Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skaidroju

08.10.2022. 20:52

I vairāki punkti par to, kas notiek:
1. Staķis ir persona, kam ļoti maz interesē jebkas kas notiek RD, ja vien no tā viņš nevar gūt sev publicitāti;
2. Par to, ka Staķa publicitātei tiek izmantots tāds administratīvais resurss kā piem. pilsētas svētku noformējuma konkursi vai šis Rīgas vasaras projekts, šobrīd ir pielecis arī koalīcijas partneriem. Prograsīvie ir nekritiskas Staķa grūpijas, kas piesedz šo slikto situāciju, tādēļ uz viņiem nav īpaši ko cerēt, bet pārējie šobrīd ir satraukti. Faktiski neviena interesēs nav atbalstīt Staķa privāto mārketinga kampaņu;
3. Izskatās, ka Konservatīvie ir gatavi rīkoies, bet kaut kur notek arī rūpīgi slēptās informācijas noplūde no komunikācijas pārvaldes;
4. Staķa PR barotņu situāciju vada Celma, biroja vadītāja, kura terorizē viņai domes vienkāršos darbiniekus radot bosinga atmosfēru. Visvairāk cieš Izglītības un kultūras departaments, kur vēlas piespiest cilvēkus aiziet no darba, lai to vietā ieliktu savējos. Kultūras pārvalde ir atbildīga par konkursiem, tāpēc Staķa birojam tur ir būtiski amatos ielikt savējos, kas radītu jaunas barotņu iesoējas.
5. Staķis līdz šim varēja justies visai droši, jo visi pārējie koalīcijā bija aizņemti katrs ar savu sfēru un viņš kopā ar savu izcili bezkaunīgo un rupjo biroja vadītāju, varēja šeptēt pa visu lauku. Šobrīd, kad fakti uzpeld, sākusies panika.

Atbildēt

dieviete

21.09.2022. 21:20

Rīgā runā, ka mēra birojs esot baigi samīzies par šo un citiem rakstiņiem! Atliek vēl sagaidīt KP, KNAB, VID un VK pieprasījumu.

Atbildēt

Jautājums

21.09.2022. 06:54

Saskaņas centram, cik mūsu naudas jūses notrieca un nozaga, Prusakova valdīšanas laikā? .... Starp citu, viņš vēl nav nosprādzis?

Atbildēt

vv

20.09.2022. 12:38

Nu tad beidzot Rīga ir latviska, man tiešām paties prieks par rīdzeniekiem un un viesiem, gan jau Staķis paveiks vēl vairāk, labi ka es tai s... bedrē nedzīvoju.

Atbildēt

Asja

20.09.2022. 11:25

Interesanti, vai raksta autors pats pasākumā bija? GAn jau pats gribēja būt par šo operatoru. Svētki bija jauki.

Atbildēt

Tā ir okupācijas un kolaboracionisma palieka

20.09.2022. 10:08

Varenplašās zemes laikmetā , kad valdīja brālīga tautu draudzība , roģinas dienvidos bija tāda nodarbe - tamada. Nu cilvēks, kas pasākumu , iedzeršanu , svinēšanas laikā rūpējās , lai sapulcējušies aktīvi cilātu glāzes . Tamada visa procesa laikā skandēja citātus , novēlējumus , uzaicinājumus , lai ēdienu-dzērienu process neapsīktu.

Atbildēt

Хм

20.09.2022. 09:49

»

jau drīzumā katrā iepirkumā

Atbildētājs uz stulbiem jautājumiem - 10000


Ваша правда! Ишь, еще не бросили манеру сметы читать! Сказано же: сняли Ушакова, больше в РД не воруют, верить на слово! А кто не верит, и читает сметы, явно поклонник Ушакова и хочет опозорить по определению честные имена новых работников РД!
Работать идите, а не сметы читать!

Atbildēt

nubet

20.09.2022. 09:30

šai sakarā ir arī jautājums- tostus saka,uzsauc lietojot alkoholiskos dzērienus un domājams arī šoreiz tas kordinators kordinēja šāda veida tostus...,ne amata nosaukums un samaksa vien ir absurds,bet arī tas ka pašvaldība oficiāli atbalsta dzeršanu,alkahola lietošanu,lai iedzer katrs privāti ja vēlas,bet ieplānot pilsētas svētkos no pašvaldības dzeršanu,nu tas ir amorāli ,maigi sakot

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.09.2022. 09:15

Kādreiz bija raidījums Bē bē brokastis, kurā visādus melnā humora topus veidoja. Viena no tēmām bijja melnā tāme. Tur klausītāji daudzas labas fīčas sasūtīja, kuras esmu piemirsis, bet tāmes pozīciju "vīrs ar pieredzi" atceros gan. Ja konkrētais raidījums arhīvos ir vēl atrodams, mūsu ierēdniecībai būtu iedvesmas avots absurdu tāmju sastādīšanā.
P.S. Atcereējos latviešu filmu "Aizaugušā grāvī viegli krist". Tur, tiesa gan uz sabiedriskiem pamatiem, bija tāds Droporgs. Vai Tostu koordinators nav kaut kas līdzīgs?

Atbildēt

A.L.P.

20.09.2022. 09:00

Vai tiešām muļķa tautai vēl nav skaidrs --- nu stipri pazagās mērs un visa dome ! Paskatieties mēra acīs tā uzmanīgāk , tipisks shēmotājs un korumpants !Un atkal mūsu mīļā Rīga būs galīgā pakaļā ,jau ir daudzas pazīmes tam.

Atbildēt

Harijs Poters

20.09.2022. 08:30

Blā, nu cik stulbi :) Būtu tāmē skaidri un gaiši ierakstījuši "tostu koordinēšanas operators" un viss būtu štokos :)

Atbildēt

Achtung, achtung !

20.09.2022. 08:04

Korupcijas noziegumus visu līmeņu varas bandīti koordinē. Koordinatori (kuratori) ir "bijušie" čekisti, viņu vadībā darbojas KNAB, prokuratūra, menti, tiesas, visādi finansu uzraugi, utt. Koordinatorus apmaksā. Interesanti kā viņi sakoordinēs kovidafēras noziegumus, OIK, gāzes lietas, utt.

Atbildēt

jau drīzumā katrā iepirkumā

20.09.2022. 07:20

Atbildētājs uz stulbiem jautājumiem - 10000€.

Atbildēt

melnā tauta

20.09.2022. 06:27

Jūs melnā tauta turiet mutes ciet!. Nav jūsu daļa kam un cik mēs kādam maksājam. Ja vajadzēs, tad maksāsim arī seksa koordinatoram!. Mēs gribam un mākam dzīvot grezni!. Balsojiet par JV, Bordāna partiju, NA un Attīstībai par, tad mēs ne tā vien svētkosim. Slava Latvijai! Un arī jums melnā tauta kaut kas no tā visa atkritīs.

Atbildēt

čangaļi nodzēra mūsu naudu

19.09.2022. 22:29

nekā jauna

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: