Menu
Pilnā versija
Foto

JKP nepieļaus savās rindās negodprātīgus politiķus

Jaunā konservatīvā partija · 06.12.2017. · Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

28.12.2017. 20:09

Sabiedriskā transportā Sektorā Rīgā -regulāri tāds ""Intūristu"" murgs-troksnis, ka Lidmašīnas tr. NOBĀL !!!

Atbildēt

Uldis

22.12.2017. 16:39

Ko gaidīt no Bordāna, Latvijas ceļa atbaidošā viepļa, Krievijas militārista meitas, Potapovas un blēdīgā Juraša, kas dzīvo pāri saviem līdzekļiem?

Atbildēt

vot interesanti :)

15.12.2017. 14:35

»

Baložnieks/Ķekavietis

teikšu godīgi! Es labi atceros mūsu novadā notiekošās peripētijas pirms vēlēšanām. Par ko jau kādreiz komentēju. JKP varbūt valstiskā līmenī vēlas labas lietas, bet Ķekavā interese viena, kā izbīdīt savus projektus (viedā Ķekava - Neila Kalniņa privāts projekts, Skola - Neila Kalniņa un kolēģu projekts...


Biju dzirdējis, ka A.Adats it kā kaut ko esot shēmojis Baložos (tik neviens man nav mācējis tās shēmas izstāstīt vai nosaukt vārdā - viena tante teica un vairāk nekā nav bijis). To, ka viņš kaut ko būtu shēmojis pēc 2009.gada, kad pašvaldības tika apvienotas - pat baumu līmenī nekas nav dzirdēts. Vai tik te atkal nestrādā princips - man viņš nepatīk un tāpēc viņu nolieku atsauties uz kaut kādām mistiskām "viena tante teica" :) Es patiešām gribu uziināt par tām shēmām, ja viņas ir bijušas - nu lūdzu, lūdzu - pastāstiet faktus :) )

Atbildēt

zose

09.12.2017. 19:25

Kas tai Jotapovas un Puraša partijā notiek?? Pagājušajā nedēļā Baire vienojās dziesmā par OIK ar Volanski, šonedēļ viens Delfi raksta, ka Latvija paliks bagāta, atmazgājot Krievijas bandītu naudu.

Atbildēt

Nja

08.12.2017. 20:15

Varētu domāt, ka JKP publicēšanai kaut ko ir devis mudakam lapsam.

Atbildēt

zose

08.12.2017. 19:16

Hahaha

Korumpējās pirmā dienā

Atbildēt

Baložnieks/Ķekavietis

08.12.2017. 12:53

teikšu godīgi! Es labi atceros mūsu novadā notiekošās peripētijas pirms vēlēšanām. Par ko jau kādreiz komentēju. JKP varbūt valstiskā līmenī vēlas labas lietas, bet Ķekavā interese viena, kā izbīdīt savus projektus (viedā Ķekava - Neila Kalniņa privāts projekts, Skola - Neila Kalniņa un kolēģu projekts kur iesaistīti arī Roberts Jurķis un Juris Jerums)!
Es personīgi nepazīstu nevienu no jaunā sasaukuma, bet novadā turpinās "ciema politika", kur neuzticība, mantkārība un gļevums pieņemt lēmumus iet roku rokā.
Par to gan nav jābrīnās, jo domē ir savēlēts ļoti raibs kontingents: Andis Adats (kurš ir ilgadējs Ķekavas novada shēmotājs, Andis Damlics (No lidostas patriekts, bet domē nemīlēts un neciests cilvēks, Juris Jerums (cilvēks kurš dzīvo citā realitātē, varbūt gudrs un slīpēts, bet novadam īsti neko nedod), Aigars Vītols (sportists, kurš ir izaudzējis lielu pieredzi, bet nespēj operatīvi pieņemt jebkādus lēmumus), Gatis Līcis (bankrotējis shēmotājs), Raimonds Nitišs (nav viedokļa, bet tas no kādas partijas startēja visu izsaka), slavenais hamelions Arnolds Keisters (pārdosies jebkuram, lai nosargātu savu amatu Ķekavas namos un būtu koalīcijā, parazīts), Juris Žilko (ar labiem nodomiem, bet nespēju pieņemt lēmumus), Valts Variks (Kā deputāts un mērs pilnīga nulle, neko savā vadīšanas laikā nav novadam devis, tikai kartējo bērnu, apkaunojums novada iedzīvōtājiem, trīs vārdus sakarīgi nespēj salikt kopā, bez sava viedokļa). Par pārējiem tiešām nev man viedokļa, bet ir dzirdēti dažādi viedokļi.
Nu lūk kāda raiba ir mūsu publika, par kādu novada attīstību un nākotnes redzējumu var būt runa, tālak par ciema intrigām un kapitāla sadali netikt.
Ķekava nav un laikam nebūs novads ar kuru es kā ilgstošs iedzīvotājs varu lepoties!
Novadnieki: paldies jums par izvēlēto sasaukumu!

Atbildēt

turklāt

08.12.2017. 11:33

ne JKP ne Volanskis, ne koalīcija nav darījusi NEKO, lai novērstu iepriekš pieļautos likumpārkāpumus un izlabotu iepriekš pieļautās netaisnības un jāsaka, dažbrīd, pat noziedzīgas izdarības pret cilvēkiem - gan iedzīvotājiem, gan darbiniekiem (bijušajiem un esošajiem).............Viss turpinās pa labi iebrauktajām sliedēm............+ jaunās, ļoti "likumīgās" sliedes........

Atbildēt

08.12.2017. 11:24

ir tikai izlikšanās, jo - Baire sēž savā krēslā un Volanskis arī. Visai ķekavas koalīcijai vissvarīgākais ir savas siltās vietiņas, nevis likums un godīgums, jo, nu jau ir nācis gaismā Ķekavas koalīcijas lēmums - neko nemainīt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Neils K.

07.12.2017. 16:50

Izskatás, ka śis gàjiens ar izstàśanos no partijas bija vélètàju acu aizmàlèšanai . Jo pretéjá gadîjuma viss turpinàs ká bija. Volanskim atkápśanàs ir ká parakstít nàves spriedumu jo 2 miljonu kredíts arî jàatmaksà, tà kà nemeklèjam šeit godaprátu tàda JKP biedriem izskatàs, ka nav . Cerîba bija liela, bet vèlèšanas noliks pie vietas , sùdabràłiem tur nav vietas.

Atbildēt

Calmans

07.12.2017. 12:20

JKP malači. Jāmet arā tos, kas pārmet kažoku. Tikai ieinteresētie un liekēži grib ignorēt faktus, ka pilsonis grib zagt uz iedzīvotāju rēķina. Tā Ķekavas domes Slīdeņu torņa piederīgā nesaprot, ka Voldemorta pielīdeņu laiks iet uz beigām un viņas vārds būs mēslainē kopā ar to universālo konsultantu.Atceries, ka vairs nav vīra organizājas, kuru bail vārdā saukt. Tās ir laikmeta dinozauru beigas.

Atbildēt

..

06.12.2017. 22:56

ak, liekuļi spindz

Atbildēt

klikšķis

06.12.2017. 21:17

no partijas ārā, bet deputātos sēž. kāds gan ieguvums- nav partijas biedre? sabiedrībai tas neko nedod, tikai pašai partijai.

Atbildēt

lauķis

06.12.2017. 21:01

katrs politiķis ir pērkams , pēc definīcijas.

Atbildēt

Udox

06.12.2017. 20:56

Cik saprotu, izslēdza tikai no partijas. Citādi nekas nemainījās.

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 20:21

»

kaimiņš

JKP gāja uz vēlēšanām nest gaisuu Ķekavai. Taču nekas no tā neiznāca. Nevis JKP iedarbojās uz Ķekavu, bet gan Ķekava uz JKP un izskatās no apvērsuma viens solis, bet tas ir tik raksturīgi Ķekavai...


"Blusas"(L.Lapsa) nekādu gaismu nevar nest. Bet par JKP (Jaunā Kažokapmetēju Partija) brīnīties nevajag, jo labi zināms, ka "gudrinieki arī pārskatās". Redz, pat Poikāns sācis apjēgt par esošo iekārtu vairāk kā Bordāns:
" Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija. Tika radīts hibrīds - tapa 4. maija republika, apvienojot padomju laika un varas mantojuma un mežonīgā kapitālisma sliktākās īpašības. "
Ceturtā atmoda. Mosties vai zust (PIETIEM)

Atbildēt

Edge

06.12.2017. 20:15

Ķekavieši var būt lepni - viņiem arī tagad sava margarete tečere (V.Baire), kas "gudrīšiem" paskaidro par esošo sistēmu, kad nav iespējams kalpot visai sabiedrībai:
"They are casting their problems at society. And, you know, there's no such thing as society. There are individual men and women and there are families. And no government can do anything except through people, and people must look after themselves first. It is our duty to look after ourselves and then, also, to look after our neighbours." – Margaret Thatcher in an interview in Women's Own in 1987

Atbildēt

kaimiņš

06.12.2017. 19:46

JKP gāja uz vēlēšanām nest gaisuu Ķekavai. Taču nekas no tā neiznāca. Nevis JKP iedarbojās uz Ķekavu, bet gan Ķekava uz JKP un izskatās no apvērsuma viens solis, bet tas ir tik raksturīgi Ķekavai.
Vienīgi brīnos, kā JKP jaunie dižgara neredzēja, ka viņu partijā un vēlāk pašvaldībā amatā nokļūst tāds viņiem nevēlams cilvēks. Kur tad slavēnās operatīvo darbinieku spējas? Vai arī tās bija citiem un jaunie dižgari bija tikai izkārtnes un publiskie tēli.

Atbildēt

Potašs un Jurapova

06.12.2017. 19:23

Vēlēšanu likums ar steigu ir jāmaina, tā būtu vienīgā iespēja Latvijai izdzīvot. Jo pie mūsu ačgārnajām vēlēšanām vēlētājs balso par konkrētiem cilvēkiem, svītrojot un atķeksējot, bet ievēlēta tiek PARTIJA....par kuru (faktiski nevienu no partijām) vēlētājs couldn`t care less...

Atbildēt

agents

06.12.2017. 18:38

JKP pareizi dara . Nedrikst pirms Saeimas velesanam atlaut partiju diskridet. Vienmer jatura pie rokas ziepes ,jo bus regulari jaatmazgajas no dubliem ,kurus gazis virsu Tautas apzadzeji unkremla noderigie idioti.

Atbildēt

06.12.2017. 18:37

Tad arī tādu A.K.Bērziņu murgus nepublicējiet mājas lapā, ja ir svarīgs partijas tēls. Vārds nav zvirbulis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: