Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:35

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

piekrītu broļ

31.01.2020. 12:28

»

Lats

Ar naudu brāl, ar naudu. Un ne tikai taisās poftoriķ, bet europa jau nopirkta, neskatoties uz lezbes pīkstēšanu, ko drīzāk varētu nosaukt par teātra obligāto sastāvdaļu


Kā liecina Eiropas padomes parlamentārās asamblejas vicespīkera amatā ar balsu vairākumu ievēlētais Pjotrs Tolstojs, lielākā daļa ES politiķu ir Putina kabatā, tikai jārēķinās ar to, ka viņa izdevumi politiķu pirkšanā pieaug, bet ienākumi samazinās, turklāt tur ir nemitīga rotācija. Štazi kuce Merķele pēc 9. maija svinībām ieņems kādu no Šrēdera vietnieku amatiem, bet pederasts Makarons Elizejas pilī nenosēdēs līdz sava termiņa beigām.

Atbildēt

protams

30.01.2020. 21:10

Iļja Ērenburgs, viens no drausmīgākiem izdzimteņiem cilvēces vēsturē, uzskatīja, ka visus vāciešus (angļus, francūžus, somus, itāļus, spāņus utt.) ir jānogalina, bet krievi ar savu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto kāri, pierīties cilvēku asinis, uz to nemaz nebija jāskubina. Vāciešus zvēriski nīda arī alkašs Čerčils un fiziskais un morālais kroplis, Rūzvelts. Ja Lielbritānijā un ASV būtu sarīkots referendums par iesaistīšanos karā, to pilsoņi nebūtu gribējuši iet suņa nāvē Staļina sarīkotā asinspirtī.

Atbildēt

to cāļa

30.01.2020. 19:45

»

cāļa

vai necāļa smadzenēm, par to ir bezjēdzīgi spriest.Ir zināms, cik uzvarētājam maksāja dzīvību šis karš.Ja paši krievu vēsturnieki runā par proporcijām - 1:5, 1:3,2 kritušo karavīru, vai 2,8 milj Vēmahta karavīru pret 14 miljoniem padomju armijas, tad laikam komentāri nav vajadzīgi.Kaut vai Kurzemes ...


Staļins nomētāja vāciešus ar krievu līķiem. Krievija ir zeme ar neparedzamu vēsturi. Staļina propagandoni runāja par 7 miljoniem kara kurtuvē samestiem beztiesīgiem dzimtcilvēkiem, Brežņeva laikā saskaitīja 20 miljonus, Kad nedaudz atvēra arhīvus Jeļcina laikā, tika runāts par 40 miljoniem. Putins saskaitīja 27 847 351, 433795069542346534 (protams joks, jo neviens nezina, cik miljoni krievu žmuriku kauli neaprakti vēl mētājās mežo, grāvjos un uz laukiem), bet pēdējie oficiālie dati ir 42 miljoni. Ar ko paranoidālais sadists un pederasts Putins taisās "povtoriķ", kad ir notikusi būtiska krievu depopulācija un degradācija, turklāt apstākļos, kad Krievijas tehnoloģiskā attīstība atpaliek no NATO par 30 gadiem?

Atbildēt

antropologs

30.01.2020. 19:34

Ja nebūtu divu morālo un fizisko kropļu: Staļina un Rūzvelta, vienošanās, pakļaut un paverdzināt cilvēci, nebūtu notikusi Krievijas industrializācija un apbruņošana, bez kā blusainais, noskrandušais un izbadējušais krievs, pat Baltijā nebūtu uzdrīkstējies iebrukt.
Paldies Dievam, Hitlera ģēnijs laikus atkoda abu izdzimteņu plānus, konsolidēja vācu tautu un, kaut cik necik, sagatavojās karam. Ja nebūtu 1941. gada 22. jūnija preventīvais uzbrukums, kā rezultātā vērmahtam izdevās sagrābt vai sagraut bruņojumu, ko Staļins, gatavodams uzbrukumu Eiropai, bija savilcis pie robežas, vēl līdz gada beigām sarkanarmieši būtu salauzuši visus Vestminsteres abatijas solus, izlakuši Porto vīna pagrabus un dirsuši no Eifeļa torņa uz parīziešu galvām, bet tuvāko 5 gadu laikā visa Eiropas civilizācija būtu iznīcināta. Pirmos, kā savus līdzdalībniekus, Staļins, protams, būtu izgriezis cionistus, kā viņš jau līdz tam ar saviem līdzgaitniekiem bija darījis.

Atbildēt

nu vispār jau

28.01.2020. 21:50

»

nu

par atejām nemācos, bet kur citur kāds grāds jau ir


mācīties nekad nav par vēlu kā zināms, būs vēl kāds grāds kolekcijai, droši vien ne sliktākais starp citiem:).

Atbildēt

nu

28.01.2020. 12:49

»

hm

Krievija stipra- vāja 40. gadā – subjektīvs jēdziens. Objektīvi ņemot (pēc vācu izlūkdienesta datiem un ģenerāļu vērtējuma ) tieši tik stipra, lai to iekarotu pāris nedēļās vai mēnešos. Jā, krieviem bija kaut kādi tanki … bet bez rācijām, bija lidmašīnas … no koka. Vai var iebilst vācu vērtējumam...


ja latviešus, lietuviešus, igauņus, čehus, poļus, iznīcinātu,- kas apstrādātu zemi, gādātu pārticību vāciešiem,- kā jau to 700 gadus bija darījuši(piem.baltieši) ?Kāpēc 12-13.gs. neizkāva visus iezemiešus?Tāpēc, ka vajadzēja, kas strādā, ražo, ceļ un apkalpo.Vai tad šī vajadzība nebija vairs aktuāla 20.gs. 40.gados,- bija, un kā vēl.Tāpēc, kas būtu, ja būtu, ir bezjēdzīgi.Faktiski ir 2 valstis, kas iebruka citu valstu teritorijās,okupējot tās un nežēlīgi iznīcinot vietējos iedzīvotājus, pārkāpjot jebkādas starptautiskās tiesības un vienošanās.

Atbildēt

nu

28.01.2020. 12:37

»

nu vispār jau

vajadzētu mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties, biedri, varbūt arī jums sāktu labāk


par atejām nemācos, bet kur citur kāds grāds jau ir:).

Atbildēt

cāļa

28.01.2020. 12:34

»

Viedais

Es ne tikai ticu, bet zinu, ka šajā tekstā ir daudz patiesība. Kad cilvēks mirst, viņš parasti apdiršas. Tur neko nevar padarīt. Sarkanarmieši tiešām pastrādāja daudz zvērību. Taču cilvēks ar cāļa smadzenēm diez vai būtu uzvarējis 2. pasaules karā. Drīzāk viņš ir uzrakstījis manis izskatīto komentāru...


vai necāļa smadzenēm, par to ir bezjēdzīgi spriest.Ir zināms, cik uzvarētājam maksāja dzīvību šis karš.Ja paši krievu vēsturnieki runā par proporcijām - 1:5, 1:3,2 kritušo karavīru, vai 2,8 milj Vēmahta karavīru pret 14 miljoniem padomju armijas, tad laikam komentāri nav vajadzīgi.Kaut vai Kurzemes katla kaujas, par nelieliem zemes pleķīšiem nolika galvas - tikai par Džūkstes - Priekules nelielo joslu 70 000 sarkanarmieši,- tas ir vienkārši gaļas mašīnā iegrūstas cilvēku dzīvības.

Atbildēt

Viedais

28.01.2020. 01:43

»

Vagars

kalnciema ielā dots rīkojums lapsas kantorim iesaistīties ideoloģiskajā karā. Kā jau ar seržantu, primitīvas klišejas. Par 1945. gadu Prūsijā- autors aizmirsa pieminēt, ka ''demokrātiskās valstis'' no droša augstuma sagrāva visas Vācijas pilsētas ar >10tk iedzīvotāju, nogalinot virs 2 milj. civilo...


Neapstrīdot jūsu komentāru par raksta būtību un sabiedroto necilvēcību, apšaubu pieņēmumu, ka Lato izpilda kādu pasūtījumu. Portālam ir nepieciešami raksti. Pamēģiniet kaut ko uzrakstīt vismaz ex-seržanta līmenī un nosūtiet PIETIEK. Kā noprotu zemākas raudzes savārstījumi netiek publicēti. Turklāt ex-seržanta visos aspektos viduvējais raksts ir izsaucis visai plašu diskusiju, kas portālam iet labumā. Tālab pirms kritizēt, ķerieties pie spalvas, bet ne uz ķermeņa ;) Ar cieņu, Viedais.

Atbildēt

Vagars

28.01.2020. 01:06

»

derdz

1.)Vēsture jāzina, bet vai mūsdienās par to jāstrīdas kā bija patiesībā, jo ejam to pašu ceļu uz konfliktu starp tautām; jeb labāk ņemt par mācību ka tā nedrīkst un jāmeklē ceļš kā saprasties, utt., bet tie kas grib pakarot, tad priekš viņiem jāatrod kāds neapdzīvots kontinents uz zemes, lai tur patrako...


kalnciema ielā dots rīkojums lapsas kantorim iesaistīties ideoloģiskajā karā. Kā jau ar seržantu, primitīvas klišejas. Par 1945. gadu Prūsijā- autors aizmirsa pieminēt, ka ''demokrātiskās valstis'' no droša augstuma sagrāva visas Vācijas pilsētas ar >10tk iedzīvotāju, nogalinot virs 2 milj. civilo.

Atbildēt

Viedais

27.01.2020. 23:52

»

ko mācēja krievi

Krievi mācēja piedirst akas, dirst uz klavierēm, aiz bailēm kaujas laukā piedirst bikses. Vēl, viņi mācēja barā izvarot sievietes un tad tās nogalināt. Vēl viņi mācēja triekt mazus bērnus ar galvām pret sienām. Vēl viņi mācēja piedzerties un...


Es ne tikai ticu, bet zinu, ka šajā tekstā ir daudz patiesība. Kad cilvēks mirst, viņš parasti apdiršas. Tur neko nevar padarīt. Sarkanarmieši tiešām pastrādāja daudz zvērību. Taču cilvēks ar cāļa smadzenēm diez vai būtu uzvarējis 2. pasaules karā. Drīzāk viņš ir uzrakstījis manis izskatīto komentāru.

Atbildēt

nu vispār jau

27.01.2020. 23:35

»

labi

argumentējiet, biedri


vajadzētu mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties, biedri, varbūt arī jums sāktu labāk.

Atbildēt

ko mācēja krievi

27.01.2020. 22:01

Krievi mācēja piedirst akas, dirst uz klavierēm, aiz bailēm kaujas laukā piedirst bikses. Vēl, viņi mācēja barā izvarot sievietes un tad tās nogalināt. Vēl viņi mācēja triekt mazus bērnus ar galvām pret sienām. Vēl viņi mācēja piedzerties un
delīrijā šaut pa savējiem. Sarkanā armija bija pitekantropu armija un vadīja to galvenais pārtiķveidīgais ar cāļa smadzenēm - Staļins..

Atbildēt

Viedais

27.01.2020. 19:47

»

un

igauņi un lietuvieši


Tuk-tuk, ienāciet

Atbildēt

lapsene

27.01.2020. 16:38

Autors kaunējies priekšā stādīties. Bet anonīmiem mēsliem vieta ārpusē.

Atbildēt

west

27.01.2020. 11:56

»

zināšanai

Krievi nepieder pie baltās rases. Krievi nav ārieši


Diemžēl "krievi" (paliela daļa, tāpat kā "baltkrievi") savus gaišos matus un zilās acis mantojuši no senajiem baltiem, kas apdzīvoja plašu teritoriju no Baltās līdz Melnajai jūrai un no Baltijas jūras rietumkrastiem līdz pat Urāliem.
Ne visus baltus izkāva barbari no austrumiem.

Atbildēt

nu vispār jau

27.01.2020. 01:26

»

nu

normālam cilvēkam nekas tāds prātā nenāk.Labi, ka ar savu pieredzi dalies


nav runa par normāliem cilvēkiem, bet par tādiem kam ir tava pieredze ar ateju brūnajiem plusiņiem.

Atbildēt

Kapu kalniņš

27.01.2020. 00:29

»

Phe

Daunis kas daunis tas autors


Vatņiku iebrucēji nebija atnākuši kādu uzklausīt, bet gan apšaut un okupēt.

Atbildēt

derdz

26.01.2020. 20:54

1.)Vēsture jāzina, bet vai mūsdienās par to jāstrīdas kā bija patiesībā, jo ejam to pašu ceļu uz konfliktu starp tautām; jeb labāk ņemt par mācību ka tā nedrīkst un jāmeklē ceļš kā saprasties, utt., bet tie kas grib pakarot, tad priekš viņiem jāatrod kāds neapdzīvots kontinents uz zemes, lai tur patrako uz dzīvību un nāvi.
2.) kāpēc autors saprot ka piegādes līgums starp Maskavu un Vāciju ir ar mērķi piebarot viens otru jeb Vāciju. Varbūt, lai patiešām Vācija liktu mierā Krieviju. Varbūt patiešām, lai ieriebtu angļiem. Varbūt viss ir savādāk dzīvojam noteiktā matricā pie noteiktiem noteikumiem un nemaz nezinām kas ir īstie cilvēces vadītāji.
3.) kāpēc autors nemin faktu, ka pēc pirmā pasaules kara, kurā zaudēja Vācija, kad Lielbritānija, Francija, ASV, Krievija, u.c., aizliedza Vācijai apbruņoties, utml., un bija jākontrolē, bet dīvainākā kārtā Vācija stipri apbruņojās, tā it kā neviens neredzēja, un pieļāva; gan kas piegādāja Vācijai izejvielas bruņojumam, tehnikai, utt.

Varbūt mēs visi vainīgi

Atbildēt

dzirdēju

26.01.2020. 19:54

Krievu zaldàti nebija tā uz sievietēm krituši, armijà pa priekšu gājuši tādi aziāti, tie gan.
Un krievu zaldātenes arī kara laikā nav ar vīriešiem ielaidušās, teikušas, beigsies karš, tad būs ljubovj.

Atbildēt

nu

26.01.2020. 18:00

»

kā parasti

savu plusiņu vai vairākus tu vari pielikt uz atejas durvīm ar brūnu pirkstiņu


normālam cilvēkam nekas tāds prātā nenāk.Labi, ka ar savu pieredzi dalies.

Atbildēt

kā parasti

26.01.2020. 14:10

»

nu

žēl, nevarēju pielikt plusiņu.Nereaģēja.Labi, ka ar atsaucēm un oriģinālajiem personvārdiem.Lasa, protams, arī citi


savu plusiņu vai vairākus tu vari pielikt uz atejas durvīm ar brūnu pirkstiņu.

Atbildēt

ex-peditors

26.01.2020. 14:07

Šajā savārstītajā murgojumā īpāsi labi atklājas autora analītiskās domāšanas analfabētisms, kas jau robežojas ar muguras smadzēņu neironu disfunkciju un hipotalāmusa atrofiju! Kā var viens zemcilvēks, nākdams no ”kultūrcilvēku” atrorofētās ideoloģiski deģeneratīvās pauaudzes, tik manupalutīvi bezatbildīgi izteikties par sev absolūti interkopilatīvu tēmu! Pie tam viņš zemiski frakcionē nevienam nepieejamas jomas turikatīvos jēdzienu un terminus!

Atbildēt

Hihi

26.01.2020. 13:57

Grafomāns par Zorgi neko nav dzirdējis, bezcerīgs stulbeņa slapjo sapņu savārstījums

Atbildēt

Phe

26.01.2020. 13:53

Daunis kas daunis tas autors
Un kur latviešu izlūka ziņojumi no japānas?

Atbildēt

nu, moins!

26.01.2020. 13:42

grāmatas un avīzes salasījušies - visi tādi izgītoti... tik es viens gudrais nekā nesaprotu

Atbildēt

a411

26.01.2020. 12:38

Kas kopīgs Ernestam Hemigvejam un NKVD Spānijas operācijai?

Atbildēt

jautaajums

26.01.2020. 11:17

»

Ex-seržants

Auditorija ir tāda, kāda ir un diskusija veidojas tad, ja komentos ir pamatoti pretargumenti, bet nevis tupi apvainojumi vai totālas muļķības, kuras nav vērts atspēkot. Par to, kas pamatā šeit raksta komentus man priekšstats ir, bet tas nenozīmē, ka nelasa citi. Tāpēc arī esmu sagatavojis nākamo rakstu...


Ex-seržant,vai nākamajā rakstā tiks atspoguļota trešā reiha sadarbība ar ASV?Vai tiks sniegta informācija kā trešais reihs tika pie bruņojuma,kas to finansēja.Ja stāsts būs par vācu rūpniekiem un baņķieriem tad varat necensties.

Atbildēt

Ex-seržants

26.01.2020. 10:13

»

Viedais

Nepārspējams viedums :)))) Ex-seržant tava auditorija


Auditorija ir tāda, kāda ir un diskusija veidojas tad, ja komentos ir pamatoti pretargumenti, bet nevis tupi apvainojumi vai totālas muļķības, kuras nav vērts atspēkot. Par to, kas pamatā šeit raksta komentus man priekšstats ir, bet tas nenozīmē, ka nelasa citi. Tāpēc arī esmu sagatavojis nākamo rakstu, kas, ceru, tiks publicēts šajā portālā.

Atbildēt

Secinājums

26.01.2020. 10:02

»

a411

Ģenerālis Franko ir vienīgā personība, kura sasita lupatās NKVD vienības Spānijā. Ļoti žēl, ka tauta tur nav izpratusi notikušo


Ļoti žēl, ka tauta tur nav izpratusi notikušo,Franko arī bija žīds.No Aušvices deleģētie Ciānas dēli tika nogādāti Palestīnā.Vēlāk Staļina onkulis turp nogādāja ieročus,tad tapa Izraēla.

Atbildēt

a411

26.01.2020. 09:38

Starp citu, Latvija arī vienu NKVD partizānu notiesājusi - Vasīliju Kononovu.

Atbildēt

a411

26.01.2020. 09:33

Ģenerālis Franko ir vienīgā personība, kura sasita lupatās NKVD vienības Spānijā. Ļoti žēl, ka tauta tur nav izpratusi notikušo...

Atbildēt

hm

26.01.2020. 09:25

Krievija stipra- vāja 40. gadā – subjektīvs jēdziens. Objektīvi ņemot (pēc vācu izlūkdienesta datiem un ģenerāļu vērtējuma ) tieši tik stipra, lai to iekarotu pāris nedēļās vai mēnešos. Jā, krieviem bija kaut kādi tanki … bet bez rācijām, bija lidmašīnas … no koka. Vai var iebilst vācu vērtējumam?
Vācieši to arī būtu paveikuši, ko parādīja kara pirmās dienas. 90% Padomju Krievijas iedzīvotāju atbalstītu humāno vācu armiju. Kas traucēja? Hitlera rasu teorija, kura paredzēja visus slāvu vīriešus – kaput! Nu sievietes, armijai, priekam – Vācijai!
Lielvācija vienkārši nevarēja atļauties atstāt dzīvus apmācītus karot, spēcīgus, jaunus vīriešus savā aizmugurē. Viņus vajadzēja likvidēt. Citādi vēlāk nāktos tvarstīt pa mežiem. Asinis, upuri!
Žīdu iznīcināšana bija tikai prelūdija, kur Hitlers apguva pieredzi, metodiku. Šai ziņā viņu gaidīja lielāki priekšā stāvoši uzdevumi – slāvi (arī latvieši to skaitā).
Neticami, bet tikai no šodienas raugoties. Katiņa – Staļins nevarēja atļauties valsts iekšienē atstāt dzīvus tūkstošus naidīgi noskaņotus poļu oficierus – apšāva, Staļins nevarēja atļauties vienlaicīgi cilvēkiem atņemt īpašumus un atstāt dzīvot Latvijā – izsūtīja uz Sibīriju.
Tai laikā, kad vēl cilvēkus turēja krātiņā zoodārzā valdīja citi priekšstati par sabiedrību un dzīvi.
No tā - vēsturiskās realitātes – arī Hitlera teorija. Bet sagadījās, ka pretī nostājās cits Dēmons. Staļins, kurš paglāba slāvus no iznīcināšanas. Un arī latviešus.
Vēsturisko lomu un faktu izvērtējumam būs dažādi skatu punkti. Rietumiem – vērotāja. Austrumiem – potenciālā upura. Ebrejiem – upura.
Un nobeigumā, Ex- seržant, ceru , ka no jefreitora tevi kādreiz atjaunos seržanta pakāpē.

Atbildēt

fakts

26.01.2020. 07:05

Krievija okupēta esot no ebrejiem tūkstoš gadu atpakaļ.....Rusi ir baltā rase ,bet krievi ir ebreji vai daļēji ebreju asinis ,tāpat kā latvieši....Aškināzi karoja ar separdiem jau no Napoleona laikiem,pārējie bija lielgabalgaļa.....

Atbildēt

fakts

26.01.2020. 05:58

»

hm

Ar Vāciju tirgojās visi. Arī angļi līdz 43. gadam...


Ar Vāciju tirgojās visi. Arī ASV līdz 45. gadam,pēāk Vācija kļuva par ASV koloniju.

Atbildēt

fakts

26.01.2020. 05:55

»

Viedais

Varbūt pastudē kaut ko par hiperborejiem un pilsētām svastikas formā Krievijā, kā arī par senkrievu dievestību panteonu un tad muldi, jaunizceptais ārieti


Pilsētas zvaigznes formā.Arī Vecrīga bija cietoksnis zvaigznes formā,un Bolderājas cietoksnis.Neticīgie var papētīt satelītkartes.Oficiālajā vēsturē ir katastrofālas nesaskaņas ar tehnoloģiskajām iespējām.Vislabākais artefakts ir ķieģelis,ar ko sākt izpēti.

Atbildēt

Viedais

26.01.2020. 03:14

»

zināšanai

Krievi nepieder pie baltās rases. Krievi nav ārieši


Varbūt pastudē kaut ko par hiperborejiem un pilsētām svastikas formā Krievijā, kā arī par senkrievu dievestību panteonu un tad muldi, jaunizceptais ārieti.

Atbildēt

Viedais

26.01.2020. 03:03

»

Cyril

уроды латыши


Skatos krieviņiem ar intelektu tikpat slābi, ka mūsējiem, ir gaisma tuneļa galā ;)

Atbildēt

Viedais

26.01.2020. 03:00

»

lauķis

Hitleram un Staļinam bija kopīgs mērķis - baltās rases iznīcināšana,un starptautiskais rabināts palīdzēja cik jaudāja,abiem monstriem


Vēl viens nepārspējams viedums ;)))) Vienkārši ģeopolikas ģēnijs. Mūsu deputātiem ar tādu elektorātu garantēts ilgs mūžs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: