Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skauģis

06.05.2020. 18:39

valsts noslēpums

Atbildēt

To: Toms

06.05.2020. 09:13

»

Toms

Domāju ka VDD un KNAB nāksies ķerties klāt A. Sozīnovam, jo ir informācija, ka viņš ir ļoti cieši saistīts ar jurašu. Sanāk ka bijušais cīnītajs ar korupciju pats shēmo un sarunā dažādas nelikumības ar tādiem korumpantiem kā Sozinovs. Kā parunā saka "bez tiesas un izmeklēšanas noziedzniekus pataisa ...


Lieta/s uzsākta/s 2014.gadā, un kriminālprocess paredz procesu apvienošanu, ja noziegumi ir DAUDZ un saistīti, tāpēc visu pievienoja pie jaunākā. Nedomāju, ka Tomu ir jāpārliecina, bet skaidrs, ko viņš te troļļo!

Atbildēt

Andris

05.05.2020. 14:51

Skumji. Juraša sieva jau labu laiku velk uz mafijas advokāta statusu, spriežot pēc klientiem, bet Strīķis it kā bija pozitīvais tēls.
Vēl skumjāk, ka Indriķa Latvieša grāmatās Bailes šis Sarāns (arī Soprāns) bija personāžs, kuram Maizītis (mīzītis) zābakus laizīja, un kurš visu SAB (un ne tikai) aiz olām turēja! Tāds pelēkais kardināls ar plašu ietekmi, gluži kā MMartinsons.

Atbildēt

Liene

05.05.2020. 14:50

Bordāns ar Juri brauc uz ASV, Venspilij sankcijas.
SAB Sparāns aiziet pensijā it kā pēc ASV vēstniecības ieteikuma.
Strīķes vīrs ar Juraša sievas kantori glābj no nārām SAB Sparānu.

Kaut kas neiet kopā, vai nu kāds melo vai ASV pusē totāls bardaks vai arī tāpat lobiju cīņas.

Atbildēt

Salavecis

05.05.2020. 14:49

Nu tas taču jau sen izskanējis, Lemberga sankcijas ir pieķērušas arī Meroni. Tik man nav skaidrs, kapēc ar tik pat lielu skubu kā iecelt galvaspislētas ierēdņus Ventspils "kravu sarunāšanai" (spriežot pēc milzīgās lejupslides uz Klaipēdas fona, nevienam ierēdnim nav ne gribas ne iespējau ar austrumniekiem uzticības pilni ilgtermiņā ko sarunāt - tā vienkārši tas nestrādā) neviens neatgriez izdāļātos konfiscētos aktīvus kādas valsts organizācijas paspārnē, bet laipni patur kāda ārzemnieka azotē.

Atbildēt

Fantāzija

03.05.2020. 00:26

Visa Latvija tagad saprot kāpēc juraš, Bordāns, Sparāns gribēja apvienot visas iekšlietu struktūras un izveidot vienu kopēju, kura būtu zem viņu kontroles. Tas viss tika darīts, lai ar viena zvana palīdzību varētu noņemt arestu, atsavināt svešus īpašumus, muitniekiem, robežsargiem pavēlēt izlaist kontrabandu. Lai vienas tikšanās laikā ar korumpētiem priekšniekiem, kuri cīnās ar ekonomiskajiem noziegumiem varētu uzsākt vai slēgt lietu. Secinājumi tādi, ka juraš gribēja un sapņoja trīs mēnešus pēc 13.saeimas vēlēšanām kļūt par multimiljonāru. Viņš izveidoja cilvēku grupu no Bordāna, Sparāna, Sozinova, Allas viņš ne tikai uz viņu noformēja apsardzes kompāniju kā uz advokāti katram gadījumam ja nu atradīsies kāds kārtīgs ierēdnis kurš viņiem atteiks realizēt viņu noziedzīgos plānus. Tad ar apsardzes firmas spēkiem kā tas bija Skonto stadionā gadījumā, kad pats juraš atbrauca un draudēja darbiniekiem ar to, ka atbrauks KNAB, SAB, lai arī pats jau bija atlaists no turienes. No SAB noteikti būtu atbraucis Sparāns, bet no policijas mēs tagad zinām, ka būtu atbraucis Sozinovs. Juraš komunists sapņotājs, nesanāks realizēt savu sapni, Sparāns tagad cietumā, bet pret pašu veic izmeklēšanu par valsts noslēpuma izpaušanu. Noteikti būs jaunas apsūdzības, kad sāks runāt Sparāns.

Atbildēt

Kādas muļķības !

02.05.2020. 20:05

»

Bilsena

Kāds murgs, Vadims ir parasts ne īpaši advancēts alkoholiķis, kuram neviens neko nopietnu mūžam neuzticēs, šestjorka, kurš gaida pensiju un sapņo par advokāta karjeru


Viņš ir advancēts alkāns ! Kurš katrs ar savām fekālijām uz prokuratūras sienām nezīmē !

Atbildēt

Iljasovs un Skalbe (sozinov banda)

02.05.2020. 19:49

»

Dainis

Visu ko labi iemācījās Iļasovs ir profesionāli laizīt vienu vietu vadībai un protams dzert līdz baltām pelītēm. Izcili pretīgs, neaudzināts, negodīgs cilvēks


skalbe iespejams Dolja.Agafonva paludz premiju uzliks un nonems Arestu

Atbildēt

formula

02.05.2020. 18:12

»

Interesanti, vai

tas ģenerāprokurora kandidāts ir pašreizēā ģenerālprokurora atbalstīts kandidāts un draugs


Pašreizējam ģenerālajam,ja atceries, uztaisīja
šmoni dzīvoklī kriminālās shodkas,kurā bija arī kartonkas juris un nu jau prom maskavas aņkas, uzdevumā.

Atbildēt

Nikita Scavelevs

02.05.2020. 16:59

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palīdzēt diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja kas pirms gada pameta cietumu un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus. Cietumā sēž tuvu pie obšcaka kases. Un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, palidz organizet pieradijumu iznīcināšanu un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu savus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lēmuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem

Ja palasīt Marata Brieža saraksti feisbukā, tad var atklat ļoti daudz personas ar kuram tiek veikta sadarbība. Un uzzinat to no kadas iekartas tas sēžot cietuma spej ne tik vien zvanit ,bet gan arī atrasties web tīklā. Tiesībsargājošajām iestādēm tas nav grūti izdarams.
https://lv-lv.facebook.com/safety/groups/law/guidelines

Atbildēt

Dainis

02.05.2020. 15:09

»

Bilsena

Kāds murgs, Vadims ir parasts ne īpaši advancēts alkoholiķis, kuram neviens neko nopietnu mūžam neuzticēs, šestjorka, kurš gaida pensiju un sapņo par advokāta karjeru


Visu ko labi iemācījās Iļasovs ir profesionāli laizīt vienu vietu vadībai un protams dzert līdz baltām pelītēm. Izcili pretīgs, neaudzināts, negodīgs cilvēks.

Atbildēt

Nja

02.05.2020. 14:37

Rakstiet, rakstiet čaklāk, mežmieta truļu cūkas.

Atbildēt

Veģets

02.05.2020. 14:21

Neveselīga pārtika, pārmērīga seksuālā aktivitāte, daudz nikotīna un kafijas.

Atbildēt

Interesanti, vai

02.05.2020. 12:58

tas ģenerāprokurora kandidāts ir pašreizēā ģenerālprokurora atbalstīts kandidāts un draugs ?

Atbildēt

formula

02.05.2020. 12:14

»

Tante

Publiski zināms, ka Juris Juriss ir tas prokurors, kuru cenšas JKP iecelt Kalnmeiera vietā pēc tā termiņa beigām. Viņa ciešās saites ar Sparānu nevienam nav noslēpums


Jā,varēja iedomāties tie,kas ,kas izcīnīja valsts neatkarību,ka pēc trīsdesmit gadiem viens noziedznieks pilnīgi oficiāli izraudzīsies savējo ģenerālprokuroru .

Atbildēt

lapsa, lasi likumus

02.05.2020. 11:16

389.pants. Personas tiesību ierobežošanas termiņi pirmstiesas kriminālprocesā

(1) No brīža, kad pirmstiesas kriminālprocesā tiek iesaistīta persona, kurai ir tiesības uz aizstāvību, pirmstiesas kriminālprocess pret šo personu jāpabeidz vai jāatceļ visi drošības līdzekļi šādā termiņā:

1) par kriminālpārkāpumu — sešu mēnešu laikā;

2) par mazāk smagu noziegumu — deviņu mēnešu laikā;

3) par smagu noziegumu — divpadsmit mēnešu laikā;

4) par sevišķi smagu noziegumu — divdesmit divu mēnešu laikā.

(11) No brīža, kad pirmstiesas kriminālprocesā personas mantai ir uzlikts arests, šis arests jāatceļ šā panta pirmajā daļā minētajā termiņā.

Atbildēt

niknais

02.05.2020. 10:06

Vai uzraugošais prokurors nav Meisters, kurš pretendē uz ģenerālprokurora amatu? Vai Meistars nav gadījumā iesaistīts pretlikumīgā un prettiesiskā darbībā? Vai nav tā ka ģenerālprokuroram jānāk no citām, ar prokuratūru nesaistitām struktūrām lai izbeigtu iespējams prokuratūras prettiesisko un pretlikumīgo darbību? Kāpēc prokuratūra gadiem piesedz noziegumus?

Atbildēt

Ķemeru sanatorija

02.05.2020. 10:05

Čurkai jāņem nost viesnīca, no kurienes nauds, izcelsmi nevar pierādīt.

Atbildēt

interesanti

02.05.2020. 09:58

"viesnīcu saistītais kriminālprocess paslepus tika pārcelts no Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes"
Vai tik ne tāpēc, ka tā pārvalde n-tos gadus izmeklē kriminālprocesu bez nekādiem rezultātiem? Turklāt kriminālprocess ir tieši pret Gulami, bet arests tika uzlikts pēc Abdulajeva pārstāvju lūguma.

Atbildēt

Juris

02.05.2020. 09:37

»

Nja

Komentārus te raksta tikai lapsa un mezmieta truļu fermas cūkas


Tu aizmirsi pieminēt sevi, dzīvniek!

Atbildēt

jaajaa

02.05.2020. 09:31

»

viesis

Attiecībā uz to, ka šķūni neviens prom neaiznesīs- indiāņi arī smējās, kad balģīmji pirka no viņiem zemi, domājot, ka zemi jau neviens prom neaiznesīs.. un kur viņi ir tagad? (indiāņi, protams


...stāsts ir par to, ka beigās tiesa izlems, kurš tad ir īstais īpašnieks...un visa tā ņemšanās tagad tāds bērnudārzs...:)

Atbildēt

Nja

02.05.2020. 09:29

Komentārus te raksta tikai lapsa un mezmieta truļu fermas cūkas?

Atbildēt

viesis

02.05.2020. 09:18

»

jaajaa

...bet tur jau nav, par ko...vismaz tajā, ko šeit apraksta...kas tur ko ir runājis, kurš kuru pazīst utt. nemaina būtību...nu ir policijai tiesības to arestu noņemt, viss likumīgi...tāpat neviens to šķūni prom neaiznesīs


Attiecībā uz to, ka šķūni neviens prom neaiznesīs- indiāņi arī smējās, kad balģīmji pirka no viņiem zemi, domājot, ka zemi jau neviens prom neaiznesīs.. un kur viņi ir tagad? (indiāņi, protams).

Atbildēt

Muhammeds

02.05.2020. 09:10

»

z

Nav uzrakstīts kuram un kāpēc tik ļoti interesē prokurora vārds


Jāzin taču kam maksāt.

Atbildēt

Kin-dza-ďza

02.05.2020. 08:16

»

Zgirskis

Tā gan ir patiesība, jo visiem skaidrs, ka puika jau sen savervēts un stučī kā pienākas kantorim. Sen jau būtu izmests ar sūda slotu ja saimnieki nelūgtos


Labais tas,ka "ja saimnieki nelūgtos" .... - ĪSTAJIEM saimniekiem šitās zirneklju burkas IEKŠĒJĀS lietas .... - dzilji pie vienas vietas ....ĀRPRĀTĪGI ŽĒL GAIŠO CILVĒKU, kas tur pa starpu noiet no trases.

Atbildēt

Zgirskis

02.05.2020. 07:32

»

Bilsena

Kāds murgs, Vadims ir parasts ne īpaši advancēts alkoholiķis, kuram neviens neko nopietnu mūžam neuzticēs, šestjorka, kurš gaida pensiju un sapņo par advokāta karjeru


Tā gan ir patiesība, jo visiem skaidrs, ka puika jau sen savervēts un stučī kā pienākas kantorim. Sen jau būtu izmests ar sūda slotu ja saimnieki nelūgtos.

Atbildēt

Bilsena

02.05.2020. 07:29

»

Armīns Meisters

Alla Juraša ir apgabala prokurora V.Iļjasova sievas draudzene. Nav nekāds noslēpums, ka V.Iļjasovs ir pasūtījuma galda turētājs apgabala prokuratūrā. Caur viņu var atrisināt visu, protams dārgi, bet kvalitāti garantē


Kāds murgs, Vadims ir parasts ne īpaši advancēts alkoholiķis, kuram neviens neko nopietnu mūžam neuzticēs, šestjorka, kurš gaida pensiju un sapņo par advokāta karjeru.

Atbildēt

Armīns Meisters

02.05.2020. 07:21

Alla Juraša ir apgabala prokurora V.Iļjasova sievas draudzene. Nav nekāds noslēpums, ka V.Iļjasovs ir pasūtījuma galda turētājs apgabala prokuratūrā. Caur viņu var atrisināt visu, protams dārgi, bet kvalitāti garantē.

Atbildēt

ja tev neinteresē -

02.05.2020. 03:01

»

z

Nav uzrakstīts kuram un kāpēc tik ļoti interesē prokurora vārds


ko tad spamo te ??!

Atbildēt

Viss tas prokuratūras

02.05.2020. 02:45

midzenis ir savējo rebēm.

Atbildēt

jaajaa

01.05.2020. 22:27

»

ZZ

nevaru saprast, ka visādi noziedznieki var būt derīgi advokāta statusam


…:D...advokāts ir blēdis pēc definīcijas...darbs tāds, par to viņam naudu maksā...:)

Atbildēt

jaajaa

01.05.2020. 22:25

»

Toms

Domāju ka VDD un KNAB nāksies ķerties klāt A. Sozīnovam, jo ir informācija, ka viņš ir ļoti cieši saistīts ar jurašu. Sanāk ka bijušais cīnītajs ar korupciju pats shēmo un sarunā dažādas nelikumības ar tādiem korumpantiem kā Sozinovs. Kā parunā saka "bez tiesas un izmeklēšanas noziedzniekus pataisa ...


...bet tur jau nav, par ko...vismaz tajā, ko šeit apraksta...kas tur ko ir runājis, kurš kuru pazīst utt. nemaina būtību...nu ir policijai tiesības to arestu noņemt, viss likumīgi...tāpat neviens to šķūni prom neaiznesīs...:)

Atbildēt

citi laiki

01.05.2020. 21:35

90.gados šādas suškas tika noliktas pie vietas ātri, vienkārši un saprotami. Suškai pat būtu izvēles iespēja, kā.

Atbildēt

ZZ

01.05.2020. 21:29

nevaru saprast, ka visādi noziedznieki var būt derīgi advokāta statusam?

Atbildēt

ZZ

01.05.2020. 21:28

»

z

Nav uzrakstīts kuram un kāpēc tik ļoti interesē prokurora vārds


Mani interesē! Jo, kad no manis izspieda īpašumu, lai vietā varētu uzcelt tirdzniecības centru, mani arī ,,presēja'' policija visos iespējamos veidos. Man tiešām interesē, kas ir tie vilkači ( noziedznieki pagonos) prokuratūrā.

Atbildēt

Tante

01.05.2020. 20:25

Publiski zināms, ka Juris Juriss ir tas prokurors, kuru cenšas JKP iecelt Kalnmeiera vietā pēc tā termiņa beigām. Viņa ciešās saites ar Sparānu nevienam nav noslēpums.

Atbildēt

z

01.05.2020. 19:53

Nav uzrakstīts kuram un kāpēc tik ļoti interesē prokurora vārds.

Atbildēt

Toms

01.05.2020. 19:49

Domāju ka VDD un KNAB nāksies ķerties klāt A. Sozīnovam, jo ir informācija, ka viņš ir ļoti cieši saistīts ar jurašu. Sanāk ka bijušais cīnītajs ar korupciju pats shēmo un sarunā dažādas nelikumības ar tādiem korumpantiem kā Sozinovs. Kā parunā saka "bez tiesas un izmeklēšanas noziedzniekus pataisa pa eņģeļiem, bet otro pusi par noziedzniemiem". Ja tagad VDD un KNAB vadība neķersies šai bandai(juraš, Alla, Sparāns) pie rīkles, tad nākotnē viņu nodarījumi būs vēl lielāki un valsts tēls var ļoti ciest. Piemēram Sozinova un juraša attiecības, Sozinovs itkā cīnās ar ekonomiskajiem noziegumiem Rīgas rajonā nevis visā Latvijā. Pēc rakstā izlasītā SANĀK, ka juraš sarunājis ar Sozinovu, lai ENAP lietu nodod 3.birojam kurš tiek kontrolēts. Lietu uzsāka 2019 augustā mēnesī, bet jau 2020 martā arests tika noņemts kā uz pasūtījumu. Te viss skaidrs pat pie zīlnieces var neiet. Šeit kā reiz lieta priekš KNAB un VDD, ka juraš izmanto savus draudzīgos sakarus ar Sozinovu kurš izveidoja labu koruptīvu shēmu ar Allu, kur četru mēnešu laikā noņem arestu un nodod lietu citam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: