Menu
Pilnā versija
Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Kavalieris Galants · 01.05.2022. · Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

05.05.2022. 08:19

Par JKP kompromata ir pietiekosi naks tuvak Oktobris visas lapas kritis:)

Atbildēt

1 1nīgs

05.05.2022. 03:30

»

LEVIC EGILS

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences...


kad sakritīs stabs, tad varēsi atlevicot nedaudz Taklā, lai jau nākamajā dienām, nule iezaļotais laukums, būtu ar atkritumu koificientu 0.00, bet viss, kas uz lauka ir viens, lai mūžam sārto viens vienīgs magoņu lauks

Atbildēt

apturēt Levitu ar kompāniju

02.05.2022. 21:04

tādus tik ievēlēt un uz priekšu, jo vairā stučīs, jo vairāk uzzināsim par tautas kangariem

Atbildēt

pretīgs č raksts

02.05.2022. 16:16

»

Joske

Cik pretīgs menta purns


īsi

Atbildēt

Joske

02.05.2022. 15:28

Cik pretīgs menta purns!

Atbildēt

nu, neomarksisti

02.05.2022. 10:51

»

savukārt

partiju deputātu kandidāti paslēpušies aiz dzelteni zilā karoga,lai nenotiktu sabiedriskās informācijas aprite atbilstoši demokrātiskajiem procesiem.Back'in USSR


tie paši sarkanie ar savām katram redzami deviētām grētām un sekss revulūciju... seksojies kā gribi, nelien uz ielas un pie maniem bērniem!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

komuņagām riebjas vārda brīvība

02.05.2022. 10:49

visu cieņu cilvēkam, ja pludina TAISNĪBU!!!!! debilis obama izdomājis, ka ASV vajag patiesības ministriju, KAS IZLEMJ, KO PUBLICĒT, KO NĒ, kā Orvela 1984.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!! Zināju, ka komunisti stulbi deviēti...bet, ka tik stulbi , ar veselu partu grūti iedomāties....tāpat garīgi veselie neticēja, ka glupais puķins uzbruks Ukrainai!!!!! VESELAM PRĀTAM NEPATVERAMI!!!!
laiks salikt visu pa plauktiem...

Atbildēt

savukārt

02.05.2022. 09:58

»

jaajaa

...:D...tautai ir tiesības zināt visu par deputātu kandidātiem...jo vairāk kompromata, jo tīrāk gaiss pēc vēlēšanām


partiju deputātu kandidāti paslēpušies aiz dzelteni zilā karoga,lai nenotiktu sabiedriskās informācijas aprite atbilstoši demokrātiskajiem procesiem.Back'in USSR.

Atbildēt

lauķis

02.05.2022. 05:37

»

raksteļa autoram

Paškritika ir laba lieta


Ir maza niansīte,partijās cilveku nav,tikai nešķīsteņi.Politiķis ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

raksteļa autoram

02.05.2022. 05:19

Paškritika ir laba lieta

"Tā ka, tuvojoties vēlēšanām, varam sagaidīt ne vienu vien kompromatu, jo cīņā par labi apmaksātajiem un ērtajiem Saeimas krēsliem meties cilvēks, kuram morāle ir sveša"

Lielisko sevi noraksturoji.

Atbildēt

Bānis Jordāns

02.05.2022. 03:55

»

jaajaa

...un "par ko nelietis Bordāns tika atsaukts no ministra amata un izmests no NA"?...to NA un Dombrovska tiesu izpildītāju atlīdzību likumpapīru taču Bordāns kļūdas pēc parakstīja...par ko tad izsvieda


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un cionisti! Revolucionāri, komunāri!


Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://nra.lv/pasaule/374601-latvijas-un-izraelas-pilsoni-nakotne-varetu-iegut-dubultpilsonibu.htm


https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

LEVIC EGILS

02.05.2022. 03:52

Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

Talkošanai kājas aug latvietībā. No latvietības daudz mācījusies padomju ebreju vai vienkārši žīdu tauta.

Talkošana savā ziņā pieder žīdu būšanai, ko apstiprina arī mūsu Satversmē rakstītais, ka katra cilvēka pienākums ir rūpēties par dabu un vidi.

To es esmu vienmēr norādījis citiem žīdiem, kas izliekas par latviešiem, kā “Lielās talkas" patrons, fiziski pasākumā “gaidi ar maisu” enerģiski piedaloties talkošanas procesā arī šodien, 30. maiā Bišumuižā, lai sakoptu zemesgabalu, kurā iecerēta Latvijas Paralimpiskā sporta centra būvniecība.

Varu atzīmēt, ka Talkas laikā atrasto atkritumu aptvere parasti mainās. Atradumu vidū gadās arī kuriozi, ko uzreiz nevar pievienot “gaidi ar maisu” saturam. Tādā reizē jāraksta iesniegums attiecīgās pašvaldības policijai par atradumu un jāgaida uz atbildi, un dažreiz to summu naudas izteiksmē, kas pienākas atradējam.

Pēc piedalīšanās “Lielajā talkā”, kuras patrons es esmu, nonācu pie dažām atziņām par produktiem, kuru Latvijā vēl nav bezatkritumu programmu vadīšanai ar viedajiem sensoriem no Izraēlas.

“Nulle atkritumu” aprites ekonomikas domāšanas veida pieņemšana un jaunu mērķu noteikšana Latvijā attiecībā uz to, kā mēs dzīvojam pasaulē, ir sfēra, pie kuras līdz šim nav piestrādāts pietiekami tālredzīgi.

Bezatkritumu koncepcija paceļ mantru “novērot, izsekot, utilizēt” pilnīgi jaunā līmenī.

Pilsēta bez atkritumiem un atkritumi bez pilsētas nav iedomājami, radot tādu cilvēkkapitālu, kam seko daudz mazāki finanšu ieguldījumi.

Vairākām pilsētām Izraēlā un visā pasaulē tagad ir skaidri noteikti cilvēkkapitāla bezatkritumu politiskie mērķi, kā daļa no to sadzīves atkritumu apsaimniekošanas politikas.

Un pieaugošā atkritumu apsaimniekošanas prakses digitalizācija ir ļoti svarīga mūsu pārejā uz bezatkritumu pasauli, ko saražo cilvēkkapitāla izstrādē.

Bet kas tad īsti ir “nulles atkritumi”? Un kā viedie sensori un uz datiem balstīta atkritumu apsaimniekošana var palīdzēt pilsētām sasniegt nulles atkritumu mērķus?

Un te būs atbilde.

Kopienas visā pasaulē terminu “nulles atkritumi” definē dažādos veidos.

“One more waste Israel International” globālā cilvēkkapitāla aktīvu alianse to definē šādi:
“Visu resursu saglabāšana, cilvēkkapitāla izstrāde mijiedarbībā ar finanšu kapitālu”.

Citiem vārdiem sakot, nulles atkritumu mērķis ir līdzināties ilgtspējīgiem un darbīgiem cilvēkiem, kas pārvērš atkritumus resursos, ko izstrādā citi.

Jūs varētu domāt, ka “nulles atkritumi” ir tikai vēl daži vārdi otrreizējai apstrādei. Bet “nulles atkritumu” jēdziens sniedzas daudz tālāk par atkritumu pārveidošanu atkārtoti lietojamos materiālos. Nulles atkritumi ietver visu produkta dzīves ciklu, tostarp cilvēkkapitāla un finananšu kapitāla pārvaldību.

“Zero waste” mērķis ir:
saglabāt planētas dabas resursus.

Nulles atkritumu statuss netiks sasniegts vienas nakts laikā. Taču, tā kā digitālās tehnoloģijas kļūst arvien vieglāk pieejamas cilvēkkapitāla izstrādes rezutātu kontrolei un atkritumu apsaimniekošanā, mēs varam sākt spert nozīmīgus soļus resursu ekonomijā.

Pārveidojot mūsu atkritumu apsaimniekošanas praksi, aicinu Latvijas sabiedrību piedalīties diskusijā par to, kā datu nolasītāji un viedie sensori var palīdzēt jums un mums optimizēt Latvijas “Lielo talkas” finanšu izdevumu samazināšanai mūsu Izraēlas Kneseta tīmekļa semināros pēc individuālā pieprasījuma.

Lai Latvija kā piemērs pasaulei sasniegtu nulles atkritumu statusu, vēl ir nepieciešamas būtiskas izmaiņas mūsu cilvēkkapitāla radīto atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūrās.

Tos var iedalīt trīs jomās:
1. Nacionālo atkritumu novērošana;
2. Nacionālo atkritumu izsekošana;
3. Nacionālo atkritumu utilizācija.

Saskaņā ar Eiropas Vides aģentūras datiem, nacionālie atkritumu rašanās novērošanas plāni ir ļoti svarīgi, lai panāktu nulles atkritumu daudzumu.

Kā viedie sensori iekļaujas bezatkritumu bildē? Tas viss ir saistīts ar viedo sensoru datiem. Datu apstrāde un analīze ir ļoti svarīga, lai Latvijai panāktu nulles atkritumu statusu.

Ja cilvēks pamostas un beidzt nolemj izdarīt šodien ko labu, tad var paņemt cimdus un doties ssakopt savu izvēlēto vietu Latvijā.

Lasiet vairāk par to, kā citas pilsētas īsteno uz datiem balstītus rīcības plānus, lai uzlabotu kapitālu izstrādes rādītājus.

Un tas ļautu mums efektīvi uzlabot mūsu iniciatīvas un spert redzamus soļus ceļā uz vēl zaļāku nākotni.


https://jauns.lv/raksts/zinas/500037-valsts-prezidents-talkosana-pieder-pie-latvietibas-ta-ir-musu-tradicija-ko-esam-nesusi-ari-pasaule

Atbildēt

nu, un kas tur slikts

01.05.2022. 20:00

nesaprotams raksts, nu un kas tur slikts ka grib Saeimā? Daudzi grib , vai par visiem " tēmetājiem" būs izsmiekls un apraksts, kāpēc grib Strādāt Saeimā?
Es arī gribu, nu un ?

Atbildēt

jaajaa

01.05.2022. 16:38

»

autoram

Der atcerēties, par ko nelietis Bordāns tika atsaukts no ministra amata un izmests no NA


...un "par ko nelietis Bordāns tika atsaukts no ministra amata un izmests no NA"?...to NA un Dombrovska tiesu izpildītāju atlīdzību likumpapīru taču Bordāns kļūdas pēc parakstīja...par ko tad izsvieda ?...

Atbildēt

jaajaa

01.05.2022. 16:35

...:D...tautai ir tiesības zināt visu par deputātu kandidātiem...jo vairāk kompromata, jo tīrāk gaiss pēc vēlēšanām...

Atbildēt

badīgu zirnekļu cīņas netīrā stikla burkā

01.05.2022. 16:13

pilnīgi pofig.

Atbildēt

Daudz noderīgu idiotu unparazītu sarosījušies

01.05.2022. 16:10

uz 14. Saeimas vēlēšanām. Solīs un melos, cik jaudas.

Atbildēt

autoram

01.05.2022. 15:52

Nevis VP Jelgavas nodaļas priekšnieks, bet VP ZRP priekšnieks...

Atbildēt

autoram

01.05.2022. 15:31

Der atcerēties, par ko nelietis Bordāns tika atsaukts no ministra amata un izmests no NA!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: