Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?

Ja tagad valdība nosaka, ka vakcinācija nepieciešama kā obligāta atsevišķās profesijās, vai nebūtu godīgi, ka tad, kad šie cilvēki iet vakcinēties, viņi var atzīmēt anketās, ka to dara atbilstoši valdības lēmumam? Un ka Ministru kabinets būs atbildīgs, ja būs blaknes?

Tagad, cik saprotu, ir jāparakstās, ka dara to labprātīgi un par visu atbild. Runa nav par to, vajag vai nevajag vakcinēties, bet – ja valdība nosaka, ka obligāti, tad it kā sanāk, ka būtu tikai viena izvēle – viss brīvprātīgi. Vai nav kā PSRS laikos, kad "izsita brīvprātīgu atzīšanos"?

Jautājums ir par to, ka valdība grib vakcinēt, bet atbildību neuzņemas. Sanāk, ka mums tas joprojām jādara brīvprātīgi un es atbildēšu par sekām. Nu kaut kā iekšējā būtība ir nesaprašanā. Kaut vai principa pēc.

Ir divi varianti. Vai nu vakcinējos brīvprātīgi aiz pārliecibas, vai tāpēc, ka valdība noteikusi, ka manas profesijas pārstāvji ir obligātajā sarakstā. Vai nebūtu godīgi, ja anketā būtu iespēja norādīt, ka vakcinējas atbilstoši MK noteikumiem vai kā tamlīdzīgi? Kā tur ar pamatojumu un atbildības uzņemšanos no valdības puses?

P.S. Antivakserismu nekādā gadījumā bīdīt nedomāju.

Novērtē šo rakstu:

172
13