Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lai nu kuram

12.08.2018. 08:34

»

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

Latvija maza


bet prokremliskiem zagļiem un pederastiem, gan nevajadzētu kādam atgādināt par Latvijas izmēriem.

Atbildēt

Uldis

12.08.2018. 08:31

»

Solvitām no Vecās vienotības


Vēlēšanās izkritušiem vienotībniekiem vajadzēs amatus. Vēl ir daudz labu vietu uz planētas, kur tiem ar ģimenēm pavadīt vecumdienas, ko reņģēdāji, nodokļu maksātāji, tiem var nodrošināt.

Atbildēt

lai nu no kuras ģimenes runātu par godīgumu

12.08.2018. 02:19

Latvija maza

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 22:45

»

AA

Ļoti labi teikts! Visus zilos un melīgo Viņķeli ar "Kārli par Karlīni" pa skuju taku


Atstāj nu tos mūsu ziņā, un tiekat galā ar savu kremļa krievžīdu mafiju, kas terorizē vai puspasaules, nu jau centrālāfriku ieskaitot. Pūķina pavāram redz dimantus savajadzējies,ka sūta turp algotņus apsardzei un galina nost savas zemes žurnālistus.

Atbildēt

Solvitām no Vecās vienotības

11.08.2018. 21:21


Ārlietu ministrija (ĀM) papildu finansējuma pieprasījumā 2019. gada budžetā vēlas 2,9 miljonus eiro vēstniecību atvēršanai Austrālijā un Brazīlijā, informēja ministrijā.

Atbildēt

sūdēdājam

11.08.2018. 19:59

»

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika...


Ko pederasti saprot no tieslietu sistēmas? Jums par to ir tik pat jēgas, kā par iekšlietām un ārlietām. Par kādu zaņķi esiet pataisījuši ārlietu ministriju?
Pastāsti, čekistu un bandītu dirsā drāztais mēsls, kaut ko par Parādnieka kunga "pedofilijas skandālu". Vai nejauc kaut ko ar Birkavu, Sončiku, Eisaku un Tūnu, no kuriem tu guvi savu pirmo "seksuālo" pieredzi?

Atbildēt

to pareiz

11.08.2018. 19:47

»

pareiz

Par Vājoni nobalsoja VISS SC, daļa Vienotības ar Āboltiņu priekšgalā, kurai Vājonis solīja Premjeru, un zaļie no ZZS. Vai nebūtu laiks šo puskrievu un meitu ģēģeri palūgt lasīties


Kāds viņš meitu ģēģers, ja kopojas ar padzīvojušām kundzītēm, tomēr, ja izrāda interesi par pretējo dzimumu, jādomā nav pederasts, kas būtu pavisam traģiski mūsu valstij. Pārmest kādam tieksmi nogrūzties, tas vispār ir Vienotības pederastu, zoofīlu un nekrofīlu stilā.
Puskrievs ne puskrievs, izcelšanās nav īpaši nozīmīga. Rubiks, ir kā latvietis, bet vai var atrast vēl īstāku krievu, kā viņš? Apdraudējumu valstij rada tas, ka Vējonis ir krievu militārista atvase, kuram naids pret cilvēci tiek iebarots ar mātes pienu, pēc definīcijas.

Atbildēt

Mērķis,

11.08.2018. 17:28

»

Fēlis

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri


lai likumigi tērētu naudu diasporas izlūkošanai, jo diasporai naids pret 4. maija kliķi. Un, lai ar Diasporas likumu mēģinātu iegūt nodokļus no aizbēgušajiem, atgūt bankām aizdevumus aizbēgušajiem, kuri slēpjas, lai ar Diasporas likumu varētu tērēt naudu, vajājot banku parādniekus. Kols tēlo latviešu draugu. It kā Diasporas likums būtu latviešu interesēs. Nē, to raksta valsts un banku, ierēdņu interesēs, lai var tērēt vairāk budžeta naudu.

Atbildēt

NACIKI

11.08.2018. 17:06

...vai diaspora šiem mērgļiem tic,nu nē...kad diaspora balsoja par Trampu...viņus,žīdu un jeņķu roklaižas nosauca par "mazizglītotajiem"...nē demokrātu kangariem...:)

Atbildēt

Khe!

11.08.2018. 15:54

Edgars R. un diasporas likums,labākā anekdote!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2018. 15:22

Pirms apmainīties spļāvieniem un pirdieniem, gribētos zināt kāds, neskaitot sazāģētās Ntās summas, labums no tāda likuma. Paši tak labi saprotat, ka algas te nekādas, darbavietu nav un vēl ārvalstu pensijas gaida nodokļu dzirkles. Tpfu uz jums, pideri!

Atbildēt

solī

11.08.2018. 13:26

pēc 25.gadiem attapās, vai arī pietēlo

Atbildēt

NA NACIONĀLĀ ATRAUGA

11.08.2018. 12:06

NA ir tāda pati sūdu bedre kā vemjotība. Pastieties , ko šie izdzimteņi ir izdarījuši ar tieslietu sistēmu. 10 gadu laikā nav spējuši sakārtot sev pakļautu nozari. Ko šie liekuļi, čekisti un komunisti spēs mainīt ? Neko! Atcerieties parādnieka pedofilijas skandālu, kurā atklājās , ka darba laikā tika skatīta pornogrāfija. Izdzimteņi, liekuļi un tautas nodevēji. Tieslietu sistēmā strādā ļoti daudz krieviski runājošu, nekompetentu un atklāti kriminālu elementu, bet NA tos piesedz, jo paši izmanto to pakalpojumus. Vecie komunistu un vdk aģentu projekts ir NA.

Atbildēt

Vaņka Pidarstij

11.08.2018. 11:51

»

Olegs Ivankins

Par saskaņu


za Saskaņu i za Vejoņisa i Marisa Kučinska, za našu Vairu! Vairočku!

Atbildēt

Olegs Ivankins

11.08.2018. 11:45

Par saskaņu

Atbildēt

to Šprote

11.08.2018. 11:09

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Vai esi Ai Jobeness, ka latviskos politiķus pielīdzini kremliskiem pederatiem?

Atbildēt

Valdība?

11.08.2018. 10:35

»

?

kapec lidz sim laikam nav dibinata latvijas valdiba emigracija vai vismaz arvalstu latviesu partija


Labi, ja partija, apvienojot finanses. Bet, kas gan var stāties pretim cionistu lielajai naudai un VARAI, ja neiznīcina VARAS sakni - židmasonu B' nai B' rith stratēģisko s centrus Čikāgā un Vašingtonā. Cetrus? Galvenos vadītājus noslepkavojot kā goju lopus. Eiropas komisija ir B' nai B' rith židu izpildvara ES. DP un SAB kontrolē židmasonu brīvmūrnieki no mūsu vidus. B' nai B' rith slepkavu brigādes slepkavo gan ģenprokurorus, gan valstu vadītājus, maksātnespējas administratorus un citus kā vēsturnieku, profesoru I. Roni, kuru rīcībā ir pierādījumi par židu B' nai B' rith noziegumiem. Šo noziedznieku sadarbības partneri, izlūki ir nevalstiskajās organizācijās, domnīcās utt. Kā VDK laikos, šīm organizācijām piesaista talantīgākos un izmanto viņu nabadzības un lētticības dēļ.

Atbildēt

Pilnigi precizi teikts !

11.08.2018. 10:04

»

Šprote

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata


Pilniba pievienojos Jusu uzskatam .

Atbildēt

Šprote

11.08.2018. 10:03

Latviešu utis utojās savā starpā: pederasts ar naciķu debilo jau no viņa kroplā izskata.

Atbildēt

to jautajums

11.08.2018. 10:01

loti vienkarsi ,balsosu par lielako latviesu ierednu ienadnieku partiju !

Atbildēt

jautājums

11.08.2018. 09:56

»

viennozimigi

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu


Un kā tad tu balsosi PRET?
Pat izsvītrojot visus tu nobalsosi par kādu no politmafijas klaniem,un oligarhiem ir pilnīgi vienalga kam maksāt ,,stipendijas,,.Ja nu kāds negribēs ņemt tad eksistē citas ietekmēšanas metodes.

Atbildēt

viennozimigi

11.08.2018. 09:53

balsosu gan pret rinkevicu ,gan pret kolu.

Atbildēt

mjāā

11.08.2018. 09:52

Autors safisās meistarībā!
Pats taču raksta-
"ārlietu ministrs aicināja deputātus iesūtīt savus priekšlikumus"
"piedalījās pārstāvji no Ārlietu ministrijas, kas, kopā ar citām ministrijām un organizācijām, sniedza milzīgu pienesumu"
bet apgalvo, ka Ārlietu ministrijai neesot nekāda sakara ar likuma izstrādi

Atbildēt

nevajag

11.08.2018. 09:21

»

A

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem


nosaukt cilvēkus par pamuļķiem, ja viņi saņem vienpusīgu info, galvenokārt no Streipa un &.
Ne zinu, vai Amerikas "Laikā" ir iespēja publicēties NA?

Atbildēt

Visu zemju proletāriešiem

11.08.2018. 09:13

Sadarbība ar okupācijas režīma pārstāvjiem ir un tiesiski paliks - sadarbība ar okupācijas režīmu. Viss kas noticis pēc pilsonības izdalīšanas kolonistiem ir neleģitīms un anulējams noziegums pret tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanu un Latvijas tautu, kopējā okupācijas nozieguma ietvaros.

Atbildēt

to jautaajums

11.08.2018. 08:58

»

jautaajums

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība


Visos valstij svarīgākos balsojumos, kā Vējoņa ievēlēšanā, ministru, tai skaitā Matīsa, Rinkēviča un Kozlovska iecelšanā, par čekas maisiem, par uzturēšanās atļauju dalīšanu no Krievijas atsūtītiem čekistiem un bandītiem un daudz cita, NA bija pretēja nostāja Vienotībai. Vienotība ar SC, kā vienas olas dvīņi.

Atbildēt

!

11.08.2018. 08:49

jaunie jenoti ir veco jenotu kloni.
p.s.rinkevicu svitrot ara jebkura gadijuma.

Atbildēt

Semikols

11.08.2018. 07:53

NA un Jaunās vienotības cionistiskie izdzimteņi! Aizvāciet savas smirdīgās rokas no latviešu diasporas, lai to šķeltu un vadītu, izmantotu savam pašlabumam! Diasporas likumu gludna un gludinās tā, lai 4. maija cionistu kliķe varētu ar Drošības policiju kontrolēt un ietekmēt latviešu nāciju emigrācijā psavas 4. maija cionistu VARAS drošības interesēs! Plus meklēs iespējas, kā vēl apzagt latviešu diasporu ar nodokļiem, tai atrodoties piespiedu emigrācijā!

Atbildēt

Karote

11.08.2018. 07:32

Drīzāk jau pilnīgi visi politbariņi, vai NA, vai jaunā V, kuri cep tos bezjēgas plānus par disaporām,latviešu atgriešanu, ir prasti ciniski meļi. Neviens garīgi vesels cilvēks neriskēs ar savu bērnu nākotni, lai iesaistītos valstiski vienaldzīgā izdzīvošanas loterijā. Pensijas gados, varbūt, jā, nopirks lauku mājiņu LR, atpūtīsies. Tik tam nebūs nekāda sakara ar Latviju, kuru pārstāv dažādi rinkeviči un koli.

Atbildēt

siska

11.08.2018. 07:17

Pedgars dos par brīvu blowjobus

Atbildēt

jautaajums

11.08.2018. 07:04

Vai tad Rihards Kols nemēdz melot?Vai tad NA nav tāda pati kā Vienotība?

Atbildēt

A

11.08.2018. 06:55

Vienotība izšķīst kā peļu sūds ūdenī veidojot mazas mēslu čupiņas, kas saucas Jaunā Vienotība, Par, un JKP!Pēdējais laiks sabalsot šos atkritumus miskastē, kopā ar visu zilo ministru un ārzemju latviešu pamuļķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: