Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bruņiniekam

27.04.2021. 14:38

»

Skumjais Bruņinieks

Kamēr visādi "streipi" nesāk glūnēt uz mani un maisīt dzīvot, man pret viņiem nav nekādu iebildumu...


Paldies par patiesību!Iesaku visiem lasīt jūsu komentāru un izglītoties.

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

27.04.2021. 14:05

»

Skumjais Bruņinieks

Un vēl..visiem netradicionāli orientētajiem Mozaīkas dalībniekiem ieteikums...


Fekāliju maisiņu mešana, tā ir pederastu prerogatīva

Atbildēt

bilants

27.04.2021. 14:05

»

Bedigi

Interesanti ka lieta nav pat vēl īsti sākta izmeklēt, kad varavīksnes cilvēciņi jau brēc pilnā balsī. Vēl pat nav īsti skaidrs kas notika, bet izrādās ka varavīksnes cilvēciņi jau kā gaišreģi zina kas, kad un par ko. Varbūt visiem šiem cilvēkiem vajadzētu strādāt policijā un šitādā ātrumā atklāt visus...


tas pitaru stasts ar baltiem diegiem šūts, tad viņs nacis maja no draudzenes, tad itka gajis uz darbu un tad aizdedzinats utt, man jau liekas viens bus laidis pa kreisi un otrs pielaida uguni,, pitaru greizsirdiba esot nenormala?

Atbildēt

nemo

27.04.2021. 14:02

»

Bedigi

Interesanti ka lieta nav pat vēl īsti sākta izmeklēt, kad varavīksnes cilvēciņi jau brēc pilnā balsī. Vēl pat nav īsti skaidrs kas notika, bet izrādās ka varavīksnes cilvēciņi jau kā gaišreģi zina kas, kad un par ko. Varbūt visiem šiem cilvēkiem vajadzētu strādāt policijā un šitādā ātrumā atklāt visus...


izskat ka tie pitari šo stastu par aizdedzināšanu ir izzīduši no pirksta ? izskat no malas pec milas tristura. ja tā tad viņus vajag tiesat par naida celšanu un apmelošanu, par to policijas iesniegumu ko esot rakstijuši, nu kopolicijai vajadzeja darit ja atnak viens zilais un sudzas ka kads šo nosaucis par pitaru???? mani par losi nosauca ar laikam vajadzeja iet uz policiju?:))

Atbildēt

Bedigi

27.04.2021. 13:30

Interesanti ka lieta nav pat vēl īsti sākta izmeklēt, kad varavīksnes cilvēciņi jau brēc pilnā balsī. Vēl pat nav īsti skaidrs kas notika, bet izrādās ka varavīksnes cilvēciņi jau kā gaišreģi zina kas, kad un par ko. Varbūt visiem šiem cilvēkiem vajadzētu strādāt policijā un šitādā ātrumā atklāt visus Latvijā pastrādātos noziegumus. Mēs tiešām uzceltu drošu valsti. Kāpēc Streips šitā nebrēca par Bezzubova slepkavību gaišā dienas laikā un neķērās pie izmeklēšanas? Ar ko tad Bezzubova slepkavība tā atšķiras? Vai varbūt jautājums ir par ko citu?

Atbildēt

tas

27.04.2021. 13:23

uzbrucējs ar nav īsti vesels. Un, ja viņam sejā iepūta piparu gāzi, droši vien apdedzināja acis? Tad nu viņš nonāca afektā un atriebās briesmīgā veidā...

Atbildēt

hm

27.04.2021. 13:15

Geji ir cilvēci pavadījuši visā tās vēsrurē. Kaut vai Romas impērijas laikā Fivas leģions sastāvēja tikai no homoseksuāļiem. Pie tam labi cīnījās karalaukā. Arī mākslinieki, politiķi un ierindas cilvēki ar seksuālām novirzēm bijuši talantīgi un godājami. To nevar noliegt.
Jā,seksuālās atkāpes no normas piemīt plašam cilvēku skaitam. Tikai to nevar uzskatīt par pozitīvu īpašību. Un sabiedrībai vispār būtu jāpārvērtē jēdzieni - atkāpe no normas. Ne tikai seksuālā ziņā. Bet tad mēs nonākam pie totalitārisma. Pasludinām morāli, un tā jāievēro. Laikam gan - pietiek cilvēkus dalīt un piedevām aicināt būt īpašiem. Cilvēkus jāvieno idejas un mērķa labad.

Atbildēt

Uldis

27.04.2021. 12:44

»

ghjk

Ja latvieši būtu homofobiski, tad piders Streips sen būtu nogalināts. Bet šo 30 gadu laikā, kopš Streipa dzīvo Latvijā, neviens viņu nav pat piekāvis...


Vēl dziesma nav nodziedāta. Tas dedzinātājs vai tikai pats nav no viņu vidus? Šo gan slēps par visu varu...

Atbildēt

danu

27.04.2021. 12:40

Nu virsrakstā minēts , ka paši vie vainīgi. Es gan šaubos vai tas ir Strepa orģinālais tituls. Bet taisnība tur ir. LGBT_+_+_+ - komunikācija ar sabiedrību ir agresīva, nekaunīga

Atbildēt

hmr

27.04.2021. 12:27

»

Skumjais Bruņinieks

Un vēl..visiem netradicionāli orientētajiem Mozaīkas dalībniekiem ieteikums...


To ir izdomājuši paši pideri, lai celtu savus reitingus, ka starp viņiem esot 95% radošo profesiju pārstāvji. Patiesībā pideru radošuma līmenis ir ļoti zems; viņi ir atšķirīgi galvenokārt ar savu perverso seksualitāti, bet ne ar jaunām un unikālām idejām un to realizāciju.
Piders Streips - kur tur ir radošums?
Piders Rinkēvičs - neredzu radošumu.
Piders Reiniks - dziedošā balss virs vidējā, bet nav radošuma.
Piders Teterovskis - neradošs cilvēks, prot tikai diriģēt.

Atbildēt

lauķis

27.04.2021. 12:08

»

Kika

Lauķi,Jūs pats esat ar smagăm psihiskām novirzēm, ja tă varat ńirgāties par lidzcilvekiem. Ja protat lasīt, varat noskaidrot, ka můsu priekşstati par " dabisko" un "nedabisko" ir pasmelti nevis no bioloğijas, bet gan no kristietības teoloğijas. Sk..piemeram, zinătnieka J. N. Harari grămatu par cilveka...


Problēma tā ka evolūcijas teorija ir pilnībā caurkritusi.
Labprāt uzklausītu jūsu viedokli par tēmu CILVĒKS,nevis gaļas menedžeris.Tikai pilnīgi tupam nav saprotams ka ķermenis ir tikai čaula.
Ja dvēsele valda pār miesu tad viss ir kartībā,tiklīdz miesa sāk valdīt pār dvēseli,tas jau vairāk nav cilvēks.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.04.2021. 12:01

Un vēl..visiem netradicionāli orientētajiem Mozaīkas dalībniekiem ieteikums:
Nu piestrādājiet lūdzu pie saviem ikgadējiem geju un lesbiešu gājieniem!
Esiet maķenīt kreatīvāki..savādāk Jūsu pulcēšanās un iziešana ielās ir tāda garlaicīga un atgādina Padomju laiku 1. Maija gājienus ar transparentiem..
Starp Jums taču ir ļoti daudz radošo profesiju pārstāvji - aktieri, režisori, dziedoņi..dejotāji.
Izdomājiet kaut ko acij baudāmu..paņemiet piemēru no Losaņdželosas geju parādēm, kuras var skatīties, kā teatrālus uzvedumus.
Jūs gribiet savu pulku paplašināt, vai ne tā..bet, skatoties uz to garlaicību Rīgas gājienos, iestāties gribētāju skaits Mozaīkā lielāks nekļūs..
Jautrību ienes tik Kaspara Dimitera sieva "Princesīte", kas noguļās šķērsām pāri ielai.
Un pēc tam izņem maisiņu ar sūdiem un sāk mest tos pretinieku virzienā..
Lūk tad ir intriga..ir īsts vēstījums un izaicinājums. Bet cik ilgi viņai pietiks jaudas rūpēties par jautrību..nav jau vairs nekāda jaunā?
Jums vajadzētu pretī likt vairogus varavīksnes krāsās un atbildēt pienācīgi - būt uzvarētājiem šajā situācijā.
Muļķīgi smaidīt un stoiciskā mierā tēlot nesaprastos..tas nestrādā un nepārliecina.
Savādāk kādam, Jūsu rindās iestāties gribētājam nošļuks dūša - kurš gribēs būt apspļaudīts un ar kakām apmētāts lūzers.
Neredz lepnumu par Jūsu izvēli. Vajaga būt atraktīvākiem..dejot pusplikiem uz mašīnu jumtiem..visādi locīties un kumēdiņus taisīt.
Streipiņš varētu uzvilkt galvā lielu, stilizētu prezervatīvu..
Roberto lateksa apakšveļā dziedātu - "Cik skaista dzīve!".
Jums vajadzētu sasniegt tādu līmeni, kāds ir mūsu Dziesmu un Deju svētku gājieniem, kad visa pasaule runā un jūsmo ..
Kad Losandželosas praidā kāds skatītājs otram teiktu - "..tas viss ir čiks, vecīt, vai Tu esi redzējis slaveno Rīgas Mozaīkas geju un lesbiešu gājienu..?
Wow, tas ir kaut kas..!".

Atbildēt

bēdīgi

27.04.2021. 11:46

»

Skumjais Bruņinieks

Kamēr visādi "streipi" nesāk glūnēt uz mani un maisīt dzīvot, man pret viņiem nav nekādu iebildumu...


Saproti, ka tādi izdzimteņi, kā Rinkēvičs, jauniešiem rada greizu priekšstatu, ka pederasts ir nevis nelaimīgs fiziskais, garīgais un morālais kroplis, bet var būt veiksmīgs politiķis, kas iespējams tikai čekas pārvaldītā Latvijā.

Atbildēt

tiešām

27.04.2021. 11:39

Tādas dabas kļūdas, vai pedofīlijas upuri, kā sorosoīds un latviešu tautas un valsts ienaidnieks, Streips, raujas vai no ādas laukā, lai krietno cilvēku pacietības mērs būtu pilns, un kaudze smirdīgo līdzclvēku anālu plēsēju un STS un zarnu infekciju perēkļu, nožēlotu, ka nākuši pasaulē.

Atbildēt

judīte

27.04.2021. 11:39

»

jautājums

Kāpēc divus večus, kas gūst seksuālu apmierinājumu sūkājot viens otra dzimumlocekli vai šo dzimumlocekli bāžot otra tēvaiņa anālajā atverē tiek saukti par homoseksuāļiem? Homo (latīņu v.) - cilvēks, pie cilvēku ģints piederīgais. Tad jau iznāk, ka normāla, uz pretējo dzimumu vērsta dzimumtieksme nav...


Latvijā ir daudz ģimeņu, kur abi vecāki (tēvs un māte) ir garīgi slimi. Viņiem dzimst garīgi slimi bērni. Bet viņi visi ir heterosekusāli. Šie garīgie slimnieki bērnus neadoptē, bet dzemdē. Nekas labs no bērniem neizaug un garīgi slimā vidē nevar izaugt.
Pideri arī ir garīgi slimi. Bet viņiem bērni nedzimst. Šie garīgi slimie grib bērnus adoptēt. Bērnam jāaug veselīgā vidē un nevis starp diviem garīgi slimiem viendzimuma vecākiem.
Ar likumu būtu jānosaka, ka garīgi slimi cilvēki nedrīkst adoptēt bērnus. Un ārstiem jābeidz pakļauties pideru lobija organizācijām - ārstiem beidzot jāpasaka, ka pideri un lezbietes ir garīgi slimi cilvēki.

Ārsti ar savu klusēšanu panākuši, ka garīgi slimi cilvēki sāk regulēt kā jādzīvo veselīgajai sabiedrības daļai.

Atbildēt

kroplītim

27.04.2021. 11:33

»

Teterovskis

Nē, to dara geji


Pi-dars bija viskrieviskākais izdzimtenis, kādi vien rāpojuši pa cilvēku planētu, Staļins

Atbildēt

Gēni!

27.04.2021. 11:26

Par deģenerātiem! Tā nav slimība.
https://youtu.be/Vk8lOyDP87g

Atbildēt

ghjk

27.04.2021. 11:24

»

Jautājums NEPL un TV24.

Kārli, vispirms paskaties kādu propagandu veic sevis vadītajā TV24 raidījumā "Vēlais ar Streipu"! Pirmkārt šis raidījums atgādina PSKP kongresu kur Tu pusstundas garumā lasi savu ik rīta sarakstītu savu monologu, kuru ik pa brīdim pārtrauc applausi. Vai tas nelīdzinās PSKP atmosfērai PSKP kongresā, ...


Ja latvieši būtu homofobiski, tad piders Streips sen būtu nogalināts. Bet šo 30 gadu laikā, kopš Streipa dzīvo Latvijā, neviens viņu nav pat piekāvis.
Tāpat latvieši ir toleranti arī pret nēģeriem un žīdiem. Neviens viņus netvarsta un nesit.
Beidzot Streipai un "Mozaīkai" ir paveicies - ir upuri un nu var pa visu pasauli kliegt, ka Latvijā galina piderus un tāpēc jāmaina likumus.

Atbildēt

jautājums

27.04.2021. 11:18

Kāpēc divus večus, kas gūst seksuālu apmierinājumu sūkājot viens otra dzimumlocekli vai šo dzimumlocekli bāžot otra tēvaiņa anālajā atverē tiek saukti par homoseksuāļiem? Homo (latīņu v.) - cilvēks, pie cilvēku ģints piederīgais. Tad jau iznāk, ka normāla, uz pretējo dzimumu vērsta dzimumtieksme nav cilvēcīga? Un kāds sakars varavīksnei un nosaukumam "geji" ar šādām seksuālajām izdarībām? Visi šādi izskaistināti nosaukumi tikai maldina cilvēkus. Viens ir, piemēram, uzdot respndentam jautājumu: "Vai tu atbalsti geju tiesības veidot viendzimuma ģimeni un adoptēt bērnus?" Un pavisam kas cits ir saukt lietas īstajos vārdos un respondentam uzdot jautājumu: "Vai jūs piekrītat, ka divi tēviņi, kas viens otram sūkā dzimumlocekli vai seksuāli apmierinās stumdot dzimumlocekli viens otra anaļajā atverē iegūst tiesības saukties par ģimeni,kā arī adoptēt un audzināt bērnus?"

Atbildēt

Teterovskis

27.04.2021. 11:15

»

vienkāršs jautājums

Vai tie ir latviešu nacionālisti, kas šauj un dedzina cilvēkus


Nē, to dara geji!
Hitlers, pēc kura pavēles nošāva un sadedzināja tik daudz cilvēku - bija gejs. Pedofils un gejs ir arī krievijas prezidents Putins. Pēc Putina pavēles arī nogalināti daudzi čečeni, ukraiņi un citu tautību pārstāvji.
Tukuma gadījumā arī vainīgi ir geji.

Atbildēt

Spečuks

27.04.2021. 11:13

Streips ir radījis nepārprotamu naida kurināšanas pret dabisku ģimeņu cilvēkiem rakstu.
Izskatās, ka viņš vēlas, lai normālie nāk bučot viņam un rinkēvičam kājas.

Par noziegumu nevar zināt, vai tas nav greizsirdīgā draudziņa roku darbs. Ja tā, ko tad teiks naida kurinātāji streipi un veinbergas? Arī tad būs vainīga "nepareizā" sabiedrība?

Atbildēt

vienkāršs jautājums

27.04.2021. 11:09

Vai tie ir latviešu nacionālisti, kas šauj un dedzina cilvēkus?

Atbildēt

Kika

27.04.2021. 10:56

»

lauķis

Pievienojos,vairosim labo un cīnīsimies pret slikto...


Lauķi,Jūs pats esat ar smagăm psihiskām novirzēm, ja tă varat ńirgāties par lidzcilvekiem. Ja protat lasīt, varat noskaidrot, ka můsu priekşstati par " dabisko" un "nedabisko" ir pasmelti nevis no bioloğijas, bet gan no kristietības teoloğijas. Sk..piemeram, zinătnieka J. N. Harari grămatu par cilveka evolucijas vēsturi- SAPIENSI.
Diemżēl Jūsu u.c.homofobu smadzenēm tas būtu pārăk sareźğïti!

Atbildēt

Endija

27.04.2021. 10:27

Cienījamais autors pat gudrāks par Romas pāvestu! Vai nebūtu laiks nožēlot grēkus?

Atbildēt

Jautājums NEPL un TV24.

27.04.2021. 10:25

Kārli, vispirms paskaties kādu propagandu veic sevis vadītajā TV24 raidījumā "Vēlais ar Streipu"! Pirmkārt šis raidījums atgādina PSKP kongresu kur Tu pusstundas garumā lasi savu ik rīta sarakstītu savu monologu, kuru ik pa brīdim pārtrauc applausi. Vai tas nelīdzinās PSKP atmosfērai PSKP kongresā, ko savulaik mums skatīt uzspieda tā laika politiskā sistēma? Domāju ka līdzinās! Otrkārt: Tu izmanto jebkuru vismazāko iespēju lai popularizētu geju (un tai līdzīgu) dzīves stilu!Cik jums nabadziņiem grūti, kā jūs tiekat diskreditēti - to visu var dzirdēt tevis vadītajā raidījuma. Pie kam raidījums "Vēlais ar Streipu" šķiet ir vienīgais raidijums TV24, kurā studijā nenotiek diskusija t.i. nav otrs diskusijas dalībnieks. Un treškārt (GALVENOKĀRT) Gribu jautāt , kur skatās TV24 VADĪBA KĀ ARĪ NEPL VADĪBA, JA ATĻAUJIES SAVĀ VAKARDIENAS RAIDĪJUMĀ PAT VEIKT APTAUJU PAR KAUT KĀDĀM (BIJA SAĪSINAJUMS) PAR TRANSEKSUĀĻU UN GEJU TIESĪBĀM, KUR VIENA ATBILDES VERSIJA BIJA KAS IR ŠIS MISTISKAIS SAĪSINAJUMS. Tu raidījumā skaidri pazīņo ka tas ir transeksuāļu un geju (kaut kadā) tur biedriba. NEPL, SAKIET VAI TIEŠĀM TAS NAV UZTVERAMS KĀ ŠĪS BIEDRĪBAS REKLĀMA, PIE KAM TELEVĪZIJĀ KURA FINANSĒJUMU SAŅEM ARĪ BUDŽETA FINANSĒJUMU, TAS IR VISU MŪSU KOPĒJOS LĪDZEKĻUS, LAI POPULARIZĒTU KĀDU TRANSEKSUĀĻU UN GEJU BIEDRĪBU?

Atbildēt

27.04.2021. 10:21

Divi no brālības apdeguši, bet Streipa kungs rakstu ievada tik poētiski! Vējš ar sauli cīnās un pats pēc laša pusdienām, uz balkona tīra zobus.. (Uz balkona ir izlietne, vai spļauj lejā?) Izlasot rakstu, nav pārliecības, ka autors pats jūt līdzi nelaimīgajiem... Ikdienas rutīna ir svarīgāka, kuru pasniegt lasītāju auditorijai...Neveiksmīgs raksts...

Atbildēt

lauķis

27.04.2021. 10:19

»

Vairosim labo

Ceru, ka nākamās paaudzes vairs nesastapsies ar tumsonību. Pretīgi lasīt ņirgas par cilvēkiem, kuri atšķiras gan ar ādas krāsu, gan seksuālo orientāciju. Kāda neiecietība, kāds ļaunums, kāda tumsonība, vai pareizāk sakot, nekaunība - sēdēt internetā un apliet citus ar dubļiem. Izbeidziet! Mums visiem...


Pievienojos,vairosim labo un cīnīsimies pret slikto.
Homoseksualitate ir psihiska slimība,personības degradacija.Šie slimnieki uzspiež savus perversos uzskatus cilvēkiem.
Cilvēks ir atbildīga būtne,cilvēkam ir gods,cieņa,sirdsapziņa un apziņa,kopā tā ir dvēsele,ja dvēseles nav tad tas jau ir vienkāršs gaļas menedžeris.Arī bībele nosoda sadomītus,sanāk ka sadomītiem ir citas kristīgās vērtības.
Un kā ir ar apziņu psihiski slimiem cilvēkiem?

Atbildēt

jaajaa

27.04.2021. 10:15

...Streips šajā rakstā vairāk ir "demokrāts" nekā geju aistāvis...kāds sakars tam ar Bordānu ?...vīrieša un sievietes savienība, kuru sauc par ģimeni, ir viena no viskonservatīvākajām sabiedrības pamata vērtībām (ja ne pati galvenā)...līdzjūtība cietušajiem, un vissmagāko sodu tam, kas šo noziegumu pastrādāja !...

Atbildēt

Vairosim labo

27.04.2021. 10:09

Ceru, ka nākamās paaudzes vairs nesastapsies ar tumsonību. Pretīgi lasīt ņirgas par cilvēkiem, kuri atšķiras gan ar ādas krāsu, gan seksuālo orientāciju. Kāda neiecietība, kāds ļaunums, kāda tumsonība, vai pareizāk sakot, nekaunība - sēdēt internetā un apliet citus ar dubļiem. Izbeidziet! Mums visiem ir vecāki, bērni, tuvinieki, kurus mēs mīlam tādus, kādi viņi ir. Neviens nevar garantēt, ka arī jūsu ģimenē kāds reiz pateiks - es neesmu tas, par ko mani uzskatāt... Ko tad?
Iznīcināsim?!
Pārsteidz baznīcas liekulīgā attieksme. Kur tad vēl meklēt mierinājumu?
Es skatos Streipa raidījumus,man patīk. Kāda man daļa par viņa draugiem? Vai kādu tie apdraud?

Atbildēt

Autoram

27.04.2021. 10:08

Vērojot politiķu naida kurināšanu sabiedribă, şis noziegums ir arï uz viņu sirdsapziņas. Par to liecina ari şajā portalā esoşie rupjie komentāri.
Tagad lidz nakošajăm vēlēşanām, tracinot homofobus, NA, JKP, atdzimstoşie şleseristi Gobzema vadībā u.c. nemitïgi zelēs ģimenes jēdzienu un slavēs kremļa "konservatīvās vērtības"...
HPolicijas bezspēcība un pat stulbums nespej aizsargāt civekus.
Latvija săk lidzinaties trešās pasaules valstïm ne is rikojas kā ES valsts.

Atbildēt

vispār

27.04.2021. 09:53

vai Streips vai Veinberga veltīja kaut vienu raksta galiņu, kad pusaudži aizdedzināja bezpajumtnieku pirms kādiem gadiem?

Atbildēt

Vērotājs

27.04.2021. 09:51

Atklāti sakot , man ir vienalga ko katrs dara guļamistabā.Nepieņemami ir , ka savu orientāciju uztiepj citiem. Pederastijai ir divas puses , viena iedzimtā ,kur enerģētiskais balanss neatbilst ķermeņa dzimumam , otra svārstas no vnk. izlaidības līdz kriminālam un dažādām manipulācijām ar personu pakļaušanas nolūkā.
Tukumā motikušais ir smags noziegums un par to jānes atbildība dedzinātājam.

Atbildēt

strups

27.04.2021. 08:55

1) Streipa kungs mazliet pārspīlē, ka nav ne1 sportists iznācis no skapja - piemēram basketboliste Sabīne Niedola ir pat apprecējusies ar sievieti. Tikai atšķirībā no Mozaīkas līdzskrējējiem, netaisa no tā cirku un nebāžas citiem cilvēkiem virsū ar savu privāto dzīvi, gultu iznesot uz ielas.
2) Ko tas mediķis 4 naktī darīja citā mājsaimniecībā pie draudzenes? Viņa slima un kopjama? Vai covid ierobežojumi uz medicīnas darbiniekiem neattiecas? Draudzenei 2000 eur sodiņu.

Noziegumam protams jebkurā gadījumā nav nekāda attaisnojuma neatkarīgi no motīviem. Vainīgajam jāsaņem bargs sods.

Atbildēt

kkk

27.04.2021. 08:54

Slikti mums iet lietas.
Ziņās stāstīja ka jenotu un pederastu (AP/Par) frakcijas jau iesniegušas krimināllikuma labojumus -
ja turpmāk sadosi pa purnu Jānim - Tev pienākās sods. Protams pelnīts, jo nedrīkst tāpat vien dot Jānim pa purnu. Taču, - ja gadījumā Jānis izrādīsies pederasts, tad sods lielāks.
Ar šo gadījumu Saeima mēģinās pederastus padarīt īpašākus, - īpaši aizsargājumus.
Man šķiet ka šī, - pederastus īpaši aizsargājošā Saeima, ir iespējami drīzāk jānomaina.
Un Krimināllikums ir visiem vienādi jāpiemēro, - arī pederastiem, lesbietēm, nēģeriem, ķīniešiem, žīdiem un pingvīniem - visi ir vienādi. Nebūs te īpaši aizsargājamā pederastu suga!

Atbildēt

millers

27.04.2021. 08:49

»

kode

Autoram dzīvē ir tikai viena problēma. Grūti, ja nekas cits vairāk neinteresē un tā vieta niez


strīpiņš jau pavecs,caurumiņš izļurkāts ,bet,pavāvuļot vēl gribas

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.04.2021. 08:42

Kamēr visādi "streipi" nesāk glūnēt uz mani un maisīt dzīvot, man pret viņiem nav nekādu iebildumu.
Ir maldīgi uzskatīt, ka geji apzinās savu slimību vai iedzimtību..mokās pārdzīvojumos, ka nav tādi kā visi normālie sabiedrības locekļi un gribētu tikt no savas kaites vaļā.
PILNĪGAS BLĒŅAS!
Pārsvarā geji uzskata sevi par daudz augstāku attīstības līmeni sasniegušiem un raugās uz sevi, kā uz Dieva izredzētiem.
Tā viņuprāt nav ne slimība vai novirze no normas, bet gan Dievu dāvana.
Jau senajā Romā par labo toni un modes lietu skaitījās, ja Tev blakām sievai atradās kāds mazs, jauns puisītis, kuru varēja pamīlēt gladiatoru cīņu starplaikos.
Romas imperatori, kad apdāvināja pēc uzvarām savus karavadoņus, starp pilīm, zemēm un vergiem allaž dāvanu paketē iekļāva ekskluzīvu - skaistu, nesabojātu puisēnu.
Tā bija norma.
Šī skaistā tradīcija turpinās līdz pat mūsu dienām. Ir zināms, ka sevišķi lielus apmērus tas ieguvis mūsu austrumu kaimiņzemē Krievijā - tur katrs otrais valdības un Parlamenta pārstāvis ir ar netradicionālo orientāciju.
Nu piemēram - Žirinovskis un visa viņa liberālo geju partija, bijušais Aizsardzības ministsrs Ivanovs, Parlamenta spīkeris Valodins, Šuvalovs, kura sieva ar savu personīgo lidmašīnu ved sunīti uz Angliju ārstēt, Germans Grefs, Gazprom šefs Millers un pat divmetrīgais skaistulis - sieviešu elks, oligarhs Prohorovs !!
Pats Krievijas pašreizējais cars nav vienaldzīgs pret maziem puisīšiem ..viņš šo savu aizraušanos pacēlis jaunā attīstības pakāpē un nodibinājis personīgu bērnu namu netālu no savas Melnās jūras rezidences.
Bērnu namu vada nenosakāma dzimuma it kā sieviete ar labi izteiktu, vīrišķu gāmuru.
Tātad..geji sevi neuzskata par citādiem, viņi apzinās savu pārākumu un pat gūst baudu, kad kāds no tradicionāļiem ienāk viņu pulkā.
Viens piemērēs, kas raksturos, kas tādiem "streipiem" galvā darās..
Kad Latvijā notika Eisaka un Tūna tiesāšana par jaunu zēnu izvarošanu , tad viss tas tiesas process bija atklāts un presē pieejams.
Tur bija epizodes, kur Eisaka - Tūna kompānija salasījās viesnīcās, dzīvokļos un nodevās homoseksuālās rotaļās - orģijās.
Tajās "rotaļās" piedalījās arī Kārlis Streips, kam nebija iebildumu, kad namatēvs Eisaks ik pa brīdi veda jaunos zēnus - modeļus blakus istabā, lai pārrunātu, kuru vietu viņi gribētu ieņemt nākamajā skaistuma konkursā.
Izvirtība sita augstu vilni..un ziniet, kādas pornofilmas tā kompānija pasūtīja un tur pat skatījās..?
Ar sižetiem..mazas īsfilmiņas, kur normāls, heteroseksuāls puisis tiek salauzts un pataisīts par pediņu.
Redz, tas Streipam, Eisakam, Tūnam un pārējiem sagādā sevišķu baudu - kad normāls cilvēks tiek pataisīts par "mūsējo" - "savējo".
No viņu filozofijas skatpunkta, viņi, kā saka, ieved nomaldījušos avi savā augsti attīstītajā pasaulē un sabiedrībā.
Arī mūsu Greizo spoguļu valstiņā "zilais" novirziens sit augstu vilni un savu apogeju sasniedza Šķēles - Sončika - Birkava laikos..kad jaunajiem zēniem, kas gribēja iekarot politikas virsotnes, galvenais bija nevis zināšanas..bet gan labs dupsis un glīts vaigs.
Es vispār neesmu homofobs..bet ar vienu noteikumu - lai "nekačā" savas "pravas" pārāk uzmācīgi.
Bija jau apnicis, kad Kārlis Streips, vadot Eirovīzijas pārraidi par mūsu, nodokļu maksātāju naudu popularizēja un slavēja gejus un to kultūru.

Atbildēt

Bija tā

27.04.2021. 08:36

ka viens zilais aizgāja pie babenes, bet otrs par to saskaitās nepajokam un atriebās, kā nu mācēja.

Atbildēt

dod norādījumus

27.04.2021. 08:16

kā lieta 'jāizmeklē'. Vēl jau nav zināms kurs tur kuru nosita, bandītiem gan parasti ir ieroči.

Atbildēt

cilveks444

27.04.2021. 07:55

Streips taču sevi pozicionē kā žurnālistu? Ne? Tad, ko pirms lietas apstākļu noskaidrošanas un izmeklēšanas beigām spriež tiesu? Jeb vajag uzturēt to naida liesmu, kuru iekūra daža LR pārstāve, kā arī, protams, kreiso liberāļu ideoloģe Veinberga?

Atbildēt

vecais

27.04.2021. 07:38

Labi atceros padomijas laiku rindas veikalos - lai tiktu pie pārtikas vai kāda labāka apģērba gabala, bij jāstāv stundām. Un allaž atradās kādi, kas līda bez rindas, kam PIENĀCĀS pirmajiem, kam PIENĀCĀS vairāk; kā pierādījums tika novicināts AUSVEISS sarkanos vāciņos. Izskatās, ka jaukā tradīcija nekur nav zudusi, tikai vāciņi kļuvuši zili ...

Atbildēt

kurs bida streipu mulku zeme ?

27.04.2021. 07:05

ka streips bez Latvija iegutas izglitibas un bez Latvijas darba pieredzes var ienemt Latvijas valsts finansetus amatus mulku zeme ?

Atbildēt

ha-ha

27.04.2021. 06:58

Jo vairāk lielīsies ar savām seksuālajām perversijām, jo vairāk sdabūsi pa muti. Dabas likums.
Iedomājieties tradiciomālu perversiju. Iet sieviete pa ielu un bļauj - esmu mauka, esmu mauka. Nu labi, klaji nebļaustīsies, bet visādi izrādīsiies Gan jau atradīsies kāds, kas iešķels viņai pa muti.
Šai gadījumā maukas vietā pagadījās dumjš pederasts.
Kāpēc tā? Jo nesaskan ar cilvēka eksistences un izdzīvošanas filosofiju. Ja visa sabiedrība būs homoseksuāla, taču nedzims bērni un atgriezīsies mamuti.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2021. 06:32

Pāris pediņi nesadalīja dibencaurumu, bet šamējie uzreiz metas izgāst sabiedrībā savu sapuvušo smadzeņu saturu.

Atbildēt

Kekss

27.04.2021. 06:21

»

Bet jā

Bieži esi dzirdējis, ka "normālas seksuālās orientācijas vīriešus" jelkā aizskar dēļ tā, ka viņi ir heteroseksuāli? Tač domā, ko raksti


Protams, kad izmīlēju kaimiņa sievu, mani grib piekaut par to, ka esmu heteroseksuāls, kaut arī nosauc par pid*ru.

Atbildēt

turklāt

27.04.2021. 05:34

»

protams esmu

Palasi kaut šo Streipa raksteli un to kā viņš gāna normālas seksuālās orientācijas vīriešus


Streips arī automātiski par uzbrucēju pasludināja normālas seksuālās orientācijas vīrieti, lai gan šāda veida izrēķināšanās parasti ir saistīta ar grizsirdības gadījumiem nevis naida noziegumiem.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: