Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tas labi

08.11.2022. 14:45

»

he, he

...viss ir kā kādā Ziemeļkorejā vai Krievijā...


sazagtais jāatņem...Osvoboditeliem būs liels prieks- cer ka paši varēs pievākt..

Atbildēt

he, he

07.11.2022. 10:36

...viss ir kā kādā Ziemeļkorejā vai Krievijā...
Vajag rakstīt godīgi- tā nav pat Krievijā un Ziemeļkorejā. Krievijā, cik var lasīt no preses, tiesu sistēma strādā visai labi un tiesneši ir godīgi. Tādu likumu par mantas kopnfiskāciju un tādu Znotiņas dienestu Krievijā un Ziemeļkorejā vienkārši nav. Tāpēc nekas tāds tur nenotiek.

Atbildēt

ptn pnx

06.11.2022. 15:19

Dēļ nosaukuma - komunisms.com, vien nelasīšu!

Atbildēt

patiesībā

04.11.2022. 16:57

»

lauķis

...riti,teci valodiņa


100% VISS šajā Dieva pasaulē deklarētais nesakrīt ar praktisko. Varbūt tāpēc, ka cilvēks ir +/- sabalansēts no debesu valstības un no elles ķēķa komponentiem - tieši tāpat, kā VISS pārējais, tostarp arī cilvēka radītais / ietekmētais? Dabiski, ieskatot arī valodiņu, kas vai nu "rit un tek", vai arī klibodama mokās un dažkārt pat krampjaini agonē - atkarībā no valodiņas lietotāja +/- balansa (skat.iepr.), vispārējās mentālās attīstības un (NE)apgūtajām "kompetencēm".

Atbildēt

lauķis

04.11.2022. 09:10

»

patiesībā

runa nekur neiet, ne šeit ne citur. Neatkarīgi no tā, ka patīk komunisms vai nepatīk


...riti,teci valodiņa...
Nevienā -ismā deklarētais nesakrīt ar praktisko jo visi -ismi nāk no viena elles ķēķa.

Atbildēt

eu!

04.11.2022. 08:52

voroņežas miljonāri no hruščenēm pasūtijuši šo muļķīgo gaudu....lai atgriežās pie savām saknēm...ja kotletes nav fendrētas, lai tutins izraksta izziņu...bet viņi zin ka izziņas vietā būs 10 gadi...

Atbildēt

patiesībā

03.11.2022. 21:23

»

Par ko izbrīns

Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk


runa nekur neiet, ne šeit ne citur. Neatkarīgi no tā, ka patīk komunisms vai nepatīk.

Atbildēt

Blēžu saits

03.11.2022. 20:57

Kuiņa pilnīga, nabaga milionāri atļāvušies veselu saitu izveidot… ai, ai, ai… nabadziņi

Atbildēt

Komunismu

03.11.2022. 17:09

»

Par ko izbrīns

Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk


liidz shim praksee ir trakteejushi atbilstoshi attaalumam, kas tos shkjir no meerkakjiem.Taapeec piedaavaa savu versiju ... ,ja gribi ko konstruktiivu pateikt.Jeega nav nosaukumaa,bet saturaa un izpildiijumaa.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 16:47

»

Nu,bet

nekas nav dzirdams par tavaam idejaam ... Mees klausamies ,nu


Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk.

Atbildēt

Zvaigzne

03.11.2022. 16:20

»

aļļo

Aprimstiet! Vai arī te vaimanas palaiž kukuļņēmēji, kukuļdevēji, lietu "kārtotāji", aplokšuņu algu saņēmēji, narkotiku u.c. nelegālie tirgotāji, krāpnieki, zagļi utt.. To jau vajadzēja darīt daudz ātrāk


Jā, jā lielā oktobra revolūcija arī aizsākās ar šāda līmeņa idejām! Tiem buržujiem atņemt un proletariātam sadalīt!
Nez, pašam it nekas nepieder?! Tas, ka esi godprātīgs šīs valsts pilsonis ir pilnīga ilūzija!

Atbildēt

aļļo

03.11.2022. 15:48

Aprimstiet! Vai arī te vaimanas palaiž kukuļņēmēji, kukuļdevēji, lietu "kārtotāji", aplokšuņu algu saņēmēji, narkotiku u.c. nelegālie tirgotāji, krāpnieki, zagļi utt.. To jau vajadzēja darīt daudz ātrāk!

Atbildēt

Nu,bet

03.11.2022. 15:41

»

Par ko izbrīns

Ir taču tuvas tās komunistu idejas, vai ne


nekas nav dzirdams par tavaam idejaam ... Mees klausamies ,nu ...

Atbildēt

Juris

03.11.2022. 14:37

»

Zvaigzne

Lai cik skumji tas arī nebūtu, bet viss uzrakstītais ir taisnība. Bezkompromisa tiesiskums ir absolūts beztiesiskums, kur katrs, jā, jā – pilnīgi katrs (arī tas kurš nevar pat to iedomāties) var nonākt absolūti beztiesiskā situācijā. Nav vajadzīgs pilnīgi nekas, lai organizētu represijas pret jebkuru...


Piekrītu. Zinot, ka bija paredzēts arī likums par administratīvo konfiskāciju, kur vienkārši varētu atņemt, piemēram, velosipēdu, ja Tev nav tā čeks, tad komentāri lieki. Iedomājies, brauc ar velo, pienāk policists, kam pieder velo, man, pierādi, man čeka jau sen kā nav, pirkts pirms 10 gadiem. Nekā, draudziņ, pierādīt to nevari, velo nonāk valsts īpašumā.

Neticat, ka šāds likumprojekts bija, pajautājit Ģirģena kungam, kurš to turēja sava ministra galda atvilknē un gaidīja, kad to varētu nosūtīt uz parlamentu.

Atbildēt

kas ir puķina banda

03.11.2022. 14:18

zagļi, kurus aizstāv viņu personīga tiesību sistēma...Kas ir 3a banda?

Atbildēt

ja zagts, tad nevar pierādīt

03.11.2022. 14:16

loģiski...ne jau par špickām runa....bet liezagļiem

Atbildēt

Zvaigzne

03.11.2022. 14:00

Lai cik skumji tas arī nebūtu, bet viss uzrakstītais ir taisnība. Bezkompromisa tiesiskums ir absolūts beztiesiskums, kur katrs, jā, jā – pilnīgi katrs (arī tas kurš nevar pat to iedomāties) var nonākt absolūti beztiesiskā situācijā. Nav vajadzīgs pilnīgi nekas, lai organizētu represijas pret jebkuru Latvijas pilsoni/iedzīvotāju un tā mantu, pietiek uzrakstīt, ka “pastāv šaubas”, un šīs šaubas NAV nekā ne jāpierāda, ne jāpamato.
Mīļie ļaudis, jūs pat neaptverat cik ļoti jums šajā valstī nekas nepieder!

Atbildēt

Diedelnieks

03.11.2022. 13:03

Man nekā nav un priecāšos,ka citiem arī nekā nebūs!Tā,lūk!Īsi un konkrēti!

Atbildēt

ZZZ

03.11.2022. 12:23

»

Par ko izbrīns

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns...


vai, vai, vai... Varbūt pamēģini atrast darbu vai hobiju? Citādi vienīgais, kas tev dzīvē ir, komentāri....

Atbildēt

03.11.2022. 11:48

Kādai tad jābūt iekārtai?To viegli var noformulēt - kādai. Tādai , kāda iekārta ir katrā dzīvā organismā , kur visu orgānu un šūnu intereses tiek apmierinātas.Tas ir šablons , kurš atrodas degungalā un nosaukums būtu -harmonija. Bet mums cenšas sačakarēt smadzenes un vairumam to arī ir izdarījuši ,tāpēc valsts(organisms)ir onkoloģisko metastāžu caurausta.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 10:30

»

Acīmredzami

,tevi apmierina , ka mūs aptīra ne komunisti ,bet pašmāju kampēji (bijušie arī komuņagas)- mafiozo no augstiem plauktiem


Nu ja gribas komunismu, kur nevienam un nekas nepieder, ir tikai viena taisnība un taisnības sajūta aizstāj tiesiskumu (tā devētais bezkompromisa tiesiskums)tad uz priekšu. Tikai ceru, ka komunistu mums būs mazāk nekā patriotu. Komunisms neparedz Latviju kā neatkarīgu valsti un arī tautības tā izpratnē ir veco laiku rudiments, kas tiks iznīcināts pēc tam kad tiks galā ar ģimenes diskreditāciju. Jauns "Baigais gads" jau tiek gatavots. Nacionālā buržuāzija,ar lielu varbūtību, tiks iznīcināta un aktīvus pārņems transnacionālās korporācijas ar "labajiem" kampējiem. Varēs viņiem pateikties un roku bučot. 800 gadus jau to darījām, bet daļa tautas grib vēl kādus astoņsimt gadus pabūt verdzībā.

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

03.11.2022. 10:23

ECT ir pret tīru mantas konfiskāciju!!!

Atbildēt

Acīmredzami

03.11.2022. 09:57

»

Par ko izbrīns

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns...


,tevi apmierina , ka mūs aptīra ne komunisti ,bet pašmāju kampēji (bijušie arī komuņagas)- mafiozo no augstiem plauktiem.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 09:41

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns?
Laipni lūgti pārejā uz inkluzīvo kapitālismu un lielo korporāciju pārvaldi pār valstīm!
Īpašums traucē, tāpat kā normāla ģimene. Cilvēki sāk justies neatkarīgi un līdz ar to nepaklausīgi, ar savām domām galvās. Tā tas nedrīkst būt. Tāpēc arī šī ņemšanās.
Nesaprotami kāpēc Latvijas sabiedrība pie vārda komunisms uzreiz skatās Krievijas virzienā. Krievijā šo komunisma ideju ir stipri mazāk nekā Eiropā. Tie, kuri ir sekojoši līdzi vēsturei, zin, ka komunisms nebija impēriskās Krievijas izdomājums. To importēja no ASV un Eiropas. Arī tagad Putins ar saviem atbalstītājiem nekādā ziņā nevirza komunistiskas idejas. Viņi mēģina atjaunot Krievijas impēriju, nevis Padomju Savienību. Mums no tā, protams, vieglāk nepaliek. Komunisma idejas, tikai citā formā, šobrīd tāpat kā pirms gadsimta nāk no ASV un Eiropas finanšu elitēm. Latviešiem arī tagad tieši tāpat kā pirms simts gadiem stipri patīk komunisma idejas un cenšamies būt pirmajās rindās. Cerams, ka arī šoreiz aplauzīsies, taču asiņu un sviedru tiks izliets daudz.

Atbildēt

Jansons

03.11.2022. 09:40

»

Fakts

Te piebildīsim, ka varbūt tie bija tie baroni, kas pēc 300 muižu nodedzināšanas bija palikuši dzīvi


Tie alepkavnieki un zagļi bija tie batoni, kas ar baudu spīdzināja latviešu zemniekus, lika tos siekstās, pēra līdz bezsamaņai, pēra skolēnus, izmantoja pirmās nakts tiesības, aizliedza runāt latviski,…

Atbildēt

Skybijs

03.11.2022. 09:29

Tas vēl sīkums, itkā drīzumā notikšot nacionalizācija, kur pat tādas lietas kā apģērbs un mājoklis vairs nepiederēs. Tie tur, tā elite gatavo globālo restartu veidojot planetāro cilvēku fermu. Ir, vai nav fantastiska un dark futoroloģija, redzēsim. Cilvēktiesības jau zūd, nav jābrīnās, par tādām drīz vairs neviens nezinās.

Atbildēt

Es

03.11.2022. 09:24

Augsni vajagsagatavot, bet kāpēc publicēt vēlāk, ja var sākt kaut rīt. Jo ātrāk, jo labāk.

Obligāti jāpārpublicē plašākai rezonansei. Viena lieta - ja tiesnešu uzvārdi atkārtojas, neslēpiet tos.

Atbildēt

Jansons

03.11.2022. 08:49

Latvijas vēsturē šādi pasākumi ir veikti jau vsirākkārt, dažus atceramies, dažus esam piemirsuši, piemēram, 1905-1907 gada soda ekspedīcijas, kur vietējie baroni sastādīja aplaupāmo un nogalināto sarakstus , iedeva izpildei Grāfam Grābem un šie cilvēki bez tiesas un izmeklēšanas tika slepkavoti un manta nolaupīta.

Atbildēt

Liene

03.11.2022. 08:38

»

:)))

Jā ,prihvatizatori ,mahinātori un cita veida zagļi ,sāk urinēt karstu !! :))) Pat LL izrāda satraukumu


Ja jau beidzot ķertu tos, kas apzaga valasti ar prihvatizāciju un kukuļiem, bet likums jau ir izstrādāts, lai konfiscētu īpašumu jebkuram, kuram grib, sākot ar 5000 eiro. Pie kam Tu pat vari pierādīt šo ienākumu likumību, bet uz izdomātu aizdomu pamata Tev to mantu var atņemt. Tas ir viens no veidiem kā pie varas esošie cīnās pret opozīciju.

Atbildēt

viss loģiski

03.11.2022. 08:23

»

Экспроприация по-русски № 3845

https://youtu.be/l6WhqdoSQCs


Kremļa jūdi sāk likvidēt nevajadzīgos žīdiņus kas veidoja Krievijas erzackultūru.Tāds pat liktenis Pugačovai,Galkinam,Makarēvičam un daudziem citiem.Solovjovam atņemti īpašumi Spānijā,naudas nav bet tu turies...

Atbildēt

Экспроприация по-русски № 3845

03.11.2022. 08:04

»

ha ha

Jautājumu atkārtot 3. reizi


https://youtu.be/l6WhqdoSQCs

Atbildēt

:)))

03.11.2022. 07:34

Jā ,prihvatizatori ,mahinātori un cita veida zagļi ,sāk urinēt karstu !! :))) Pat LL izrāda satraukumu!
Interesanti , par maksu , jeb par sevi domājot?

Atbildēt

pareizais nosaukums

03.11.2022. 06:07

Tev nebūs zagt un zagtu mantu slēpt!

Atbildēt

Repropriācija deboļševizācija atkrievošana

02.11.2022. 22:58

Nav taču runa par zaptes burku vai kartupeļu maisu, tālab vairāk piestāvētu nacionalizācija nekā konfiskācija.

Atbildēt

vēl labāka ideja

02.11.2022. 22:48

»

labas idejas

Konfiscēt visu miljonāru īpašumus un līdzekļus nosūtīt Ukrainai


Jā, Kolomoiskim vai Ahmetovam!

Atbildēt

Tiesiskums

02.11.2022. 22:47

»

ko te piebilst...

piemērs ar Ziemeļkoreju un Krieviju ir debils...meklē salīdzināju u savā geiropā


TIEŠI TĀ,Ziemeļkoreja-vispār KOREJA izcieta BRIESMU DARBĪBU no samurajiem un pēctam no ameriem(vispār ameru iejaukšanās pa pasauli-intervencijas,okupācijas,praktiski pamatiedzīvotāju iznīcināšana) līdz šim pastāvīgi(Afganistāna,Iraka,Dienvidslāvija,Lībija,Sīrijas naftas resursu izzagšana-200 gados pēc INDIĀŅU pamatlikvidēšanas----vairāk kā 300 iejaukšanos PASAULES Malās!?

Atbildēt

02.11.2022. 22:44


tad beidzot šķēļveidīgie lielzagļi kļūs pliki un nabagi ?

Atbildēt

Pirātu partija

02.11.2022. 22:30

»

Cionisms ir komunisma augstāka pakāpe

Pirmajam ebreju impērijas standartam ekonomikā jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem...


Mainās pasaule, nāk jauna ēra. Dzīvojam kapitalisma pēdējā stadijā. To ļoti labi redz pēc "veiksmes stāsta" pieņemtiem likumiem.
Jau nākošā gadā daba palīdzēs nomainīt pasaules uzbūvi un likvidēs kleptokrātiskos režīmus.
Par žīdu valsti nav jāuztraucas, jau 2023.gada beigās sāksies tās beigu proces.
Nevajadzēja izkrāpt trīs reizes 40.jūdas grašus no nabaga Latvijas. Atmaksa būs cieta.
Tādas valsts vairs nebūs!!! Laika palicis maz.
P.S. Cilvēki Latvijā laikam ir pelnījuši idiotus pie varas. Daudziem ierēdņiem situācija valstī apmierina, tapēc balsoja par NewVemjotību plus newvemjotība caur iepriekšbalsošanu ārzemēs drusku sev piezīmēja.
Tas ir tā pat kā nobalsot par "Единая Россия» — партия воров и жуликов, Krievijā. Tur vispār visi rezultati uzzīmēti, nav svarīgi kā balso, svarīgi ir kā saskaita un uzraksta gala protokolus. Viņiem galvenais lai nozombētie cilvēki atnāk uz iecirkņiem. Starp citu "Единая Россия" agrāk saucās vienotībā (Единство), vēlāk pārsauca, tāpat kā latvāņu partiju par NeWvemjotību.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.11.2022. 22:23

»

vice

Tipiski Latvijas tiesu sistēmai


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-------

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav man ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', "ilgtspējīgi",
Un "prasto pūli" 'izdŗāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā M.U.Ļ.Ķ.U zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi trekni paŗīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vispār jau

02.11.2022. 21:53

»

ha ha

Visus Maxima čekus esi saglabājis


Maximas čeki jāglabā Maximai, jo tie nekādi nepierāda naudas izcelsmi tavā kontā!

Atbildēt

ha-ha

02.11.2022. 21:49

Jau vairāk par 30 gadiem dzīvoju ēkā,kuru esmu nopircis,bet kura atrodās uz no Marsa nokritušo īpašnieku zemes.Līdz ar to man ir sveša zeme uz kuras ēka atrodās un atrodos okupanta situācijā.Tiesāties un kādam pierādīt,ka arī man šajā valsti ir tiesības uz Dieva zemes gabaliņu uzskatu par neiespējamu,jo, kā redzāt ,saeims ir joprojām pilns ar padomju okupantu vietējo kolaborantu-komunistu nomeklatūras izlasi un viņu audzēkņiem,kuri ir šos brīnumus sastrādājuši,sagrābušies visu iespējamo,bet jūt,ka šie jaukumi var arī beigties un var nākties arī nest atbildibu par sastrādāto un sagrābto.

Atbildēt

Haralds Kalns

02.11.2022. 21:43

Ja pārbauda, jebkuras pieRīgā būvētas kotedžas īpašnieka (ierēdņa, amatpersonas), ģimenes un citu saistītu radinieku ienākumu deklarācijas- uzrādās celtnes likumīga vai nelikumīga izcelsme! P.S. Tāpēc valsts pārvaldē nepieciešama sava (Zemes banka) ar visu iedzīvotāju kontiem un naudas (ienākumu) apriti!!! Tad, iespējams, pat VID nav nepieciešams un Jaunzeme&Co var dibināt celtniecības kantori!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: