Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdz

08.07.2021. 15:34

JŪS LAIKAM TIKAI SEVI REDZAT, TAS KAS DER JUMS NEDER VISIEM PĀRĒJIEM

Atbildēt

Grāmatā

08.07.2021. 14:45

»

Svētais Vazelīns

Vēl labprāt gribētu zināt...


``Viltvārdis``191.lpp ir noslēguma protokols,kas apstiprina atļauju izbraukt 1972.gada 24.maijā no Latvijas uz pastāvīgu dzīvi Izraēlā. (atņemot PSRS pilsonību).

Atbildēt

Tikko pārlasīju

08.07.2021. 14:35

»

Svētais Vazelīns

Vēl labprāt gribētu zināt...


grāmatā ``Viltvārdis``131.lpp.,ka dzimis 1955.gadā.Tā kartīte ir atvērtajos čekas maisos,no LPSR VDK pretizlūkošanas darbības inform.nodrošināšanas automat.sist.``Delta Latvija``.

Atbildēt

Asiirietis

08.07.2021. 14:28

»

Beduīnietis

To visu mēs zinām ,tas tiek atkārtots jau n-to reizi. Kāpēc nestāsti par vakcīnu ,kas nav vakcīna un to ,ka staļina izsūtīšanas ir sīkums , ja salīdzinām ar šodienas ekonomisko bēgļu skaitu ,kuri pametuši Latviju


Tas ko jautā ir mūsu pasivitātes sekas, tātad tēma ko aizskaru nav aizgājusi pat līdz minimālajam mazākumam, kas parasti ir 5-7%. Kādēļ būtu jābaidās no kaut kādas potes, ja ar skaidru saprātu apzinies kādus šmurģakus tirgo lielveikali, kādas ķīmijas izsmidzina lielzemnieki un kādi personāži kontrolē mūsu ikdienu. Ir izdarīts viss iespējamais, lai latvietis parastais nespētu izrādīt pat niecīgāko apdraudējumu sistēmai. Nespiež taču potēties ar novičoku, vismaz pagaidām tādas informācijas nav.

Atbildēt

patiesībā

08.07.2021. 14:20

neinteresē. Absolūti.

Atbildēt

rakaris:)

08.07.2021. 13:51

nekopts iciks , ka parazitē uz nodokļu maksātāju kakla un Latvijas valsts labā pat nepakustina pirkstiņu jo nedrīkst runāt pretīm tiem zēniem , kas viņu šijā krēslā ielika - marionete !!

Atbildēt

Jons

08.07.2021. 13:33

Šo kungu darbības rezultatā mana pensija,kura 2009.gadā bija vidējās algas apmērā,tagad krietni zem minimālās algas līmeņa un tagad arī zem vidējās pensijas līmeņa.Manu arodslimību,kura ir novedusi pie darbaspējas zuduma,invaliditātes, ir aizliegts ārstēt,bet ar manā rīcībā esošiem līdzēkļiem to nav iespējam izdarīt arī fiziski.Nav nekādu atvieglojumu transportam,kādi ir katram civilokupantam pilsētās,nav arī nekādi citi atbalsti.Manā gadījuma ir noticis un notiek atklāts latvieša genocīds,kura sekas, ņemot vērā manu vecumu,vairs nav iespējams grozīt,tāpat ka manu pārliecību par neslēptām fašisma izpausmēm manā zemē zem labējās politikas izkārtnes.

Atbildēt

100%

08.07.2021. 13:29

ne sliktākais...

Atbildēt

Beduīnietis

08.07.2021. 13:21

»

Asiirietis

Kāda var būt solidaritāte, ja aptuveni puse no Latvijā dzīvojošiem ir nesodīti noziedznieki, valsts nodevēji vai Latvijai nepiederošas personas - ievesti okupētājvalsts pilsoņi, īsteni Latvijas valstiskuma ienaidnieki un krievu impērijas piekritēji...


To visu mēs zinām ,tas tiek atkārtots jau n-to reizi. Kāpēc nestāsti par vakcīnu ,kas nav vakcīna un to ,ka staļina izsūtīšanas ir sīkums , ja salīdzinām ar šodienas ekonomisko bēgļu skaitu ,kuri pametuši Latviju.

Atbildēt

kamā raksta šo koment'āru

08.07.2021. 13:13

precīzi 27.06.2021. 22:03
Levits ir netīrā krievu kazarmā pālī taisīts deģenerātS!!!!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

08.07.2021. 13:05

»

Tehniskais vazelīns

Andra Grūtupa grāmatā Observators aprakstīts, kā mazs pušelis E. Levits septiņdesmitajos ar vecākiem aizbrauc uz Izraēlu no LPSR


Kāds tev mazs puišelis?.. Ja uz izbraukšanas brīdi, 1973.g., pēc oficiālās biogrāfijas, E.Levitam 1955.g. bija jau pilni 18 gadi?

Bet dažādās Minsteres Latvieši ģimnāzijas avīzes publikācijās dzimšanas gads ir norādīts 1953.g.

Ceru, ka Lato jaunajā grāmatā tiks viesta skaidrība šajā un citos mūsu prezidenta izstrādājuma biogrāfijas līkločos.

Atbildēt

Zzzzz

08.07.2021. 12:55

Iespējams, ka prezidentam un ministriem netiek sniegta visa informācija par esošo valsts Informācijas sistēmu patieso darbību. Kā vienu no nesakārtotām lietām - pašlaik jau vairākas dienas nedarbojas www.latvijā.lv vietne, lai varētu nodeklarēt adresi. Var nodeklarēt adresi tikai klātienē! Un tas Covid-19 laikā, kad pēc iespējas mazāk būtu jāapmeklē iestāde. Kad būs iespēja izmantot www.latvija.lv šo e-pakalpojumu neviena atbildīgā amatpersona nevar pateikt. Amatpersonas aicina izmantot e-pakalpojumus, vaino sabiedrību,ka neizmanto. Tikai bieži nav iespējams to izdarīt, sistēmas nestrādā. Skaidrs, ka ir pēdējais laiks, lai sakārtotu esošās valsts Informācijas sistēmas.

Atbildēt

Asiirietis

08.07.2021. 12:28

Kāda var būt solidaritāte, ja aptuveni puse no Latvijā dzīvojošiem ir nesodīti noziedznieki, valsts nodevēji vai Latvijai nepiederošas personas - ievesti okupētājvalsts pilsoņi, īsteni Latvijas valstiskuma ienaidnieki un krievu impērijas piekritēji.
Kas Levitsam runājams ar Gruzijas varas pārstāvjiem, kur joprojām uztur apsūdzību savam bijušajam prezidentam Sakašvilli, kas savā laikā faktiski iznīcināja korupciju Gruzijā, bet tagad tiek vajāts atriebības nolūkos. 30.gadu laikā nav bijis neviens Latvijas prezidents, no kura nesmirdētu pēc čekas asiņainā tvēriena. Nav bijusi neviena partija, kas uzturētu prasību par deokupāciju, civilokupantu repatriāciju un okupantu režīma tiesāšanu.
30.gadus ir zagts un shēmots, valsts aparāts ir gatavojis likumdošanu, kas vērsta pret savas valsts iedzīvotājiem un visu iespējamo resursu iztirgošanu, tajā skaitā, cilvēku iznīdēšanu no lauku teritorijām. Latvijā piereģistrētu banku mahinācijas ar Krievijas miljardiem, augļošana un ātrā augļošana ir iedzinusi neatdodamos parādos tūkstošiem cilvēkus, par laimi uz to visu varu noskatīties kā kategorisks, pret aizņemšanos no ienaidnieka vai Latvijas izlaupītājiem. Mēs visi viņus redzam, zinām un daudzus pat ikdienā varam aplūkot TV ekrānos, tādēļ attiecīgu apstākļu sakritības brīdī, runāšana ar šiem izdzimumiem būs ļoti īsa, jo tiesiskas izvēles ceļu, šie kverpļi mums nav atstājuši.

P.S. jau pie pirmā komentāra uznirst paziņojums - nu jau pietiek !!!, tā kā neatliek nekas cits kā pievienot inkognito režīmā.

Atbildēt

lili

08.07.2021. 11:24

Izskatas ka prezidenta kanceleja vieni debilisi sez un raksta slavinosus postus par viltvardi....

Atbildēt

Tehniskais vazelīns

08.07.2021. 11:08

»

Svētais Vazelīns

Vēl labprāt gribētu zināt...


Andra Grūtupa grāmatā Observators aprakstīts, kā mazs pušelis E. Levits septiņdesmitajos ar vecākiem aizbrauc uz Izraēlu no LPSR.

Noziedznieks E. Levits, viltvārdis, slēpj savus patiesos personas datus. Kāpēc?

Atbildēt

E. Levita noziegumu saraksts, atrodoties VP amatā

08.07.2021. 10:58

Mēs jau bez cilvēktiesībām esam elektroniskajā koncentrācijas nometnē.

Fiziski šodien, 8. jūlijā , 2021. gadā uz LR robežām ir robežsargi - bez “zaļā srtifikāta” nevienu neielaiž un tas ir ES līmenī.

Valsts policijai, VDD un DP ātra ikvienas personas atrašaās vietas noteikšana nav problēma.

To aprobēja ar komendantstundu un pašizolācijas ieviešanu un bargu naudas sodu sistēmas ieviešanu.

13/03/2020 LV ar E. Levita akceptu, paziņojot ANO, LV Latvijas zemes teritorijā atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas.

Tiek aktīvi vajāti cilvēktiesību aktīvisti no “Tautas varas frontes” un biedrības “Sabiedriskie Satversmes Sargi”, to pierāda nesenie notikumi Mārupē, kad privātā teritorijā bez paskaidrojumiem ielauzās DP spēki un nepamatoti, pielietojot elekttošoku, aizturēja personas, DP atpazīstot cilvēktiesību aktīvistu, kad persona miermīlīgi uzrādīja savu pasi.

Valsts policijas priekšnieks N. Ruks ir bijušais Valsts policijas Novērošanas un izsekošanas dienesta priekšnieks.

Kādas no cilvēktiesībām mums atlikušas? To variet noskaidrot paši.

Cilvēktiesības ir tiesības uz īpašumu, ko apdraud likumgrozījumi par senlietām. Katra īpašumā var ielauzties policija uz aizdomu pamata par tādu glabāšanu, safabricēt kriminālprocesu un uzsākt kriminālvajāšanu, izrēķinoties ar personām, kas aktīvi iestājas par cilvēktiesību ievērošanu Latvijas zemes teritorijā.

Cilvēktiesības ir tiesības uz nodarbošanās izvēli, ko apdraud valsts totāla un obligāta prasība vakcinēties pret tā saucamo Covid-19.

Cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli apdraud valsts totāla un obligāta prasība vakcinēties pret tā saucamo Covid-19, valstij un K. Kariņa valdībai pārkāpjot Nirnbergas kodeksa principus.

Cilvēktiesības ir tiesības brīvi pārvietoties, kas tika liegtas ar komendantstundām, pārvietošanās tiesības apdraud valsts totāla un obligāta prasība vakcinēties dēļ tā saucamā “zaļā sertifikāta” ieviešanas.

Tiesības uz veselību un dzīvību apdraud valsts totāla un obligāta prasība ikvienam vakcinēties pret Covid-19, pat bērniem, ar parakstu apstiprinot savu “brīvprātīgo” izvēli medicīnas profesora imunoloģijā zināšanu līmenī.

Prasība valkāt maskas apdraud veselību, ievainojot imūnsistēmu - maskas no inficēšanss ar tā saucamo Covid-19 nepasargā.

Cilvēktiesības uz īpašumu apdraud komercbanku, kovidafēristu, plāni atsavināt ieķīlātos īpašumus, sākot ar 2022. gadu, kad beigsies “valsts atbalsta naudas maksājumi”, nevis pārlūkot līgumus nepārvaramas varas - Covid-19 pandēmijas apstākļos.

Valsts policija VDD un DP cilvēktiesību aizstāvju biedrības “Tautas varas fronte” un “Sabiedriskie Satversmes sargi” uzskata par teroristiskām organizācijām.

Personas, kuras pauž savu viedokli par latviešu tautas pašnoteikšanās tiesībām, minētās iestādes kvalificē kā “etniskos teroristus”.

Atbildēt

Drīzāk sūds uz kociņa 2 gadus kaut ko murgo.

08.07.2021. 09:32

Komunistu/čekistu atrauga un marionete.

Atbildēt

sorrY

08.07.2021. 08:56

Diemžēl, tas Levidents ir nekāds.

Nevajag būt pre,identifikācijas, kas neko nedara,jo vajag būt prezidentam, kas kaut ko dara. Jo prezidentam, kas neko nedara, svētki nebūs.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

08.07.2021. 08:52

Vēl labprāt gribētu zināt:

Vai tiesa, ka E.Levits ir dzimis 1953. gadā? Kā tas ir norādīts dažās 70-to gadu Minsteres Latviešu ģimnāzijas avīzes publikācijās, kuru korektore tolaik bija E.Levita mamma. Tātad izbraucis ar vecākiem no LPSR uz dzīvi Izraēlā 20 g. vecumā, un dīvainā kārtā izvairījies no dienesta PSRS armijā?

Cik Levits ir nomaksājis nodokļus Latvijas budžetā iepriekšējos 30 gados, kad dzīvoja un strādāja Luksemburgā?

Atbildēt

millers

08.07.2021. 08:28

prezidents,kurš tik pat labi varētu biedēt vārnas kādā mazdārziņā ,karājoties koka galā

Atbildēt

:)))

08.07.2021. 08:27

Viņš ir prezidents tiem , kuri viņu tur iesēdināja.

Atbildēt

Paralēles

08.07.2021. 08:17

Valstij un prezidentam dzīves rīt paralēli, krustpunktu nav…

Atbildēt

lauķis

08.07.2021. 08:17

Kas tas levits tāds bija?

Atbildēt

motorhead 1916

08.07.2021. 08:02

»

Lāčplēsis

esam zaudējuši 2 gadi no dzīves ar šo m


Nevajag vispaarinaat. Man, piemeeram, nekas nav zudis, jo pilniigi vienalga, vai gubernjas galva ir muulaaps vai ne.

Atbildēt

Patiesais

08.07.2021. 07:48

Šīs "labo darbu" uzskaitījums nepārliecina. Prezidents nav atbildējis uz jautājumu, kas ir latvijas tauta?, tikai latvieši, pilsoņi vai visi Latvijas iedzīvotāji? Nav atbildējis tāpēc, ka nav drosmīgs. Rezultāts - nenoteiktība un dusmas iedzīvotāju attiecībās. Prezidents nav atbildējis uz jautājumu, kāpēc iedzīvotāji, tajā skaitā liela daļa latviešu izbrauc dzīvot citur, un kā panākt, lai tas neturpinātos. Tālāk-Ekonomikā nevar izdzīvot tiki ar inteliģento ekonomiku- pakalpojumiem. Ir jābūt ražotnēm, tajā skaitā lielām. Kas ir darīts šajā virzienā,- nekas , un rezultāts-dzivojam no Eiropas subsīdijām, un aizņēmumiem (parāds ir 14 miljardi euro). Latgale visai strauji kļūst par "kluso" zonu.

Rodas iespaids, ka prezidents īsteno "Islandes "zemes principu- iedzīvotāju skaitu smazināt līdz minimumam, un tad palikušajiem visa kā pietiks. Tāds variants nevar īstenoties, jo Latvija atrodas aktīvā kontinenta tteritorijā, un tādēl, jo vairāk samazināsises pamatiedzīvotāju skaits, jo vairāk ieplūdīs svešzemnieki, kuri realizēs Latviju savām vajadzībā, nevis latviešu vajadzībām, tas ir tikai laika jautājums. Tādēļ ir strauji jāstrādā ar latvijas iedzītāju paaudžu stiprināšanu, un tātad iedzīvotāja skaita palielināšanu. Līdz ar to, tas ko ir izdarījis prezidents, ir nieks- butaforija, ārzemnieka tīksmināanās, pāsslavināšana. Tas nav visas Latvijas tautas prezidents. Diemžēl pats Levita kungs to neapzinās. Vai kāds vispār uz šo brīdi no politikiem ir sapratis, ka latvieši, kā lielkāka latvijas iedzīvotāju nācija- strauji iztvaiko,- izzūd. Nebūs latviešu-, nebūs Latvijas. Latvijai ir jākļūst patiesi patstāvīgai. Un jāsāk ar to, ka atklāti apsvērt, ka Eiropas savienība dod ne tikai subsīdijas ,bet nes arī dažādus apdrauaudējumus.

Atbildēt

VB

08.07.2021. 07:42

»

Lāčplēsis

esam zaudējuši 2 gadi no dzīves ar šo m


Gan jau, ka stipri vien esam pakāpušies atpakaļ...

Atbildēt

GTi

08.07.2021. 07:24

Egils Levits divus gadus Valsts prezidenta postenī. Sausais atlikums - H2O

Atbildēt

Vienreizigs prezidents

08.07.2021. 06:45

Barhatnije glaza,sudrabotas spalvas,lipiga mêle un tuksa muca.Tiesnesis bez BAC,tatad samozvanec

Atbildēt

Lāčplēsis

08.07.2021. 06:24

esam zaudējuši 2 gadi no dzīves ar šo m.........................

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: