepnieks rakstu iesāk ar tādu liekulīgu naivumu, ka tālāk jau grūti ir komentēt..
"..vai kāds varēja iedomāties, ka Vienotības visuzticamākais partneris izrādīsies ZZS..?"
Tādu naivi retorisku jautājumu varētu uzdot kāda pavisam stulba "lācīša" un Kariņa fane - ģimnāziste, kurai pēkšņi ir acis atvērušās.
Bet ne Liepnieks..cilvēks, kurš politikā ir "suni apēdis"..kurš politikā ir iekšā 24 stundas diennaktī..kurš vienam no lielākajiem Latvijas bendēm Šķēlem ir palīdzējis valsti nozagt..kurš kopā ar Ulbrokas bārdaino biseksuāli izplānoja Digitālafēru..kurš palīdzēja piepidīt 29 milj. vekseli, kurš galu galā kopā ar Šķēli lika valsts amatos "vislielākos kretīnus"..vienvārdsakot, tāds rafinēts, gudrs, viltīgs, visuzinošs, pieredzējis, spriestspējīgs un apķērīgs polittehnologs pēkšņi tik atskārtis, ka V un ZZS ir visciešākie partneri!
Vai spējat tam noticēt?
Es, no malas vērotājs..to Jums kladzinu jau 10 gadus!
Es uzstāju uz vārdu "kladzinu", jo citādāk to nevar nosaukt..jo to atkārtoju pastāvīgi.
Bet Jums jau nepielec..es varu nopietni to teikt, puspajokam, ar mataforām, feļetoniem..pat uz pirkstiem rādīt..
BET NEPIELEC ?!
Kādus vēl pierādījumus vajaga, lai Jūs beidzot saprastu?
Pirms kāda gada(Bordāna laikā) rakstīju...V un ZZS ciešā "draudzība", kas nostiprinājās un nocementējās "lācīša" un preža Bērziņa "intīmajā" sarunā 2014.g., pēc kuras Vienotība sauca Lembergu valdībā, šī "draudzība" agri vai vēlu liks sevi manīt un Vienotība atkal bruģēs ceļu no politikas padzītajam Lembergam.
Un tas arī tagad notika...!
Vienotība un Lembergs ir, kā viens cimdu pāris.
Kāpēc tas tā ir ..esmu to jau neskaitāmas reizes atkārtojis.
Liepnieks rakstā uztraucās, ka nesaprot AS ..meklē loģiku absurdajiem lēmumiem.
Bet, piedodiet..kāpēc Jurģi neizbrīnīja fakts, kad Vienotība un Straujuma pretēji visai politiskai loģikai nometa varu 2016.g. Lembergam pie kājām?
Vienotība atdeva tad ZZS savu totālo varu..visus svarīgākos amatus Lembergam...bet tad, redziet..naivais Jurģis vēl nemanīja, ka V un Lembergs ir visciešākie "draugi" un sabiedrotie.
"Kremļa ietekmes aģentu" ietekme valstī esot Jurģaprāt" sazvērērestības teorija, viņš tai neticot.
Vai kāds varēja vēl pirms 10 gadiem iedomāties, ka ASV par prezidentu būs "Kremļa ietekmes aģents"..ko ?
Arī teiktu, ka "sazvērestības teorija".
Ukrainā vēl nesen Krievijas izlūkdienesta pārstāvis pa telefonu deva rīkojumu un ielika par Ukrainas ārējā izlūkdienesta vadītāju Putina cilvēku!
Par Vācijas Šrēderi nemaz nerunāsim...
Kāpēc lai mūsu valstī būtu savādāk?
Naivi domāt, ka Latvijā Putins neliek vadošajos amatos savus ietekmes aģentus.
Ir taču acīmredzami, ka kremlis kaut ko te tagad valstī bīda!
Likmes Putinam ir visaugstakās..tā kā - nebūs brīnums, ka arī mūsu, Kremļa aģentu pārpilnajā valstī Putins var iet uz visu banku.
Visu laiku Latviju lika mierā..bet viss var mainīties. Šajos, Putinam izšķirošajos, mirkļos Krievijas izlūkdienests var likt detonēt saviem visslepenākajiem ietekmes aģentiem..un tādi mūsu valstī, Vienotību ieskaitot, ir milzīgs lērums.

Atbildēt

Penkule

18.09.2023. 21:37

»

Nonācām pateicoties viltus vēlēšanām

Evika normāli sazagusies pa savu karjeru


Vai tad bauri ir pelnījuši kaut ko labāku?

Atbildēt

Nonācām pateicoties viltus vēlēšanām

18.09.2023. 21:20

Evika normāli sazagusies pa savu karjeru
-uz robežas rēķina iedzīvojās 9 īpašumos un 30eiro vinnetos loterijā :)).

Atbildēt

latvānija -- sūdi bedrē

18.09.2023. 21:03

»

Krievija -- sūdu bedre

Prasi Krišjānim un Evikai


Ja tev vajag- prasi pats.

Atbildēt

:)

18.09.2023. 19:44

»

Jautājums autoram

Kāpēc Puntulis bija vājš ministrs


Tāpēc, ka demokrātijās stipri ministri nemēdz būit:)

Atbildēt

Jautājums autoram

18.09.2023. 19:33

Kāpēc Puntulis bija vājš ministrs?

Atbildēt

fhffgh

18.09.2023. 19:09

Siliņtantes valdība nostrādājusi tikai vienu dienu un jau rezultāts - Jaunciemā pa mājām vecā autiņā vizinās nēģeris un piedāvājas: Здрасте! Работника не надо?

Tātad pāri robežai jau ar mašīnām...

Atbildēt

tā viš i...

18.09.2023. 19:03

»

RSU absolvents

Sprūdu atceros no studiju gadiem. Daiļdirsējs, kurš ne sekundi savā mūžā nav strādājis īstu darbu. Viņš var novervelēt visdažādākos neoloģismu savirknējumus beigu beigās nepasakot absolūti neko. Pseidointelektuāls demagogs, respektīvi


Sprūds ir sprukstiņš, no kura pat sieva aizmukusi! Ārpolitikas institūtā nodarbojās ar murgainu darbu bukletu bīdīšanu, ko neviens nelasa. Tipisks līdējs visos laikos bez dziļa zināšanu seguma. Tagad ir reāli iekritis, jo paceļ viņa runāto dažādos gados.

Atbildēt

nekā traģiska nav

18.09.2023. 18:58

dievu lielzagļu vietā viens

Atbildēt

vai ir vēlme saglabāt nu jau latviešu dzīvības?

18.09.2023. 17:50

Varbūt notiks brīnums, un Latvijas jaunā valdība iestāsies par miera sarunām starp Ukrainu un Krieviju un to organizēšanu Rēzeknē.

Atbildēt

Fakts

18.09.2023. 17:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ka tikai nepienāk brīdis, kad šābrīža lielie atkrievotāji vilks no kabatām Georgija lentītes ar stāstiem par to, kā viņi sabotējuši


Lielākajiem "petriotiem" pažobelēs noslēpti karodziņi ar sirpīti un āmuriņu,dobēs plaukst sarka as neļļķes.Viņu vadoņiem konti amērikas bankās.

Atbildēt

latgalietis

18.09.2023. 17:25

Domāju, ka Glorija Grevcova ir daudz gudrāka par Mūrnieci! Un arī smukāka!

Atbildēt

Krievija -- sūdu bedre

18.09.2023. 16:18

Prasi Krišjānim un Evikai.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2023. 16:18

Ka tikai nepienāk brīdis, kad šābrīža lielie atkrievotāji vilks no kabatām Georgija lentītes ar stāstiem par to, kā viņi sabotējuši.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.09.2023. 16:16

Liepnieks nesaprot?
Man ir variants. Burtiski šodien noskatījos video, kurā viens amerikānis runā par ASV nacionālajām interesēm Ukrainā, apgalvojot, ka tās esot stutēt Ze, lai krievu armija nepārietu NATO robežas. Pieminēja 4 valstis, kuras varētu būt pirmās pēc Ukrainas - LT, LV, EE, PL.
Kāpēc atsakās no amatiem un kāpēc ieceļ tos, kurus ieceļ? :) Pornoaktrises atšķirībā no sevis nevienam nebūs žēl, ja izrādīsies, ka nu ir atkal klāt laiks, kad kažociņš jāmet uz otru pusi. Tādā nenoteiktā laikā ir saprotams, kāpēc tālredzīgākie labāk izvēlas pasēdēt rezervistos.

Atbildēt

RB

18.09.2023. 16:02

1944. gadā Latvijai pāri dzina komunistisko padomju armiju, kas nodibināja savu varu. Kas tā bija par varu ? Skaidrs, ka tā nebija “padomju” vara, ar ko saprotam cilvēku izvēlētu pārstāvju (deputātu) padomes. Tā nebija arī “komunistu” vara. Komunisms ir sadomāta masu ideoloģija ar sabiedriskajiem atribūtiem, ko piekabināja kā attaisnojumu 1917. gada ebreju veiktajam apvērsumam Krievijā.

Lai nu kā, šī vara pastāv Latvijā arī patlaban. Varu var padzīt tikai ar varu, bet līdz šim tas nav izdarīts. Formāli neatkarīgās Latvijas Republikas (LR) nodibināšana bija tikai sabiedrības restarts. To veica esošā vara, izmantojot iekšējos resursus un LCP metodiku. Droši vien varnešiem iepatikās memorandi un citi papīri ar sabiedrības elites parakstiem, kvēlas runas, demonstrācijas, palīgā saucieni un līdzīgi nevarības apliecinājumi.

LCP metodiku varētu dēvēt par programmētu neveiksmi. Sabiedrību palaiž pa LCP sliedēm, ļauj sasniegt mērķus un ieviest jaunus atribūtus. Tie ir – daudzpartiju sistēma, demokrātiskas vēlēšanas, brīva uzņēmējdarbība, dalība ES un NATO u.c. Būtība ir tā, ka esošā (vecā) vara saglabājas kā patiesā labuma guvējs no jaunajiem atribūtiem.

Atbildēt

arī pilsonis

18.09.2023. 15:59

»

Pilsonis

Mauku mājā viss pa vecam


super

Atbildēt

Vecuma plānprātības etalons

18.09.2023. 15:41

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Indulis Duka no Dikļiem ar adresi Valmiera, Dikļi, Lazdas mājas Nr. 34. t. 64241358

Atbildēt

precizējums

18.09.2023. 15:37

»

Egīls 1007

Izskatās, ka mums būs zilo un pid....u valdība, pret zilajiem man nav īpašu iebildumu, bet pid....s gan esmu kategoriski pret


šī ir zilo, zaļo un sarkano valdība, kuras funkcijas ir izdabāt uz visām pusēm, kur vien maksā par valsts iznīcināšanu

Atbildēt

Ādolfs ta ka K. Kariņš kovidafērā ar komendantstundām, mīļie draugi!

18.09.2023. 15:27

»

Pēčuks

Viss mūsmājās atgādina 1933.g. Vācijā, tikai līdera lomas valstī ir nopietnā žanra aktrisei un sodomietim, kas simbiozē veido zonderkomandu. Tai laikā bija abriavitūra JV-Staats, kas norādīja uz Ādolfa amatu. Tagad sāksies kautkas smags un viss izmainīsies. Mēs jau tā irstam un mirstam, bet izskatās...


Bet Kariņš ir ārēji atbilstošs Hitlera tēlam, bet faktuski ir ASV politiskais gangsteris ar darījumiem ofšoros un spekulējot akcijām Ņujorkas fondu biržā ik dienu.

Atbildēt

SSSR tautiņas kā neatbilstošas kapitālismam paredzētas pašlikvidācijai ar nesaimnieciskumu un neizpratni par kapitālisma principiem

18.09.2023. 15:24

»

fakts

Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk


Izdzīvo tie, kas aizmuga no genocīda uz Rietumiem. Tagad te ir vēl mežonīgājs kapitālisms, pēc kā visi tiecās, bet viņi neatgriežas un neatgriezīsies nekad.

Atbildēt

Pirms 33 gadiem bija inicēta “Atmoda” ar Kristberga saukli

18.09.2023. 15:21

»

IM

Pirms 33 gadiem bija Atmoda, tautas Atmoda. Tā teikt, atmodās, bišķi pastaigāja, tagad atkal būs jāiet gulēt. Aijā žu, žu Latvija


“Auseklītis atrisinās visas jūsu problēmas”.

Pusmiegā saprata, ka to sauc par brīvību un neatkarību. Joprojām tauta tic, ka ir bijusi atmoda.

Pastaigāja pa nakti lāpu gājienos un atkal devusies pie miera. Miegs saldāks par medu.

Atbildēt

IM

18.09.2023. 15:06

»

fakts

Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk


Pirms 33 gadiem bija Atmoda, tautas Atmoda. Tā teikt, atmodās, bišķi pastaigāja, tagad atkal būs jāiet gulēt. Aijā žu, žu Latvija.

Atbildēt

fakts

18.09.2023. 15:00

»

IM

Ja valdība uzspiedīs tautai Stambulas konvenciju tad skaidrs ka tā būs tautas morāla sagrāve


Morālā sagrāve un totāla degradācija iestājās jau pirms 33 gadiem,iespējams ka vēl agrāk.

Atbildēt

Pēčuks

18.09.2023. 14:50

Viss mūsmājās atgādina 1933.g. Vācijā, tikai līdera lomas valstī ir nopietnā žanra aktrisei un sodomietim, kas simbiozē veido zonderkomandu. Tai laikā bija abriavitūra JV-Staats, kas norādīja uz Ādolfa amatu. Tagad sāksies kautkas smags un viss izmainīsies. Mēs jau tā irstam un mirstam, bet izskatās, tas tikai sākums lielajai traģēdijai, jo nekad vara nav nonākusi atsaldētam grupējumam. Šoreiz tas vairs nebūs jautri un nebūs politiskais teātris, izskatās pēc sirdi plosošas traģēdijas.

Atbildēt

Lumpeņam...

18.09.2023. 13:54

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


https://youtu.be/K1ypAqiSVgc

Atbildēt

Tādi viņi kļūst otrajā Saeimas gadā

18.09.2023. 13:27

»

Vēl trakāk

Deputāt katru dienu iet uz darbu ar domu, cik labi pasēdēt mīkstā krēslā un naudiņa arī nāk. Esmu svarīgs, esmu gudrs, esmu izcils


Bet faktiski viņi nemaz nesaprot, kā Saeima strādā un ko viņi dara un panām, grozot likumus un balsojot par līgumiem un konvencijām, kas tiek pasniegtas skaistiem vārdiem. Viņi dara visu, lai izskatītos noderīgi un saprātīgi.. vārdos. Āksti. Trešajā gadā no tribīnes jau ākstās, jo tikai izklaides vien viņiem prātā un kā citam citu apkarot.

Atbildēt

Progresīvie ir Pasaules valdības samita jaunā paaudze

18.09.2023. 13:24

»

!!!

Tie jampampiņi jau iedomājušies, ka sabiedrība pastāv priekš viņu rebēm , nevis viņi priekš sabiedrības. Progresīvie vispār ir bezsaules noriets


Jaunās paaudzes valdībām pēc Pasaules valdības samita programas. Švābes Davosas ekonomikas foruma skolas jaunie oktobrēni Staļina gaumē. Ceļā uz maucību.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: