Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Labvēlis

25.09.2018. 19:31

Aivar tu melo. Tu nevis atkāpies un palaidi citus uz vēlēšanām , bet uzmeti lūpu kad netiki ievēlēts par Cēsu grupas vadītāju. JKP slēgtajā grupā tevi bloķēja un vēlāk izmeta jo atklāti sāki atbalstīt komunistus un stāstīt, ka vajagot viņiem palīdzēt. Dari lūdzu to kas tev sanāk. Raksti dziesmas un dziedi. Saved galvu kārtībā, beidz mētāties ar mēsliem jau esi noķēzijies ar šo stāstu skaraidot uz visiem publiskiem pasākumiem un nu pa avīzēm. Riktīga miskaste.

Atbildēt

OME

23.09.2018. 09:34

»

latvietis

Nu ko troļļi. Rejat? Bikses pilnas? Nejūtat, ka paši smirdat


Tik traki cik JKP smird nesmird neviena prtija

Atbildēt

Fui

23.09.2018. 09:33

Pretīgākā partija !

Atbildēt

Vai R.Sijats nebija Jlaikā?

03.09.2018. 12:16

? un ontuzans... ?

Atbildēt

DainisKarolss

11.08.2018. 13:29

Talsos ar JKP biedre,deputāte Gluzda,kas startēs no Kurzemes-pilnīgi sajukusi prātā,pēc tam,kad pārdeva savu balsi vecajiem Talsu izzadzējiem,tika kronēta par komitejas priekšsēdētāju un kopš tā brīža izliekas,ka viņa ir pat augstākstāvošāka par pašu Bordānu!

Atbildēt

Es ienīstu JKP

07.08.2018. 21:47

Man bija doma balsot par šo partiju līdz brīdim, kad ieraudzīju viņu sarakstā ģenerālprokurora dēlēnu. Neticiet JKP sludinātajai tiesiskuma paradīzei, ja viņi saraksta augšgalā ieliek šādu personu, kura tēvs medī kopā ar Savicki.

Atbildēt

Aivars Lapšāns

06.08.2018. 13:13

»

Ivars Austrums

Pēc izlasīšanas radās jautājums - vai tik tas Lapšāns nav histēriska bāba? Redz, nabadziņš, kurš jau izstaigājies pa citām partijām, netiek uzklausīts un virzīts deputātos! Rakstnieķelis, dritvaikoks, personu salīdzināšanas meistariņš. Es ar tevi Lapšān-Haim arī negribētu pīties...


Ivars Austrum ! Neesmu bijis nevienā partijā, atšķirībā no ideologiem Bordānu un Bašķi, kuri ir bijuši komunistiskajā un komjaunatnes partijā. Kaķa lāsti mani neskar. Cik partijās ir bijis Tavs aizstāvamais Bordāns? laikam jau esi ar viņu kopā no komjaunatnes ?!smaidiņš

Atbildēt

Itendants

30.07.2018. 19:32

Sen jau ir pierādījies fakts, ka partiju kandidātu sarakstos netiek ieķļauti cilvēki ar kuriem nevar manipulēt pēc partiju sponsoru norādījuma. Kam pieder nauda, tas regulē parādi. Kā pirms divdesmit gadiem man teica toreizējais deputātas Jānis Lagzdiņš," bez naudas politikā nav ko darīt". Uz šodienu nekas nav mainījies.

Atbildēt

viedoklis

30.07.2018. 10:47

Pilnīgi murgains raksts !!! Vienīgais ko spēju uztvert ir tas, ka Lapšāna kungam visi dara pāri, apkārt vieni ļaundari un viņš tāds pozitīvs tēls gatavs cīnīties par ideju ....

Atbildēt

A. K.

29.07.2018. 17:52

»

Nav 1. reize stučīt

Vai tik Lapšans pats nav "staigulis". intrigants un nodevējs. Varbūt viņam labi samaksāts, lai...


.. ja tie ir tev "savējie", tad, saprotams, ka viņus nenodosi, bet piesegsi. Taču autors, kā redzams, tādus tipāžus neuzskata par savējiem.

Atbildēt

Ivars Austrums

27.07.2018. 18:39

Pēc izlasīšanas radās jautājums - vai tik tas Lapšāns nav histēriska bāba? Redz, nabadziņš, kurš jau izstaigājies pa citām partijām, netiek uzklausīts un virzīts deputātos! Rakstnieķelis, dritvaikoks, personu salīdzināšanas meistariņš. Es ar tevi Lapšān-Haim arī negribētu pīties.

Atbildēt

? >Lapša stukaš

25.07.2018. 23:31

»

Paldies

Nu vismaz tā pa īstam sāk atklāties JKP īstā seja t.i.āža kāja


Vai tik neesi pats Feldmans.

Atbildēt

Lapša stukaš.

25.07.2018. 19:11

»

Neesi dumjš "Arī mūziķis"

Politikā ir jāiet visiem, bet tadiem , kuru grib politikĀ NODARBOTIES AR SPIEGOŠANAU, vēlas kļūt par stukaču, IR NEGODS...


Es Lapša pabiju arī citās partijās un uzvedos tāpat. Tam, kuru nopietni cilvēki neņem opar pilnu, rodas ideja nodot, nostučīt. Stučit Lapš - ĀNS prot labi.

Tas, kurš vienreiz nodevis savējos, nodos jebkuru reizi visus citus.

Lapša, pastāsti, kādas tev bija problēmas partij;as, kur;as tu darbojies un kā tevi izmeta no visām partijām, arī kārtējo reizi.

LAPŠ ....ĀN, tu zini, ka HITLERS, kad viņu uzskatīja par muļķi un neuzņēma augstskolā, viņš lika savu karjeru uz militāro jomu, kļuva zinātnisko cilvēku ienaidnieks un nodevējs, pie tam gudru cilvēku nodevējs, kādi bija žīdi.Man liekas, viņš tādēl gāja t\adu nodevības ceļu pret židiem, kuri bija gudrāki par Hitleru.

BORDĀNS un Co ir daudz reizes gudrāki par tevi un necieš izlecējus. I\zlecējus necieta arī Juris Bojārs, tādēl viņu daudzi muļķi nicināja, neieredzēja, bet Juris BOJĀRS ir viens no gudrākajiem zinātniekiem.

Lapšān - uzskatu, ka tu lej dubļus. Vai tu zini, ka cūka dubļus vienmēr atrod, izrok.Un kas tu, Lapšan, esi, cūka?

Atbildēt

arī no laukiem

25.07.2018. 18:04

»

no laukiem

Aivar!Ko Tu konkrēti darīji,lai pārliecinātu Bordānu par labu savām idejām? Tevi neuzklausīja vienu, divas reizes un Tu tagad iejuties atmaskotāja lomā?Partija, kurā Tu labprātīgi iestājies, tagad kļuva slikta, jo Tevi neuzklausīja "uz sitiena"", vai tāpēc, ka Bordāns nepievērsa uzmanību tikai Tev, ...


JKP CK Politbiroja pārstāvis(Feldmans) cenzē pilnīgi visus kuru viedoklis nesakrīt ar vienīgo pareizo t.i.partijas viedokli. Un cilvēks ar citādu viedokli nekā JKP, kļūst par problēmu no kuras ātrāk jātiek vaļā. Kā vecajos labajos laikos-ir cilvēks, ir problēma, nav cilvēka, nav problēmu. Tā nav stučīšana, tā ir sabiedrības informēšāna par to, kā īstenībā notiek lietas JKP, lai katrs varētu izdarīt secinājumus, ko no tā visa var sagaidīt.

Atbildēt

no laukiem

25.07.2018. 16:26

Aivar!Ko Tu konkrēti darīji,lai pārliecinātu Bordānu par labu savām idejām? Tevi neuzklausīja vienu, divas reizes un Tu tagad iejuties atmaskotāja lomā?Partija, kurā Tu labprātīgi iestājies, tagad kļuva slikta, jo Tevi neuzklausīja "uz sitiena"", vai tāpēc, ka Bordāns nepievērsa uzmanību tikai Tev, Vienīgajam?

Atbildēt

fds

25.07.2018. 12:57

Es, protams, nezinu kāds kuram raksturs, tas Feldmanis cik nu redzēts TV ir licies mazliet lecīgs, BET autors tādā diezgan nepatīkamā tonī metās virsū, līdz ar to arī pretreakcija. Loģiska situācija.

A par Bordānu un to draudzību - nu kāds nu kuram mums tas raksturs ir, tāds ir. Vai tāpēc var teikt, ka nezin kas notiks, ja par viņiem balsos? Stipri šaubos... Turklāt, Bordāns taču ir vienmēr bijis partijas seja - veidotājs, nu loģiski, ka tomēr priekšā viņš tiks celts.

Atbildēt

Aivars Lapšāns

25.07.2018. 10:32

»

stroibats

A tu no kurienes zini? Pats - osobists


Protams , ka osobists un komunists. Baikonūras kosmodroms ir milzīga teritorija. latvijas izmēros. Tur dienēja tūkstošiem karavīru. desmitiem specialitāšu. Galvenais princips - gudri cilvēki.Latvieši tur ar to izcēlās. Un lepnums man par saviem armijas biedriem, latviešiem, bet Haims .... kur ta viņš derēja ? Noliktavā, izdot cukura maisus . Tā kā JKP ideologam , komunistam blašķim te loģika ir tāda kā jau loģika JKP bordāniskajai galvai, kuri ir negodīgā ceļā ieņēmuši varu JKP . Tādi tie cilvēki JKP ir. Un tā ir traģēdija. lai cilvēki lasa un domā kas ir JKP , kādi cilvēki tur ir pie stūres.

Atbildēt

Aivars Lapšāns

25.07.2018. 10:17

»

stroibats

A tu no kurienes zini? Pats - osobists


Protams, ka šo komentāru rakstīja JKP uzraugs, komunists blašķis. Un nolēja ar dubļiem ne vien mani, bet pārējos letiņus, kuri dienēja kosmodromā. Un bija citu republiku karavīru cienīti. Baikonūras kosmodromā dienēja latvieši pietiekami daudz. Tāpēc , ka viņi bija augsti profesionāli un atbildīgi . Piemēram, ģenerāļus vadāja tikai latvieši, jo viņi mācēja vieglās automašīnas ne vien labi vadīt, bet arī remontēt. Utt. Mēs bijām jauni . Vai mēs zinājām kur mūs sūtīs ?

Atbildēt

to slimais dzērājs

25.07.2018. 00:51

»

Luni, tu slims un dzērājs

LUNI, LABĀK PAKLUSĒ, AIZEJ UZ VEIKALU, NOPĒRC LĒTO, STIPRO "BUMBU", IEDZER UN PAGULI GRĀVĪ, KĀ TU TO DARI UN VISS BŪS SAVĀS VIETĀS. NEAPĶĒZĪ SAVU PORTRETU AR APLAMIEM saviem komentāriem, beidz lamāties un apsaukāties...


"Jānis BORDĀNS, Juta STRĪĶE, Juris JURAŠS un pārējie JKP biedri ir jauns spēks pret čekistiem un komunistiem (ZZS, NA un Saskaņa), kuri ir pie varas."
------------------
Bordāns - LC vecbiedrs, Potapova - krievu militārista, Grušņika meita, Jurašs - kontrabandistu jumts, kurš dzīvo pāri saviem līdzekļiem pret čekistiem un komunistiem? Vai nu tu esi pēdējais plānprātiņš, vai čekas provokators, jebkurā gadījumā tāds izdzimtenis turams izolēti no normālas sabiedrības.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.07.2018. 21:02

Raksts ir nelietīgs apmelojums. Es un mani draugi ar visām ģimenēm balsosim par Bordānu.

Atbildēt

Nepareizi saprasts

24.07.2018. 19:44

»

Patiesībā

Tieši mākslinieki, radošie cilvēki ir tie kuru pozīcija, aktīva rīcība ir vitāli nepieciešama, kuru klusēšana var izrādīties tautai liktenīga. Ir jāsaprot, kas ir svarīgākais, jānoliek malā savs ego, jātiek galā ar savu pagātni


Māksliniekiem ir jābūt sociāli un politiski aktīviem. Bet tas nenozīmē, ka viņiem ir jāraujas pie varas. Bet pats briesmīgākais ir šī brīža fakts. Radošo cilvēku elite ir saplūdusi kopā ar varas mašinēriju un ir absolūti pazaudējuši saikni ar tautu. Tauta viņiem ir vajadzīga tikai lai aplaudētu un maksātu dāsnus honorārus.

Atbildēt

CENZĒTS

24.07.2018. 16:32

»

rīdzinieks

Aivar, Tu esi liels malacis, ka atradi drosmi uzrakstīt to patiesību, ko gada beigās jau ieraudzīs visi


"Slima paaudze."
---------
PATIESĪBĀ - slima sabiedrība jeb tā dēvētā "titulnācija", katrā ziņā vismaz absolūtais vairākums jeb tā dēvētā "kritiskā masa".

Atbildēt

CENZĒTS

24.07.2018. 16:12

»

Patiesībā

Tieši mākslinieki, radošie cilvēki ir tie kuru pozīcija, aktīva rīcība ir vitāli nepieciešama, kuru klusēšana var izrādīties tautai liktenīga. Ir jāsaprot, kas ir svarīgākais, jānoliek malā savs ego, jātiek galā ar savu pagātni


PATIESĪBĀ - šajā pašreizējā "rietomde(R)mokrātisko virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valstī" nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi" un praktiski ikdienišķi tiek darīts VISS iespējamais un pat šķietami neiespējamais (jebkurā izpratnē / izpausmē), lai šāda visnotaļ adekvāta teorija nebūtu reāli iespējama jeb "nestrādātu praksē". Par ko, cita starpā, neapšaubāmi liecina arī zināma privātpieredze (visnotaļ pārliecinoša, tostarp arī gana "ilgtspējīga un universāla").

Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Atbildēt

Varis

24.07.2018. 15:53

»

ka sieva

zināms, meita arī


Vemt gribas tādas lietas lasot. Kas uz citiem saka, tas pats ir!

Atbildēt

Vēstures mācība

24.07.2018. 11:43

Precedents ir bijis, ir zināmas sekas, kas notiek, kad drošībnieki pārtop par politisko spēku. Bažas bija, kad partiju dibināja, šobrīd tās tikai apstiprinās, pieņemas spēkā.

Atbildēt

Patiesībā

24.07.2018. 11:36

»

Arī mūziķis

Aivar, radošajiem cilvēkiem politika ir tabū. Labi, ka esi to sapratis tik ātri. Tā nav mūsu kauja, un tas nav mūsu kaujas lauks


Tieši mākslinieki, radošie cilvēki ir tie kuru pozīcija, aktīva rīcība ir vitāli nepieciešama, kuru klusēšana var izrādīties tautai liktenīga. Ir jāsaprot, kas ir svarīgākais, jānoliek malā savs ego, jātiek galā ar savu pagātni.

Atbildēt

Indulis

24.07.2018. 10:25

A.Lapšānam vērtājums ir pareizs par par šo partiju, kas ir salašņu bars ,demagogi un izdzimteņi, arī iepriekšējie darbi vērtējami ar absolūtu,,0

Atbildēt

Zina tie

24.07.2018. 09:55

»

?

Dīvaini tikai tas, ka viņi pārāk labi pārzin čekistu metodes


Čekistu metodes zina tie, pret kuriem tās tika pielietotas. Daudzas psiholoģiskā terora metodes bija ļoti primitīvas, bet iedarbīgas, tāpēc, ka par tām tika klusēts. Diemžēl, arī šobrīd neviens nesteidzās tās publiskot. Kaut gan Youtubē krievu valodā ir ļoti daudz informācijas.
Bija arī unikālas metodes. Cilvēkiem pat ir grūti noticēt, ka kaut kas tāds tika darīts. Cik zinu šobrīd jau ir uzsākta VDK cilvēku vajāšanas metožu dokumentēšana arī Latvijā. Kaut kad vēlāk sekos arī publikācijas masu medijos.

Atbildēt

hobos

24.07.2018. 00:46

Tas Bašķis ir slims. Lampā uz Kaimiņu auroja, lai aizverās tā, ka acis raustījās no nerviem. Tādi Bašķi un Jurāši ir vienīgais škērslis. Vai jkp spēs atteikties no retardiem?

Atbildēt

Luni, tu slims un dzērājs

24.07.2018. 00:38

»

Eduads Lunis

---Man arī ir pieredze ar vienu žīdu, pie tam ar augstāko izgli'tību, kurš gulēja krievu armijas gultā un bija redzams viņa auguma nospiedums...


LUNI, LABĀK PAKLUSĒ, AIZEJ UZ VEIKALU, NOPĒRC LĒTO, STIPRO "BUMBU", IEDZER UN PAGULI GRĀVĪ, KĀ TU TO DARI UN VISS BŪS SAVĀS VIETĀS. NEAPĶĒZĪ SAVU PORTRETU AR APLAMIEM saviem komentāriem, beidz lamāties un apsaukāties.

Jānis BORDĀNS, Juta STRĪĶE, Juris JURAŠS un pārējie JKP biedri ir jauns spēks pret čekistiem un komunistiem (ZZS, NA un Saskaņa), kuri ir pie varas.

Atbildēt

rīdzinieks

24.07.2018. 00:26

Aivar, Tu esi liels malacis, ka atradi drosmi uzrakstīt to patiesību, ko gada beigās jau ieraudzīs visi.
Un tad būs kārtējās nopūtas... mēs nedomājām, mēs neticējām, mēs nezinājām...
Slima paaudze.

Atbildēt

Neesi dumjš "Arī mūziķis"

24.07.2018. 00:22

»

Arī mūziķis

Aivar, radošajiem cilvēkiem politika ir tabū. Labi, ka esi to sapratis tik ātri. Tā nav mūsu kauja, un tas nav mūsu kaujas lauks


Politikā ir jāiet visiem, bet tadiem , kuru grib politikĀ NODARBOTIES AR SPIEGOŠANAU, vēlas kļūt par stukaču, IR NEGODS.

Aivar LAPŠĀN, netaisi lūdzu sūdus sev un Latvijai ar savu stučīšanu. Tu labāk apvienojies ar Poikānu (NEO), jo jums abiem labi izdodas stučīšan - "savējo atkodēšana" pēc stukaču metodes - iefiltrēties un un iznest netīro veļu vai traipus parādīšanai. Partijas "bez sūdiem"pastāvēt nevar - kaut kas jāmanipulē ar naudām un amatiem, jo visiem vietas nepietiek, ne visus var uzklausīt, tādļ nav jāpāriet stukača pozīcijā.

STUKAČI ir laba lieta, bet tikai tad, ja tie nav politisku mērķu vadīti, bet dara svētīgu darbu - atklāj noziegumus pret otru cilvēku.

Atbildēt

Pensionārs Henriks

23.07.2018. 22:55

......es gan balsošu un mani draugi un paziņas par Bordāna patiju ...uz visiem mani interesējušiem jautājumiem saņēmu korektas atbildes- ceru ka Bordāns ar komandu beidzot pieliks punktu LPSR CK Jēkabpils PSKP organizācijas instruktoram tam mazam cilvēkam sarkanās biksēs - derētu to prāvu nobeigt ar notiesājušo /ne attaisnojošo spriedumu- Bordāna kungs padomājiet par penšiem ....iespējams kādreiz arī būsiet pensis Ar cieņu poļu muižkungs Henriks .Mārupē. Venceremos amigos !!!!!

Atbildēt

Nja

23.07.2018. 20:29

Psihiski nestabils mudaks.

Atbildēt

Astra

23.07.2018. 20:09

JKP ir varas mafijas rezerves projekts, iesaldēts līdz zināmam brīdim, lai pēc komandas sāktu pildīt aizkulišu saimnieku rīkojumus. Bordāns ir Sistēmas cilvēks un "bijušo" Sistēmas cilvēku nav, tāpat kā čekisti.
---
Jā, un nav Bordāna partija nekāds nacionāli konservatīvs spēks, jo Bordāns ir izvazājies pa liberālo "Latvijas ceļu", kas uzsāka Latvijas prihvatizācijas procesu, kā arī bijis "Vienotības" sastāvā no "Pilsoniskās savienības". Asistējis arī Dombrovskim. Kas viss norāda uz to, ka liberāļi, zinot, ka Eiropā cilvēki tiecas pēc nacionāli konservatīvām vērtībām, ka liberāļi nereti ir kļuvuši pat par lamu vārdu, tagad cenšas maskēties.

Atbildēt

Aivar

23.07.2018. 18:10

»

Aivars Andersons

Interesanti, kas apmaksā šos anonīmos mēslus


Tie nav apmaksāti mēsli, tā ir ļaunuma terapija - izpūst gaisā visu žultaino, lai pēc tam to nav jāizlādē kaut kur citur. Cilvēks izgrūž interneta komentāros visus sūdus, kas viņam sakrājušies dzirdot politiskās vides diršanu, to kaut jāizdabū laukā, tad iegāž internetā un vari atnākt mājās jau atbrīvojies no liekā žults un naida balasta. Tāds kā emociju atkritumu bizness. Bet nevienam par to nav jāpiemaksā, tā ir ērtā terapija.

Atbildēt

Aivars Andersons

23.07.2018. 18:02

Interesanti, kas apmaksā šos anonīmos mēslus?

Atbildēt

Arī mūziķis

23.07.2018. 17:45

Aivar, radošajiem cilvēkiem politika ir tabū. Labi, ka esi to sapratis tik ātri. Tā nav mūsu kauja, un tas nav mūsu kaujas lauks!

Atbildēt

tu

23.07.2018. 15:29

»

TTT - tu

redz, kā mēs atradām kopīgu valodiņu, man mīļais KPV LV atbalstītāj. Tā jau zināju, kur Gobzems un Kaimiņš vervē sev publiku - valoda kā īstam sīkam kriminālistam. Bet vispār jau stāsts par jkp


esi vēl stulbāks, nekā iepriekš publiski izrādījies. Tas jau visiem sen zināms, kur Gobzems un Kaimiņš vervē sev publiku - tev līdzīgu truleņu elektorātā, kam valoda kā recidīviem sīkiem kriminālistiem. Bet vispār jau stāsts arī ir par tevi un citām cērpamaitām, tavas mīļās KPV LV un JKP liellopu atbalstītājiem, siles bradātāju baru apkalpojošās sugas sīklopiem.

Atbildēt

lauķis

23.07.2018. 15:26

Šķirot partijniekus labajos un sliktajos ir tāpat kā sūdus spainī maisīt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: