Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jaunzeme

21.12.2019. 00:55

»


Es apmierināšu tavas vēlmes nāc Uz VId 8 stāvu!

Atbildēt

emīls 1

19.12.2019. 20:26

(tree) Sociologi-Šodien,18.dec. 2019.g. LRadio 1-pl.13.oo intervijā atbildēja Lv Ministru prezidents K.Kariņš. Tā vietā, lai runātu par Latvijas Valsts un latviešu tautas DDDD- Likumīgo Deokupāciju ,Dekolonizāciju -Viņš ar lielu entuziasmu uzteica ""latviešu tautas daļas, kas ir novesta līdz absolūtam bezspēkam un nabadzībai-veicot t.s. akciju-Dod pieci-, kas it kā '"aizlāpa ""- valsts obligāto funkciju-rūpes par pamattautu latviešiem- ar nabaga zupiņas piedāvāšanu-tiem daudziem cilvēkiem, kas izcīnīja un uzturēja Latviju kā valsti-pamatā smagas okupācijas un genocīda apstākļos.
Bet ""šovs"" - ar trādi -rīdi pasākumiem-jau tiek attiecināts uz tiem varmākām un tiešiem okupantiem, kas aktīvi no 1939.g.- izsūtīja, slepkavoja un pazemoja latviešu pamattautu-līdz 1993.g., un pārņēma okupētās Latvijas visu infrastruktūru, cilvēku un dabas resursus.
Tā vietā, lai veiktu reālu Deokupāciju-un paralēli izsūtīto un piespiesto latviešu došanos emigrācijā-latviešu došanos atpakaļ uz Dzimteni Latviju- un oficiāli pieprasot un saņemot no okupētājvalsts Krievijas uz Latvijas valsts Kasi pārskaitīt 700 000 000 000-septiņus simtus miljardu eiro naudas + plus % par kavējumiem no 1993.g.- par nodarīto postu un genocīdu latviešu tautai un Latvijas valstij-kā teritorijai. Tas arī ļaus atjaunot Latvijas valsts naudu -Latu.
Salīdzinājumā atgādinām, ka vajadzēja 100 gadus, lai oficiāli atzītu armēņu tautas Genocīdu no turkiem kā Oficiāli ir atzīts Genocīds pret Ukraiņu tautu-par ""Golodomoru"" organizētu-atkal no Krievijas varas pārstavju "'elites"".
Pasaules sabiedrībai to Oficiāli vajag atzīt jau ar 2020.g.-kas saskan ar dižā pareģa Eižena Finka-2-Otro Pareģojumu,kas rakstīts grāmatā Leģenda E.Finks 39.lpp., kad 2020.g. Latviju mierā un atvainojoties- atstās visu '"draudzīgo "" tautu-, kam lika runāt vienā krievu valodā-pārstāvji... Varēs jau turpināt draudzēties arī pāri robežām ,pimēram, sutīt GAISA SKŪPSTUS-krievvalodīgie okupanti -skaitā orient. 400 000 okupantu un kolonistu .-un dosies atpakaļ uz savām Mītnes zemēm+-bij. Krievijas sabrukušā slepkavnieciskajā Ļeņiniski-staļiniskās Varas impērijā,tur jau ievērojami trūkst cilvēku resursi -vai tām, kas viņus pieņems-droši kā ASV, Vācija, Francija, Anglija u.c. , kas no 1939-1941-1944-1993.g. atļāva, pretēji Visiem Starptautiskiem Likumiem-veikt Latvijas valsts okupāciju un genocīdu pret latviešu tautu.
Atgādinām, ka E.Finka -1-Pirmais Pareģojums, ka Latvija būs brīva / gan vēl ne Suverēna/ -1991.g ,kas 100 % izpildījās precīzi.
Kariņa paskaidrojums, ka ASV varas represijas esot tikai -vienam ! cilvēkam- komunistam A.Lembergam- ir dīvainas !-tad jau nevajadzētu likvidēt visu Ventspils ostas Pārvaldi un vēl citas.Nav citu ziņu, ka A.L . būtu Zvērestu pacilātā noskaņojumā un spīdošām acīm un smaidu pa visu ģīmi devis komunistu mafijai- salīdzinājumā, ka to darījusi māksliniece .Dž.Skulme-..""Aiz mīlestības""...pret latviešu tautas kolabracionistu-O.Ābolu- ,bet staļina totalitārās diktatūras laikā tas vispār nav iespējams- tie bija kārtējie ciniskie meli.
Interesants ir Kariņa definējums A.Lemberga darbību nosaukt par "'Slimību""- bet tādi analogie darboņi jau ir desmitiem tūkstoši-tad jau to...vajag izdalīt un Definēt kā Medicīnisku jēdzienu..,.bet zāles !?
Vēl Dīvaināks ! ir Kariņa apgalvojums, ka Latvija drīz!...sasniegšot Ziemeļvalstu līmeni''' , kuras gan pēc 1945.g. nebija okupētas no Krievijas austrumu tautu mežonīgiem barbariem.-sekas Krievijai 300 gadu Mongoļu-tatāru jūgs.
Tātad visi esam gatavi un piedalāmies E.Finka Lielajam 2. Pareģojumam, ka beidzot Latvijas Deokupācija notiks 2020. gadā ! Un viņiem taču teiks- Nekur jau nav tik labi kā mājās !...Lai ir !

Atbildēt

lauķis

18.12.2019. 14:45

»

Go back to SSSR tovarishki

Tur izdabā režīmam, vnk truli un vienaldzigi


Tur nekam un nekā neizdabā,tur strādā pēc komandas fas.Par cik t.s. valstī iestājies veiksmes stāsta fināls, nauda jāiegūst jebkuriem paņēmieniem,viss būs likumīgi.

Atbildēt

K

18.12.2019. 14:43

»

vanja

Varbūt tomēr biedrībai būtu jāgriežas tiesā? VID uzliek administratīvos sodus saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu


Domāju, būtu tiesības arī tikt pieņemtam pie iestādes vadītājas Jaunzemes. Kā izrādās, viņa nepieņem vispār! FM saka, ka tā nevarētu būt, jo likums nosaka, ka iestādes vadītājam jābūt sasniedzama. Bet Jaunzemei likums pie brošas?

Atbildēt

K

18.12.2019. 14:39

VID darbinieces tā arī saka: Uz mums administratīvais likums neattiecas. Patvaļa tur valda pilnā apmērā jau gadiem. Administratīvās tiesas VID rīcību atbalsta un piesedz, arī tas ir viesiem zināms fakts. VID un tiesu lēmumos skaidri redzams, ka tie balstīti uz VID darbinieka ,,pieredzi'', pieļāvumu un secinājumu, proti - izdomājumu.

Atbildēt

norietis

18.12.2019. 08:04

Arī citām biedrībām vajadzētu nosūtīt savas vēstules Tiesībsargam. VID mazaizsargāto sodīšanas kāre ir nežēlīga. Ne tikai biedrību.

Atbildēt

Jurčix

18.12.2019. 01:08

Nu un sods €500 par braukšanu bez vinjetes ar kravas busiņu 3200kg pilna masa- vai šis sods ir samērīgs???
(Kaut salīdzinot ar sodiem par braukšanu ar būtiski pārsniegtu atļauto ātrumu jebšu braukšanu dzērumā)
Izskatās, aizmirsta vinjete ir sabiedrībai daudz bīstamāka !

Atbildēt

Arča

18.12.2019. 00:04

Beidzot jāsaprot, ka VIDam ir nospļauties uz Jūsu domām. Priekš VID ir likuma burts. Jūs neesiet cilvēki, neesiet biedrība, jūs esiet fails, kas saskaņā ar VID kompjūtera(smadzeņu) analīzi, veicāt sodāmu pārkāpumu. VIDu nevada ģenerāldirektore. VIDu vada dators. Ko dators liks, to VID ierēdņi darīs. Nekādas cilvēcības.

Atbildēt

vanja

17.12.2019. 21:27

Varbūt tomēr biedrībai būtu jāgriežas tiesā? VID uzliek administratīvos sodus saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu!

Atbildēt

par lieliem jau nesoda, vai soda uz papīra

17.12.2019. 18:55

un nerealizē

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.12.2019. 15:41

"Saskaņā ar Lursoft datiem 2019. gadā Latvijā ir vairāk nekā 23 000 biedrību." Vai tad tas ir normāli? Tāds stāvoklis noteikti ārda tautu kā vienotu sociālo organismu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc nav pie mums pilsoniska sabiedrība (pilsoniskums kā valsts lojalitātes un patriotiskuma pamats) un latviešu tautu vairs nedrīkst dēvēt par tautu, bet ir jādēvē par populāciju, ja vēlamies būs zinātniski precīzi savā terminoloģijā. Saprotams, 23 000 biedrības liecina, ka šī populācija ir politiski, sociāli neattīstīta, bezjēdzīga, bez izpratnes cilvēku kopdzīves likumībām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: