Menu
Pilnā versija
Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Matīss Kaļāns · 02.04.2021. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zvērīgākais valsts apmaksātais terors pret Latvijas iedzīvotājiem valsts vēsturē

04.04.2021. 13:11

Zināms, cik lielu summu kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas sodanaudās piemērojusi policija 1
Šodien 04/04/2021, 13:50
Jauns.lv / LETA
Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valsts policija par dažādu Covid-19 ierobežojumu neievērošanu soda naudās kopumā piemērojusi 283 616 eiro, noskaidroja Valsts policijā.

Laikā no pagājušā gada 9.novembra līdz šī gada 30.martam reģistrēti 27 190 administratīvā pārkāpuma procesi par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem. Soda naudās kopumā piemēroti 283 616 eiro, bet samaksāti 250 432 eiro.

Šajā laikā Valsts policija arī devusi 55 335 preventīvus norādījumus.

35 FOTO Policijas patruļas komandantstundas laikā +31 Skatīties vairāk

Soda naudās noteiktā summa gan nav apjomīga, ja to salīdzina ar summām, kādas iekšlietu resors tērē piemaksās par darbu Covid-19 izplatības ierobežošanā. Tā, piemēram, 4.martā valdība atbalstīja 1 141 291 eiro piešķiršanu Iekšlietu ministrijai (IeM), lai policistiem un robežsargiem segtu piemaksas par darbu Covid-19 laikā. Lielas summas IeM minētajam mērķim piešķirtas arī iepriekš.

Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var piemērot naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai - no 140 līdz 5000 eiro

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

03.04.2021. 20:48

»

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Lieldienu lūgšana visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam...
Atbildēt

trollim

03.04.2021. 15:00

»

Q

Ja jūs netēlojat, tad tik dumji cilvēki ir bīstami sabiedrībai...


Privātiem uzņēmumiem jāievēro ierobežojumi neatkarīgi no tā kur tie atrodas, tikai troļļi brēc, kad kad kādam privātam uzņēmumam uzliek sodu par pārkāpumiem.
SPKC strādājošajiem nav jāklīst pa apkārtējām ēkām un jāpēta, kas tur notiek. Tāpat arī viņu pienākumos neietilpst pārkāpēju sodīšana vai ziņošana par pārkāpumiem. To, starp citu, neizdarīja arī Facebook ieraksta autors. Neievērot var visu un visur, kamēr to neuzzin kāds kuram ir pilnvaras to pārtraukt, bet, lai šāda persona to uzzinātu, tai vai nu nejauši jānokļūst pārkāpuma vietā, vai kādam par to jāziņo.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

03.04.2021. 12:17

Lieldienas jau klauvē pie mūsu namu durvīm un mūsu sirdīm. Šogad kovid-19 (covid-19) pandēmijas dēļ Lieldienas būs neierastas. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgs laiks, šajā laikā izdodas visi pagāniskie rituāli. Tieši Lieldienās jeb Pavasara saulstāvjos ir īstais laiks, lai godātu sentēvu Dievus – Latvju Dievus. Lai vairotu savas dzimtas spēku, Lieldienās ir jāveic auglības rituālu par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Dažas dienas pirms auglības rituāla veikšanas uzkopj māju, visas grīdas un mēbeļu virsmas mazgā ar sālsūdeni (lupatiņu ņem jaunu un pēc rituāla to izmet savā privātajā miskastē). Pēc tam atverot visus sava nama logus, kvēpina kadiķu zariņus un vērmeļu buntītes (var izmantot arī citu dziedniecisku zāļu slotiņas). Kvēpināšanu veic prātīgi, lai pēc tam māja nesmirdētu pēc dūmiem. Lieldienu rītā kaklā uzvelk pērkonkrustu (uguns zīmi) un iededz 7 tumši zilas svecītes skaistos māla svečturīšos par godu mūsu sentēvu Dievam – Pērkonam. Katru svecīti iededz ar vārdiem: “Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, Tu esi godāts un cienīts manā mājā. Es iededzu šo svecīti par godu Tev. Sargā mani un manu dzimtu, tāpat kā es godāju Tevi!”. Šos vārdus atkārto 3 reizes, iededzot katru svecīti. Pēc svecīšu iedegšanas skaita lūgšanu par godu Pērkoņtēvam. Lūgšanu atkārto 12 reizes. Kad ieturēts mielasts pie dzīru galda, Lieldienu pēcpusdienā dodas uz savu privāto mežiņu, lai atstātu ziedojumu mūsu labajam sentēvu Dievam – Pērkonam. Uz svētakmeņa ar sāli zīmē pērkonkrustu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls burciņā). Kā svētakmeni var izmantot jebkuru plakanu akmeni, kas novietots zem kāda koka mežā. Blakus svētakmenim iededz 3 baltas svecītes trauciņos (kapu sveces bez krustiem vai jebkāda cita vieta zīmējumiem). Tad atstāj cienastu uz svētakmeņa ar vārdiem: “Pērkoņtēv, es atstāju šo ziedojumu par godu Tev.” Šos vārdus atkārto 7 reizes. Kā cienastu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam atstāj 12 krāsotas olas. Olas ir vēlams vārīt sīpolu mizās kopā ar kliņģerīšu ziediem. Pēc tam skaita lūgšanu par godu Pērkoņtēvam. Lūgšanu atkārto 12 reizes. Pametot rituāla vietu, 7 reizes pasaka:’’ Paldies, Pērkoņtēv! Es no sirds Tev pateicos un līdz nākamajai reizei atvados!’’.
Ar Latvju Dievu spēku, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
N.B. (Nota bene!) Dedzinot svecītes vai rituālo ugunskuru, ir jāievēro visi ugunsdrošības noteikumi! Nesadegušo svecīšu daļu nākamajā dienā sadedzina nelielā ugunskurā. Pietiks ar dažām sausām, smalkos skaliņos saskaldītām malkas pagalēm. Pēc tam kvēlojošas ogles un pelnus nodzēš ar lielu daudzumu ūdens. Nākamajā dienā pēc rituālā izdegušās svecītes trauciņos savāc un izmet savā privātajā miskastē.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

03.04.2021. 12:16

Lieldienu lūgšana visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam:
“Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un slavēju! Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un slavēju! Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un slavēju! Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Zibeņmetēj, uzklausi manu lūgšanu! Pērkoņtēv, uzklausi manu lūgšanu! Palīdzi man, visvareno Pērkon,………………………………..(šeit izsaka savas privātās vēlēšanās). Es pieņemu Tevi savā dzīvē, Pērkoņtēv. Lai Tava svētā griba mani virza šajā dzīvē un nākamajā! Svētī mani, Pērkon! Svētī mani un manu dzimtu! Lai godāts, visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!”.
Mūsu senči kopš tālas senatnes ticēja Pērkonam. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Jau sensenos laikos Pērkons ir aizstāvējis mūsu tautu no iebrucējiem un naidniekiem. Pērkons nekad nepametīs mūsu tautu nelaimē. Ticot sentēvu Dieviem, mēs vairojam savas tautas spēku. Godājot Pērkonu, mēs stiprinām gan sevi, gan savu dzimtu, gan savu tautu. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga, taču tā ir ļoti nozīmīga mūsu tautai…
Svētīgas Lieldienas mums viesiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Lieldienas #LielāDiena #GadskārtuSvētki #PavasaraSvētki #PavasaraSaulstāvji #DievsPērkons #Pērkons #Pērkoņtēvs #DebesuTēvs #pērkonkrusts #UgunsZīme #SentēvuDievi #LatvjuDievi #lūgšanās #ticība #rituāli #buršanās #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #svētakmens #Skolnieciņš

Atbildēt

Q

03.04.2021. 10:57

»

trollim

1) Kafeinīca ir privāts uzņēmums...


Ja jūs netēlojat, tad tik dumji cilvēki ir bīstami sabiedrībai.

Privāti uzņēmumi drīkst neievērot ierobežojumus? SPKC nezin kas notiek blakus esošās ēkās? Jā, spkc pie vienas vietas ierobežojumi, ievēro vai neievēro, paiet garām. Ja neinformē tad var neievērot.

Cik dumjam jābūt?

Atbildēt

trollim

03.04.2021. 08:15

»

Ja kāds vēl nav redzējis


1) Kafeinīca ir privāts uzņēmums.
2) Ierakstā nav nekādas info, ka tā atrastos SPKC telpās.
3) Duntes ielā 22 atrodas visa Traumatoloģijas slimnīca.
4) SPKC nekontrolē ierobežojumu ievērošanu.
5) ieraksta autors informēja visus, tikai ne tos, kas nodarbojas ar ierobežojumu uzraudzību.

Atbildēt

Likās, ka ķēzītājs no Dikļiem nosprādzis,

03.04.2021. 01:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)


bija miers. Laikam tiešām nāksies braut un sodīt.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.04.2021. 22:06

»

Ja pūlim ir imunitāte

Nu ja cilvēki ir testēti, vakcinēti, ar pielaidi covidnoslēpumam - Kāpēc ne


...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Bardaks valstī

02.04.2021. 21:12

»

tagad muļķiem vara

viņi taču saka: esi ar mums vienlīdzīgs! Nu neliec to masku


Nevajag pandēmijas, valstī tāpat pastāv tik liels bardaks, ka zinātājam var smadzenes izsprāgt no domāšanas, kas "Brīvajā" Latvijā notiek.

Nekādas atbildības iestādes, nolaidība bez izmēra, ierēdnis nevar pavērt muti, visur uzstājas tikai nomenklatūra. likumus nepilda un tajos nav atbildības, ja nepilda. Vienīgais tautai - gadiem ilgi tiesāties, visu naudu uz tiesu nest, ja vēl ir, nošauties vai iet ar bomi uz valdību dauzīt logus. Variantu daudz nav.

Atbildēt

Ne tas jautājums

02.04.2021. 20:02

Kas tas par domātāju no Pušmucovas filosofu biedrības ,,Bambāns, Kancāns un Co,, ? Tagad, mājās sēžot un ierēdņa dīkstāves pabalstus saņemot var filosofēt . Varbūt der pakalkulēt , kāds rezultāts , ja gadu jau uzņēmumi nedarbojas , cilvēki reāli nestrādā , ,,noēd,, iekrājumus ? Un ,atceļot ārkārtas situāciju , beigsies arī dīkstāves pabalsti un atbalsti, būs reālā bilance .

Atbildēt

tagad muļķiem vara

02.04.2021. 19:58

viņi taču saka: esi ar mums vienlīdzīgs! Nu neliec to masku.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

02.04.2021. 19:35

»

Tukša frazeoloģija, kas maldina, mulsina un muļķo...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Adata

02.04.2021. 19:06

Es joprojām sapņoju par nacionālu valsti. 1991 kļūdījos savā naivumā. Tagad jūtu ,ka briest pārmaiņas, šūpojas ES. Gaidu un sapņoju, sevī brīva un pārējiem nepaklausīga!

Atbildēt

Ja pūlim ir imunitāte

02.04.2021. 18:31

»

Ja kāds vēl nav redzējis


Nu ja cilvēki ir testēti, vakcinēti, ar pielaidi covidnoslēpumam - Kāpēc ne?

Atbildēt

?

02.04.2021. 18:11

»

lauķis

Šie neradījumi ir labi informēti ka tā ir afēra.Diemžēl panorāmā to nerādīs


feisbukā ar to video dalījās jau gadndrīz 10k, noskatījās desmitiem tūkstošu laikam. Bet nevienā "ziņu" portālā ne vārda

Atbildēt

02.04.2021. 18:04

Žaks Attali (franču: [ʒak atali]; dzimis 1943. gada 1. novembrī) ir franču ekonomikas un sociālais teorētiķis, rakstnieks, politiskais padomnieks un vecākais ierēdnis, kurš no 1981. līdz 1991. gadam bija prezidenta Fransuā Miterāna padomnieks un bija pirmais vadītājs Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas 1991. – 1993. 1997. gadā pēc izglītības ministra Claude Allègre pieprasījuma viņš ierosināja reformēt augstākās izglītības grādu sistēmu. 2008. – 2010. Gadā viņš prezidenta Nikolā Sarkozī vadībā vadīja valdības komiteju par to, kā veicināt Francijas ekonomikas izaugsmi.

Žaks Attali
Žaks Attali 2012.jpg
Attali Rovereto, 2012. gadā
Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas priekšsēdētājs
Birojā
1991. gada aprīlis - 1993. gada jūnijs
Pirms tam
Pozīcija izveidota
Panāca
Žaks de Larosjē
Personiskā informācija
Dzimis
1943. gada 1. novembris (77 gadi)
Alžīra, Francijas Alžīrija
Tautība
Franču
Radinieki
Bernards Attali (dvīņu brālis)
Alma mater
École politechnika
École des Mines
Zinātnes Po
Valsts administrācijas administrācija
Parīzes Dauphine Universitāte
Nodarbošanās
Ekonomists, rakstnieks, vecākais ierēdnis
Attali ir līdzdibinātājs Eiropas programmai EUREKA, kas veltīta jaunu tehnoloģiju attīstībai. Viņš arī nodibināja bezpeļņas organizāciju PlaNet Finance un ir Attali & Associates (A&A), starptautiskas konsultāciju firmas stratēģijas, korporatīvo finanšu un riska kapitāla jautājumos vadītājs. Interesē māksla, viņš ir izvirzīts darbam Musée d'Orsay valdē. Viņš ir publicējis vairāk nekā piecdesmit grāmatas, tostarp Noise: The Political Economy of Music (1985), Labyrinth in Culture and Society: Pathways to Wisdom (1999) un A Brief History of the Future (2006).

2009. gadā ārpolitika viņu atzina par vienu no simts labākajiem "globālajiem domātājiem" pasaulē. [1]


Žaks Attalī

Īsa nākotnes vēsture


“Ak vai! Gadi mūs nemāca,

Ka nākotne ir negodīgs blēdis!
Nekļūt mums par tiem, ko atceramies - nekad.

Bet kas mēs esam - mums to ir biedējoši uzzināt.”

Džordžs Gordons Bairons


Priekšvārds

Šodien tiek izlemts, kāda būs pasaule 2050. gadā un varbūt 2100. gadā. No mūsu darbībām ir atkarīgs, kā dzīvos mūsu bērni un mazbērni - ērtos dzīves apstākļos vai reālā ellē, ienīstot mūs.

Lai atstātu viņiem apdzīvojamu pasauli, jums ir jādomā par nākotni un jāsaprot, kāpēc vēstures gaita uzņem šo vai citu pagriezienu, kā uz to reaģēt. Mēs to varam. Galu galā vēsture pakļaujas likumiem, saprotot, kuru var paredzēt un kontrolēt.

Situācija ir vienkārša: mūsu pasaulē valda tirgus mehānismi. Individuālisma triumfs, uzvarošs naudas gājiens un finanšu krīze, kas sākās 2007. gadā, ir iemesli nesenajiem vēstures lēcieniem.

Ja tuvākajā nākotnē situācija nemainīsies, nauda atcels visu, kas varētu traucēt tās triumfu, ieskaitot pašas valstis, kuras tā pamazām iznīcinās. Tas attiecas arī uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Amerikas lielvalsts izplūdīs, un tad pasauli pārvaldīs vairākas reģionālās valdības.

Tirgus kļūs par vienotu likumu visiem, kas radīs neaizskaramu pasaules bagātības un jaunu īpašumu formu, pasakainu likteņu un galējas nabadzības hiperimpēriju. Daba tiks nežēlīgi izmantota. Viss kļūs privāts, ieskaitot armiju, policiju un tiesu varu. Persona pārvērtīsies par artefaktu ražošanai un pārdošanai, pēc tam kļūs nederīga un pazudīs.

Ja cilvēce, atkāpjoties no šādas nākotnes, ar varu pārtrauks globalizāciju, iestāsies barbariska ēra un pasaule būs ieslīgusi postošos karos, un valstis, reliģiskās apvienības, teroristu grupas un pirāti, izmantojot jaunākos ieročus, iznīcinās viens otru.

Es šo notikumu gaitu saucu par hiperkonfliktu. Šis karš varētu izbeigt cilvēci.

Ja visbeidzot hiperkonfliktu jūs apturat, bet neapturat globalizāciju, ierobežojat, bet neizjaucat tirgus varu, ja demokrātija valda visur uz planētas, bet tajā pašā laikā tai ir reāla vara, ja jūs ierobežojat impērijas varu pār pasauli, tad var parādīties jauna, brīva pasaule, kurā valdīs lojalitāte, atbildība un savstarpēja cieņa. Es šādu pasauli saucu par hiperdemokrātiju.


Hiperdemokrātijas apstākļos izveidosies vienota pasaules demokrātiskā valdība un vairāki reģionālie varas centri. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību ikviens varēs bez maksas izbaudīt visu bagātību, dzīvot labklājībā, godīgi rīkoties ar tirgus priekšrocībām, ietaupīt pārtikas pārpalikumus, aizsargāt apkārtējo pasauli un atstāt to derīgu nākamajām paaudzēm. Galu galā, apguvuši visu pasaules un paaudžu gudrību, mēs sāksim dzīvot jaunā veidā un radīt kopā.

Nākamo 50 gadu vēsturi var paredzēt, sadalot to piecos posmos. Līdz 2035. gadam Amerikas impērijas dominance beigsies. Tad vara pār pasauli tiks sadalīta starp 11 stāvokļiem un elementiem. Visbeidzot, viens pēc otra trīs spēcīgi nākotnes viļņi - hiperimperija, hiperkonflikti un hiperdemokrātija - pārņems zemi. Pirmie divi ir a priori destruktīvi, trešais ir a priori neiespējams.

Protams, visi pieci periodi sajaucas, un tas jau notiek: tie ir slāņoti viens uz otra. Es ticu hiperdemokrātijas uzvarai līdz 2060. gadam. Šī būs augstākā cilvēces organizācijas forma, vēstures dzinēja - brīvības - galīgais iemiesojums.

Atbildēt

lauķis

02.04.2021. 18:02

»

Ja kāds vēl nav redzējis


Šie neradījumi ir labi informēti ka tā ir afēra.Diemžēl panorāmā to nerādīs.

Atbildēt

02.04.2021. 17:53

Tukša frazeoloģija, kas maldina, mulsina un muļķo

Valsts totalitārismā izvēļu nav!

Liberālisma totalitārisms ir jauns jēdziens, kas daudziem nemaz vēl viegli nav izprotams.

Katrs cilvēks ir intelektuālis. Šodien katrs ir nostādīts unikālas un radikālas izšķiršanās situācijā - vai noslēdz līgumu ar 4. maija valsts finanšu korporācijas varas kolaborantu liberālisma totalitārismu, kas izpaužas safabricējot kriminālprocesus, vajājot un represējot personas, vai noslēdz līgumu ar savu etnisko dabisko, ētisko intelektu- apvienojoties sabiedrībā cīņā pret globālās finanšu korporokrātijas liberālisma totalitārismu, kas tautu kā “dzīvnieku ganāmpulku” ved IT algoritmu kontrolētā globālā elektroniskajā koncentrācijas nometnē. Achtung! Potētie ar Veselības pasēm pa labi, nepotētie pa kreisi! Vau! Vau! Vau!

Ja E. Levits kā VP neievēro LR Satversmē noteiktās cilvēktiesības, rodas jautājums, vai mums, latvju tautai, tāds kolaborants maz ir vajadzīgs VP amatā.

Kā nekad iepriekš, šodien aktuāli ir argumentēti atmaskot liberālisma totalitārismu, kas Latvijā jau pavisam reāli transformējas no PSRS totalitārisma.

4. maija LV liberālisma totalitārisma pazīmes šodienas Latvijā:

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija, liberālisms globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses,

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

02.04.2021. 17:51

Ja kāds vēl nav redzējis
https://www.facebook.com/100005541691730/posts/1525828120945230/

izrādās spkc ēkā ēdnīca mierīgi strādā, bez maskām

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: