Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 13. novembrī Jums tika lūgts iesniegt informāciju par to, cik daudz un kādas akcijas, un uz kādiem nosacījumiem iegūs katrs no patiesajiem valstij piederējušo AS Citadele banka akciju ieguvējiem.

Diemžēl Jūs izvairījāties sniegt šo informāciju arī pēc AS Citadele banka akciju pārdošanas darījuma noslēgšanas, aizbildinoties ar to, ka AS Citadele banka akciju pirkšanas-pārdošanas līgumā ir ietverti konfidencialitātes nosacījumi, kas paredz publiski sniegt tikai tādu līgumā ietverto informāciju, ko saskaņojušas abas līguma puses.

Jūs pretēji Saeimas kārtības rullī noteiktajam izvairāties ierasties Saeimā uz mutvārdu atbilžu sniegšanu deputātiem, kas ir rupjš demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpums.

Pamatojoties uz minēto, lūdzam Jūs sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem:

1. Kuri tieši līguma punkti ierobežo Jūsu tiesības sniegt informāciju par Jūsu slepeni noslēgto darījumu, un kādus konkrēti ierobežojumus tie uzliek?

2. Ņemot vērā, ka Jūs publiski vairākkārt esat uzsvērusi, ka šajā darījumā valdības izvēlētajiem darījuma partneriem ir augsta reputācija un tiem ir ļoti svarīgi to saglabāt arī šajā darījumā, nav saprotama vēlme slēpt jau noslēgtā darījuma detaļas, ja tas ir veikts atbilstoši abu darījuma pušu interesēm. Tāpēc lūdzam Jūs informēt, kad, kā un kas tieši ir vērsies pie šiem darījuma partneriem, lai saskaņotu Jums lūgtās informācijas publiskošanu?

3. Kuri konkrēti šī darījuma partneri nav ļāvuši Jums sniegt Saeimas deputātu lūgto informāciju, ar kādu pamatojumu? Lūdzu savai atbildei pievienot šīs saskaņošanas lūgumu kopijas un atbildes uz tiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0