Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protobalts

03.05.2021. 12:57

»

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos...


sagāji sviestā ,rakstot ka viņi ne ar ko neatšķiras no mums ,kuriem ir skaidra apziņa ,kam radīti dzimumorgāni- pecnacēju radīšanai ,un sievietei in vīrietim tie tapēc atšķiras ,jo dabas uzliktās dzimumfunkcijas ir dažādas.
Tiem par kuriem raksts ,nekalpo dzimumorgāni pēcnācēju radīšanai ,bet perversijai un izvirtībai,par ko ir jākaunās un pat par savu nepareizo orientāciju ,un vēl jaafišē savi deģeneratīvie trūkumi.
Tas pats kas pērtiķiem ar plikajām pakaļām ,būtu jāapvainojas uz citiem pērtiķiem ,ka viņu sēžamvietu klāj apmatojums,deģenerāti apvainojušies uz pārējo normālo pasauli ,ka nav kā viņi .Pieņemiet savu likteni un samierinaties .

Atbildēt

Protobalts

03.05.2021. 12:42

Jums slimajiem gejiem lesbietēm jāapzinās ,ka šie termini ,kuros tiekat dēvēti ,ir slimība ,ka jums jāmeklē cēloņi,kāpēc tā atšķiraties no saviem normālajiem radiem,endokrīnās sistēmas darbībā ,smadzenes,ko ēdat ,dzerat ,jo alus satur sievišķos fito hormonus.
Taču cilvēki slimi ar alkoholismu neskrien apkārt un nesludina lai viņus žēlo ,atzīst ,un arī par slimiem sevi neuzskata .
Jūs ir jāārste ,tāpat ka visi citi pacienti ,lai jūs paši komfortabli savā ādā justos,un neaplipinatu sabiedrību ar savu sērgu .
Arī alkoholiķi meklē pudeles brāļus ,un tiem kuri a viņiem nesadzer,pārmet ,ka neciena viņus (ņe uvožaješ),neslīgst līdzi degradācijā.
Jums pirmkārt jākaunās ,ka esat tādā sabiedrības normām neatbilstošā statusā ,garīgi sevi jāpilnveido ,jāiet askēzēs ,celibātā ,nevis jālielās un jāpublicejās ,ka ar sēžamvietu nav kas kartībā visai pasaulei. Redzot ,ka ir geju klubi ( izklaide) ,skaidrs ,ka šī jūsu slimība nāk no izvirtības,jo normāliem cilvēkiem ,arī pareizi orientētiem ,klubi nav vajadzīgi.

Atbildēt

.

01.05.2021. 14:43

»

šaumas

Vai Sarmīte Ēlerte ir gejs


Dēliņš droši vien, tāpat kā Freibergas.

Atbildēt

šaumas

01.05.2021. 13:02

Vai Sarmīte Ēlerte ir gejs ?

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

30.04.2021. 16:40

Mēs dzīvoja Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: Watch American Gods Season 3: Stream Full Episodes on STARZ - Free Trial. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

30.04.2021. 16:39

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīta varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis ,tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/T1BDcI-tAfQ (Japan's PENIS FESTIVAL! Why Japan LOVES PENIS.).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

nožēlojami

30.04.2021. 15:45

to visu tā uzmanīgi izlasot, rodas iespaids, ka vienai daļai Latvijas sabiedrības var mierīgi pat nedot ēst, lai tikai būtu, par ko pakasīties ar savu viedoklīti un vienīgo pareizo pārliecībiņu....

Atbildēt

Es

30.04.2021. 14:12

»

Paksaties spogulī

Tiem, kas ņemas par citu guļam istabām un ,,pārdzīvo,, kurs ar ko guļ kopā vienā gultā, gribētu ieteikt- sakārtojiet savas guļam istabas, kurās valda ,,tukšums,, un savu ,,ērcību,, un seksuālo neapmierinātību ar sevi, neizgāžiet uz apkārtējiem- neaizsargātām grupām, Jums pašiem savas galvas jāsakārto...


Daudz burtu. Viss ir vienkārši: nevienu tik ļoti neinteresē sveša, nenozīmīga cilvēka privātā dzīve. Kāpēc vispār ir jezga? Jo mozaīkveidīgās organizācijas, ar atbalstu no ārzemēm, piesaka sevi politiski. Un tad jārēķinās, ka pret politiku tauta šeit izturas rezervēti vai pat ar neslēptu nepatiku. Tas arī viss. Vai pats spējat paskaidrot, kāpēc Mozaīka tikko mēģināja veikt bērnu sensitīvu aptaujāšanu par ģimenēm, seksualitāti, covid utt. ārvalstu organizācijas uzdevumā? Ja es to būtu pamanījis, būtu iesniegums policijā.

Atbildēt

lasbergs

30.04.2021. 11:13

»

millers

straipuk,tu ar varētu uzliet sev kādu petroleju un piešaut špicku ,veinbergai būtu ko apraudāt


steripam un parejiem butu laiks list skapi atpakaļ dzivoju maja ko kindzulis dedzinaja, ko steips teiktu ja viņa 9 stavu maja tads kindzulis iemestu pirma stava degmaisijumu, ar bļautu ka uzbruk viņam pitaram?

Atbildēt

nemo

30.04.2021. 11:09

»

Es

Saknē noraidu šādu izmeklēšanu un verdiktu, kādu sasteigti piedāvā Streips. Runa ir par piromānu


dzivoju viena no tam majam ko tas merglis kindzulis Rīga dedzinaja, parovejat jus no 9 stava kad viss piedumots izkļut ara, un ja jums vel promlemas parvietoties , tad paskatisim cik žel jums viņs bus, kindzuli darija ta nopirka degmaisijumu un dedzinaja daudzstavu majasatkritumu konteinerus kas no plastmasa darija to nakts laika kad cilveki guļ, aizdedzinaja un tad dumi pa atkritumu trubu ka pa skursteni izplatijas pa visu maju, cik zinu tik pateicoties veiksmei nebija upuru, un man būtu šads kroplis jaželo. ??

Atbildēt

Es

30.04.2021. 05:06

Saknē noraidu šādu izmeklēšanu un verdiktu, kādu sasteigti piedāvā Streips. Runa ir par piromānu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

29.04.2021. 18:35

...Latvijas konstitūcija neparedz divu vīriešu un divu sieviešu "ģimeni", tātad likuma pārkāpsāna. Manas domas, tā ir gadsimtu sērga, kas nav vairāk dabisks, tas ir pretdabisks un neveicina cilvēces vairošanos.

Atbildēt

millers

29.04.2021. 18:17

straipuk,tu ar varētu uzliet sev kādu petroleju un piešaut špicku ,veinbergai būtu ko apraudāt

Atbildēt

Viens medicīnas students

29.04.2021. 16:49

»

Paksaties spogulī

Tiem, kas ņemas par citu guļam istabām un ,,pārdzīvo,, kurs ar ko guļ kopā vienā gultā, gribētu ieteikt- sakārtojiet savas guļam istabas, kurās valda ,,tukšums,, un savu ,,ērcību,, un seksuālo neapmierinātību ar sevi, neizgāžiet uz apkārtējiem- neaizsargātām grupām, Jums pašiem savas galvas jāsakārto...


Pirmkārt, krievu laikā nenotika homoseksuālistu vajāšana tāpat vien, bet tādēļ, ka viņu starpā notika, kas notika - pulcēšanās baros, AIDS izplatīšana, narkotikas, citas seksuālā slimības, mazgadīgo un nepilngadīgo vispār iesaistīšana - noziegums nozieguma galā, pedofīlija. Ja jūs kopojaties kaut ar zirgu, tā jūsu darīšana, neizrādiet un nevelciet iekšā normālus cilvēkus un jūs neviens neaiztiks.

Atrodiet, ka parastam gejam bez iemesla kāds uzbruktu. Neviens tāpat vien nesit alkoholiķus, narkomānus, prostitūtates. smēķētājus, invalīdus, vecos cilvēkus.

Tas pats arī te. Redziet tik tālu - Valsts prezidents un ministru prezidents iejaucas ar savu uzrunu, bet kur paliek tie cilvēki un viņus neuzrunā par neiecietību, kad notiek patiesi baisi uzbrukumi, slepkavības? Atraduši sevišķu sektu, ko aizsargāt!
Valsts vadītāji, iestādes ar savu bezatbildību ne vienu vien ir noveduši līdz psihiatriskai slimībai - to var darīt, piemēram, kad apkrāpti vecie cilvēki un palikuši bez jumta, bez iedzīves, tiek izmesti no dzīvokļiem!

Pilnīgi skaidrs, ka Tukumā ir bijis pedofilijas vai pederastijas perēklis un notikusi kaut kāda izrēķināšanās par bērnu aizskārumu, ievilināšanu - liņča tiesa, jo vara, kā redzams, ka Valsts prezidenti sargā šo sugu, pretēji tam, iejaucas ar iecietības vārdiem. Vēl piesauc Saeimas priekšsēdētāju, lai arī viņa izteiktu savu nosodījumu tam, kas nav skaidrs.

Šie "streipi" un iecietības sludinātāji valsts līmenī ir par bērnu dzīves kropļošanu vai?

Ceru, ka policija tomēr pastāstīs, kas par "perēkļi" bija šajā dzīvoklī. Ar kādām tiesībā te apvaino Iesalnieku, kurš cīnās par veselīgu dzīvesveidu, ja tas ir gejs vai prostitūte, ar normālu attieksmi pret neaizsargāto bērnu dzīvi, neiesaistot viņus?

Viens medicīnas students savulaik tika pieķerts Anri Barbisa ielā, kur nogādāja sievietes no izvirtības perēkļiem, kad viņš sistemātiski nāca pie loga vērot, kā šeit izģērbj sievietes, apskata utt. Vai tādi var būt mediķi?

Atbildēt

rfrrfrfrrf

29.04.2021. 15:58

iespējams,viņi bija 3

Atbildēt

kam traucē latvieši?

29.04.2021. 14:33

»

kaut kas jau viņus finansē

varbūt budisti, varbūt musulmaņi, varbūt čeka


Vēl padumjos laikos čeka Veinbergu ar vīru nosūtīja komandējumā uz Zviedriju, lai tie ienaidnieka aizmugurē spiegotu un grautu latviešu emigrantu organizācijas

Atbildēt

juhyiopcvtrew

29.04.2021. 14:24

Mums ir 2 noziegumi, advokāta un šis gadījums. Abos iesaistīti geji. Abi notikuši neskaidros apstākļos. Varavīksnes brālība, protams,
kliegs, ka homofobisks uzbrukums.
Bet abos gadījumos viena no versijām var būt sadzīvisks konflikts, divu mîlētāju strīds, kur sākas kautiņš, kas beidzas ar viena nāvi. Slepkava, visticamāk, melos līdz nelabumam, sniegs gūzmu nepatiesu liecību, jo kurš grib sēdēt? Streips to saprot. Bet, kāpēc neizsist politisko kapitālu? Turklāt, kāpēc nepatracināt sabiedrību un varbūt tiešām atkārtojas "uzbrukumi hanoviem", lai ieviestu stingrākus sodus, vairāk kreisā totalitārisma? Kāds ir streipa mērķis? Izķert homofobus? Sludināt, ka novirze ir norma, slimība ir veselība, vakcinācija - debesu manna?

Atbildēt

TARO rasklad

29.04.2021. 11:17

Iespējamais slepkavas portrets varētu būt šāds:

Ārēji veiksmīgs cilvēks, kas saistīts ar tiesībsargājošām iestādēm, uzticību iedvesoša personība- košš, iekšeji izpratne 2 krāsu kategorijāss balts un melns, labs un ļauns.
Glummšs subjekts, kurš iepriekš veiksmīgi izprucis no soda.
Bet šobrīd nesen zaudējis savu prestižu un statusu.

Atbildēt

Agrita

29.04.2021. 08:41

»

Paksaties spogulī

Tiem, kas ņemas par citu guļam istabām un ,,pārdzīvo,, kurs ar ko guļ kopā vienā gultā, gribētu ieteikt- sakārtojiet savas guļam istabas, kurās valda ,,tukšums,, un savu ,,ērcību,, un seksuālo neapmierinātību ar sevi, neizgāžiet uz apkārtējiem- neaizsargātām grupām, Jums pašiem savas galvas jāsakārto...


Par neaizsargātām grupām. Tieši jūs, varenie mediju, modernās kultūras pārstāvji esiet spējīgi vajāt neaizsargātus cilvēkus. Pietiek internetā naivi pajautāt - kāpēc gan vajag īpaši popularizēt homoseksuālismu - kā spuras ir gaisā, tiek noskaidrots anonīmais komentētājs, un akcijas pret neaizsargātu cilvēku var sākties. Gan žurnāls Ir, ar savu skaisto karikatūru par akmens laikmeta sievieti, arī pat nra, zīmējot šo pašu sievieti rozā krāsās ( jo pētot pagātni, aptaujājot paziņas, atklājies, ka kādreiz sieviete aizstāvējusi kādu vārgāku cilvēciņu).
Jūs esiet tik lepni, savas varas sajūtas pārņemti, ka savstarpējās cīņās variet samalt katru, kas pagadās pa ceļam...
Vai tā nav, ietekmīgie J.Miller, E.Veidemane ar saviem teātra draugiem, un citi "kultūristi"?
Pie kam bija jābrīnās par to, ka žurnālisti var apstrādāt kādu cilvēku, pat neparunājot ar viņu pašu...

Atbildēt

Paksaties spogulī

29.04.2021. 08:05

Tiem, kas ņemas par citu guļam istabām un ,,pārdzīvo,, kurs ar ko guļ kopā vienā gultā, gribētu ieteikt- sakārtojiet savas guļam istabas, kurās valda ,,tukšums,, un savu ,,ērcību,, un seksuālo neapmierinātību ar sevi, neizgāžiet uz apkārtējiem- neaizsargātām grupām, Jums pašiem savas galvas jāsakārto vispirms un tad jātiesā un jāgān apkārtējie, mums pašiem ir savas problēmas, kuras nespējat vai nevēlaties apzināties, bet cenšaties visādi noslēpt un notušēt aiz ,,mačo,, maskas.


Geji un lezbietes varbūt gan labi ārsti, gan citi profesiju pārstāvji, te LV nav notices dialogs ar sabiedrību un akmens laikmets vēl manāms paaudžu konflikts, ieinteresēto grupu ( banzicas, valdibas, partijas, uit) konflikti un manipulācijas ar ,,manipulējamiem,, sabiedrības pārstāvjiem, kas no visaas poses sludina evaņģēliju no otras vajā citādos, šī ir uzradīta SISTema, kuras meereis PAKLAUT UN KONTRILETkatra ,,potencialu,, un peldeties zelta, nabaga lautini skrien un atdod pedejo naudinu, lai Zelta kupoli varetu spidet Rigas centra, Dieva tur nav, tikai falsa izkartne.

Dievs ir katra no mums pasa un nav Vinu jamekle kut kur arpuse.

Atbildēt

autoram

28.04.2021. 21:56

Iebāz galvu sev di*sā un aizveries, mūžīgais kaifs.

Atbildēt

Beta

28.04.2021. 14:41

»

Stulbs kā Streips

Skatoties un klausoties šī pašceptā visu jomu speciālista vāvuļošanā kļūst skaidrs, ka būt par geju ir būt par stulbeni, laikam. Vismaz to kā viens no galvenajiem gejiem Latvijā, kuru patrenca no ASV, apliecina Streips. Aizskar tik sū..u un tas uzreiz smird. Pat neaizskar, bet viņš pats trauksies pieskarties...


Šo "visu jomu speciālistu" sen vairs neklausos. Man vienkārši kļūst slikti, viņu dzirdot.
Naida runa - tas ir sajūtu līmenī, pat, ja tiek lietoti politkorekti izteicieni. Bet attiecībā uz Streipu, nav pat tā...

Atbildēt

tas m...s

28.04.2021. 14:09

»

mēslam

Palasi, kas par jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem, sadistiem un pederastiem, rakstīts


jau nemaz nezin,kas bija Merķelis,kurā gadsimtā viņš dzīvoja un ko darīja latviešu labā.Un Merķeļa grāmatu nav lasījis,tikai kaut kur sagrābstījis sev tīkamus citātus no tās,lai varētu paust savu personīgo naidu pret latviešiem.Nevis Merķeļa.

Atbildēt

sandra veinberga

28.04.2021. 14:04

Turpina plosīties tvnetā kā tāda megēra.Ļoti negodīgā diskusijā,kurā 3 uzklūp vienam.Starp citu,homoseksuāļus esot jālaulā baznīcā.Veinberga esot piedalījusies šādā ceremonijā un nekas ļauns neesot noticis.

Atbildēt

kautrīgie tradicionāļi

28.04.2021. 11:37

Rakstītāju nav par ko cienīt, tomēr jāatzīst, ka ar šo viņš uzlicis smuku augšiņu savai sastumto kluču čupai ...

Atbildēt

beidz

28.04.2021. 11:22

»

netirs!

Tas rakstīts par latviešiem laikos, kad latvju zemi bija kolonizējuši krievi un vācieši, kuriem latvieši bija vergi...


Latvijā dzimtbūšana un tad tikai daļēja, bija tikai pēc pederasta - pedofīla, Pētera I iebrukuma.

Atbildēt

Pipo Franko

28.04.2021. 10:08

Žakam Ransjēram bija - la place de non-place. Ja tas nav saprasts, ja tas nav ieņemts, ja tas LGBTI+ nav noticis, tad nestāsti, kā tev dara pāri? Tas + ir vissvarīgākais. T

Atbildēt

Pipo Franko

28.04.2021. 10:05

biedr streip, kompartijai un VDK bija ļoti svaerīgi, lai viņus uzskatītu par rietumniekiem. Lai vašingtona, lai brisele būtu viņu pusē, lai trimda būtu viņu pusē, lai tas viss tiktu uzskatīts par demokrātiju un tiesiskumu... un pat lai politiskais represētais dzejnieks Knuts būtu viņu pusē... viņiem vajadzēja šo monopolu pa perimetru, un tad, biedr streip, lūk, nenāc un nesūdzies, ja esi lielmātes kriņģeli no rokas paņēmis, tad nenāc un nestāsti, labi? godmanim nāca billboard, godmanis roku piekopa..., nestāsti, man, biedr streip, kā jums tur dara pāri!

Atbildēt

lauķis

28.04.2021. 10:02

»

Tas puisīc takš i slims

Kas tas par vārdu "gejs...


Jūs atradāt precīzu apzīmējumu,mugurkaulnieki.Ne katrs mugurkaulnieks ir cilvēks.

Atbildēt

Pipo Franko

28.04.2021. 10:00

Polijas LGBTI brīvās zonas, Krievijas geju propoganda, latvju nacionālistu tradicionālisms... bet es saku, ka Dievs ir marginālis, viņš ir ar margināļiem.. nu, kas vēl te nav saprotams? Tā tikai biedrei kalnietei liekas, ka sava bērnība ir jāpromotē, lai ... iztaisītos čekistu un komunistu acīs. Pilns absurda loks - NKVD aizsūta, lai pēc tam mestos VDK "ap kaklu". Tur tiešām ir jāaizdomājas. Pārlasīju Prusta cildenās vietas, un padomāju - tas viss latviešiem iet secen.

Atbildēt

Pipo Franko

28.04.2021. 09:54

Mamardašvili teica: 1990. ir jāver vaļā - visiem, kam ir tiesības uz esamību, ir jāpiesakās, visiem. Ir kaut kas, ko režīms neatzina, ko negribēja, aizliedza utt. Un tagad tiem ir jāpiesakās, jāpiesaka sevi esamībai. Viena lieta cilvēku individuālie uzskati, otra lieta - režīms. Politisks režīms. Ir cilvēks nelietis, bet ir vesels nelietīgs režīms. Neesmu pamanījis, ka biedrs streips būtu kaut ko atmaskajis, biedrs streips mētāja kopā ar VDK un kompartiju karjeristu, labāko, pirmo ciemā... Bet man likās, ka visiem margināļiem bija jābūt kopā. Manas 1940. gada ēkas arī nodedzināja. Visiem, kam bija pretenzijas uz esamību... nevar ielīst dirsā neesamībai, biedr streip, un pēc tam sūdzēties, ka dara pāri...

Atbildēt

Tas puisīc takš i slims

28.04.2021. 09:39

Kas tas par vārdu "gejs"?
Latviešu valodā tāda vārda nav! Latviski šis perversijas veids saucas PEDERASTIJA un tāda patoloģija piemīt apmēram 3% mugurkaulnieku, neatkarīgi no sugas. Vismaz tie pamuļķi, kuri sevi dēvē par patiesajiem latviešiem un visas pasaules kakas uzlej Kremlim, jau nu varētu iemācīties. Jūsu zināšanai, Krievija pašreiz konsekventi un nebaidoties no vispasaules pederastu zākāšanās un atklātām represijām pret cilvēkiem ar KLASISKO seksulālo orientāciju, konsekventi šo riebumu izraisošo anālo reklāmu ierobežo. Un tas ir šusmīgi, ka 3% vulgāri uzspiež savas prasības 97%! Kas būs nākamie,- nekrofili, pedofili, koprofāgi vai varbūt cilvēki ar iedzimtām fiziskām patoloģijām, piem. zaķalūpas pacientu politiskā apvienība, kuri būs vienlīdzīgākipar citiem?

Atbildēt

netirs!

28.04.2021. 09:28

»

Garlībs

latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum...


Tas rakstīts par latviešiem laikos, kad latvju zemi bija kolonizējuši krievi un vācieši, kuriem latvieši bija vergi.
Latvieši slinkoja, jo neredzēja jēgu celt krievu un vāciešu kolonistiem bagātību. Pareizi darīja, ka zaga - tā bija pretošanās krievu un vāciešu kolonizācijai. Zinām kā viss beidzās - latvieši nosvilināja daudzu krievu un vāciešu kolonistu muižas, un Neatkarības karā sakāva gan krievu, gan vāciešu armiju.

Atbildēt

Garlībs

28.04.2021. 08:31

»

?

Kāpēc jums krievu pasaulei visas problēmas griežas ap to vienu izvadorgānu


latvietis ir slinks, gļēvs, zaglīgs, bez pašapziņas un mugurkaula. “Arvien viņš iztēlo sevi par nožēlojamu un nabagu; arvien tam ir uzskaitāma vesela virkne nelaimju, kas tam notikušas.” (64)[1] “Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme.” (65) “Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi.” (78) Sievietes “ir vienīgās, kas zem vispārējā jūga vēl var sajust dzīves prieku”, savukārt, lai drūmo un noslēgto vīriešu sirdis paceltos “līdz prieka augstumiem, [..] viņiem vajadzētu tā piedzerties, ka viņi paši sevis vairs nepazītu”.

Atbildēt

Kasīklis

28.04.2021. 08:29

Rokas nost no latviešu nācijas genofonda izcilākā un inteliģentākā pārstāvja!

Atbildēt

izrādījās ka

28.04.2021. 05:39

»

ZZ

Beigās izrādīsies, ka tā ir pašu pidriķu atriebība par to, ka šis meitās aizgājis pa kreisi. Ko tad darīs? Sitīs pidriķus krustā par naida noziegumu pret biseksuāli? Ka tik LGBT nesašķeļas pa frakcijām


Normunds Kindzulis, kurš pagājušajā nedēļā pagaidām neskaidros apstākļos Tukumā guva plašus ķermeņa apdegumus, Rīgā tiek tiesāts krimināllietā par svešu īpašumu tīšu dedzināšanu, izmantojot degšķidrumu, turklāt šīs lietas izmeklēšanas gaitā viņam konstatēti psihiski traucējumi, kas lieguši saprast un vadīt savu rīcību. Lietā esot piecas epizodes.

Atbildēt

ZZ

28.04.2021. 04:35

Beigās izrādīsies, ka tā ir pašu pidriķu atriebība par to, ka šis meitās aizgājis pa kreisi. Ko tad darīs? Sitīs pidriķus krustā par naida noziegumu pret biseksuāli? Ka tik LGBT nesašķeļas pa frakcijām.

Atbildēt

Tur kur vajag

27.04.2021. 23:50

»

viedoklis

Par kādu klusešanu te runā Streips, tieši otrādi Jūsu gājieni un karogu vicināšana radīja pret jums to naidu.Ja jūs ar savām atšķirīgām tieksmem nelielītos publiski,jūs neviens pat neieverotu


Pagaidām tak neviens nezina, kurš kuru dedzināja, tāpat kā kurš kuru sita, Rebenoka lietā.Par ko rodas tāds uztraukums, maigajiem zēniem? Savstarpēja noziedzība, tak pastāv visās sabiedrības grupās, jeb pastāv īpašas, saudzējamas un neaizsargātas vienības? Tad kā tās sauc, un ar ko tās ir īpašas?

Atbildēt

Ārprāts, kādā "valstī" dzīvojam

27.04.2021. 22:54

Menti jūt, ka neviens vairs viņiem Latvijā neuzticas, tāpēc talkā nākusi prokuratūra, un izmantotas VDK psihiatrijas metodes – cilvēkam, kas vairs nevar aizstāvēties, piešuj kāda bomža-dedzinātāja lietu, var pat būt, ka viņam to lietu piešuva jau pirms pusotra gada, jo viss šajā VDK valstī ir pērkams. Padomājiet labi – ja tas cilvēks tiešām tika atzīts par psihisku slimu, un menti, prokuratūra, tiesa viņam atļāva mierīgi braukt uz izsaukumiem pie cilvēkiem pusotru (!) gadu un būt brigādes vadītājam (!), tātad šie visi cilvēki, kuriem viņš sniedzis medicīnisko palīdzību, ir bijuši visu laiku apdraudēti, un par to šīm 3 iestādēm tagad jāatbild likuma priekšā! Jūs tiešām ticat šai nenormālajai VDK pasaciņai, ka psihiski slimajam pusotru gadu ļautu strādāt medicīnā, un nevienam par to nebūtu jāatbild?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: