Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zanis

08.05.2016. 21:01

Latvija tapat ka Ukraina nacisms strauji pacel galvu, bet visur vainigi ir tie krievi.Loti nesaprotama ir ta jusu idiotiska domasana.

Atbildēt

slikts okšķeris esi

29.04.2016. 09:32

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Nevajag izplatīt dezinformāciju!Nikolajs Berzarins bija ebrejs,par latviešiem neko nezināja un sevi uzskatīja par krievu.Ar Latviju viņam nekad nav bijis nekāda sakara.

Atbildēt

ragana

29.04.2016. 08:34

Lai tā Ušakova nosauc vārdā "ārstus,kuri,pārkāpjot Hipokrāta zvērestu,atsakās ārstēt bērnus,kuri nertunā latviski"un kurā medicīnas iestādē šie ārsti strādā.Un ko darīt ar pašvaldības amatpersonām,kuras apmelo un ceļ neslavu Latvijas ārstiem.?Un ņirgājas par okupācijas upuriem? šo personu visatļautībai un nekaunībai jādara gals.

Atbildēt

doma

28.04.2016. 17:21

Šķita, ka Ušakova palīdzēs vīram saprast, cik tas bija zemiski - ņirgāties par okupāciju - taču viņa metas to aizstāvēt. Saprotu, ka viņa cerēja, ka "pateicīgā" tauta steigsies apliecināt, ka ir Ušakovi, bet nekā. Strautiņa, karalis ir kails

Atbildēt

atsienies

28.04.2016. 09:57

»

Aina

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski


Ušakovs ir par pilsoni naturalizējies civilokupants, kurš savu okupanta dabu joprojām nav atmetis. Ušakova senči nebija 1918.gada 18.novembra Latvijas pilsoņi. Ušakova senči Latvijā ienāca kopā ar okupantu armijas tankiem.

Atbildēt

V.Skandināvs

28.04.2016. 08:39

Uzskatu, ka uškovam ir jāatkāpjās no mēra amata ar visu savu komandu, jo tas jau ir aizgājis pārāk tālu! Tā ir ņirgāšanās par Latvijas valsti un latviešiem! Vai Rīgas mēram ir atļauts sadarboties ar promaskaviskām bandām un partijām, kad visa Eiropa ir noteikusi sankcijas pret krieviju? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt okupācijas režīma slavinošos pasākumus 9.maijā? Vai Rīgas mērs drīkst slavināt psrs un tās mantinieces krievijas okupācijas režīmu un atklāti ņirgāties par brīvības cīnītājiem un latviešu tautu kopumā? Vai Rīgas mērs drīkst organizēt pasākumus un akcijas pret Latvijas valsti un latviešiem? Pateiksim ušakovam NĒ!

Atbildēt

Aina

28.04.2016. 07:51

Piesienàs daļa latviešu,ka krievi nerunà latviski,kaut viņi runàtu,vienalga nebūtu labi.Labs piemērs Ušakovs,kurš dzimis šeit un perfekti runà latviski.
Kapēc tas notiek...patrioti grib ar saviem "draugiem" iekarot Krieviju,dikti sadomàjušies...

Atbildēt

28.04.2016. 07:51

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


ir provokācija, šantāža!

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 07:29

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Piekrītu jums,ar ko asv būs labàki par krieviem,kuri visu mūžu slepkavo un būsim tikai vergi.Krievija vismaz pie mums cēla sociàlismu.
Par kuru valsti asv rūpējas,izņemot dabas bagàtību laupīšanu.
Paskataties,kas notiek pasaulē.

Atbildēt

ilze

28.04.2016. 07:15

Interesanti,ja bērns runàtu tikai agliski,vai arī būtu tàds škandàls.Ne jau valoda vainīga,bet gan asv mantkàrība un Krievijas pretošanàs izraisa naidu.

Atbildēt

,,,izredzētie zombiji,,,

28.04.2016. 04:43

»

...

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk...


Tur jau tev tā sāpe, ka latvieši vēl nav tik sazombēti, lai sāktu mīlēt tavu tautu. Kolaboracionistu, kā vienmēr pietiek. Strautiņa-ušakova tam spilgts piemērs. Bez tam, strautiņa gan lipinās klāt latviskumam, bet diez vai tur kaut kas no latviskuma maz ir. Ja labi parakņātos radu rakstos, īstās saknes, tāpat kā pārbalinātajiem matiem, izlīstu.
"Latviju esat pa..irsuši..blā, blā, blā..." - tev gribētos! Krievi Krieviju ir pa..irsuši. Uztraucies par to, ka visas Krievijas bagātības atrodas nekrievu rokās.

Atbildēt

brīvais radikālis

27.04.2016. 22:45

»

Tante Bauskā

Piekrītu viedoklim, ka Ušakova ir nacionālā naida kurinātāja, ko ļoti labi apliecina šī ārstes uzrakstītā replika...


Nemēģini atmazgāties, "dakterīt", nesanāks.
Draņķis biji, draņķis esi, un draņķis paliksies.

Atbildēt

...

27.04.2016. 21:58

es tik nesaprotu, vai tiešām latvieši ir tik tāl sazombēti, ka nespēj sajēgt, ka nav radušies šeit tā no nekurienes - mums ar krieviem ir kopejas saknes, kopēji senči, kopēja pagatne ... pat Latvija ka teritorija, ir Krievijai atlauzts gabaliņš ... eh jūs, kad cilvēki reiz sapratīs, ka daudz progresīvāk un uz kopēju cilvēces attīstību vērstāki - ir mīlēt savu Dzimteni, savu tautu, savus senču, savu vēsturi un nekoncentrēties uz naidu pret citu tautu ..., vēl jo vairāk, ja esam kaimiņi, kādreiz bijām viena savienība, viena valsts, guberņa, kņaziste, sauciet kā gribat, tik un tā savu Latviju jau sen esat pad...uši!!!

Atbildēt

Eklērs

27.04.2016. 21:14

Persona parādīja savu nodevīgo un pērkamo dvēseli! Tāds tādu atrod...

Atbildēt

ierosinu

27.04.2016. 20:42

Nila na vili!

Atbildēt

jo smirdīgāk, jo skaistāk

27.04.2016. 20:15

»

Mēdz būt arī tā

Kā kādreiz teica augsti godājamā un cienījamā jezdakova par žurnālistiem laikam, - svoloči. Tā jāsaka arī par Strautiņu - nacionālā naida kurinātāju - "ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?". Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien...


Strautiņa, tā ir cūcība, tev tas nepiedien.
=====
Tieši otrādi! Stravtiņai-urlakovai tas pat ļoti piedien! Cūcīga uzvedība un "okupantu līgava" sader kā sūds ar mēslu vaboli.

Atbildēt

Tante Bauskā

27.04.2016. 16:44

»

Dainis Grabovskis

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā


Tā ir nacionālā naida kurināšana.

Atbildēt

ne visi krievi ir okupanti, bet starp okupantiem ir daudz krievu

27.04.2016. 14:40

»

Mi6

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize


Kāpēc humānā, kulturālā un dižā krievu tauta negribēja sadzīvot ar vāciešiem, kuri iebruka Krievijā? Kāpēc krievi patrieca no Krievijas vācu okupantus? Kāpēc latvieši nedrīkst no savas zemes padzīt okupantus un kolonistus, kuri latviešu zemē salīda no 1944.-1991.gadam, kad Krievija veica Latvijas okupāciju, kolonizāciju un rusifikāciju?
Latvieši labi sadzīvo ar tiem krieviem, kuri paši vai kuru senči bija Latvijas pilsoņi līdz 1940.gada 17.jūnijam. Bet latviešiem riebjas krieviski runājošie okupanti, kuri te ielīda ne lūgti, ne aicināti.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 14:09

Akmentiņš ušaka sievas dārziņā?

...ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?"

Tā ir patiesība, vai pārspīlēta publiska informācija?

Atbildēt

kā nu nē

27.04.2016. 13:51

»

Apbrīnojama līdzība

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju


no tevis vien sorosistu vārsmas,nav apnicis gvelzt?

Atbildēt

Apbrīnojama līdzība

27.04.2016. 13:41

ar Vācijas 'izvaroto Lizu',Krievijas nekaunīgajiem meliem un demagoģiju.

Atbildēt

Anna

27.04.2016. 13:11

Gluži veltīgi izšķiežam enerģiju, analizējot pēdējā laika nesmukumus, jo tie ir tīši provocēti, ar politikas smaku: meitenes apspļaudīšana trolejbusā, Ušakova primitīvais, pat nekritiskais izlēciens, viņa sievas kaunpilnā iesaistīšanās aizstāvībā, ārsta apmelošana, tehniskas iekārtas aizkostā Kāruma šokolādes sieriņa apsūdzība no Igaunijas,un gan jau vēl daudzkas cits. Tuvojas TAS datums, kura dēļ viss notikušais tiek speciāli inscenēts, cenšoties "labos" izcelt uz "slikto" fona, tad jau var mest pie malas kaunu, godu un sirdsapziņu. Vajadzētu sodīt režisora izvēlētos aktierus-izpildītājus, par to informējot sabiedrību!

Atbildēt

Mi6

27.04.2016. 12:59

Neticeju ka tik daudz ksenofobus satikshu te. Cilveeki kas vel joprojam nesaprot ka viniem bus jadzivo ar Krieviem blakus visu dzivi un jusu berniem ari un ka jus neko nevares samainit tapec ka ta ir musu vesture var iet stradat parlamenta vai par redaktoru kada dzeltena avize ;)

Atbildēt

špions

27.04.2016. 11:08

»

Okšķeris

Berlīnes pirmais komendants 1945.g. bija latvietis Bērzariņš. Staļins zināja, ko vajag uzticēt latvietim


Tieši tā - pateicoties latvietim tika ieviesta kārtība un krievi beidza izvarot vācietes. Latvietis pavēlēja nošaut krievu karavīrus izvarotājus, diemžēl, 99,99999% izvarotāju izbēga no soda, jo krievu karavīri parasti centās neatstāt lieciniekus saviem varasdarbiem.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 11:01

»

Hmm

Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko...


Latīņu valodā ārsts ar pacientu nerunā. To jūs pats izdomājāt, ka tā varētu būt. Es rakstīju ko citu, ar to domājot, lai ārsts arī Zimbabvē saprastu ārstu no Latvijas, un, ja jums būtu izpratne par ārsta darbu, jūs manu domu būtu sapratis automātiski.

Apkalpojošajā sfērā strādājošajiem izvēlēties kaut ko nesanāk - vai nu tu esi spējīgs, darbotiesgribošs un daudzpusīgs, ņemot vērā multikulturālo vidi un globālu robežu neesaamību, vai nu izvēlies darbu, kurā nav nekādu lielo pienākumu un atbildības. Ārstam bērna priekšā nekāds pārliecinātais sadzīves nacionālists nav te jātēlo, bet Krievijā viņu saprastu labāk.

Atbildēt

bet

27.04.2016. 10:04

»

w

..interesanti cik tādu kremliski strautiņveidīgu imigrantu šodien saradies FB


....interesanti cik valstī varētu būt sorosa lāpnešu?

Atbildēt

Mikuss Pietālavietis

27.04.2016. 10:02

šodien UŠAKOVA KUNGS Briselē tiksies ar ES parlamenta vadītāju Martinu Šulcu,lai pārrunātu vairākuma pieņemtos demokrātijas "paraugdokumentus".

Atbildēt

pt

27.04.2016. 09:52

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Cik sapratu, BKUS apkopos datus, kuri ārsti nerunā krievu valodā. Kas notiks, ka atzītākie speciālisti pēc visas šīs jezgas sāks kritiski vērtēt savas krievu valodas zināšanas? Nevienam ārstam tas nav aizliegts - prasība ir tikai pēc valsts valodas zināšanām. Viss cits ir ekstra.
Bet vispār skumji, ka arī Strautiņa ir iebridusi šajā jezgā. Šķita gudra sieviete. Tagad ne tikai Ušakovs nav izmantojis tiesības neņirgāties par citiem ļoti sāpīgām tēmām.

Atbildēt

Klements Virga

27.04.2016. 09:30

lāpneši sastrešojušies, ūī ūī ūī ūi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 08:25

»

Fēlis

Un tu


Spried pats: es nesaku krievi ir slikti, es nesaku latvieši slikti. Es saku rīcība ir nekorekta. Un man vienalga, kas par tautību. Katrā ģimenē ir kropļi.

Atbildēt

mani senči glāba ebrejus

27.04.2016. 08:20

»

Siksna

Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara


Kāda reputācija ir daudziem krieviem un šo krievu bērniem, ja zināms, ka krievu armijas karavīri 1945.gadā pēc vāciešu sakaušanas un ieiešanas Berlīnē izvaroja vairākus miljonus sieviešu dzimuma pārstāvju vecumā no 3-90 gadiem?

Atbildēt

Austris

27.04.2016. 08:19

Rakstu var izmantot skolās, kā klasisku demagoģijas paraugu.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 08:12

»

bnf

nu tu gan esi iezidis mesla gabals


O kā krievi sāka nervozēt! Tātad man taisnība.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2016. 08:09

»

Dainis Grabovskis

Fēlis ir mēsls


Un tu?

Atbildēt

Siksna

27.04.2016. 07:57

»

okupanti un viņu pakalpiņi rada latviešiem problēmas

Iesaku palasīt grāmatu par krievu okupantu noziegumiem pret latviešiem. Okupantu dabā kopš 1940.gadā nekas īpaši nav mainījies - tas īpaši labi redzams Ukrainas austrumos, iepriekš Gruzijā, Čečenijā un citās zemēs


Es tev, latviešu mēsl, iesaku palasīt Ezergaiļa grāmatu par latviešu ebreju slepkavām.Latvieši no 1917.g.ir eiropas lielākās slepkavas reputācija pēc Krievijas pilsoņu kara un pēc otrā kara.

Atbildēt

formula

27.04.2016. 07:55

Par naudu ir "kundze",par naudu ausainim ir misteri "20" ...ko labo racionisti...

Atbildēt

Hmm

27.04.2016. 07:55

»

Es

Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni


Un ar kuriem pacientiem tad tiek runāts latīņu valodā? Latīņu valodas mācībām ir pilnīgi cits mērķis. Tās ir divas atšķirīgas tēmas - komunikācijas valoda un palīdzības sniegšana/nesniegšana. Ja ārsts nepārzina krievu/baltkrievu/lietuviešu/citu valodu, bet pacients nepārzina latviešu/angļu valodu? Ko tad?

Atbildēt

Es

27.04.2016. 07:50

»

Fēlis

Un kur ir teikts, ka tam ārstam jāzina svešvalodas, lai varētu apkalpot parazītus, kuri nacismu iezīž ar mātes pienu un to lepni nes visu mūžu? Ja jau tik ļoti gribas izrādīties, lai iet ar savu tulku


Ārstam ir jāsniedz palīdzība bez diskriminācijas. Tas ir teikts daudz kur, sākot no LR Satversmes, beidzot ar ārsta ētikas nolikumu. Ne par velti ārsti mācās arī latīņu valodu, lai nebūtu valodas šķēršļu. Lūgums par bērniem izteikties pieklājīgāk, Maskačkas pilsoni.

Atbildēt

Es

27.04.2016. 07:48

"diezgan droši varu Jums teikt, ka bēgļi, kas vēlas dzīvot Latvijā, drīz vien pratīs valsts valodu"

Vai varu ar jums saderēt, ka tas nenotiks? Es protu noteikt valodas kompetenču līmeni. Lūdzu, uzrakstiet savu e-pasta adresi.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.04.2016. 07:02

»

Dainis Grabovskis

Kur ir tie jautājumi


Vai šie ir tie jautājumi:

Un, ja tomēr nebijāt klāt, vai šāda apgalvojuma publiska paušana ir korekta? Vai tā nav papildu spiedienu raisoša? Vai Jums kā mēra kundzei nebūtu jāizvairās no šādu nepamatotu "faktu" bārstīšanas? Vai, liekot roku uz sirds, ticat, ka Latvijā ir kāds ārsts, kurš atteiktu bērnam palīdzību valodas nezināšanas dēļ?

Tad man ir pretjautājums:

Vai biji klāt, kad ušaks komentēja karikatūru? Atbildi zinu, NEBIJI. Tad kāpēc šķidri bazūnēt. Stulbs stils, palaist muti tikai par lietām, kas pašai izdevīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: