Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss ir vienkārši

12.02.2024. 20:25

»

O.M.©aureja

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts


Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Atbildēt

Gustavs

12.02.2024. 20:15

Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem iegūt jelkādu amatu privātajā vai nevalstiskajā sektorā I.Jaunzeme saprata, ka viņas pieredze un zināšanas tomēr nav gaidītas nevienā uzņēmumā vai organizācijā, kā arī neviens godīgs uzņēmums negrasās maksāt jelkādu atalgojumu oficiāli par nekompetentu atzītai bijušai ierēdnei.
____________________________________
Pēc šeit teiktā melīgi izskatās valsts kancelejas vadības, ''Delna'' apgalvojumi ka ierēdniecībai algas mazas, un ka vajag lielākas-tad viss būs kārtībā..
Redz, ar melošanu nodarbojas ne tikai politiķim bet arī NVO liela daļa...
Nu, nevienam nevajag kādu no valsts sektora, pat no privātā nevienam citā firmā neko nevajag...
Ja nu vienīgi par apkopēju..un ar tad-bez kādām tiesībām uz sevis aizstāvēšanu...
Protams-ja ir blati, kā Dūdam -Latvijas Pasta bijušajam padomes vadītājam-tad jau pavisam cita lieta..Un tad nav no svara: Ko zini vai nē-ka tikai blati..Un tas tā ir kā valsts, tā arī privātā sektorā..

Atbildēt

ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu?

12.02.2024. 19:20

»

Latvija - neizdevusies valsts

ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu


Ieviņa tura stingrā tvērienā aiz pautiem Ašenrādenu, Kariņu un vēl dažus par valsts izzagšanas shēmām!

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.02.2024. 19:12

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.02.2024. 19:11

»

mikropisāns atejas duka

kaut kas atkal aizgāja podam garām


Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Atbildēt

Quo vadis?

12.02.2024. 19:10

Diemžēl, to pieļauj pati vēlēšanu sistēma.
Mēs ievēlam partijas, kuras pēc tam sadala portfeļus saviem biedriem, bet vainīgos un atlaistos laiž pa rotācijas apli.
No viena amata uz otru.
Nav baiļu ne no tautas, ne tiesas.
Attiecīgi, ko iespringt.
Paši nošauties nespēj.
Nav jau iemesla, sirdsapziņa klusē. :)

Vai nāks citi laiki, citi tikumi?
Nē, jo sistēma tāda.

Valsts maza, un nekur nav zvanīts, ka arī cita vēlēšanu sistēma būs labāka.Atbildēt

viss ir vienkārši

12.02.2024. 19:10

»

mikropisāns atejas duka

Sanāca pa šķidro atkal


JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā izmanto lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Atbildēt

Juris N.

12.02.2024. 19:06

»

Latvija - izdevusies valsts

Ieva Jaunzeme ir daudz gudrāka par Čakšām,Muižniecēm, mūrniecēm,Kariņiem, Siliņām, Ašrādeniem, ...utt.! Bet tāpēc jau skauģi un skauģenes viņu zākā


Gudra? Viņa tacu divas reizes nespēja nokārtot ierēdņu kvalifikācijas pārbaudi. Arī VID darbinieki saka, ka tik haotiska un dumja vadītāja vēl nav redzēta.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

12.02.2024. 18:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

mbv

12.02.2024. 18:51

zel ka lidz ar jenotiem diemzel nogrims ari lv

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.02.2024. 18:48

»

Fakts

Tomēr vietējā latviešu nomaneklatūra mums ir mīļāka par krievu okupantu veidoto nomenklatūru


Ir, ir mīļāka, tomēr svarīgāks ir kas cits. Mēs labi zinām, ka PSKP nomenklatūra bija viens no faktoriem, kuri noveda PSRS pie sabrukuma. "Mums" turpretī, ir dziļa pārliecība, ka latviešu nomenklatūra, nodarbojoties pilnīgi ar to pašu un pildos precīzi tadu pašu lomu, izvedīs šo "valsti" kur? Nu, protams, ... kā var neticēt? ... tikai un vienīgi pirmajās vietās ES un Pasaulē pēc visiem svarīgākajiem rādītājiem. :) :) :) Vajag tikai pagaidīt, paciesties ... un viss būs! :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.02.2024. 18:43

»

Latvija - izdevusies valsts

Ieva Jaunzeme ir daudz gudrāka par Čakšām,Muižniecēm, mūrniecēm,Kariņiem, Siliņām, Ašrādeniem, ...utt.! Bet tāpēc jau skauģi un skauģenes viņu zākā


Vai nu gudrāka? ... Tomēr iespējas uzzināt to, kas notiek ne tikai manā un Tavā, bet arī ašerādenu bankas kontos, viņai noteikti ir. Un ir ne tikai tas. Ne velti VID paspārnē ir struktūras, kurām vismaz šīs "valsts" jurisdikcijā nekas nav slepens.

Atbildēt

Ašeradens ir mahinators

12.02.2024. 18:36

»

:):):):)

Nožēlojamais anonīmais autor! Pats sapinies meistarībā...


un noziedznieks, io neatcēla Jaunzemu no amata pēc kompromitējošām Jaunzemi piblikācijām Dienā un Neatkarīgā. Sadarbojotues ar noziedzniekiem Stukānu un Ruku.

Kas tad ir pamatā šai noziedzībai? Nelikumības Jo likumi nav leģitīmi.

Likumi nav keģitīmi, jo izdoti pamatojoties uz viltus LR Satversmi.

11. februārī Rīgā pie Brīvības pieminekļa notika pirmā Tautas sapulce, kurā atklājās, ka koloniālā Latvijas teritorijas pārvalde, kas sevi dēvē par “mūsu valsts valdību”, divu gadu laikā nav spējusi uzrādīt LR Satversmes oriģinālu. LR Satversme nav tikusi apstiprināta vispār, valsts arhīvā atrasts vien noplucis LR Satversmes projekts.

Ja nav LR Satversmes oriģināla, tad no tās izrietošie LR likumi nav un nevar būt spēkā, kas šodien ir spēkā Latvijas teritorijā.

Ar to nav arī leģitīma Valsts prezidenta un uz āru vērstie līgumi un valsts ārējais parāds nav Latvijas pilsoņiem saistoši. 

Ar to šī “valsts” ir fikcija.

Bet pilsoņi pret “valsts parādu” ir vergi, cilvēkkapitāls, kas ieķīlāti Pasaules bankā, kas aizdevusi miljardus.

Tādēļ netiek tiesāti valsts iekšējie ienaidnieki, kas notrallina un izzog valsts budžetu.

Atbildēt

Nu

12.02.2024. 18:34

Un kāpēc gan viņai nevar atrast amatu Rail Baltica? Vadīt uzbērumu apzaļumošanas nodaļu, piemēram. Vai nodaļu cīņai ar kurmjiem, kas bojā apzaļumotos uzbērumus. Rail Baltica ir visu apritē iegājušo ierēdņu darba vieta, pēc izmešanas no amatiem, neatkarīgi no politiskās piederības. Tur ir tādi amati, ka romānu var rakstīt. Pietiek varētu papētīt Rail Baltica struktūrvienību darbiniekus un kas viņi bijuši pirms tam. Tur var pārsmieties.

Atbildēt

:):):):)

12.02.2024. 18:29

Nožēlojamais anonīmais autor! Pats sapinies meistarībā.
Saskati atšķirības:
1."A.Ašeradens savā mahinatora manierē kā iepriekš..."
2."Konkurences padome, taču to kontrolē ZZS..."
Autor, pats taču parādat, ka vaina nav Ašeradenā, bet kā katra partija kontrolē savu lauciņu, un citas tur iekšā nelaiž :):):):):)Tāpēc jau esam pilnīgā "pak--ā".

Atbildēt

Latvija - izdevusies valsts

12.02.2024. 18:05

»

Latvija - neizdevusies valsts

ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu


Ieva Jaunzeme ir daudz gudrāka par Čakšām,Muižniecēm, mūrniecēm,Kariņiem, Siliņām, Ašrādeniem, ...utt.! Bet tāpēc jau skauģi un skauģenes viņu zākā...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.02.2024. 17:51

»

Хм

Tas rada tikai vienu jautājumu: ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu...


А мы (латыши) в 90-х со словами "Мы новый мир себе построим" как один из упрёков в сторону СССР упоминали что? Наличие партийной номенклатуры. Вот смешно, а! Прошло немногим более 30-и лет и номенклатура, оказывается, воскресла. :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.02.2024. 17:46

ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu?

Nepareizajā virzienā meklē, autor! Pareizais jautājums ir, ko Ieviņa tādu zina par Arvilu, ka pēdējais gatavs no ādas izlēkt, lai tikai Ieviņa nesāktu noliet info par viņu?

Atbildēt

patiesībā

12.02.2024. 17:35

»

mikropisāns atejas duka

kling klang esmu klāt


Viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā izmanto lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

viss ir vienkārši

12.02.2024. 17:33

»

mikropisāns atejas duka

smirdēt varu nepārstāt


Tie, kas kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

Atbildēt

vice

12.02.2024. 17:28

»

vice

Jaunās Krievotības vēža viena no formām - Ievucis


Arī šo komentāru neesmu rakstījis es individuāli. Es norobežojos.

Atbildēt

Nezinītis

12.02.2024. 17:14

»

skolotājs

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies


Un kas tu tāds būtu?
Ko tu zini un ko tu proti?
Kāpēc tu neesi viņu vietā?

Atbildēt

Jautājums

12.02.2024. 17:12

Kas tas tāds "dekrēta atvaļinājums"?
Kad šajā valstī beidzot tiks vaļā no padomju terminiem?

Atbildēt

mikropisāns atejas duka

12.02.2024. 17:07

smirdēt varu nepārstāt

kling klang esmu klāt!

Atbildēt

mikropisāns atejas duka

12.02.2024. 17:06

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


kling klang esmu klāt

smirdēt varu nepārstāt!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.02.2024. 16:58

»

skolotājs

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvānijas lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPE.Nbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

”Vai tas kāds jaunums šajā "valstī"?...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 26.09.2008., Nr.6. )

"Ja kāds no SILES rukšķu bara,
Kam šajā "valstī" PIEDER vara,
Ir 'sū#os nojaucies, līdz acīm' ~
Tas, 'biedri', tak' nav pamats tracim!

Ja kāds no SILES 'figurantiem',
Ir "konfliktā" ar likumpantiem,
Un smird ar 'kriminālu smaku' ~
Tas, 'biedri', nav nebūt par traku!

Ja izrādās, ka 'sugas brālis',
Ir alkatīgs un stulbs kā ‘pālis’ ~
Vai tādēļ šis VĒL sliktāks kļuvis?!
Ta' nē jau - tikai "cieņu" guvis!

Dēļ tam - šim 'jumtu' garantējam:
VĒL augstāk 'činā' "aizrotējam",
Lai skaitās "ciltslopos", kā senāk,
Un kreņķis 'biedram fiškā nenāk'.

Kā "čiekurs", kam ļauts 'drātēt' "pūli",
Var KŖETĪNS uzbarot sev 'mūli',
Un "karjerā" uz augšu 'rāpties'!
(Ja vien - pret SILI nesāk krāpties...)"
...
Vai tas kāds jaunums šajā "valstī",
Ka - KRIMINĀLI "varas balsti",
Pat 'apdi#sušies' netiek pelti,
Bet - 'ručīti' un "godā" celti?

Tā M.U.Ļ.Ķ.U Zemē -- veca lieta:
Pie SILES vienmēr 'silta' vieta,
Būs 'sugas biedriem' garantēta.
(Jo - SISTĒMA tā 'noklemmēta'...)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

12.02.2024. 16:55

»

vice

Jaunās Krievotības vēža viena no formām - Ievucis


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

Atbildēt

Xm

12.02.2024. 16:54

Зеленский не хочет конкурентов,театр одного актёра.Он сам себя и наказал,уволив Генерала Залужного!Его рейтинг упал до 40%,а Залужного поднялся на 90%.Мы с тобой наш генерал!!!!

Atbildēt

vv

12.02.2024. 16:52

»

skolotājs

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies


Idioti ir pilsoņi, kuri skrien balsot par viņiem, protams ka vēlēšanas ir falšas, bet atrodās kas balso, un pirnie ir valsts uzņēmumu darbinieki, tie toč ir viss bumbās, ierēdņiem viss pie dir..., ka tikai tagad un tūlīt ir pa pirmo, nedomājot kas būs ar viņu mazbērniem.

Atbildēt

Rinkevičš

12.02.2024. 16:40

»

skolotājs

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies


Viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku!? Sūtiet pie manis, iemācīšu!

Atbildēt

Labi konstatēts:Idioti turpina vadīt, valsti,

12.02.2024. 16:38

»

skolotājs

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies


Neredz, ka Jaunzeme pēc visiem parametriem atmilst Valsts prezidenta amatam! Nu vismaz par ministru prezidenti!

Atbildēt

Jurčiks

12.02.2024. 16:35

Jaunzeme būšot Konkurences padomes locekle

Atbildēt

Хм

12.02.2024. 16:29

»

To Xm

При ссср было также. Развалил предприятие, пошел на повышение, получил дачу, служебную волгу...


Про колхозы такое слышал. Не справился-на тебе другой, учись. А на разваленный переводили того, кто хорошо поднимал предыдущий.
Система своих не бросает

Atbildēt

To Xm

12.02.2024. 16:27

»

Хм

Tas rada tikai vienu jautājumu: ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu...


При ссср было также. Развалил предприятие, пошел на повышение, получил дачу, служебную волгу.

Ванька харя отсидел 8 лет за изнасилование, только откинулся и сразу стал авторитетом в будущей виенотибе - кооперативе пардаугава.


Atbildēt

skolotājs

12.02.2024. 15:47

Idioti turpina vadīt, valsti, kaut gan viņiem nevarētu uzticēt vadīt sūdu tačku! Kad vienreiz tas beigsies?

Atbildēt

Хм

12.02.2024. 15:23

Tas rada tikai vienu jautājumu: ko Ieva Jaunzeme izdarījusi tik svarīgu, ka valdība viņai par katru cenu vēlas atrast amatu?

Яунземе тут даже не очень "причем". Просто государство как государственная система, как служба, создает особую систему лояльности, показывая: если ты станешь "нашим", мы тебя не бросим. Может быть ротация, могут быть новые должности, могут быть старые. Есть же правило, что в случае ротации зарплата должна быть не менее старой.
Поэтому это не Яунземе сигнал - это сигнал другим: будете служить системе, система вас не бросит.

Atbildēt

vice

12.02.2024. 15:21

Jaunās Krievotības vēža viena no formām - Ievucis!

Zin daudz, "izpalīdzējis" daudz, jāsēž kopā ar "VISIEM"!!!

Atbildēt

Jaunzeme privātbiznesā?

12.02.2024. 15:08

Tas pats, kas vēja sagūstīšanas projekts Liepājā Līķu Vairai ar viņas firmu “Consulting”.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: