Menu
Pilnā versija
Foto

Jauno ērgļu mitoloģija

Arturs Priedītis · 10.11.2017. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priedīts ar katru savu rakstu

12.11.2017. 10:41

»

A.P.

Šī portāla komentārus ir okupējuši daži latviešu antropoīdu primāti, kurus nedrīkst pat par mēsliem dēvēt, lai neapvainotu mēslus. Principā tam tā ir jābūt: visvērtīgākās lietas parasti piesaista visnevērtīgākos antropoīdus. Dialektika,kā saka. Latviešu dzīve pamatā balstās uz šo dialektiku. Tā kā vērtību...


un komentāru deģenerējas. Bet Grantiņam visur rēgojas cionisti, bet viņš neko nedara, lai būtu gudrāks par viņiem un spētu pretoties. Abi lietām brauc pa virspusi - Priedīts dzīvo PSRS laika dogmu varā un neturpina izglītošanos, bet Grantiņš, nemācoties neko jaunu no mūsdienu pārmaiņu zinībām atrautībā no procesiem Latvijā turpina uzturēt paša radītos mītus un steretipus, tos piemērojot citiem. Bet Lapsi pats joprojām nesaprot, ko domāt par visu to un kam viņam portāls Pietiek.

Atbildēt

Tas smieklīgs teātris

12.11.2017. 10:33

»

Edge

Vecie ērgļi nevaid


Pat prokurors Leja iesaistījies. Šleseru krimvajāšanai oligarhu lietā neizdeva cita sasaukuma Saeima. Krimprocess oligarhu lietā beidzies. Baumas, ko izplata Ir nav Šleseram jākomentē, jo Saeimas komisijai nav Ir rīcībā esošo ierakstu patiesuma ekspertīzes slēdziena. Prokurora Lejas "izlēcieni" ir tikai pašaizsardzība. Prokuroru Leju nav iespējams pat tiesāt par bezdarbību izbeigtajā Rīdzenes sarunu krimlietā. Jo prokurors Leja maldina visu sabiedrību - viņam jārunā par to, ka viņam ir tiesības un bija tiesības uzskatīt izmeklēšanas rezultātus par nepārliecinošiem, jo to viņam ļauj dalītās izmeklēšanas princips, ko ar saviem grozījumiem likumos ieviesa Tieslietu ministrija un Saeima pati. Tagad Lejam visiem stāstīt, ka Šleseram draud kriminālatbildība, ja Saeimas komisijai neatbildēs uz jautājumiem, ir viņa mēģinājums novirzīt uzmanību no savas bezdarbības iepriekšējā krimprocesā..

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.11.2017. 23:40

»

Vai

tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo...


Jā, Artur, Tu esi ieprogrammēts- iezombēts(ne jau juristus es aizstāvu. Par tiem ir viss pareizi pasacīts). Nelaime, protams, ka Tu pats to nesaproti. Tev pašam liekās, ka vienmēr runā taisnību... . Ja lieto vārdu EBREJS, tad tev būtu jāsaprot, ko tas nozīmē,bet Tu to nesaproti, tā nostādot sevi idiota pozīcijās. Un, pieminēt šeit slepkavu Putinu kā pozitīvu kreatūru, arī ir idiotisma pazīme. Brīnumainā kārtā, es uz Tevi nedusmojos, jo Tu man daudz palīdzi. Tu esi morāles orientieris, kuru var ņemt par atskaites punktu.

Atbildēt

Vai

11.11.2017. 21:29

»

L.Grantiņš LRTT

Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu


tas par tevi grantiņ: Minētajam par juristu sagatavošanu var nepiekrist vienīgi deģenerāti, zemcilvēki grantiņi, komentāru muļķīši žuļi, edges, pomeranču vainadziņi, savā mežonībā visās nelaimēs izcili aprobežoti vainojot ebrejus un krievus ar Putinu priekšgalā un pakaļgalā, un tādējādi ilustrējot vispārējo kritisko līmeni tautas ētosā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.11.2017. 20:08

»

janis

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus


Viņš nekad neredzēs to, kas nav ietilpināts viņa programmā.Viņa, kā jau cionista, uzdevums ir sēt naidu !

Atbildēt

Edge

11.11.2017. 11:02

Vecie ērgļi nevaid!
"Ģenerālprokuratūra pēc Saeimas deputāta Andreja Judina (V) iesnieguma sākusi pārbaudi par bijušā politiķa Aināra Šlesera neatbildēšanu uz jautājumiem "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā." Ziņu aģentūra LETA, 11.11.2017.

Atbildēt

Bezstrīdu piedziņu

11.11.2017. 05:37

»

VB

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa


realizē saskaņā ar Civillikuma saistību tiesībām un Civilprocesa likumu. Maksātnespējas pēdējais risinājums ir bezstrīdus piedziņa, kad ir iestājies stāvoklis, ko citādi neatrisināt. NA, kas ar Zīli, Parādnieku, Jantarņiku, Rasnaču, Dombravu ilgstoši barojās no maksātnespējas administratoru ziedojumiem, uzmeta viņus un nu viņi ir cietumā. Draudzība un lobēšana beigusies. Administratori dejoja tikai pēc tiem likumdošanas principiem, ko uzturēja Tieslietu ministrija. Un lobējot saņēma savai NA partijai naudu. Kad šie cilvēki iznāks no cietuma, ja viņi Dz. Rasnačam dzīvam viņa kājas izrautu no vienas vietas, tas vēl būtu par maz. Jo cietumā kopā ar maksātnespējas administratoriem jābūt arī Dz. Rasnačam. Un nekas neliecina, ka viņa izlikšanās par apaļu idiotu ar paša publiskotiem privātā arhīva attēliem, varētu viņu kā nepieskaitāmu atbrīvot no taisnīga soda. Bet murgot par ērgļiem, nozīmē liet ūdeni uz Rasnača dzitnavām.

Atbildēt

janis

10.11.2017. 22:39

Brīžiem ir žēli,ka Priedītis neredz,vai nevēlas redzēt ts.Atmodas gaļasmašīnu caur kuru tika izrauta latviešu tauta,un ne tikai viņaa,tos malējus,kāvējus un pasūtītājus.

Atbildēt

VB

10.11.2017. 18:05

"Jauno ērgļu demoralizētajās smadzenēs izdomātā t.s. bezstrīdus piedziņa ..."
Sākums bija labs, Artūr...

Atbildēt

Nu kur jūs kērāt

10.11.2017. 16:03

»

Arturs Priedītis

Pēcpadomju laikā izskolotās juristu paaudzes sagatavošana vairāk vai mazāk tieši un netieši bija atkarīga no savstarpēji saistītiem faktoriem: 1) no latviešu tautas ētosa, 2) no krimināli oligarhiskā valstiskuma, 3) no profesijas prestiža. Pirmajā vietā noteikti ir latviešu tautas ētoss – morāles normu...


tādas muļķības, ka jaunajai juristu paaudzei pirmā vietā materiālās intereses. Jaunā juristu paaudze tikai izmanto likumdošanu, kādu tai devusi uz valsts diversijām vērstie komunisti un čekisti. Tagad neskaitāmus maksātnespējas administratorus, kuri strsdādāj saskaņā ar piedāvāto likumdošanu aiztur un iesloga cietumos, izspiežot drošības naudu. Pirmajam cietumā jābūt Rasnačam, jo pieļāva, ka tiek iznīcināti spoži juristi, kas bairs nekonkurēs ar cekistiem tiesnešiem. Tā ir kārtējā diversija.

Atbildēt

loti precīz

10.11.2017. 15:55

"Vēl jocīgi ir tas, ka jaunie ērgļi tiesas spriedumos ņem vērā sabiedriskās domas mitoloģizācijas rezultātus. Jaunie ērgļi ņem vērā sabiedriskajā domā iezombētos mītus. Tas ir ļoti jocīgi! Pateicoties tam, jaunie ērgļi paši kļūst sociālās mitoloģijas autori. Jaunajiem ērgļiem pienākas sociālo manipulatoru gods. Viņi manipulatīvi dzemdē jaunus mītus." Perfekti - daži pēdējo gadu spriedumi ir tieši no šīs sērijas - viena tante teica un tiesa šīs pasakas pasludināja par pierādītiem faktiem :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: