Menu
Pilnā versija
Foto

Jaunumi cīņā par un ap sili

Mārcis Bendiks · 13.01.2021. · Komentāri (22)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ziņa par Filipa Rajevska kga bezceremoniālo nobīdīšanu no Veselības ministrijas (VM) sabiedrisko attiecību pakalpojumu siles izraisījusi viļņošanos šīs nodarbes lielmeistaru vidē, un pats smagi cietušais pie reizes atgādina, ka 250 tūkstošu vērtajā Valsts kancelejas (VK) iepirkumā, kurā "Mediju Tilts" ir bijis līdzuzvarētājs, šamie neko nav saņēmuši. Kuri šai konkrētajā reizē ir drusku apsildījušies pie Valsts kancelejas uguntiņas, redzēsim pēc oficiālo secinājumu publicēšanas.

Lai nerastos iespaids, ka sabiedrisko attiecību servisa sniedzēju vidē attiecībā uz luknajiem valsts pasūtījumiem ir sākusies revolucionāra perestroika, pievērsīšu uzmanību kādai negaidītai nejaušībai. Ap to laiku, kad Rajevska kga anštalte tika atrauta no VM pupa un atklātībā sāka parādīties atklāsmes par naudiņas nedabūšanu no VK, – ikurāt tajā brīdi konkursiņu izsludina Ekonomikas ministrija! 23. novembrī izsludina, lēmums jau pieņemts, aleluja!

Tiesa, par šajos mērogos pieticīgiem apm 80 tūkstotīšiem, bet cik ārprātaktuāla tēma šim mūsu naudiņas pārvēršanu medijtiltiskā: "Sabiedrības informēšanas kampaņas iedzīvotāju motivēšanai mācīties visas dzīves garumā un uzņēmēju motivēšanai veikt ieguldījumus cilvēkkapitālā izstrāde un īstenošana". Lieki teikt, ka ar atrāvienu šeit uzvar tik ļoti apdalītais „Mediju Tilts”.

Mācīsimies visas dzīves garumā, biedri! Ja tevi izmet pa druvīm ļauni ļauži, ielien pa logu un, ja izfurņī pa logu, sameklē vecus līdzjūtīgus paziņas vadošo un virzošo vidū, un ielien atpakaļ pa atejas vēdlodziņu!

Kāda Artura Krišjāņa vārdiem sakot, draugi, īsti labi nebija, bet gan jau pieregulēsim kaut kā pa visiem.

Novērtē šo rakstu:

124
3