Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:08

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Pontons

01.12.2020. 03:07

Kāpēc jāveic kaut kāda ikgadēja hipotētiska CO2 rēķināšana ja tas CO2 rodas tikai no degvielas kurai ar migrama precizitāti var pievienot CO2 gramus.

Atbildēt

Kristīna protobalts

26.11.2020. 18:29

Parazīti alfonsi to tik māk ,pirms vēlēšanām kā prostitūtas savākt naudu no sponsoriem,pēc vēlēšanām uzlikt nodokļus ,turklāt sabojāt attiecības ar kaimniņiem Baltkrieviem un zaudēt eksporta peļņu,un nekādā gadījumā nevienoties par Baltkrievijas atomelektrostacijas elektribas iegādi ,lai latviesiem būtu labāk,jo pašiem prostitūtām ir labi.
Domājiet par ko velēt ,un ja tādu nav kuri jūsu pagasta,pilsētas cilvēku labā ir veikuši ko nozīmīgu ,tad lūdzu nedariet kļūdas un vevēliet prostitūtas ,tās taču ir valdības vēlēšanas ,valdībā jābūt cilvēkiem ar augstu morāli un milzīgu atbildību tautas labklājības celšanā ,nevis ambīcijas un savas kabatas.

Atbildēt

Kristīna,karaļa Gedimina mazmeita

17.11.2020. 13:46

No kaimiņiem Baltkrieviem AES enerģīju negrib pirkt ,tāpēc jāceļ nodokļi.
Tas ,ka jūs nepērkat enerģiju no Baltkrievijas ir tikai jūsu ,valdības vienpersonisks lēmums un neattaino tautas gribu!
Mēs paši -Latgale ,vēl nesen bijām Baltkrievija .
Ziniet ,ka mums patīk racionālisms ar kādu attīsta valsti prezidents Lukašenko ,un nepatīk kā jūs ,kangari ,iegrūsi ltviešus kredītu kabalā .Beidziet tās reklāmas pa radio skandināt ,lai lauksaimnieki ieķīlāzemi pret kredītu -pretīgi klausīties,Latvijas izzadzēji!

Atbildēt

Protobalts.

17.11.2020. 13:40

Vismaz suicīdu ziņā nav lejupslīde -7 vieta Lietuva ,Latvija 9.
Vispār mūs protobaltu ir ļoti dudz 200 miljoni .
Sk .wikipedia - N-M231 haplogroup
Jāmēž Latvija ārā no demagogiem ,kuri mūs naido ar Krieviju -Sibīrijas -Urālu tautām -kurām ģenētiski piederam !
Aicinu pievienoties baltu etniskajai grupai - Baltic sea dna project
Pirms tam apmeklējiet wwww.familytreedna.com un pasūtiet pirmo vislētāko dns analīzi Family ancestry ,analīzi uzglabās 25 gadus,pakāpeniski variet noteikt citas analīzes.

Atbildēt

Хм

16.11.2020. 16:31

Kā izpaužas ekoloģisko sasniegumu kompensēšana Latvijai starptautiskā līmenī?

Ну как...Можно будет на семинарах рассказывать, что у нас самое прогрессивное налогообложение для создания зеленой экономики. Или что у нас самые высокие налоги, чтобы стимулировать зеленую экономику. И что типа мы такие принципиальные борцы за экологию, что готовы быть в первых рядах и жертвовать своей экономикой. Литовцы будут хлопать в ладошки, называть молодцами, и продолжать выдавливать наши компании с рынка

Atbildēt

Smic

15.11.2020. 17:43

Ja kādu tiešām ekoloģija interesētu, tad ekspluatācijas nodokļa vietā būtu nodeva benzīna cenā (kā LT). Brauc ar ēdelīgu 5.7 motoru - maksā.
Un saprastu arī plānoto nodokli.Ja būtu pateikts - nodoklis nodrošinās subsīdijas elektro auto iegādei (lai arī tas nekādi nepalīdz valstīm , kuras ražo akumulatorus un iegūst izrakteņus to ražošanai).

Atbildēt

VB

15.11.2020. 09:26

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai mans 17 g. vesais auto ar 2.7l benzīnamotoru te laukos būtiski jau sāk piesarņot vidi? Sevišķi ņemot lielo fūru (dīzeļu) straumi, kas iet gar manām mājām pa Ventspils - Liepāja šoseju...
PS
Braucu nu 20 km dienā.

Atbildēt

Co2

15.11.2020. 08:29

Paskatieyies, ka auto ar gazed iekartam ekspluatacojas nodoklis ir tads pats ka brndzina auto. Realitate autoram or pilniga taisniba tiek irkaseti nodokli nodoklu nevis ekologijas del. Ekologija ir tikai iemesls. To ari apstiprinaja ministra zelosanas [ec nodokla irviesanas atliksanas, ka nu bis gruti nopirkt dizellokomotives, jo naudina neiirnaks.

Atbildēt

Linkaitsi un Rinkevičs,

14.11.2020. 16:27

nav atšķirību.

Atbildēt

jautaajums

14.11.2020. 16:23

»

kika

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam


Vai jaunās automašīnas un to ražošana mazāk piesārņo vidi?
Kā piesārņo vidi auto utilizācija?
Visbeidzot,tad arī algām jābūt lielākām.

Atbildēt

kika

14.11.2020. 15:31

Ja neesat speciālists, tad arī vajadzētu atturēties no muļķīgu rakstu sacerēšanas. Latvija nav jāpārvērš par ES valstu veco automašīnu izgāztuvi, tāpēc arī par vecajām mašīnām, kas būtiski piesārņo vidi, nodoklim jābūt lielākam.

Atbildēt

millers

14.11.2020. 05:39

linkaits ir tikai viens no tiem,ka tur,augšā,gvelž muļķības ,tur ir ļaunāki,stulbāki un krietni kaitīgāki nelieši ,kuriem labākajā gadījumā vieta kamerā

Atbildēt

NIKNAIS

13.11.2020. 21:08

Linkaitis ir neizdevies cilvēks :)

Atbildēt

Lasītājs

13.11.2020. 17:08

Nu naudiņas nav! Un izdomā gaisa nodokli! Bet naudiņas būs vēl mazāk, ja nodokļu būs vairāk. Tas ies līdz liktenīgajam punktam, kad lielākais vairākums nevarēs samaksāt nodokļus un pārstās maksāt vispār. Tas būs ekonomikas sabrukums ar badu un visu notā iznākušo.
Kāpēc ĶTR ir Pasaules rūpnīca? Tāpēc, ka Ķīnā ir tikai viens vienīgs nodoklis--- 1% no apgrozījuma(apgrozījuma nodoklis).

Atbildēt

Zinošais

13.11.2020. 16:50

Linkaiša idejas un to realizācija ļoti daudzās viņam uzticētajās jomās un tāpēc atgādināšu dažas kas cieši sasaucas ar eko tēmu:
1.SM pati sludina ka dzelzceļs būšot transporta sistēmas mugurkauls, taču publiski nav zināma pat ne ši "mugurkaula" shēma pat citām niansēm pat nerunājot. Vienlaikus ministrs spiests atzīt ka katastrofāli trūkst moderns ritošais sastāvs un vienīegais veids kā to atjaunot ir uzlikt papildus nodokli citiem satiksmes dalībniekiem;
2.SM ir prezentējusi valsts maģistrālo autoceļu attīstības plānu paredzot automaģistrāļu tīkla izveidošanu ! Viss jau būtu labi, ja vien šim plānam netrūktu tāda paša finansējuma nodrošināšanas plāna kā "dzelzceļa mugurkaulam"
Tāpat nav skaidrs pēc kadiem kritērijiem izvēlēts gan joslu skaits, gan maksimālais ātrums, kas ipaši vērtējams tai pašā ekologijas kontekstā, jo ir vispārzināms ka pieaugot ātrumam ipatnējais degvielas patēriņš pieaug radot arī tiešo piesārņojumu par sekundāro pat nerunājot ! Tikpat populistisks ir paziņojums ka uz Jūrmalas šosejas tiks palielināts atļautais braukšanas ātrums kam tāpat nav nekāda sakara ne ar ekoloģiju, ne satiksmes drošibu, ne kādiem citiem būtiskiem sabiedrības ieguvumiem;
3.Ir apsveicama vēlme integrēt dzelzceļu Rīgas transporta sistēmā, bet kāpēc tā jāšak ar Bolderāju kur nav nekā no nepieciešamās infrastruktūras

Atbildēt

paardomas

13.11.2020. 16:21

Nav vajadzīgas basas kājas,ir vajadzīgas dabai draudzīgas un pašpietiekamas tehnoloģijas.

Atbildēt

viņam

13.11.2020. 15:40

ir izteikta vēlme pēc basas kājas terapijas! :D

Atbildēt

Cilvēkiem domāts?

13.11.2020. 14:18

Linkaitis TV raidījumā sacīja, ka šis nebūšt "betoniem" domāts budžets, kad viņam jautāja par naudas piešķiršanu ceļu remontiem. Kungs teica, ka šis būšot CILVĒkiem domāts budžets un tai pašā laikā iebliež air Baltikam 260 miljonus!!!! Kaut kā falšs šķiet šis kungs un viņa nepātrauktie domu lidojumi, kādus vēl nodokļus varētu izdomāt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: