Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha

23.07.2019. 00:32

Jauniešiem,kuri gatavojas dienestam,iesaku laisties projām no šis zemes!Šeit ar tādu valdību nav nākotnes!

Atbildēt

Pareizi!

13.07.2019. 14:25

»

Opā

Tiem jāsaprot, ka


Algotņi, pavēles.. karalauka tiesa. RB piedāvā žīdu haosu? Varbūt savu iedomu pasaku pasauli?

Atbildēt

Opā

12.07.2019. 21:08

»

RB

Par ko jaunieši kļūs lielā mērā atkarīgs no viņiem pašiem. Arī no armijas vadības un virsniekiem, kopīgā noskaņojuma armijā. Arī no pilitiķu un sabiedrības nostājas. Ja armijā būs patriotisks kodols, var panākt diezgan daudz...


Tiem jāsaprot, ka ....
...
Kā zvērestu devis kareivis var kaut ko uzskatīt ? Tā ir armija un armijā ir pavēles, izskatās esi tālu no tam lietām bijis

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.07.2019. 19:30

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


Normālai cilvēciskai sabiedrībai ir jābūt vienkārši konsekventi cilvēciskai, tikai un vienīgi cilvēciskai jebkurā iespējamajā izpratnē un izpausmē. Un šādu normālu cilvēcisku sabiedrību veidot ir nepieciešams tieši tik pat konsekventi cilvēciski, tikai un vienīgi cilvēciski visos iespējamajos aspektos, izpratnēs un izpausmēs.

Pretējā gadījumā - atkal būs kaut kas līdzīgs tam derdzīgajam murgam, kas jau ir šeit un tagad.
Agrāk vai vēlāk, bet gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami.

Atbildēt

Ko neteiksi!

12.07.2019. 12:48

»

RB

Gribētu atgādināt komentētājiem, ka anonimitāte ir visai nosacīta. Ja nav ko teikt, labāk paklusēt


Atnāksi izkratīt sirdi? Nebūtu slikti! Bet, lai tev pieklājīgi iegrozītu domāšanu pareizā virzienā, sorry, būtu grūti, jo smadzenes jau esi iedarbinājis citā režīmā, tajā, ka atsaucies ik uz zvanu, jo tavam kuģim nav skaidrs, kur tas varētu nonākt. Jo kapteinis dzīvojas par ģeogrāfiskajām kartēm jau kuro gadu. Vai pašam nešķiet, ka 4. maija vara pieņēma tavu pieteikumu uz VP formāli? Jo neesi tai bīstams. Tu apzināti kā bij. komunisti nelieto vārdu salikumu "latviešu tauta", bet konsekventi "Latvijas tauta"?

Atbildēt

RB

12.07.2019. 12:00

»

Vai, idiņ, izproti, ka tu atbilsti visnoderīgākā idiota tēlam

židmasonu plānos


Gribētu atgādināt komentētājiem, ka anonimitāte ir visai nosacīta. Ja nav ko teikt, labāk paklusēt.

Ja nu es kādu dienu atnāku pie jums ciemos, ko tad? Tad varēsiet izkratīt visu, kas uz sirds.

Atbildēt

Loh, Rīd Bruner!

12.07.2019. 11:54

»

RB

Šis raksts ir turpinājums manai prezidenta programmai. Par to PIETIEK rakstīja iepriekš https://www.pietiek.com/raksti/tik_labi_ka_vel_nekad . Tas būtu jāskata kontekstā, bet būtība ir tā, ka bruņotie spēki (nedaudz pārveidoti) pagaidām ir mūsu vienīgā cerība...


Ar steigu ārstējies. Kareivji ir algotņi. Vai tev ir nauda, vai iespēja savu naudu algotņu vajadzībām nolikt pret žīdu naudu? Tev nav pat ideju Latvijas latviešu tautas strupceļā.

Atbildēt

Nenormālajiem kā R. Bruneram, L. Grantiņam

12.07.2019. 11:50

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


šķiet, ka viss grūst un jāgrauj un jāceļ no jauna. Viņiem pat nav savu koncepciju, viņi spriež tikai par to, ko tiem idiotiem kāds iedod apsriešanai.

Atbildēt

RB

12.07.2019. 00:34

»

derdz

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību


Latviski tas ir diezgan pamatīgi aprakstīts LRTT. Diemžēl PIETIEK kropļo saites, tāpēc mēģiniet ievadīt meklētājā "Latvijas Republikas tautas tribunāls". Tur zem izvēles "Rids Bruners" ir visi mani raksti.

Variet apmeklēt manu societyandnature.org , tur viss par normālu, cilvēcisku sabiedrību ir atrodams.

Atbildēt

derdz

12.07.2019. 00:17

Kā veidot un kādai jābūt normālu, cilvēcisku sabiedrību?

Atbildēt

RB

11.07.2019. 22:03

»

Mumins

Saldofonus par valsts vadītājiem? Zeme, atveries! Parīti zinu no tiem, kuri armijā šodien! Laikam tad nāksies braukt prom


Godīgs soldafons valsts vadībā ir labāks nekā gudrs zaglis un nelietis.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 21:31

»

tātad

„perspektīvā nākotnē“ Latvija sastāvēs no „modernajiem“ „dažādu tautību latviešiem“, kuriem...


Domāju, ka armijā Latvijas patrioti ir, bet viņi nav pie teikšanas, nobīdīti malā. Vai valsts vadībā, saeimā un sabiedrībā ir saglabājies kāds, kurš spētu sniegt viņiem atbalstu? Ja ir, tad uz priekšu.

Neatbalstīsim mankurtus un degradantus, bet gan labi motivētos un patriotiskos.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 21:18

»

lauķis

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu


Par ko jaunieši kļūs lielā mērā atkarīgs no viņiem pašiem. Arī no armijas vadības un virsniekiem, kopīgā noskaņojuma armijā. Arī no pilitiķu un sabiedrības nostājas. Ja armijā būs patriotisks kodols, var panākt diezgan daudz.

Parazitāro varu aizstāv armijas vadība, ministrijas ierēdņi u.c. nomenklatūra. Tāpēc jauniešiem armijā ir jāiet nevis tikai lai truli dienētu, izpildītu pavēles un saņemtu algu. Ir jāiet ar domu iemācīties noderīgas lietas, organizāciju, sadarbību, rīcības ar ieročiem .. Tās visas ir noderīgas zināšanas, ko pēc tam var likt lietā.

Tiem jāsaprot, ka viņu pienākums ir aizstāvēt tautu.

Atbildēt

RB

11.07.2019. 21:04

»

Nu, jā!

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta...


Šis raksts ir turpinājums manai prezidenta programmai. Par to PIETIEK rakstīja iepriekš https://www.pietiek.com/raksti/tik_labi_ka_vel_nekad . Tas būtu jāskata kontekstā, bet būtība ir tā, ka bruņotie spēki (nedaudz pārveidoti) pagaidām ir mūsu vienīgā cerība.

Uz kādu apstākļu iestāšanos Jūs gaidiet? Kurš ir pieļāvis, ka politiskā sistēma ir izveidota tieši tāda? Mēs paši, protams, tad daudz ko nesapratām, bet tagad esam gudrāki. Tomēr nodokļu terors un cilvēku aplaupīšana turpināsies tikmēr, kamēr mēs to pieļausim. Mūs jāj un jās kā kaimiņu āžus, kamēr nesāksim paši darīt.

Atbildēt

To Priedītis

11.07.2019. 20:05

»

jokdarim

Ieliec šai tekstā savu vārdu, un tad paskaties, kā tas izskatās


par sevi, jo kā viņš var zināt par grantiņu ? Blakus stāvējios vai ?

Atbildēt

Mumins

11.07.2019. 15:16

Saldofonus par valsts vadītājiem? Zeme, atveries! Parīti zinu no tiem, kuri armijā šodien! Laikam tad nāksies braukt prom!

Atbildēt

nu i nu

11.07.2019. 12:41

Jauniešiem, kas grib kādreiz būt par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem - jums nav ko meklēt bruņotajos spēkos. Ejiet labāk mācīties kaut ko radīt. Jo bruņotajos spēkos no pirmās dienas cilvēku taisa no domājoša par paklausīgu, visas učebkas lauž psihi, jo tikai tā var uztaisīt pavēļu aklu izpildītāju.

Atbildēt

tātad

11.07.2019. 11:59

»

lauķis

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu


„perspektīvā nākotnē“ Latvija sastāvēs no „modernajiem“ „dažādu tautību latviešiem“, kuriem
nacionālā apziņa būs izskalota laukā !

Globālisms dara savu – parunājiet ar vidusskolu audzēkņiem – nekādu „aizspriedumu“ pret velkomismu, pederastismu, citiem nedabīgiem „-ismiem“ un
vājprātīgām teorijām…

Kurš viņiem māca/mācīs to labo motivāciju, godīgumu ?
Žīdu sastādītās tendenciozās mācību programmas ?

Sistēma ir ieviesta tāda, ka, kamēr tu neesi burts burtā
„atbildējis“ kā rakstīts „programmā“, uz priekšu netiec !
Sākot no bērnudārza, beidzot ar augstskolu - ne nākošajā klasē, ne kursā…

12+ (17+) gados var iezombēt ne tikai mankurtismu !

Laiks nedarbojas Latvijas ilgspējības labā !

Latvijas iedzīvotājus nospiedošā vairākumā sastāda
latv(ij)ieši – pēc dažām aplēsēm – līdz 90 procentiem.
Atlikušie 10 procenti ir tikai nožēlojamas latviskuma
atliekas…

Atbildēt

Stenētājs

11.07.2019. 10:50

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Par to aplaupīšanu autors arī ir rakstījis..,protams, ka manīties kas varēs tikai ārēju apstākļu rezultātā. Un šie "ārējie apstākļi" jau karājas virs galvas..-------https://www.youtube.com/watch?list PLsiVG_bhUcYytuAoZyCtLCz2-cBPDWehh&v L2WkIsvnZ3A


Grantiņš tualetē ieslēdza gaismu un rūpīgi aizvēra tualetes durvis. Jābūt ļoti piesardzīgam. Pulkstenis bija pusčetri. Šajā naksts stundā sieva parasti cieši gulēja. Tomēr jābūt loti piesardzīgam. Tualetē viņš pavadīs vismaz trīs stundas. Protams, būs liela stenēšana. Tā ne ar ko neatšķirsies no viņa stenēšanas seksa laikā. Bet to, lūk, sieva nekādā gadījumā nedrīkst dzirdēt. Nedod Dievs, ja viņa baudkārā stenēšana atmodinās sievu, un sieva atradīs viņu baudkāri stenam slēgtā tualetē. Grantiņš nepatikā noskurinājās un pārbaudīja durvis. Tualetes durvis bija aizslēgtas.

Atbildēt

lauķis

11.07.2019. 10:50

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos jāsaprot ka viņi kļūs par algotiem slepkavām,viņi aizstāvēs parazitāro varu,nevis savu tautu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.07.2019. 09:55

»

Nu, jā!

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta...


Par to aplaupīšanu autors arī ir rakstījis..,protams, ka manīties kas varēs tikai ārēju apstākļu rezultātā. Un šie "ārējie apstākļi" jau karājas virs galvas..-------https://www.youtube.com/watch?list PLsiVG_bhUcYytuAoZyCtLCz2-cBPDWehh&v L2WkIsvnZ3A

Atbildēt

Nu, jā!

11.07.2019. 09:48

Grūti man saprast kā apvienot dienestu bruņotajos spēkos ar to, ko kungs autors raksta.
Politiskā sistēma ir šodien izveidota tā, ka grūti cerēt uz izmaiņām, ja vien neiestāsies kādi neparedzēti spiedīgi apstākļi.
Naudas trūkuma dēļ turpināsies nodokļu terors, to nesaprātīga celšana un cilvēku piespiedu aplaupīšana kontu arestos. Tā ka viss vēl mums ir tikai priekšā. To saredz jau arī kādas bankas, veicot priekšdarbus, īpašuma pārdošanu, tā, visticamāk, aujot kājas aiziešanai no Latvijas.
Tas jau būtu ideāli, ja notiktu tā, kā autors to ir pasniedzis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: