Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laikam taisnība, jo

29.09.2022. 19:33

»

ZJB debil mamikin!

Sovsem ohujel


Ja vēlēšanas ko mainītu, tās tiktu aizliegtas

Atbildēt

Pilsonis

27.09.2022. 15:18

Progresīvo darbošanās rezultāts: no 1.oktobra visiem 93 tūkstošiem skolnieku (mūsu bērniem) tiek atceltas brīvpusdienas pašvaldības skolās un mums vecākiem būs jāmaksā “līdzmaksājums par skolēnu pusdienām”, vai mūsu bērniem jāpaliek neēdušiem. Dzirdēju, ka nākošais progresīvajiem būšot sabiedriskais transports. Lai es ietu balsot par šo politisko mēslu sīkpartiju?

Atbildēt

Egils Levits

26.09.2022. 21:41

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Kariņa kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!


Šķietami nestabilā 13. Saeimas koalīcija izrādījās “pārsteidzoši stabila un produktīva”!


8. septembris 2022

II

Lai arī 13. Saeimas valdošo koalīciju veidoja liels skaits it kā ideoloģiski dažādu politisko spēku, valdība ir izrādījusies “pārsteidzoši stabila un produktīva”.

III

Vislielākais paradokss, manuprāt, valdošās koalīcijas darbā, piemēram, valdību izveidoja Saeimas vismazākā partija Jaunā Vienotība ar K. Kariņu vadībā, kuras virzību kūrēja valsts drošības dienestu struktūras sadarbībā ar Izraēlas un ASV slependienestiem Latvijā un mums izdevās vienu no lielākajām partijām samalt smalkās drumslās. Esmu lepns, ka ņēmu aktīvu dalību sadarbībā ar valdības vadītāju, kuru labi pazīstu no Vācijas laikiem, kad dzīvojām Minsterē, ka šādos apstākļos pirmo reizi Latvijas vēsturē valdība būs nostrādājusi pilnus četrus gadus līdz nākamajām vēlēšanām!


IV

Globālā pandēmija un Krievijas karš pret Ukrainu pilnībā neizmainīja iecerēto politisko dienaskārtību un palīdz nostiprināt ar 13. Saeimas atbalstīto likumdošanu mūsu jaunās Huntas spēku, jo tieši 13. Saeima pandēmijas laikā pieņēmusi ievērojamu skaitu konceptuāli nozīmīgu likumu, kas ilgtermiņā kalpos mūsu Huntas drošībai Latvijas zemē kā “formālas tiesiskas un modernas valsts attīstībai”.

V

Pateicoties veiksmei, ar kādu Saeimas spīkere I. Mūrniece organizēja 13. Saeimas “balsošanas mašīnas darbu”, lai valdība pandēmijas laikā viegli izdotu MK noteikumus pūlim, valdībai ar Huntas augstāko amatpersonu ciešo sadarbību vienlaikus kopā ar jau manis minētām specdienestu struktūrām ir būtiski izdevies nostiprināt mūsu Huntas drošību – Latvijā ir vairāk sabiedroto karavīru, armijai ir labāks bruņojums un komandstruktūra. Pūlis tiek kontrolēts vismodernākajām novērošanas un noklausīšanās elektroniskajām iekārtām no Izraēlas, kuras ieviesām pandēmijas laikā, lai sodītu pūļa vienības par nepakļaušanos valdības izdotiem MK noteikumiem, par kuriem nebija un nav vairs jābalso 13. Saeimai.


VI

Tāpat tiks palielināti izdevumi aizsardzībai līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta, taču Krievijas “agresīvais imperiālisms” pārskatāmā periodā, cik esmu informēts saskaņā ar “valsts noslēpumiem”, vēl ilgi turpinās apdraudēt Latviju un Eiropu.


VII

Tāpēc mūsu Huntas aizsardzības ministra A. Pabrika priekšlikums no 2023.gada iedibināt kosmopolītisku un internacionālu Huntas aizsardzības dienestu ir laicīgs, nepieciešams un atbalstāms, jo atbildība par “savu valsti”, tās neatkarību un demokrātiju jānoveļ uz paša beztiesiskā pūļa pleciem Huntas vadošo personu drošībai. Mēs nevaram atpalikt no Kremļa varas principiem ar Rosgvardijas uzdevumiem gādāt par Kremļa politisko vadošo personu drošību.


VIII

“Arī 13. Saeimas pieņemtais likums par aizsardzības mācību skolās sekmēs pūļa elementu audzināšanu un patriotismu Huntas vajadzībām. Aizsardzības mācība būs “īstā pilsonības skola” pūlim.


IX

Huntas drošībai kalpo 13. Saeimas un valdības veiktais finanšu sistēmas kapitālais remonts sadarbībā ar Pasaules Banku un ASV un Izraēlas specdienestiem, kur komerclīgumi ar Huntas Valsts kasi pūlim nav un nebūs pieejami publiski. Mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas sadarbība ar Pasaules Banku vairs nevar izmantot noziedzīgiem mērķiem - Latvijas zemes ekonomikas attīstībai un pūļa labklājības celšanai. Pandēmijas laikā veiksmīgi ir sagrautas izglītības un veselības aizsardzības sistēmas, uzlabojušies demogrāfiskie rādītāji ar mirstības palielināšanos.

X

Ekonomika tiek veiksmīgi grauta mūsu Huntai pieejamiem visiem finanšu instrumentiem, beidzot ir atjaunota Latvijas valsts kā huntas “starptautiskā reputācija” Jaunās Pasaules valdības acīs. Kā ikvienam no pūļa publiski zināms, šogad notika Jaunās Pasaules valdības, kura izveidota 2013. gadā, pirmais sammits notika šogad zem daudzsološās Expo-22 zīmes. Atkārtoti Pasaules valdības sammits, zem Vatikāna zvaigznes apvienojot visas pasaules reliģiskās konfesijas, notika šogad, Nur-Sultanā 13. septembrī.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

26.09.2022. 21:40

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!

4. Maija valsts finanšu korporācijas drošība, “politiskās nācijas veidošana” un “ekonomiska izaugsme” ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie uzdevumi 14. Saeimā!

Es nesaku “izaugsme ekonomikā”, bet saku “ekonomiska izaugsme”. Tas nozīmē, ka izaugsme ekonomikā ir vēl tālu aiz kalniem, draugi, un daudziem būs jasavelk jostas ciešāk! Varbūt pat jāsalst. Un jāsamazina patēriņš!


18.06.2022

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kandidāts Ministru prezidenta amatam pēc 14. Saeimas vēlēšanām esmu atkal es, KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS kā Latvijas pilsonis un Karins Arturs Krisjanis kā ASV pilsonis– partiju biedri mani šodien vienbalsīgi nominēja partiju korporācijas VIENOTĪBA domes un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēdē.

Daudzi, mīļie draugi, no Latvijas zemes nācijpūļa nezin, kas ir Jaunā Vienotība. Un tas nav brīnums, jo visās Latvijas partijās partijas biedri ir tikai viens procents no visas Latvijas zemes iedzīvotājiem.

Tāpēc populāri izskaidroju, kas ir Jaunā Vienotība. JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, korporācija, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents KARIŅŠ ARTURS KRIŠJĀNIS

Es šodien pateicos par izteikto uzticību un darba novērtējumu, atkārtoti uzticot man atbildību būt par valdības vadītāja amata kandidātu un vienlaikus izsaku pateicību VDD iestādei par doto un uzturēto augstākās pakāpes pielaidi 4. Maija valsts finanšu korporācijas noslēpumiem, tostarp visiem komercnoslēpumiem.

Galvenās prioritātes JAUNĀS VIENOTĪBAS darbā, manuprāt, ir “4. Maija valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšana” un “vienotas politiskās nācijas veidošana”.

Daudziem var rasties jautājumi, kā no pūļa, kuru esam izveidojuši no Latvijas tautas, 13.03.2020. pandēmijas laikā atsakoties no cilvēktiesībām, paziņojot ANO, varam izvirzīt mērķi Latvijā izveidot “vienotu politisku nāciju”. Sākšu ar to!

Ja mēs atskatāmies uz 13. Saeimā sasniegtajiem Saeimas koalīcijas un VDD panākumiem, nevaram neievērot, ka “vienotu politiski pakļauto pūli” nostiprinājām lielās kovidpandēmijas laikā ar stingri un secīgi izdotiem MK noteikumiem, sadarbībā ar 13. Saeimu, ANO PVO un stingri pieturoties pie mūsu globālo sadarbības partneru - ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa izstrādātā 2021.-2026. gadu plāna prioritātēm:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Tomēr visnoturīgākā sadarbība mums turpinājās ar globālo finanšu korporāciju - Pasaules Banku varas principu nostiprināšanā valstī saskaņā ar The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija mums ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 2025. gada 31. martam un mēs no tās ar naudas aizdevumu procentu maksājumu saistībām nevarēsim arī turpmāk atkāpties, vienlaikus samazinot sociālos maksājumus “vienotajai politiskajai nācijai” un palielinot “NATO iemaksājamās summas papildus procentdaļas”.

Tomēr gribu vērst Jūsu uzmanību uz 13. Saeimas sasniegto izcilo balsojumu par “pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājam” laika periodā pirms 14. Saeimas vēlēšanām un vienlaikus uzsākot jaunas VDD ēkas celtniecību Rīgā, Teikas rajonā un nostiprinot visaptverošas VDD digitālās pūļa kontroles spējas “Latvijas valsts finanšu korporācijas iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai un vienotas politiskās nācijas veidošanā no pūļa”.

Tie ir mūsu Jaunās Vienotības galvenie izaicinājumi 14. Saeimā, kas droši ļaus mums turpināt uzsākto stingro politiskās pārvaldes kursu, par ko nešaubāmies.


Kā jau teicu, mēs turpināsim manas valdības uzsākto kursu. Mēs jau esam lēmuši par aizsardzības finansējuma palielinājumu līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta turpmākajos trīs gados. Tas ir solis mūsu drošības stiprināšanā, bet es esmu pārliecināts, ka nākamajos četros gados mums būs jālemj par vēl lielāka finansējuma piešķiršanu kopējai drošībai.

Tautā, ko ar 13.03.2020. lēmumu kovidpandēmijā esam padarījuši par beztiesisku pūli, ko varam droši dēvēt par “kriminālo provinci”, bet galējos latviešu nacionālistus par “etniskiem teroristiem”, tomēr runā, ka esam izveidojuši huntu, kas neatbilst patiesībai, un šādas runas mums jānoliek malā uzreiz. Un mēs nerunāsim arī par sašķeltu sabiedrību, jo tad tā tāda nebūs realitātē. Tas jāsaprot. Arī jaundibināmo Valsts aizsardzības dienestu daudzi karstgalvji nodēvējuši pat par “huntas aizsardzības dienestu”, kas neatbilst nekādai patiesībai.

Es tomēr uzsvaru lieku uz jautājumu, ka tiks palielināts kareivju skaits, uzlabots ekipējums un turpināts arī darbs pie NATO spēku klātbūtnes palielināšanas Latvijā. 

Esmu pārliecināts, ka Latvijas valstspiederīgo pūlim un valstij jāturpina visiem iespējamiem līdzekļiem sniegt atbalstu Ukrainai un stingri jāiestājas “par ekonomiskām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju”, jo, manuprāt, Krievijas zaudējums karā ir vienīgais veids, kā nodrošināt mieru un drošību Eiropā, kas ir arī Latvijas 4. Maija valsts finanšu korporācijas attīstības pamats.

Ko es domāju ar vārdu savienojumu “ekonomiskām sankcijām”, nesakot “sankcijām ekonomikā”? Es ar to domāju, ka sankcijām pret Krievijas ekonomiku jābūt visai samērīgām. Uz to arī bieži savos izteikumos tieši un netieši norādījis Valsts prezidents LEVITS EGILS.


Šis hibrīda apstākļu karš nozīmē, ka dzīve kļūst dārgāka. Mēs visi to redzam – pārtikas, degvielas, apkures cenās. Tā ir  kara Ukrainā ietekme, ko finansē globālās finanšu korporācijas ar savu “lendlīzes banku biznesu” abās Ukrainas kara frontes pusēs, ko arī Krievijai globālās finanšu korporācijas ļauj darīt un tā to cenšas izmantot savā labā. Šādos apstākļos mums ir pienākums un atbildība palīdzēt Latvijas zemes iedzīvotājiem un miljoniem bēgļu no Ukrainas Latvijā, īpaši tiem, kuriem rocība ir mazāka. Valdība vienmēr lems par Labklājības ministrijas sagatavoto piedāvājumu “slepeni kodētas atbalsta sistēmas iedzīvotājiem ieviešanu”.

Tomēr hibrīda apstākļu karš ir parādījis to, ka mums vairs nav laika laipot. Ir tikai divas izvēles – vai nu atbalsti Latviju, ar kuru mēs domājam 4. Maija valsts finanšu korporāciju Pasaules Bankas 1. fāzes stratēģijā un tās pamatvērtībās, vai arī esi pret tām.

Esmu pārliecināts, ka piederība 4. Maija valsts finanšu korporācijai nav balstīta etniskā piederībā, bet tajā, vai cilvēkkapitāla vienība respektē latviešu valodu kā vienīgo 4. Maija valsts finanšu korporācijas izvēlēto valodu korporācijas iekšējai lietošanai, respektē Satversmi un formālās kopīgās vērtības “vienotas kosmopolītiskas un internacionālas politiskas nācijas” vajadzībām.

4. Maija valsts finanšu korporācijai ar VDD spēkiem jāturpina strādāt ar pūļa cilvēkkpitāla vienībām, kuras neatbalsta šo valsts finanšu korporāciju un tās pamatvērtības, un jāizbeidz aklā iecietība pret tiem, kuri sludina un atbalsta tikai “Krievijas valsts finanšu korporācijas varas propagandu”. Ar VDD ieviesto dzīvē kovidpandēmijas laikā sabiedrības digitalizāciju un mākslīgo algoritmu intelektu sabiedrības totālajā kontrolē tas nav vairs pieļaujams!

Pilnīga pāreja uz izglītību latviešu valodā skolās un vēršanās ar visu likuma bardzību pret tiem, kuri šajos kara apstākļos uzdrošinās graut mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas brīvības un neatkarības pamatus – tas ir ceļš, kā veidot “vienotu kosmopolītisku un internacionālu politisko nāciju”.


Tā ir mūsu valsts finanšu korporācija, mēs, kosmopolītiskais un internacionālais pūlis, paši veidojam savas Latvijas zemes ģeopolitisko nākotni.

Šo 31 gadu laikā esam pievienojušies Rietumu tā saucamo demokrātisko valstu saimei, iestājušies ES, NATO, OECD, mūsu makos ir eiro. Tas palīdz nodrošināt zināmu stabilitāti valstī un ar dalību ES un NATO stabilitāte ir radusies pati par sevi - ar direktīvām un ietekmi no ārpuses. Daudzi no mums esam strādājuši, lai to atbalstītu, un daudzi no mums ar to ir tapuši ievērojami materiāli turīgāki un mums tas ir jāturpina darīt, lai noturētu, aizstāvētu un attīstītu mūsu Latvijas zemes 4. Maija finanšu korporāciju sadarbībā ar globālām finanšu korporācijām kā Pasaules Banka un citas, no kā tieši ir atkarīga mūsu nākotne “tirgus neredzamās rokas sakārtotās ekonomikas apstākļos”.


29.08.2022
Partiju korporācijas JAUNĀ VIENOTĪBA valde šodien, pamatojoties uz savu koncepciju “vienotas politiskās nācijas veidošana”, tomēr lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt “it kā smagos noziegumos apsūdzēto un pirmajā tiesu instancē notiesāto, kā arī it kā par korupciju no ASV puses sankcionēto LEMBERGU AIVARU.”

Atbildēt

ES

26.09.2022. 20:52

Pārtīja ir kā dārznieks, kura augļus plūc vēlētājs. Ko dārznieks būs sastādījis un kādus augļus nesis dārzs, tādi būs vēlēšanu rezultāti. Un, kad būs vēlēšanu rezultāts, tad dārznieks gaidīs pārstrādāto pienesumu, jo bez pienesuma neviena pārtīja nav spējīga izdzīvot. Ja šai ķēdes posmā pieber pesticīdus, tad dārznieks vairs nav spējīgs izdzīvot un iekoptais dārzs ir jāpamet, jo augļi vairs nedod pienesumu, vai vieta jāpārdod nākamajam dārzniekam. Lai zinātu, kurā mirklī japieber pesticīdi, ir jāpaskatās pārtīju ziedotāju sārakstos. Kuri ir tie, kuri veido augsni nākamajai ražai. Kamērt lauki nebūs noindēti, tikmērt Latplāņi tik ziedēs.

Atbildēt

Māris

26.09.2022. 20:17

Progresīvie jau "sakārtoja" Rīgu. Nedod dievs, ja viņi tiktu pie valsts sakārtošanas.

Atbildēt

Nēģis

26.09.2022. 19:55

Kopumā man patīk Progresīvie, izņemot vienu niansi. Viņi neciena homofobus, lai gan homofobija ir daļa no latviskās dzīvesziņas. Man bail, ka viņi tiks pie varas un radikalizēsies, izveidos koncentrācijas nometnes homofobiem, kur raus visus kārtīgos večus pakaļā un sauks to par terapiju.

Atbildēt

Juris

26.09.2022. 19:37

Nu nē. Bergu pazīstu. Likās sakarīgs. Kas ar cilvēkiem notiek

Atbildēt

vai muļķis autors zin

26.09.2022. 19:27

kas ir šuvajevs??? kinofestivāls un alkahols...

Atbildēt

sūdos vēl neviens nav nosities

26.09.2022. 19:26

»

Mēslos ir silti

Un tu redzeesi,ka atradiisies ,kas balsos


ir tikai noslīkuši...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

26.09.2022. 19:25

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvzības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-------

Mediju ziņa (2006.): "Ņemt dalību" šīs valsts kārtējās "vēlēšanās" un "izpildīt pilsoņa pienākumu, izdarot pareizo izvēli atdot savu balsi par mazāko ļaunumu" esot "gatavi nedaudz vairāk par pusi balsstiesīgo vēlētāju, kas atkal ir par vairākiem procentiem mazāk, nekā pirms iepriekšējām vēlēšanām", liecinot "socioloģisko pētījumu firmas SKDS" un A. Cimdara "ilgtspējīgi" vadītās šīs valsts "centrālās vēlēšanu komisijas" (CVK) funkcionāru "kopīgi veiktais pētījums". Kā galvenos iemeslus "vēlēšanu" vienaldzīgai IGNORĒŠANAI vai demonstratīvam BOIKOTAM šīs valsts pilsoņi esot "minējuši neuzticību partijām, kā arī nespēju izšķirties, par ko atdot savu balsi"...
-------

"Iesim "balsot", bāleliņi!!!..."
( Iz "O.M.© aŗChīva" )

Iesim "balsot vēlēšanās" ~
Pastulbi (dēļ ZOMBĒŠANAS),
Vientieši (pēc “shēmojuma”),
“Cerīgi” (PIRMS “balsojuma”):
...
Iesim “balsot”, VIENTIESĪŠI ~
Lai pēc SILES “shēmas”, ‘glīši’,
Apšmaukt var ar “skaitīšanām”,
Tos, kas VĒL (?!) tic “vēlēšanām”.

Iesim “balsot”, “reņģēdāji” ~
Lai var ‘SILES bradātāji’,
“mandātus” bāzt ķešās jaunus,
Kas ļauj “vepriem” ‘apjāt’ “aunus”.

Iesim “balsot”, par šo "valsti"! ~
Lai var M.U.Ļ.Ķ.U zemes balsti,
"Maizes kartes" ‘atsvaidzināt’,
Kas ļauj "vaukšķus" ‘izdi#sināt’.

Iesim “balsot” – lai krīt urnā,
"Indulgence" ‘SILES purnam’,
Kurš bez tās būs “pliks kā žurka”,
Ja ne - ‘būrī tupošs urka’.

Iesim “balsot” un – par spīti,
Tam, ka ‘biedri’ “gandarīti,
Saņems atbalstu no Tautas” ~
Plikas “apcirptas” un kautas.

Tam par spīti, ka - muks trimdā,
Slaukot asariņas cimdā,
Jau šai ziemā tie, kas ”vēlēs” ~
“Vilšanās dēļ kožot mēlēs”.

Tam par spīti, ka – “valsts” stutes,
Kas, daudz solot, “vārsta mutes”,
Ņirdzot ‘vērs (daudz platāk) žaunas’,
Taustot ‘SILES šeines’ jaunas.
...
Tam par spīti, ka – “uz āķiem,
Ēsmu (vecu) sprauž” priekš ‘pāķiem’,
“Rietum-širmja” fanu grupa ~
‘Meibī’ - “balsos” Tauta “glupa”.

Tam par spīti, ka – LIEK “vēlēt”,
Tie, kas sāk “uz jūtām spēlēt”,
“Pat.REJ.otiem” šajā “valstī” ~
Cerot ‘sakasīt’ SEV “balsis”.

Tam par spīti, ka – no Trubas,
Hūtes “stipendijas”, ‘gubām’,
‘Šķūrē “partorgiem” uz SILI,
Kur ‘rij’ “zaļie” ( ‘sarkan-zili’ ).

Tam par spīti, ka – stumj 'pāķi',
"suņu būdas" 'fiškas brāķi',
Rīties SILES rukšķu barā ~
KLAUNU trūkstot šīs "valsts" varā...

Tam par spīti, ka – no 'mentiem',
"Deportētiem"... ('ekskrementiem'),
SILES "konservus" 'rīt' gribas,
Kaut - vairs 'stroķis' nespiež ribas.

Tam par spīti, ka – no 'skapja',
"p!darsexa" sviedros slapji,
Izsmird "attīstīti" draņķi,
SILI vērst "PAR!" 'prrrAIDA' zaņķi.

Tam par spīti, ka – pat Sirdi,
Piesmej cūklopi, kas smirdot,
Lien pie SILES treknā gala,
'Sugas biedrus' grūžot malā.

Tam par spīti, ka - "no Marsa",
"Desantēts" priekš urnu FARSA,
Teļš - pie SILES uzēst rumpi,
Lobējot (SEV) "piķa pumpi".

Tam par spīti, ka - gar stūriem,
Primāti no ZOO-būriem,
Lien pie SILES audzēt taukus,
Solot MUĻĶIEM "laikus jaukus".

Tam par spīti, ka - sauc "cīņā",
'Lohus' tie, kas gadiem mīņā,
"Ķēķa tiesu" tŗeknos... (mēslus),
Līdz - var nopirkt "goda krēslus".

Tam par spīti, ka - sāk ‘bimbāt’,
Jūtot, ka ‘iet “shēma” dimbā’,
“Buldozers” ar “gāzi grīdā” ~
“Balsis” ‘spiež’ no “plikadīdām”...

Tam par spīti, ka – sauc “vēlēt”,
‘SILES biedri’ “kremļa mēlē” ~
Solot “pad(u)mjlaikus” jaunus,
Kur pēc “ukaziem” cirpt “aunus”.

Tam par spīti, ka – ‘dīc’ “vaukšķiem”,
“Balsis” tie, kas "shēmu" ‘taukšķiem’,
Plāno ‘piestiķēt’ klāt varu ~
“Bizness” prasot “polit-svaru”.
...
Iesim, bāleliņi, “balsot”,
Rīgā, Zilupē un Talsos,
Lielstāvgrūžos, Mazp(!)sānos ~
Tā, kā “shēmots” SILES plānos:

Būs mums ATKAL četrus gadus,
Satikt draugus KAUNS un radus,
Kas šo “spēli vienos vārtos”,
Vairs kā MUĻĶI neatkārtos.

Būs mums ATKAL “prieks” par “valsti”,
Ko, KĀ IEPRIEKŠ, ”siles balsti”,
'Drāzīs', par tiem ņirdzot skaļi,
Kas šiem PALĪDZ “dzīvot zaļi”.

Būs mums ATKAL “vadzī zobi”,
Siksnās - ATKAL jauni “robi”:
Lai drūp ATKAL un - bez gala,
Rukšķiem zobos SILES mala...
...
Iesim "vēlēt", Bāleliņi ~
NOZOMBĒTI nabadziņi,
M.U.Ļ.Ķ.U zemes “valstī” ‘jāti’,
“Urnu FARSOS” ‘izcūkāti’...

-----------

‘ANNO’ ~ 08./09. 2006. / (…) / 09.2022. (kārtējā “vēlēšanu” FARSA kontekstā)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ooo

26.09.2022. 19:09

Vai tiešām normāls cilvèks ir spējīgs nobalsot par šleseriem, gobzemjiem, krištopāniem un lembergiem!!!!!! Stulbumam un muļķībai zobežu nav!!!! Mēsli uzpeld un ai cik labi peldēt mèslos!!!

Atbildēt

tikai

26.09.2022. 19:01

»

Dings

Jabalso par vienigo latviesu partiju LATVIJA PIRMAJA VIETA


Nez kāpēc tās "latviešu partijas" kandidātiem visur rēgojas nacisti gluži kā kremļa rašistiem.

Atbildēt

Ešo odin debil latiš

26.09.2022. 18:43

»

Žulis

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka noderīgie idioti mūsdienās tiek labi atalgoti


po ruski pizģit i poņimajet

Atbildēt

Хм

26.09.2022. 18:29

»

Žulis

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka noderīgie idioti mūsdienās tiek labi atalgoti


Хорошо когда у нас зато чиновники и политики умные. Они же реально умные, понимают, что страна не на налоги с бизнеса живет. Это немцы всякие туповатые так думают, поляки.

Atbildēt

lauķis

26.09.2022. 17:56

»

Mjā

To domā arī katrs krievu okupants Ukrainas austrumos


Katram Cilvēkam ir ģimene,dzimta,tauta un Tēvzeme,arī katram krietnam krievu Cilvēkam.
Ir Cilvēki un zemcilvēki,pa vidam aitas,kāmīši,gliemīši daļēji saprātīgie un nesaprātīgie.

Atbildēt

nu ka

26.09.2022. 16:42

»

lauķis

Cilvēka zeme ir tur kur stāv viņa kāja.Jāņa Berga kāja nestāv uz Latvijas zemes,kāda tam daļa gar Latviju


tā bija 13. saeimas sastāva problēma, ka to sabalsoja galvenokārt čaklīši no diaspora

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.09.2022. 16:36

»

Atkal

Bergs labāk būtu paklusējis. Pirmkārt, kas tā par rekomendāciju balsot par kaut kādu beibi kurai garšo vīns un kino? Otrkārt, ar to ka esi balsojis visus šos gadus par Vienotību, tautai acīm redzot jāpateicas arī tev par valsts novešanu līdz kliņķim. Un treškārt, protams ka varas prtijai ir saprotami...


Vai koloniālās administrācijas vadību jebkur izvēlas un ieceļ kolonijas iedzīvotāji? Domāju, nē, tā nenotiek un nav noticis nekur. Sekojoši, ir tikai loģiski uzdot jautājumu, cik šo "vēlēšanu" rezultāti vispār atbilst tam, kā ir nobalsots?

Atbildēt

autoram

26.09.2022. 16:09

Progresīvie parsteigs ar vēlešanu tiesībam nepilsoņiem un naturaļizacijas paatrināšanu.Ar pabalstiem visiem , kas .nav maksājuši nodokļus.

Atbildēt

Aizver acis un gaidi

26.09.2022. 15:57

Sarkanos mankurtus atradīsim arī amerikā.

Atbildēt

Latvis

26.09.2022. 15:45

»

Dings

Jabalso par vienigo latviesu partiju LATVIJA PIRMAJA VIETA


Tas pirms vēlēšanām pirmajā vietā, pēc pēdējā, kā vienmēr. Tā ka latviešu partijas savu ir izzagušas un mēs esam visnabadzīgākā valsts ar perspektīvu: bads, karš.

Atbildēt

naivais sapinies ar komunistiem

26.09.2022. 15:02

»

NON

pareizi būtu, ja esi reiz no Latvijas aizbraucis, nebāz te vairs savu degun, jo ne tu īsti zini, kas te notiek, ne, kas te būtu vajadzīgs.....vēli savas mītnes zemes kungus un basta


socuiķiem. Labak sargā no tiem ASV. Zirgu zini? klintoni zini? nemaz nav līdzīga zirgam.puķinam - jā...

Atbildēt

cilvķs kurs nav dzivojis pie leftgolas partorgiem komunistiem

26.09.2022. 14:59

tā var runāt. Mēs zinām vienu, visus galējos sponsorē čeka.KUR VIŅU LABIE DARANBI? FANTāZIJAS JĀ, TO KRIEVI UN ČANGĀLļ IERāVUSĪ PROT...viens sarkanais ta Rīgu zem stikla kupola gribēja palikt, tikai apzog lidostu auto busu satiksmi u.t.t.t.., viens čanagals gribēja Daugavu izrakt...ŠĪ NAV TĀ LATVIJA, KAS BIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šiem klauniem naudas nav un nebūs ....darbam neder!!!!!

Atbildēt

Tā nu viš ir

26.09.2022. 14:05

Par spīti visam, "Vienotība, Attīstībai Par! Progresīviem" vēlēšanās ir neiespējams variants - dēļ praida varavīksnes ekstrēmistiem un dēļ "Judegeld" reketa atbalstīšanas. Nedrīkst par tādiem balsot. Nevadzēja viņiem tik aktīvi Rietumu liberāļu kustībā iesaistītes. Sākot ar Stambulas vienošanās uzspiešanu - lobēšanu un beidzot ar dažadu dzimumu noviržu variācijām. Bet par partijas biedriem nu ir bijušie Sorosa fonda funkcionāri. Tas laikam arī ir iemesls, kādēl tādi tur iekļuva.

Atbildēt

Хм

26.09.2022. 14:02

»

Хм

Да, да, это все сидящее в оппозиции Согласие мешает принимать верные шаги нашему правительству и коалиции! Правда, не очень понятно, как может мешать, когда у коалиции в Сейме большинство. Но чую сердцем и почками - мешает и точка...


Вот идут два патриота, Домбрава и Дзинтарс, думу думают, как латышам жизнь улучшить, что такое придумать мудрое, экономически мощное эффективное! А тут в кулуарах стоят два депутата от ЦС и на русском между собой говорят!
И всё, сбили весь настрой патриотам, потеряли те мысль великую. Поняли, что нужно убрать этот русский, мешающий великие решения принимать, пошли опечаленные, думать как эту проблему решить(

Atbildēt

Хм

26.09.2022. 14:00

»

Ciniķe

Tā bija liela kļūda un nelaime Latvijai, ka šeit atļāva piedalīties vēlēšanās visādiem piektās kolonnās pārstāvjiem, kam politiska spiediena rezultātā gandrīz ir uzdāvināta Latvijas pilsonība, jo viņu impēriskās tieksmes spiežas ārā pa visām ķermeņa atverēm. Lai viņi brauc uz savu rašu un nejauc gaisu...


Да, да, это все сидящее в оппозиции Согласие мешает принимать верные шаги нашему правительству и коалиции! Правда, не очень понятно, как может мешать, когда у коалиции в Сейме большинство. Но чую сердцем и почками - мешает и точка!

Atbildēt

NON

26.09.2022. 13:57

pareizi būtu, ja esi reiz no Latvijas aizbraucis, nebāz te vairs savu degun, jo ne tu īsti zini, kas te notiek, ne, kas te būtu vajadzīgs.....vēli savas mītnes zemes kungus un basta

Atbildēt

Ciniķe

26.09.2022. 13:53

»

ciniķis

Tā bija liela kļūda un nelaime Latvijai, ka šeit atļāva piedalīties vēlēšanās visādiem latviešu izcelsmes amerikāņiem, kanādiešiem, austrāliešiem utt., jo viņiem liberasms spiežas ārā pa visām ķermeņa atverēm. Lai viņi sēš savās amerikās un nejauc gaisu šeit


Tā bija liela kļūda un nelaime Latvijai, ka šeit atļāva piedalīties vēlēšanās visādiem piektās kolonnās pārstāvjiem, kam politiska spiediena rezultātā gandrīz ir uzdāvināta Latvijas pilsonība, jo viņu impēriskās tieksmes spiežas ārā pa visām ķermeņa atverēm. Lai viņi brauc uz savu rašu un nejauc gaisu šeit!

Atbildēt

Elementāri

26.09.2022. 13:46

Skaidrojums - Partija Progresīvie tā ir ļaužu grupiņa, kas ar neviltotu sajūsmu iet pa priekšu Rietumu civilizācijas iznīcības ceļā, iedrošinot sekotājus nebaidīties un nenovērsties no pazudināšanas.

Atbildēt

Dings

26.09.2022. 13:37

»

Rīdzenes sarunas

Nozags tevi ar visu valsti, ka pat iečiepstēties nepaspēsi. Protams, kombinācijā ar 2A.Tāpēc jau tā lien pie varas


Vienotiba ar A/P jau visu nozagusi ar nacistu partiju un oligarhu partiju Kartoniem! Ridzenes sarunu autors ir sorosistu lapeles IR inscinejums! Ridzenes sarunas ir vieni vienigi meli!

Atbildēt

Rīdzenes sarunas

26.09.2022. 13:34

»

Dings

Ari par ZZS var balsot tiesi Lemberga pec


Nozags tevi ar visu valsti, ka pat iečiepstēties nepaspēsi. Protams, kombinācijā ar 2A.Tāpēc jau tā lien pie varas.

Atbildēt

Хм

26.09.2022. 13:07

»

Barba

Vislielākais ciniķis ir Kosovičs. Lielās, ka ir uzņēmējs, bet ar putām uz lūpām cīnījās par progresīvā iedzīvotāju ienākumu nodokļa ieviešanu, un tagad - par vēl lielāku minētā nodokļa progresivitāti lielākajām algām. Bet neviens vārds no šīs "progresīvās" personas nav dzirdēts par nodokļa likmes kapitālam...


Эх, вот это минус этой партии, наличие этого кадра Коссовича. Как он там за работающее предприятие получил компенсацию за простой..

Эх, придется все-таки выполнять свое намерение и за СРЛ голосовать. Не дают шанс найти нормальных, придется делать протестное голосование

Atbildēt

Хм

26.09.2022. 12:46

»

VB

Bet vai tik nav tā, ka par mazu cenu radījis sliktu / vājuproduktu? Ja būtu otrādi, tādi sīkaļas kā, piem., huawei brauktu un šei stāvētu rindā... Ar vien vairāk liekas, ka tuķša muca tālu skan


С плохим продуктом он бы просто не смог бы развиться до того, чтобы и в США позволить себе филиал. Ну а чтобы стать Хуевеем.. Для этого нужно много факторов: и поддержку (субсидии) государства и дешевую рабочую силу, которая готова работать по 6 дней в неделю и 1 неделей отпуска в году за 200-300 долл США. Да, сейчас в Китае зарплаты уже выросли. Но вся база роста была создана именно в пору низких зарплат. И именно поэтому сейчас дешевое производство уже переносят в страны с более низкими зарплатами. То есть Китай в чем-то повторяет путь Европы, когда производство стали переносить в Китай.

Atbildēt

Barba

26.09.2022. 12:41

Vislielākais ciniķis ir Kosovičs. Lielās, ka ir uzņēmējs, bet ar putām uz lūpām cīnījās par progresīvā iedzīvotāju ienākumu nodokļa ieviešanu, un tagad - par vēl lielāku minētā nodokļa progresivitāti lielākajām algām. Bet neviens vārds no šīs "progresīvās" personas nav dzirdēts par nodokļa likmes kapitālam, t.i., dividendēm palielināšanu no pašlaik esošajiem 20%. Lai tik spējīgākie darba ņēmēji maksā kaut 33%, bet "veikmīgais" uzņēmējs Kosovičs var maksāt 20%.

Atbildēt

Zilace

26.09.2022. 12:38

»

Dings

Ari par ZZS var balsot tiesi Lemberga pec


I to verno!

Atbildēt

Dings

26.09.2022. 12:28

»

VB

Lembis kungi, tikai lembis, nu tā vnk. joka pēc


Ari par ZZS var balsot tiesi Lemberga pec!

Atbildēt

VB

26.09.2022. 12:27

»

Dings

Es balsosu par Latvija Pirmaja Vieta un aicinu to darit ari visus citus


Lembis kungi, tikai lembis, nu tā vnk. joka pēc.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: