Menu
Pilnā versija
Foto

Juku laiki Rīgas domē

Fanija Golda · 25.06.2019. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Redzu, ka pats nāc no čekistiem!

29.06.2019. 10:11

»

vetārsts

Vai Tvaiku ielā sēžot var rakstīt komentārus internetā? Vajadzētu šito ar čekistiem apsēsto sašpricēt vai uzvilkt trakokreklu


To nevari noslēpt. Gaidi "savu lodi" par to, ko esi nodarījis latviešu tautai, ka tā ārdies un baidies? Nekas nav stabils! Visnestabilākie ir čekisti, kuri gaida "savu lodi", viņi grib noturēt čekistus SAB vadībā cik ilgi vien iespējams, bet VDD vadību konsultē A. Borovkovs, bij. VDK izdzimtenis un rīkļurāvējs, žīds "ar jauku smaidu", kāds ir cionistei VVF. VDD vadībai piemeklē atbilstošus ākstus, paklausīgus un iebaidītus.

Atbildēt

I.Kreituse ir Fanija Golda

27.06.2019. 09:58

»

neticu

Kreituse gan ir gudrāka par Faniju Goldu Meiru


Tas jau sen visiem zināms. Cilvēks ir viņa domāšanas un rakstu darbu stils. Kad viņu "atkoda", sākās uzbrukumi komentētājiem. Čekistu garā. Tagad tā parazitējošā cūkgovs ir pārliecināta, ka viņa sēž komunistu un čekistu bruņuvilcienā un žīdcionistu ēnā viņas izklaides brauciens nekad nebeigsies. Bet vēsturei ir neparedzami niķi un stiķi. Vislielākos pārsteigumus tā sagādā tieši vispārliecinātākajiem. Ja gadītos man nokļūt pie konkrētas ietekmes varas, es viņu jau rīt iebāztu aiz restēm. Bet, kamēr SAB vada čekists - komunists Maizītis un viņu konsultē bij. VDK virsnieks Borovkovs, viņa jūtas droši.

Atbildēt

tentiņš

26.06.2019. 16:22

man domāt, ka "ģielas" tiks sabīdītas līdz 10.jūlim - septiņu brāļu dienai un kā nākošais būs O. Burovs, kurš labi pazīst RD "drēbi" un " ķēķi". Un iespējams, ka pat labi, jo pasaules revolūcija pašreiz nav ne nepieciešama, ne arī iespējama tā, ka skatīsimies..

Atbildēt

Korupcijas veicināšana RD

26.06.2019. 08:27

»

Valstī valdošā koalīcija

"arvien vairāk kļuva zināms par sistēmisko korupciju Rīgas domē" - pareizi, viss godīgi: sadalītas ietekmes sfēras - Ministru kabinetam valsts sistēmiskā korupcija, Saskaņai - Rīgā


bija Saeimas koalīcijas un KNAB mērķis ar bezdarbību. Visas sfēras sadalītas valsts izzagšanai. ZZS Eiropas naudas, Vienotība - valsts iepirkumi, NA maksātnespējas procesi utt.

Atbildēt

Valstī valdošā koalīcija

25.06.2019. 23:28

"arvien vairāk kļuva zināms par sistēmisko korupciju Rīgas domē" - pareizi, viss godīgi: sadalītas ietekmes sfēras - Ministru kabinetam valsts sistēmiskā korupcija, Saskaņai - Rīgā!

Atbildēt

janina

25.06.2019. 20:56

Nevar saprast,KNAB,krata un purina,bet, rezultata nav!Vieniigais,laba doma opozicijai-neatkariigo auditu RNP.Esmu rakstiijusi 'konsultantam; Bergmankungam,parto, kas,notiek,iecirknii ;Kurzeme;uzkundzeejusies saskaniete Morozova,ka, visi baidaas.Cereejam,ka,Turlaa k-gs,kaa militaarpersona,;novirziis;pareizaa virzienaa-uz RNP.Tas ir vins!Otrs-pareizi,Bordankungs riikojaas,izsleedzot Imantu Keishu no partijas.Cik paziistu,no LSDSP,tuksha vieta,pat kaitiigs!

Atbildēt

Jaunas vēlēšanas - Ušaka afēra?

25.06.2019. 20:42

»

Patriotiskais gars

Pag pag,kas tas ir "..sistemātisku korupciju Rīgas domē"..Zināt,panijas un goldi,tas tā,kā Lembergs vienīgais 20 gadus "...smagos noziegumos apsūdzētais "..,kam ne malas ne gala?!UŠAKOVA KUNGS liekās ievēlēts gadā 2009,bet visādi līgumi,konkursiņi no bērziņiem,ārgaļiem,aksenokiem,birkiem un to riktētāji...


Kam izdevīgi "arkārtas vēlēšanas"? SaSkaņai (SS)! Viņi ir sagrauti un tīko gūt atkal uzvaru, ja būs jaunas vēlēšanas.

Domāju, ka ārkārtas vēlēšanas NAV NEPIECIEŠAMAS, jāievēl prikšsēdētājs, j';adod pilna visu kapitālsabiedrību revīzija un jāsāk pa vienā sēdināt aiz restēm, arī, nav izslēgts, ka Ušakovs un Ameriks arī sēdētu nevis Briselē, bet Matīsas ielā, Rīgā.

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.06.2019. 19:38

Pag pag,kas tas ir "..sistemātisku korupciju Rīgas domē"..Zināt,panijas un goldi,tas tā,kā Lembergs vienīgais 20 gadus "...smagos noziegumos apsūdzētais "..,kam ne malas ne gala?!UŠAKOVA KUNGS liekās ievēlēts gadā 2009,bet visādi līgumi,konkursiņi no bērziņiem,ārgaļiem,aksenokiem,birkiem un to riktētāji arī no šī PULKA.Tas pat birmimhens,no kura gada "vadāja" RS?!Nosauciet kādu "SASKAŅAS" "korumpantu" RD sodītu tiesai,kad pieņemts darbā,nevis sorosistnaziku gaumē BLA BLA BLA.Ķert korumpantus tiesīdsardzības institūtu uzdevums,nevis par to jādomā UŠAKOVAM.Bet ārkārtas RD vēlēšanas TAS IR LABI,TAS NEMAZ NAV SLIKTI.Rīdznieki pēc 30 gadu "veiksmes stāstu" atšķirs SĒNALAS no GRAUDIEM.MĀCĪTI sorosistiem!

Atbildēt

kgb

25.06.2019. 19:32

Ir divas slavenas Fanijas - Golda un Kaplāne... :)))

Atbildēt

Lauku pāķis

25.06.2019. 19:32

Ne viss ,kas spīd ir zelts... Nu un ja plaši izskanējušo korupciju neizdosies pierādīt? Ko tad? Tad varbūt iespējams vajadzēs sākt runāt par valsts augstākās varas prettiesisku iejaukšanos pašvaldību darbā izmantojot valsts spēka struktūras, tai skaitā pielietojot draudus, iebiedēšanu, šantāžu savu ekonomiski-politisko intrešu sasniegšanai... Ā nu iespējams tāda tā demokrātiski tiesiskā valsts izskatās...

p.s izskatās , ka tie laiki, kad Islandes serveris strādāja ,bez it kā cenzūras ir pagājuši...

Atbildēt

Vecai čekistei

25.06.2019. 16:52

»

lauķis

Kādas gan tur jukas,kurš politmafijas klans tiks pie medus poda.Tiesa,tas medus pods stipri patukšīts,bet kaut kas jau vēl ir


Ilgai Kreitusei joprojām Krievijas FSB uzdevums sekot līdzi Saskaņas panākumiem un kļūdām? Analizēt notikumus saistībā ar Saskaņas panākumiem RD un to visu publicēt? Tieši nav jāatskaiās, bet publikācijas zem pseidonīma F. Golda ir labs risinājums! Kad un kas viņai uzliks roku dzelžus un apsūdzēs spiegošanā?

Atbildēt

Levita klucis

25.06.2019. 16:46

Ilga Kreituse (Fanija Golda) ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.
No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts UniversitātesVēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.
1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu AkadēmijasVēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].
Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.
Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks"apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].
Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienībassarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSPsarakstā, kas nepārvarēja 5% barjedru[5]f.

Atbildēt

lauķis

25.06.2019. 15:36

Kādas gan tur jukas,kurš politmafijas klans tiks pie medus poda.Tiesa,tas medus pods stipri patukšīts,bet kaut kas jau vēl ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: